نمایندگی تعمیرات هود داتیس

تاریخ انتشار: 23 دی 1398 دسته بندی: نمایندگی داتیس 0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات هود داتیس

نمایندگی مجاز تعمیرات هود آشپزخانه داتیس در تهران

کارخانه تولیدی صنعتی داتیس تولید کننده انواع اجاق گاز صفحه ای (توکار)، هود و فر توکار و سینک است که در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را بصورت حرفه ای در منطقه صنعتی ایوانکی شروع کرده است. این شرکت با تلاش مهندسین و کارگران سخت کوش و مدیریت کارآمد موفق به اخذ انواع استانداردها و گواهینامه های داخلی و بین المللی شده است. اما با وجود تمامی این ویژگی ها باز هم امکان دارد تولیدات این برند هم در کارکرد خود دچار اختلال شوند که در این صورت بهتر است جهت تعمیر آنها از تعمیرکاران عمومی استفاده نشود زیرا امکان دارد با قطعات موجود در آنها آشنایی نداشته و یا به جای استفاده از قطعات اصلی از بدل آنها استفاده کند. در صورت بروز چنین مشکلی پیشنهاد ما به شما مراجعه به نمایندگی تعمیرات هود داتیس می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در تهران

زمانی که به یک نمایندگی تعمیرات هود داتیس مراجعه می­ کنید مزیت ها و خدماتی که نمایندگی ارائه می کند می تواند تعیین کننده این موضوع باشد که شما باید از آن نمایندگی استفاده کنید یا اینکه به سراغ مرکز دیگری بروید. مزیت های زیر شما را در خصوص نمایندگی تعمیرات هود داتیس در تهران بیشتر مطلع می سازد.

در این نمایندگی به منظور ارائه ی خدمات هر چه بهتر به مشتریان در سطح شهر تهران، کادر خود را از میان افراد با استعداد و دارای دانش فنی انتخاب کرده است. این شرکت برای افراد انتخاب شده دوره های آموزشی فشرده ای برگزار کرده تا آنها را با نوع خدمات و چم و خم کار بیشتر آشنا نماید. تکنسین های مشغول در این مرکز حداقل دارای سابقه ی کار 8 ساله هستند و به همین علت نیز در این امر با تجربه بوده و دارای مهارت کافی می باشند. این افراد به زبان آشنایی کامل دارند و به صورت کاملاً محترمانه با مراجعان برخورد می کنند.

هزینه تعمیر هود داتیس

هزینه تعمیر دستگاه معیوب در نمایندگی تعمیرات هود داتیس منطبق با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی است و از این بابت مشکلی برای مراجعان پیش نمی آید. این مرکز با در نظر گرفتن نرخ تعیین شده برای تعمیر از سوی این نهادها اقدام به تعمیر دستگاه می نماید و آن را برای کاربر و مراجعه کننده به صورت کامل شفاف سازی می‌ کند. با مراجعه به این مراکز در سطح شهر تهران برای تعمیر دستگاه، هزینه ی تعمیر آن به حداقل ممکن می رسد.

تعمیر هود داتیس در محل و منزل

در صورتی که با نمایندگی تعمیر هود داتیس جهت تعمیر دستگاه معیوب خود تماس بگیرید، نیازی نیست که آن را به محل این نمایندگی انتقال دهید. این مرکز مشکل حمل دستگاه های معیوب را برای همیشه حل نموده و با اعزام تکنسین های خود به محل قرارگیری هود، شما را از انتقال دستگاه به مرکز بی نیاز می کند. تکنسین های ما با مراجعه به آدرس اعلام شده توسط مشتری اقدام به بررسی خرابی دستگاه کرده و آن را در همان محل تعمیر می کنند.

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات هود داتیس در محل، ارائه ی مشاوره ی تلفنی و یا حضوری به مشتریان است. در این مرکز به سوالات کاربران در رابطه با استفاده ی صحیح از هود و روش هایی جهت استفاده بهینه از آن پاسخ داده می‌شود. همچنین در صورت بروز خرابی در این دستگاه ها، جهت جلوگیری از افزایش میزان خرابی نیز می توان از طریق تماس با این نمایندگی و گفتگو با تعمیرکاران آن، مشاوره هایی در این رابطه دریافت نمود.

در پی تماس با نمایندگی مجاز ما در تهران تکنسین ها در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر می شوند و سریعاً دستگاه معیوب شما را بررسی کرده و اقدام به تعمیر می نمایند و از بروز مشکل برای کاربر جلوگیری می کنند.

استفاده از قطعات فابریک در تعمیر هود داتیس

در صورتی که با خرابی در هود داتیس مواجه شده اید نباید آن را به دست تعمیرکاران غیر حرفه ای یا عمومی بسپارید؛ زیرا امکان دارد این افراد یا محل خرابی را اشتباه تشخیص دهند و یا در صورت نیاز به  تعویض قطعه ی معیوب برای تعویض آن از قطعات تقلبی و غیر اصل استفاده نمایند. این در حالی است می توانید با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات هود داتیس در تهران به صورت مطمئن اقدام به تعمیر دستگاه کنید. تکنسین های این نمایندگی در ابتدا دستگاه را مورد بررسی قرار می دهند تا خرابی و محل آن را به صورت دقیق شناسایی کنند و سپس به تعمیر آن اقدام نمایند.

در نمایندگی تعمیرات هود داتیس در مواردی که قطعه ی آسیب دیده به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشد، مبادرت به تعویض قطعه می گردد. در این صورت نیز از قطعات اصلی و فابریک برای تعویض قطعه استفاده می گردد. استفاده کردن از قطعات اصلی در تعمیر دستگاه ها هم کیفیت تعمیر را بالا می برد و هم موجب افزایش عمر مفید محصول می شود.

تعمیرگاه هود مجاز هود داتیس در تهران
تعمیرگاه هود مجاز هود داتیس در تهران

گارانتی شش ماهه تعمیرات هود داتیس

تمامی خدماتی که در این مرکز به مشتریان محترم ارائه می شود به همراه ضمانت نامه است. این مرکز با ارائه دادن یک کارت گارانتی شش ماهه صاحب کالا را از کیفیت و نوع تعمیر انجام شده بر روی هود خود مطمئن کرده و خیال او را از بابت به وجود آمدن خرابی مجدد در دستگاه آسوده می کند. در مواردی که قبل از پایان مهلت ضمانت نامه، در همان قسمت و یا قطعه ی تعمیر شده از دستگاه مشکلی ایجاد شده باشد، تعمیرکاران این مرکز  آن را به صورت رایگان برای شما تعمیر خواهند کرد. در مدت شش ماه ضمانت نامه ی تعمیر، هیچ گونه هزینه ای اضافی از مشتری گرفته نمی شود و حتی هزینه ی ایاب و ذهاب نیز به صورت رایگان می باشد.

مشکلات متداول هود داتیس

وجود هود در آشپزخانه ها جهت تهویه ی هوای آن ضروری می باشد. زیرا در صورت نبود تهویه مناسب بخار و چربی های معلق در هوا متراکم شده و تاثیرات سوئی در لوازم آشپزخانه خواهد گذاشت. برای این که هود شما دارای طول عمر زیادی باشد باید نکاتی را در استفاده از آن رعایت نمایید، برای مثال به صورت مرتب آن را با استفاده از مواد غیر اسیدی تمیز کنید یا این که از آن به صورت مداوم استفاده نکنید و... اما برخی مواقع در کار این دستگاه اختلال ایجاد می شود که برای رفع آنها نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات هود داتیس جهت تعمیر آنها وجود دارد، که به شرح زیر می باشند:

اشکالات موجود در سیم های هود داتیس چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر به طور کلی هود آشپزخانه روشن نشود، احتمال سوختن یا خرابی فیوز وجود دارد. وجود اشکالات هود آشپزخانه در مدار برقی دستگاه هم می تواند موجب روشن نشدن هود گردد. سیم های داخلی هود با گذشت زمان فرسوده می شوند و احتمال قطعی در مدار به وجود می‌ آید که جهت تعمیر این مدار باید سرویس کار مجرب این کار را انجام دهد.

چرا هود داتیس هوای آشپزخانه را تهویه نمی کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

گاهی با روشن کردن هود، مکشی در دستگاه به وجود نمی آید. اگر این مشکل یکی دوبار رخ دهد شاید جای نگرانی نباشد ولی اگر در طولانی مدت با مشکل تهویه نکردن هود مواجه باشید باید تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات هود داتیس تماس بگیرید.

چرا چراغ های هود داتیس روشن نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

چراغ هود نباید به طور دائم روشن باشد. روشن ماندن طولانی مدت چراغ هود موجب خراب شدن لامپ ها می گردد. زمانی که چراغ های هود به مدت طولانی روشن باشند، اطراف گیرنده های لامپ، اجزای پلاستیک و لوازم الکترونیکی بسیار گرم شده و گرم شدن بیش از حد سیم ها و اتصالات داخلی از  دلایل اصلی خراب شدن هود به شمار می رود.

علت وجود نم و رطوبت در هود آشپزخانه داتیس چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در حالت معمولی، هود آشپزخانه قادر است هوای مرطوب را به داخل کشیده و از طریق لوله های خروجی به بیرون هدایت نماید. اما گاهی به دلیل کثیفی بیش از حد و تجمع روغن در جداره های هود، رطوبت به شکل قطرات آب به بیرون می ریزد که این امر در دراز مدت موجب زنگ زدن قطعات فلزی هود می شود و در کار آن اخلال ایجاد می کند.

مشکلات متداول موتور هود داتیس چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر از هود در حالت کار کردن صدای غیر عادی شنیده شود و یا لرزشی در آن مشاهده شود احتمالاً مشکل از موتور است که فشار زیادی را برای به کار انداختن فن و یا پروانه هود متحمل می شود. این موضوع باعث ایجاد خرابی در دستگاه می شود که برای تعمیر آن بهتر است با نمایندگی تعمیر هود داتیس در تهران تماس برقرار کرده و از آن ها مشاوره بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی هود آشپزخانه داتیس در تهران

آی.پی امداد که به عنوان تعمیرگاه مجاز هود داتیس نیز شناخته می شود با داشتن تکنسین های ماهر و مجرب یکی از نمایندگی های پیشرو در ارائه ی خدمات و سرویس هایی جهت تعمیرات لوازم خانگی است. این مرکز با سابقه ای بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی، دارای تجربه ی کافی در این عرصه بوده و نامی خوش و معتبر به حساب می آید. کادر فنی آی.پی امداد افتخار دارد با ارائه ی بهترین خدمات و سرویس ها، رضایت مشتریان خود را به صورت حداکثری جلب نموده است.

تعمیرگاه هود آشپزخانه داتیس در تهران سرویس و خدمات خود را به مشتریان و متقاضیان به صورت شبانه روزی ارائه می نماید. این مرکز بعد از تماس و یا مراجعه ی مشتری جهت تعمیر هود معیوب خود، در کمترین زمان ممکن و در هر ساعتی و مکانی از شهر تهران، سرویسکاران خود را به محل مورد نظر ارسال می کند تا بعد از تشخیص نوع خرابی، اقدام به تعمیر دستگاه نمایند. این تکنسین ها در کمترین زمان و مطابق با زمان تعیین شده از سوی مشتری در محل حاظر می‌ شوند.

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در شمال تهران

2: شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات هود داتیس در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا