نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران

اگر برای حل مشکل ماشین ظرفشویی کنمور خود سر از این صفحه در آورده‌اید باید بگویم به صفحه مناسبی آمده‌اید. بر همه آشکار است که خرابی وسایل آشپزخانه ما را دچار چه معضلاتی می‌کند. آن هم پس از عادت کردن به آسایشی که استفاده از وسایل برقی آشپزخانه به زندگیمان می آورد. ماشین ظرفشویی حتی اگر کنمور باشد، نمی‌شود گفت که از خرابی در امان است. اما نگران نباشید. آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور، با کادری حرفه ای و خدمات 24 ساعته، تنها با یک تماس در منزل شما خواهد بود. پس نگرانی را کنار بگذارید چون تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که همین الان با ما تماس بگیرید، چراکه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور تخصص ماست.

مزایای تماس با آی.پی امداد: نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران 

 استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران نسبت به تعمیر کار آزاد و غیر مجاز مزیت بسیاری دارد که چند نمونه از آن را برایتان نام می­بریم:

 • با توجه به شعبه‌های متعدد نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در سراسر تهران، تکنسین ما کمتر از یک ساعت، با لباس فرم آی‌.پی امداد در منزل شما حاضر خواهد شد.
 • آی.پی امداد تمام تلاشش را برای تعمیر قطعه اصلی ماشین ظرفشویی شما می کند و تنها در صورت نیاز دست به تعویض قطعه می‌زند. اما نگران نباشید چون در این تعویض‌ها فقط از قطعات اورجینال استفاده می‌شود.
 • خدمات آی‌پی امداد پس از تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور شما به پایان نمی‌رسد، از آنجایی که نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور به رضایت مشتریان اهمیت بسیاری می‌دهد تعمیرات خود را تا 12 ماه رسما ضمانت کرده است. پس اگر ماشین ظرفشویی شما با همان مشکل قبلی مواجه شد، حتما با ما تماس بگیرید تا از خدمات رایگان تعمیر ماشین ظرف‌شویی استفاده کنید.
 • تمام تکنسین ها در به طور خاص در زمینه تعمیرات کنمور آموزش دیده‌اند.
 • اگر مشکل ماشین ظرفشویی کنمور شما جزئی باشد، می‌توانید با تماس با تلفن تعمیرگاه ماشین ظرفشویی کنمور در تهران، از مشاوره رایگان آنها بهره برده و بدون نیاز به تکنسین، خودتان شخصا مشکل به وجود آمده را بر‌طرف کنید.

آی‌پی امداد، نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی کنمور، هیچ زمانی شما را تنها نمی‌گذارد و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با یک تماس، در کوتاه ترین زمان ممکن در کنار شما خواهد بود.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی کنمور در تهران
تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی کنمور در تهران

توجه: آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، در زمینه تعمیرات سایر لوازم خانگی کنمور نیز فعالیت می کند:

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی کنمور

مجموعهء آی‌پی امداد، تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی کنمور در تهران، با تکنسین‌های با تجربه ای که هرکدام در برند خاصی متخصصند است، برای تعمیر وسایل خانه کنار مردم بوده و از قدیمی‌ترین های این حرفه است. این مجموعه نمایندگی مجاز تعمیرات بیش از 50 برند داخلی و خارجی از جمله: نمایندگی کنمور، بوش، هایسنس، همیلتون، دوو، گوسونیک، آدمیرال، جنرال الکتریک، تراست، اسنوا، ویرپول، بلومبرگ، آاگ، الکترولوکس، هایر، وستینگهاوس، کنوود و... می‌باشد.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور

در تماس شما با آی‌پی امداد، متخصصین ما مشکل ماشین ظرفشویی شما را شناسایی کرده و رقم هزینه را به شما اعلام می‌کنند. قابل ذکر است که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور طبق مصوبه و در همه نمایندگی‌های ما یکسان است. استفاده از  خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات کنمور آن‌قدر به صرفه است که استفاده از تعمیرگاه های غیرمجاز یک ضرر مالی محسوب می‌شود. شما با تماس با آی‌پی امداد می توانید تا 50% در هزینه تعمیر ماشین طرف‌شویی کنمور خود صرفه‌جویی کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل و منزل

به خاطر داشته باشید که آزمون و خطا در تعمیرات وسایل خانه به آنها آسیب جدی می‌رساند. با توجه به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران، تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل و منزل خودتان به راحتی و با یک تماس امکان‌پذیر است. پس برای اطمینان از کیفیت و درستی انجام کار و جلو گیری از هرگونه ضرر و زیان با نمایندگی‌های آی‌پی امداد در سراسر تهران تماس بگیرید و از خدمات تخصصی، سریع و شبانه روزی ما بهره‌مند شوید.

برخی مشکلات احتمالی ماشین ظرفشویی کنمور

برخی مشکلات ساده ماشین ظرفشویی کنمور را خودتان به شخصه می‌توانید بر‌طرف کنید. اما همواره به خاطر داشته باشید که اگر از کاری که می‌کنید اطمینان کافی ندارید، این امر می تواند به خرابی بیشتر ماشین ظرفشویی شما منجر شود. پس بهترین کار تماس با متخصصین آی‌پی امداد است.

چرا ماشین ظرفشویی کنمور روشن نمی‌شود؟

علت:

 1. میکرو سوئیچ: در ابتدا میکروسوئیچ‌های درب دستگاه را چک کنید. از آنجایی که میکروسوئیچ‌ها مسئول برق رسانی به برد ماشین ظرفشویی هستند اختلال در عملکرد آنها باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود.
 2. رله استارت موتور ظرفشویی: رله استارت روی موتور پمپ اصلی برخی ماشین های ظرفشویی نصب میشود و به سیم  پیچ های استارت موتور برق رسانی می کند . پس اگر دستگاه به برق وصل است، اما کار نمی‌کند علت می‌تواند رله استارت باشد. رله استارت در کنار موتور قرار  دارد. می توانید با مولتی‌متر و نقشه های سیم‌کشی ماشین ظرفشویی از سلامت یا خراب بودن رله استارت مطمئن شوید. البته بهتر است این کار تخصصی را به آی‌پی امداد بسپارید.
 3. فیوز حرارتی قطعه‌ایست که برد کنترل ماشین را در مواقع اتصالی یا قطع برق محافظت می‌کند. اگر فیوز حرارتی دچار مشکل بشود برق‌رسانی به برد کنترل ماشین ظرف‌شویی قطع شده و دستگاه روشن نمی شود. می‌توانید با یک مولتی متر سلامت فیوز را چک کنید.

چرا ماشین ظرفشویی کنمور ظرف‌ها را به خوبی نمی‌شوید؟

علت:

 1. آبریزی کامل انجام نمی‌شود.
 2. مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده نمی‌کنید یا مایع ظرفشویی شما کیفیت خوبی ندارد.
 3. ظرفها را قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی آب می‌کشید؟ با توجه به اینکه عملکرد آنزیم‌های مایع ظرفشویی ماشین به گونه‌ای است که به ذرات غذا متصل می شوند، این کار شما باعث کاهش عملکرد موثر ماشین ظرفشویی شما می‌شود.
 4. فشار آب منزل شما کم است و خوشبختانه ماشین ظرفشویی شما مشکلی ندارد. برای اطمینان از این قضیه تمام شیر‌های آب خانه را ببندید و دستگاه‌هایی مثل ماشین ظرفشویی که آب استفاده می‌کنند را خاموش کنید. سپس شیر آب گرم را باز کرده و یک ظرف نیم گالنی را پر کنید. اگر پر شدن ظرف بیشتر از 14‌ ثانیه طول بکشد فشار آب شما کم و ماشین ظرفشویی شما سالم است.

چرا ماشین ظرفشویی کنمور آب را تخلیه نمی کند؟

علت:

 1. احتمالا مشکل از پمپ تخلیه دستگاه شماست.  پمپ را چک کنید، اگر با چیزی مسدود نشده بود، آسیب دیده است و باید آن را عوض کرد. در صورت وقوع این مشکل با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور تماس بگیرید تا متخصصان آن مشکل شما را حل کنند.
 2. ممکن است شیلنگ تخلیه پیچ خورده باشد. همچنین جا گذاشتن ذرات بزرگ غذا و همین‌طور درست تمیز نکردن هفتگی فیلتر ماشین ظرفشویی ممکن است منجر به  گرفتگی فیلتر و مشکلاتی در ورود و خروج آب شود.
 3. از علل دیگر می توان به شل شدن تسمه پمپ تخلیه و اشکال در عملکرد چفت در اشاره کرد.

چرا کلیدهای ماشین ظرفشویی کنمور خراب شده است؟

علت: مشکل از برد الکتریکی ماشین ظرفشویی است. با توجه به تخصصی بودن امر، حتما آن را به تکنسین آی.پی امداد بسپارید.

چرا ظرفشویی کنمور ظرف ها را تمیز نمی شوید؟

علت:

 1. برنامه ریزی شستشو اشتباه.
 2. استفاده از شوینده نامناسب.
 3. وجود پسماند مواد غذایی و چربی در ماشین ظرفشویی، اطراف واشر درب دستگاه و یا فیلتر تخلیه.
 4. اگر بازو‌ها و اسپری آبپاش قابلیت حرکت نداشته باشند ظرف ها خوب پاک نمی‌شوند.

چرا ماشین ظرفشویی کنمور ظرف ها را خوب خشک نمی‌کند؟

علت:

 1. عمل تخلیه آب به خوبی انجام نشده. همانطور که پیشتر گفتیم این مشکل میتواند ریشه در خرابی پمپ تخلیه دستگاه و یا گرفتگی فیلتر ماشین ظرفشویی شما داشته باشد.
 2. احتمال دارد مشکل از المنت گرمایی ماشین ظرفشویی باشد. برای اطمینان ترمینال‌های المنت گرمایی را در زیر لگن شستشو بررسی کنید.
 3. دلیل دیگر خشک نکردن  ظرفها، ترموستاتی است که  کنترل محدودیت دما بر عهده آن است.

چرا ماشین ظرفشویی کنمور صدا می‌دهد؟

علت: سر و صدای غیر‌عادی ماشین می‌تواند ناشی از پمپ دستگاه و یا برخورد اسپری ماشین به قفسه و ظرفها باشد.

 چرا درب ماشین ظرفشویی کنمور قفل نمی‌شود ؟

علت: درب را دوباره باز و بسته کنید. اگر قفل دستگاه باز هم عمل نکرد درب دستگاه، قفل درب و سوئیچ آن را بررسی کنید. ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. در صورت سالم بودن این موارد مشکل دستگاه می تواند از برد اصلی باشد که حتما باید توسط فرد متخصص تشخیص و تعمیر شود که توصیه ما متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور است.

علت نشتی ماشین ظرفشویی چیست؟

علت:

 1. اگر ماشین ظرفشویی کنمور شما نشتی دارد این مشکل می‌تواند ناشی از پارگی شیلنگ زهکشی باشد، پس در ابتدا این شیلنگ را چک کنید.
 2. در برخی موارد اشکال کار از پمپ دستگاه است. پمپ را بررسی کنید تا آسیب‌دیده یا مسدود نباشد.
 3. واشر درب ماشین نیز می‌تواند علت این مشکل باشد، پس آن را هم چک کنید.

چرا ماشین ظرفشویی کنمور ظرف شستن را شروع نمی کند؟

علت:

 1. ابتدا چک کنید برق به ماشین می‌رسد یا نه. بدین منظور عملکرد فیوز مربوطه و همچنین سلامت خروجی برق را بررسی کنید.
 2. دوشاخهء ماشین ظرفشویی را از برق کشیده و دوباره وصل کنید.
 3. از بسته بودن درب ماشین ظرفشویی کنمور مطمئن شوید. درزگیر و چفت و قفل درب دستگاه را نیز بررسی کنید. چون اگر درب ماشین قفل نشود به دستگاه اجازه شروع کار نمی دهد.

چرا از موتور ماشین ظرفشویی کنمور صدا می‌آید اما کار نمی‌کند؟

علت: دلیل این مشکل ممکن است گیر کردن موتور دستگاه باشد. با احتیاط فن موتور را با دست بچرخانید. قبل از این کار حتما جریان برق را از پانل اصلی قطع کنید تا دچار برق گرفتگی یا شوک نشوید. در صورتی که مشکل برطرف نشد با تعمیرگاه ماشین ظرفشویی کنمور تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی کنمور بوی بد می‌دهد؟

علت:

 1. ذرات مواد غذایی را از ماشین ظرفشویی جمع کرده، سپس دستگاه را بدون ظرف روشن کنید تا خودش را پاک کند. بهتر است همهء مراحل شستشو کامل انجام شوند.
 2. پاک کردن مرتب فیلتر ماشین ظرفشویی تا حد زیادی از بو گرفتن دستگاه جلوگیری می‌کند.

چرا آب وارد ماشین ظرف‌شویی کنمور نمی‌شود؟

علت: مقدار آب ورودی به دستگاه را شناور و سوئیچ شناور، کنترل می‌کنند و در صورت آسیب دیدن ورود آب به دستگاه با مشکل مواجه می‌شود.

در کنار تمام این توضیحات، توصیه می­ کنیم تعمیرات وسایل خود را به  تکنسین‌های نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور بسپارید و یا قبل از شروع تعمیرات توسط خودتان حتما با مشاورین ما تماس بگیرید تا با اطمینان مشکل پیش آمده را برطرف کنید.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.