نمایندگی وایت هاوس در تهران

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در تهران با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی.پی امداد در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران انجام میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، علت ارور لوازم خانگی وایت هاوس ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، رفع کد خطا و آموزش تعمیرات را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در تهران

نمایندگی وایت هاوس در تهران توسط خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل شما عزیزان عیب یابی و رفع عیب میگردد .

ذخیره 75 درصدی هزینه خدمات در نمایندگی تعمیرات وایت هاوس

اینجا نمایندگی وایت هاوس میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات وایت هاوس ( یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات وایت هاوس می باشد .نمایندگی تعمیرات وایت هاوس
 • کلیه خدمات وایت هاوس با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار وایت هاوس ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات وایت هاوس دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات وایت هاوس با فاکتور رسمی وایت هاوس ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات وایت هاوس می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای وایت هاوس در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

توجه توجه توجه : لطفا هنگام تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس به تعمیرگاه های غیر مجاز مراجعه نفرمایید ، چون به دلیل استفاده از قطعات غیر فابریک ضرر غیر قابل جبران به دستگاه شما وارد میکنند ، بنابراین با استفاده از خدمات نمایندگی وایت هاوس هم از قطعات فابریک بهره مند شوید هم تا 75 % در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

نمایندگی وایت هاوس به مشتریانش اعلام کرده که پیدا کردن نمایندگی تعمیرات وایت هاوس برای آنها به هیچ عنوان خسته کننده نیست زیرا آنها در سراسر جهان دارای نمایندگی های معتبر و آماده ی خدمات رسانی هستند.

سرویس و خدمات نمایندگی وایت هاوس در محل

 • تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران
 • تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس
 • تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس در تهران
 • تعویض قطعات فابریک یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض فیلتر لیوانی وایت هاوس
 • تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس
 • تعمیر تایمر ماشین لباسشویی وایت هاوس
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وایت هاوس
 • تعمیر کولرگازی وایت هاوس
 • تعمیر اسپیلت وایت هاوس
 • سرویس کولرگازی وایت هاوس
 • سرویس اسپیلت وایت هاوس
 • نصب لوازم خانگی وایت هاوس
 • و ... ( تمامی خدمات لوازم خانگی وایت هاوس )

تعمیرگاه مرکزی وایت هاوس در تهران

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات وایت هاوس) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات وایت هاوس جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز وایت هاوس ، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال وایت هاوس ، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس ، نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس ، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس

درب و بدنه ضد خش از مهم ترین ویژگی های یخچال و ساید بای ساید وایت هاوس است.قفل کودک,سبدهای ریلی تلسکوپی داخل فریزر,یخساز سریع با محفظه دو جداره و محور فلزی,طبقات پیرکس و تاشو داخل یخچال و سنسورهای الکترونیکی از دیگر ویژگی هایی است که این محصولات را منحصربفرد میکند.

اینجا تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس ، الان که وارد این قسمت شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچال وایت هاوس خود دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچال وایت هاوس مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس هستیم.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال فریزر وایت هاوس صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال فریزر وایت هاوس یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر وایت هاوس خراب شده است .
 4. موتور یخچال فریزر وایت هاوس داغ کرده است .
 5. فریزر وایت هاوس منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر وایت هاوس برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال فریزر وایت هاوس کار نمیکند .
 8. یخچال فریزر وایت هاوس روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال فریزر وایت هاوس کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر وایت هاوس خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر وایت هاوس خراب شده است .
 12. سنسور یخچال فریزر وایت هاوس عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال فریزر وایت هاوس در نمایندگی تعمیرات

 1.  یخچال فریزر وایت هاوس از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر وایت هاوس حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال فریزر وایت هاوس پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر وایت هاوس در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر وایت هاوس برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر وایت هاوس و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال فریزر بوش حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر وایت هاوس را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال فریزر وایت هاوس

کمپرسور یخچال فریزر وایت هاوس از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای وایت هاوس یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال وایت هاوس شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور یخچال وایت هاوس

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال فریزر وایت هاوس

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی یخچال وایت هاوس

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال فریزر وایت هاوس در نمایندگی تعمیرات

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس

اینجا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس میباشد ، در این مجموعه تعمیرات کلیه محصولات وایت هاوس انجام میگردد ، که قابل ذکر است تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس به مانند دیگر محصولات با استفاده از قطعات فابریک ، تعمیرکاران دوره و آموزش دیده و هزینه های تعریف شده انجام میگردد .

دقت فرمایید برای آگاه سازی شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس کاملا شفاف سازی شده است ، که با این تفاسیر تا 75 % در هزینه ها صرفه جویی مینمایید .

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس

از مهم ترین محصولات تولیدی کمپانی وایت هاوس در نمایندگی وایت هاوس ،  یخچال و ساید بای ساید آن را میتوان نام برد که به قسمتی از ویژگی های این محصول میپردازیم.

سایدبای سایدهای وایت هاوس دارای میز بار بر روی درب یخچال و طبقات کشویی فلزی در فریزر میباشند.همچنین امکان تنظیم حجم اب در لیوان با ستفاده از منوی یخچال را نیز دارند.حداکثر صدا در این دستگاه  50 دسی بل و مصرف انرژی 600 کیلووات ساعت است.ساید بای ساید های وایت هاوس دارای سیستم جریان هوای چندگانه اند.صفحه نمایش دیجیتالی ,سیستم نگهدارنده آب و هوا,قفل کودک,سیستم محافظت در برابر برفک و کشوی میوه و سبزیجات از دیگر یژگی های ساید بای ساید های وایت هاوس است که میتوان به آن ها اشاره کرد.

خدمات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس در نمایندگی تعمیرات

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض دمپر یخساز وایت هاوس
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر وایت هاوس
 • شستشوی مدار گاز وایت هاوس
 • سرویس سالیانه کندانسور وایت هاوس
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید وایت هاوس
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید وایت هاوس جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید وایت هاوس

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید وایت هاوس ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید وایت هاوس را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید وایت هاوس به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید وایت هاوس به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید وایت هاوس معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید وایت هاوس تخصص میخواهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس

سوالات و مشکلاتی که برای مشتریان وایت هاوس در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس به وجود می آید به شرح زیر میباشد :

 • چرا ماشین لباسشویی وایت هاوس لباسها را خوب نمیشوید .
 • چرا دیگ ماشین لباسشویی وایت هاوس نمیچرخد ؟
 • چرا ماشین لباسشویی وایت هاوس روشن نمیشود ؟
 • چرا لباسشویی وایت هاوس برق میدهد ؟
 • چرا لباسشویی وایت هاوس در حین کار صدا میدهد و تکان میخورد ؟
 • چرا درب لباسشویی وایت هاوس بسته نمیود ؟
 • چرا در لباسشویی وایت هاوس قفل شده و باز نمیشود ؟
 • چرا در حین کار کردن خشک کن لباسشویی وایت هاوس صدا میدهد ؟
 • چرا ماشین لباسشویی وایت هاوس آب را تخلیه نمیکند ؟
 • تایمر لباسشویی وایت هاوس خراب شده است .
 • لاستیک دور درب لباسشویی وایت هاوس پاره شده است .
 • تسمه ماشین لباسشویی وایت هاوس پاره شده است .
 • کمک ماشین لباسشویی وایت هاوس خراب شده است .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی وایت هاوس در نمایندگی تعمیرات

 • ماشین لباسشویی وایت هاوس باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی وایت هاوس خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی وایت هاوس را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی وایت هاوس خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی وایت هاوس شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی وایت هاوس را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

همچنین خدمات ماشین ظرفشویی وایت هاوس در مجموعه آی.پی انجام میگردد و لازم است بدانید :

قفل کودک,پیش شستشو و آبکشی,صفحه نمایش ال سی دی و 8 برنامه شستشوی متفاوت از ویژگی های ظرفشویی وایت هاوس است.

ظرفشویی وایت هاوس دستگاه دارای سیستم بهینه با قابلیت پیش شستشو و آبکشی می باشد. از دیگر امکانات ظرفشویی وایت هاوس مجهز بودن به تایمر الکترونیکی می باشد که امکان تنظیم زمان شستشو را برای شما فراهم می آورد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی وایت هاوس رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

نمایندگی تعمیرات کولرگازی وایت هاوس

اینجا نمایندگی تعمیرات کولرگازی وایت هاوس میباشد ، الان که وارد این قسمت شده اید ، یه مشکلی برای کولرگازی وایت هاوس شما به وجود آمده ، که احتمال دارد یکی از دلایل زیر باشد  :

 • کولرگازی وایت هاوس باد خنک نمیدهد .
 • کولرگازی وایت هاوس صدا میدهد .
 • اسپیلت وایت هاوس لرزش دارد .
 • کولرگازی وایت هاوس روشن نمیشود .
 • کمپرسور وایت هاوس مدت زیادی کار میکند .
 • کمپرسور کولرگازی وایت هاوس کار نمیکند .
 • ریموت کولرگازی وایت هاوس کار نمیکند .
 • بدنه کولرگازی وایت هاوس برق دارد .
 • اسپیلت روی گرما کار نمیکند .
 • هنگامیکه که کولرگازی وایت هاوس روشن میشود فیوز میپرد .
 • کولرگازی وایت هاوس آبریزی دارد .

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ، داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در شمالغرب تهران

 کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774