نمایندگی تعمیرات مای تگ

نمایندگی تعمیرات مای تگ

نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی مای تگ در تهران

محصولات مای تگ ساخت کشور آمریکا است، این برند تولیدکننده محصولات لوازم خانگی و آشپزخانه می باشد. مهم ترین لوازم خانگی در خانه هر فردی یخچال، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی می باشد، از این رو سرویس و نگهداری این لوازم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. امروزه لوازم خانگی ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که علاوه بر طراحی مدرن دارای آخرین فن‌آوری نیز می باشند. از ویژگی های فوق العاده‌ای آنها می توان به هوشمند بودن آنها اشاره کرد. به این فکر کنید که یک روز کامل یکی از این لوازم خانگی ها خراب شود، بدون شک زندگی تان مختل خواهد شد. اما نگران نباشید نمایندگی تعمیرات مای تگ شما را تنها نخواهند گذاشت.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی مای تگ در تهران
تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی مای تگ در تهران

توجه: آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات تعمیرات لوازم مای تگ را انجام می دهد. برای تعمیر وسیله مورد نظر کلیک کنید:

نمایندگی تعمیرات مای تگ در تهران

اگر لوازم خانگی مای تگ شما در هر لحظه از شبانه روز دچار ایراد و خرابی شد یا نیاز به تعمیر پیدا کرد، می توانید با نمایندگی تعمیرات مای تگ در تهران تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما پاسخ داده و به آن رسیدگی کنند.این مرکز حتی در ایام تعطیل به شما هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

قطعا ارائه خدمات باکیفیت به شما مشتریان گرامی با تجربه چندین ساله به دست آمده است. متخصصین در نمایندگی تعمیرات مای تگ با به روز کردن علم خود و متد روز دنیا، حرفه خود را از حالت سنتی به حالت مدرن تغییر داده اند و از عهده تمام مشکلات پیش آمده در لوازم خانگی مای تگ برمی آیند. تکنیسن های ماهر در این نمایندگی خدمات حرفه ای به شما ارائه خواهند داد. آنها با تسلط کامل بر کار خود تمام تلاش خود را می کنند تا مشکلات دستگاه معیوب شما را برطرف کنند.

شما می توانید از تجربه تعمیرکاران نمایندگی مای تگ بهره ببرید و سوالات احتمالی خود را در خصوص وسیله مورد نظر از آنها بپرسید، تعمیرکاران ما سعی می کنند در کمال آرامش سوالات شما را پاسخ داده و به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

مشکلات رایج در یخچال فریزر مای تگ

چرا یخ در یخساز مای تگ ساخته می شود، اما خارج نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • ممکن است در یخچال فریزر مای تگ امکان قطعی برق وجود داشته باشد.
 • احتمالا در یخساز نشتی آب وجود دارد، این قسمت را مورد بررسی قرار دهید.
 • ممکن است یخ در جای مناسب قرار نگرفته باشد و در قسمت خروجی یخ گیر کرده باشد، یخ ها را با دست از قسمت خروجی خارج کنید.
 • یخ در یخساز تشکیل می شود اما درپوشی که باید باز شود تا یخ خارج شود، باز نمی شود، این قسمت باید توسط تکنسین مورد بازبینی قرار بگیرد.
 • یخ ها به هم چسبیده اند، باکس یخ را خارج کنید، قالب های یخ را با یک ابزار بهم بزنید و از هم جدا کنید، باکس یخ را کاملا خالی کنید و مجدد در محل خود قرار دهید.

در صورت عدم رفع مشکل می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات مای تگ بهره مند شوید.

چرا تعداد تشکیل یخ در یخساز یخچال مای تگ کم است؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • احتمال دارد عمر مفید فیلتر پایان یافته باشد.
 • ممکن است فشار آب کم باشد و یخ ها در مدت زمان طولانی ساخته شوند.

نکته: معمولا در محفظه یخسازی که داخل فریزر بر روی طبقات است، در 24 ساعت حدود 60 قالب یخ و در محفظه یخسازی که در داخل درب فریزر می باشد در 24 ساعت حدود 40 قالب یخ ساخته می شود. توجه داشته باشید در صورتی که طی 24 ساعت از باکس یخ هیچ یخی برداشته نشود، تعداد 60 یا 40 قالب ساخته می شود. معمولا این تعداد یخ، باکس یخ را پر نمی کند و کمتر از نصف محفظه پر می شود. برای پر شدن کامل محفظه یخ، 72 ساعت زمان نیاز است. بعد از نصب یخچال حدود 12 ساعت بعد یخساز شروع به یخسازی می کند و تا 72 ساعت مقدار یخ سازی بسیار کم است.

چرا یخساز یخچال مای تگ یخ نمی سازد؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • شیرآب ورودی به یخچال را چک کنید امکان دارد مسدود شده باشد.
 • یخساز خاموش است، با مراجعه به دفترچه راهنمای یخچال تنظیمات یخ ساز را مجددا انجام دهید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی مای تگ در تهران

بدون شک تعمیر کردن قطعه معیوب دستگاه شما، به جای تعویض کردن قطعه معیوب در هزینه های شما تاثیرگذار خواهد بود، اما اگر به هر دلیلی قطعه مورد نظر نیاز به تعویض داشت، بدون شک تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز مای تگ با اخلاق ما از قطعه اصل برای دستگاه شما استفاده خواهند کرد.

زمانی که وسیله معیوب مای تگ شما در محل تعمیر شود، شما دیگر هزینه کارگر برای جابه جایی وسیله، هزینه حمل ماشین تا تعمیرگاه را پرداخت نخواهید کرد. شما می توانید با تعمیر دستگاه خود سالیان سال از آن استفاده کنید. اصول اخلاقی و مشتری مداری ایجاب می کند تا شما بتوانید با اطلاع داشتن از قیمت ها تصمیم درستی بگیرید. با دریافت فاکتور رسمی از تعمیرکار به صداقت نمایندگی تعمیرات مای تگ پی خواهید برد. توجه داشته باشید تمامی خدمات ارائه شده از سوی این شرکت طبق نرخ های مصوب صورت می گیرد.

در تمامی نمایندگی های مجاز تعمیرات مای تگ از مجرب ترین، به روزترین و با اخلاق ترین تکنسین ها، در زمینه های نصب، راه اندازی و تعمیرات استفاده شده است. این افراد تمام محصولات مای تگ مانند انواع یخچال، فریز، ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز، ماکرویو، جاروبرقی، کولر گازی، اسپیلت، خشک کن و دیگر لوازم را نصب و تعمیر می کنند. نمایندگی تعمیرات مجاز مای تگ با چندین سال تجربه در زمینه تعمیر یخچال، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی و... آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد.

مشکلات رایج در مایکروویو مای تگ

علت خراب شدن قفل درب مایکروویو مای تگ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • ممکن است به دلیل محکم بستن درب مایکروویو مای تگ، قفل آن خراب شود، در این صورت شما باید از تکنسین بخواهید قفل دستگاه را تعویض کند.
 • به دلیل گذشت زمان و استفاده طولانی مدت از مایکروویو، قفل دستگاه فرسوده شده است و دیگر درب دستگاه بسته نمی شود، ممکن است بسته نشدن درب اختلالات الکتریکی را به وجود آورد و شما برای برطرف شدن مشکل ایجاد شده از یک تعمیرکار باید بهره ببرید.

نکته: اگر با بسته شدن درب دستگاه همچنان لامپ داخل آن روشن است، قفل دستگاه خراب شده است.

علت خاموش شدن مایکروویو مای تگ در حین کار چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • زمانی که شما مایکروویو مای تگ را روشن می کنید اگر بعد از سه ثانیه دستگاه خاموش شود به دلیل خراب شدن قفل دستگاه است. با یک تکنسین تماس بگیرید تا قفل دستگاه را تعمیر یا تعویض کند.
 • اگر فن موتور دچار آسیب شود منجر به خاموش شدن دستگاه خواهد شد. فقط یک تعمیرکار ماهر می تواند این مشکل را برطرف کند.

گاهی ممکن است به دلیل استفاده مکرر از دستگاه، دستگاه قابلیت خود را از دست بدهد.

علت دود کردن مایکروویو مای تگ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

یکی از دلایل دود کردن دستگاه، تمیز نبودن دستگاه است. بهترین راه حل تمیز کردن دستگاه با محلول جوش شیرین و آب است. شما می توانید به راحتی تکه های غذا و چربی ها را از دیواره ها و سقف دستگاه با یک تکه دستمال نرم آغشته به محلول جوش شیرین بزدایید.

اگر زمانی که شما از برنامه گریل استفاده می کنید، از دستگاه دود خارج شود بدین معنا است که بر روی توری و بدنه های دستگاه چربی قرار دارد و شما می توانید با تمیز کردن این قسمت ها این مسئله را حل کنید.

اگر دستگاه شما تمیز بود و به طور غیرعادی در هنگام روشن کردن دستگاه، از آن دود خارج شد با تکنسین های آی پی امداد تماس بگیرید.

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی مای تگ

چرا موتور ماشین لباسشویی مای تگ چند لحظه پس از حرکت از کار می ایستد؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

ممکن است موتور لباسشویی مای تگ نیم سوز شده باشد، از یک تعمیرکار ماهر بخواهید سیم پیچ های موتور لباسشویی را مورد بررسی قرار دهد، اگر نیاز به تعمیر دارد آن را تعمیر، در غیر این صورت آن را تعویض نماید.

در ریختن لباس در ماشین لباس شویی دقت کنید. شما باید متناسب با ظرفیت دستگاه آن را از لباس پر کنید. زمانی که بار ماشین لباسشویی زیاد است بر موتور دستگاه اثر نامطلوبی خواهد گذاشت.

چرا در زمان چرخش لباسشویی مای تگ، آب تخلیه نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اولین علت تخلیه نشدن آب هنگام چرخش، خراب شدن پمپ دستگاه است که باید توسط تکنسین این قطعه تعمیر یا تعویض شود.

گاهی ممکن است تکه ای از لباس در حین شستشو در قسمت پمپ گیر کرده باشد، با بررسی می توانید از سالم بودن پمپ اطمینان حاصل کنید.

چرا زمان شستشو در لباسشویی مای تگ طولانی است؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • اگر مقدار لباس در ماشین لباسشویی مای تگ زیاد باشد، زمان شستشو افزایش خواهد یافت.
 • اگر فشار آب پایین باشد، به دلیل آبگیری های متعدد زمان شستشو تغییر خواهد کرد.
 • در صورت طولانی شدن زمان شستشو بدون هیچ علتی با تکنسین های مجرب آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی مای تگ آبگیری نمی کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • شلنگ ورودی آب را چک کنید، ممکن است از جای خود کنده شده باشد.
 • شلنگ تخلیه در بین راه دچار خمیدگی شده است.
 • ممکن است شلنگ تخلیه با آشغال یا رسوب مسدود شده باشد.
 • در منطقه ای که زندگی می کنید، فشار آب مناسب است؟

تعمیر لوازم خانگی مای تگ در محل و منزل

نیازی نیست در سرمای زمستان و گرمای تابستان در خیابان ها به دنبال تعمیرکار لوازم خانگی بگردید، با یک تماس با نمایندگی تعمیرات مای تگ تعمیرکاران با انگیزه آی.پی امداد به کمک شما خواهند آمد. این مرکز خدمات لازم برای تمام لوازم خانگی با برند مای تگ را پوشش می دهد.

روز خود را با برنامه ریزی آغاز کرده اید، باید کارهای عقب افتاده را انجام دهید، از مهمانانی که برای عصر به منزل تان می آیند باید پذیرایی کنید، اما ناگهان یخچال شما خراب می شود، نگران نباشید! تکنسین های مجرب و متعهد نمایندگی تعمیر لوازم مای تگ در محل در اسرع وقت به محل شما خواهند آمد و مشکل پیش آمده را برطرف خواهند کرد و شما را از نگرانی بیرون می آورند.

با توجه به این که دستگاهی که دچار اشکال شده است، احتمالا وزن بالایی دارد و برای حمل و نقل آن حداقل به چند نیاز می باشد، بهتر است با آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات مای تگ در محل، تماس بگیرید تا با اعزام متخصص، دستگاه شما را بدون جابجایی در محل خود تعمیر کرده و بار سنگینی را از دوش شما بردارند.

 

نمایندگی تعمیرات مای تگ در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات مای تگ در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات مای تگ در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات مای تگ در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات مای تگ در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات مای تگ در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات مای تگ در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات مای تگ در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.