logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور kenmore با قطعات فابریک و اصل به تعمیر دستگاه می پردازد. تعمیرگاه مجاز مرکزی با بهره گیری از تعمیرکار مجرب و حرفه ای تعمیر ظرفشویی کنمور در محل را به طور حرفه ای انجام می دهد. آی پی امداد خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور را در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با قطعات فابریک و اصل برای شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

هرگونه سوالی در مورد مشکلات ماشین ظرفشویی کنمور داشته باشید، می توانید در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور kenmore در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور kenmore در تهران به شرح زیر است:

 1. در اولین قدم کافیست با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران تماس بگیرید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت می توانید اقدام به ثبت درخواست تعمیر نمایید.
 3. سپس کد اشتراک به همراه نام تکنسین به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار ظرفشویی کنمور در عرض کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود.
 5. تعمیرکار بعد از اتمام خدمات، فاکتور و گارانتی را جهت تضمین خدمات تقدیم می کند.
 6. در نهایت از شما عزیزان در مورد عملکرد تعمیرکار نظرسنجی می شود.

خدمات تعمیرات ظرفشویی کنمور در آی پی امداد دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران

 استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران نسبت به تعمیر کار آزاد و غیرمجاز مزایای بسیاری دارد که چند نمونه از آن را در زیر بیان می کنیم:

 • با توجه به شعبه‌های متعدد نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در سراسر تهران، تکنسین ما کمتر از یک ساعت، با لباس فرم آی‌ پی امداد در منزل شما حاضر خواهد شد.
 • آی پی امداد تمام تلاشش را برای تعمیر قطعه اصلی ماشین ظرفشویی شما می کند و تنها در صورت نیاز دست به تعویض قطعه می‌زند.
 • اما نگران نباشید چون در این تعویض‌ها فقط از قطعات اورجینال استفاده می‌شود.
 • خدمات آی‌ پی امداد پس از تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور شما به پایان نمی‌رسد.
 • از آنجایی که نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور به رضایت مشتریان اهمیت بسیاری می‌دهد، تعمیرات خود را 3 الی 12 ماه رسما ضمانت کرده است.
 • پس اگر ماشین ظرفشویی شما با همان مشکل قبلی مواجه شد، حتما با ما تماس بگیرید تا از خدمات رایگان تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • تعمیرکار ظرفشویی کنمور به طور خاص در زمینه تعمیرات ظرفشویی کنمور آموزش دیده‌ است.
 • اگر مشکل ماشین ظرفشویی کنمور شما جزئی باشد، می‌توانید با تماس با تلفن تعمیرگاه ماشین ظرفشویی کنمور در تهران، از مشاوره رایگان آنها بهره برده و بدون نیاز به تکنسین، خودتان شخصا مشکل را بر‌طرف کنید.
 • نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی کنمور، هیچ زمانی شما را تنها نمی‌گذارد و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با یک تماس، در کوتاه ترین زمان ممکن در کنار شما خواهد بود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی کنمور به چه صورت است؟

یکی از مهمترین موارد در هنگام خرابی ظرفشویی کنمور، استفاده از خدمات پس از فروش آن است. شما برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی کنمور باید از گارانتی معتبر برخوردار باشید تا بتوانید از این خدمات بهره مند شوید. برند کنمور به دلیل وجود برخی شرایط خاص اقتصادی و سیاسی توان حضور مستقیم در ایران و ارائه خدمات را ندارد؛ در نتیجه این خدمات توسط برخی از شرکت های داخلی به مشتریان ارائه می گردد.

اما در صورتی که از تاریخ گارانتی دستگاه شما گذشته است و یا رضایت کافی از خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها ندارید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور استفاده کنید. نمایندگی مجاز آی پی امداد کلیه خدمات تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی کنمور را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور در محل

به خاطر داشته باشید که آزمون و خطا در تعمیرات وسایل خانه به آنها آسیب جدی می‌رساند. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران، تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل و منزل خودتان به راحتی و با یک تماس امکان‌پذیر است. پس برای اطمینان از کیفیت و درستی انجام کار و جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان، با نمایندگی‌های آی‌پی امداد در سراسر تهران تماس بگیرید و از خدمات تخصصی، سریع و شبانه روزی ما بهره‌مند شوید.

مزایای بهره مندی از تعمیر ظرفشویی کنمور در محل به شرح زیر است:

 1. با اعزام تعمیرکار به محل و انجام خدمات تعمیر ظرفشویی کنمور در منزل شما، دیگر نیازی به جابه جایی دستگاه نیست.
 2. در زمان و هزینه شما به دلیل عدم نیاز انتقال ظرفشویی کنمور صرفه جویی می شود.
 3. شما در منزل خود شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار ظرفشویی کنمور هستید.
 4. دیگر خطری ظرفشویی کنمور شما را به دلیل جابه جایی تهدید نمی کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین ظرفشویی از جمله وسایل پرکاربرد و ضروری است که خراب شدن آن می تواند در روند شستشوی ظروف مشکلاتی را ایجاد نماید. از این رو مدت زمان عیب یابی و تعمیر آن برای مصرف کنندگان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مصرف کنندگان همواره به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور چقدر زمان می برد که در این بخش به این سوال پاسخ خواهیم داد. به طور کلی مدت زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور برای رفع خرابی این دستگاه در نظر می گیرد، بر اساس نوع سرویس و مشکل دستگاه کاملا متغیر خواهد بود. تعمیرکار متخصص نمایندگی پس از ثبت درخواست شما برای تعمیرات و اعزام به محل ابتدا ایرادات و مشکلات ماشین ظرفشویی را به دقت عیب یابی نموده و سپس مدت زمانی که برای تعمیرات ماشین ظرفشویی شما صرف خواهد شد را به اطلاعتان می رساند.

به طور کلی تکنسین متخصص نمایندگی می تواند پس از شناسایی مشکلات ماشین ظرفشویی و بررسی آن ها مدت زمان مشخصی را برای تعمیرات آن به شما اعلام نماید. از این رو برای اطلاع پیدا کردن از این مسئله می توانید با کارشناسان مجموعه آی پی امداد تماس حاصل نموده و سوالات خود را در زمینه تعمیرات مطرح نمایید. البته از آنجایی که تعمیرکاران آی پی امداد دارای تخصص و مهارت بالایی در این زمینه هستند و همچنین نیازی به جابجایی و انتقال دستگاه تا محل نمایندگی نمی باشد، تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در محل بسیار سریع تر انجام شده و زمان زیادی برای انجام این کار صرف نخواهد شد. خدمات تعمیرات در محل موجب می شود تا تکنسین های نمایندگی تعمیر دستگاه معیوب را در کوتاه ترین فرصت در محل مورد نظر شما انجام دهند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور چه ویژگی هایی دارد؟

اگر از ماشین ظرفشویی کنمور استفاده می کنید و دستگاه شما دچار ایرادات و خرابی هایی شده است، بهتر است برای تعمیر آن از یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید. انجام کار تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور در محل و منزل شما توسط افراد بی تجربه می تواند باعث آسیب های جدی به دستگاه شما شود. در این مواقع بهترین کار سپردن تعمیرات دستگاه به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در آی پی امداد می باشد.

 • تعمیرکار متخصص برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی شما تنها از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی ایرادات دستگاه شما را به سرعت تشخیص داده و به رفع آن می پردازد.
 • تعمیرکار ظرفشویی کنمور از سابقه ای زیاد در زمینه تعمیرات این دستگاه برخوردار بوده و در سریع ترین زمان مشکل آن را برطرف می کند.
 • تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز آی پی امداد کلیه آموزش ها و دانش به روز در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور را فراگرفته اند.

سوالات رایج کاربران از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در آی پی امداد

این روزها بسیاری از سوالات از سوی مشتریان به صورت مکرر پرسیده می شود و به همین علت در این مقاله قصد داریم تا تمامی آن ها را پاسخ دهیم:

 • برآورد هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور به چه شکل است؟

اینکه ماشین ظرفشویی کنمور شما چه مشکلی دارد، می تواند هزینه تعمیرات دستگاه را مشخص کند؛ اما شما با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در آی پی امداد می توانید در هزینه های خود را تا 75 درصد پایین تر بیاورید.

 • شیوه پرداخت فاکتور تعمیرات ظرفشویی کنمور به چه صورت است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور در محل، در پایان تعمیرات و در صورت رضایت شما به تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنمور پرداخت می گردد.

 • در صورت وجود مجدد مشکل پس از تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور باید مجددا هزینه ای پرداخت شود؟

به طور کلی گارانتی ارائه شده توسط تعمیرگاه آی پی امداد به مدت 3 الی 12 ماه اعتبار دارد و طی این مدت تعمیر مجدد دستگاه کاملا رایگان انجام خواهد شد.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی کنمور توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

اگر برای حل مشکل ماشین ظرفشویی کنمور خود سر از این صفحه در آورده‌اید، باید بگوییم که به صفحه مناسبی آمده‌اید. بر همه آشکار است که خرابی وسایل آشپزخانه ما را دچار چه معضلاتی می‌کند. آن هم پس از عادت کردن به آسایشی که استفاده از وسایل برقی آشپزخانه به زندگیمان می آورد. ماشین ظرفشویی حتی اگر از برند کنمور باشد، نمی‌شود گفت که از خرابی در امان است. اما نگران نباشید.

آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور، با کادری حرفه ای و خدمات 24 ساعته، تنها با یک تماس در منزل شما خواهد بود. پس نگرانی را کنار بگذارید چون تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که همین الان با ما تماس بگیرید؛ چراکه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور تخصص ماست.

برخی مشکلات ساده ماشین ظرفشویی کنمور را خودتان به شخصه می‌توانید بر‌طرف کنید. اما همواره به خاطر داشته باشید که اگر از کاری که می‌کنید اطمینان کافی ندارید، این امر می تواند به خرابی بیشتر ماشین ظرفشویی شما منجر شود.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی کنمور توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد به شرح زیر است:

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی کنمور چه باید کرد؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، علت های زیر را برای تعمیر ظرفشویی کنمور در نظر بگیرید:

میکرو سوئیچ:

 • در ابتدا میکروسوئیچ‌های درب دستگاه را چک کنید.
 • از آنجایی که میکروسوئیچ‌ها مسئول برق رسانی به برد ماشین ظرفشویی هستند، اختلال در عملکرد آنها باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود.

رله استارت موتور ظرفشویی:

 • رله استارت روی موتور پمپ اصلی برخی ماشین های ظرفشویی نصب می شود و به سیم پیچ های استارت موتور برق رسانی می کند.
 • پس اگر دستگاه به برق وصل است اما کار نمی‌کند، علت می‌تواند رله استارت باشد.
 • رله استارت در کنار موتور قرار دارد.
 • می توانید با مولتی‌متر و نقشه های سیم‌کشی ماشین ظرفشویی از سلامت یا خراب بودن رله استارت مطمئن شوید.
 • البته بهتر است این کار تخصصی را به آی‌ پی امداد بسپارید.
 • فیوز حرارتی قطعه‌ است که برد کنترل ماشین را در مواقع اتصالی یا قطع برق محافظت می‌کند.
 • اگر فیوز حرارتی دچار مشکل شود، برق‌رسانی به برد کنترل ماشین ظرفشویی قطع شده و دستگاه روشن نمی شود.
 • می‌توانید با یک مولتی متر سلامت فیوز را چک کنید.

چنانچه دستگاه روشن نشد، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در محل تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را به خوبی نمی‌شوید؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی کنمور چه کنیم؟

در صورتی که دستگاه ظرف ها را به خوبی نمی شوید، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی کنمور به کار ببرید:

 • آبریزی کامل انجام نمی‌شود.
 • مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده نمی‌کنید یا مایع ظرفشویی شما کیفیت خوبی ندارد.
 • ظرف ها را قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی آب می‌کشید.
 • با توجه به اینکه عملکرد آنزیم‌های مایع ظرفشویی ماشین به گونه‌ای است که به ذرات غذا متصل می شوند.
 • این کار شما باعث کاهش عملکرد موثر ماشین ظرفشویی شما می‌شود.
 • فشار آب منزل شما کم است و خوشبختانه ماشین ظرفشویی شما مشکلی ندارد.
 • برای اطمینان از این قضیه تمام شیر‌های آب خانه را ببندید و دستگاه‌هایی مثل ماشین ظرفشویی که آب استفاده می‌کنند را خاموش کنید.
 • سپس شیر آب گرم را باز کرده و یک ظرف نیم گالنی را پر کنید.
 • اگر پر شدن ظرف بیشتر از 14‌ ثانیه طول بکشد، فشار آب شما کم و ماشین ظرفشویی شما سالم است.

چنانچه دستگاه ظرف ها را به خوبی نمی شوید و مشکل فنی در دستگاه رخ داده است، با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنمور تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند؟ برای تعمیر ظرفشویی کنمور چه اقدامی انجام دهیم؟

در صورت تخلیه نشدن آب دستگاه، باید موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی کنمور به کار بگیرید:

 • احتمالا مشکل از پمپ تخلیه دستگاه شما است.
 • پمپ را چک کنید، اگر با چیزی مسدود نشده بود، آسیب دیده است و باید آن را عوض کرد.
 • در صورت وقوع این مشکل با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور تماس بگیرید.
 • ممکن است شیلنگ تخلیه پیچ خورده باشد.
 • همچنین جا گذاشتن ذرات بزرگ غذا و درست تمیز نکردن هفتگی فیلتر ماشین ظرفشویی ممکن است منجر به گرفتگی فیلتر و مشکلاتی در ورود و خروج آب شود.
 • از علل دیگر می توان به شل شدن تسمه پمپ تخلیه و اشکال در عملکرد چفت در اشاره کرد.

چنانچه دستگاه شما مشکل تخلیه دارد، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور تماس بگیرید.

چرا کلیدهای ماشین ظرفشویی خراب شده است؟ چگونه به تعمیر و رفع عیب ظرفشویی کنمور بپردازیم؟

 • مشکل از برد الکتریکی ماشین ظرفشویی است.

با توجه به تخصصی بودن امر تعمیر کلیدهای ظرفشویی، حتما آن را به تعمیرکار ظرفشویی کنمور بسپارید.

چرا ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی شوید و یا لکه روی ظروف باقی می ماند؟ روش عیب یابی و تعمیر ظرفشویی کنمور در این مواقع چگونه است؟

در صورت تمیز نشستن ظرف ها در دستگاه، جهت تعمیر ظرفشویی کنمور چه باید کرد:

 1. برنامه ریزی شستشو اشتباه
 2. استفاده از شوینده نامناسب
 3. وجود پسماند مواد غذایی و چربی در ماشین ظرفشویی، اطراف واشر درب دستگاه و یا فیلتر تخلیه
 4. اگر بازو‌ها و اسپری آبپاش قابلیت حرکت نداشته باشند، ظرف ها خوب پاک نمی‌شوند.

چنانچه دستگاه ظرف ها را تمیز نمی شوید، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی صدا می‌دهد؟ چه اقداماتی برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی کنمور انجام دهیم؟

اگر دستگاه صدای عجیبی می دهد، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور موارد زیر را چک کنید:

 • سر و صدای غیر‌عادی ماشین می‌تواند ناشی از پمپ دستگاه و یا برخورد اسپری ماشین به قفسه و ظرف ها باشد.

 چرا درب ماشین ظرفشویی قفل نمی‌شود؟ برای تعمیرات ظرفشویی کنمور چه باید کرد؟

در صورت قفل نشدن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور به کار بگیرید:

 • درب را دوباره باز و بسته کنید.
 • اگر قفل دستگاه باز هم عمل نکرد، درب دستگاه، قفل درب و سوئیچ آن را بررسی کنید.
 • ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

در صورت سالم بودن این موارد، مشکل دستگاه می تواند از برد اصلی باشد که حتما باید توسط فرد متخصص تشخیص و تعمیر شود و توصیه ما متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور است.

علت نشتی ماشین ظرفشویی چیست؟ نحوه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی کنمور به چه صورت است؟

در صورت نشتی آب از دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور به کار بگیرید:

 1. اگر ماشین ظرفشویی کنمور شما نشتی دارد، این مشکل می‌تواند ناشی از پارگی شیلنگ زه‌کشی باشد، پس در ابتدا این شیلنگ را چک کنید.
 2. در برخی موارد اشکال کار از پمپ دستگاه است. پمپ را بررسی کنید تا آسیب‌دیده یا مسدود نباشد.
 3. واشر درب ماشین نیز می‌تواند علت این مشکل باشد، پس آن را نیز چک کنید.

چرا ماشین ظرفشویی ظرف شستن را شروع نمی کند؟ روش رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی کنمور چگونه است؟

در صورت شروع نشدن چرخه شستشو دستگاه، برای تعمیر ظرفشویی کنمور موارد زیر را رعایت کنید:

 1. ابتدا چک کنید برق به ماشین می‌رسد یا خیر.
 2. بدین منظور عملکرد فیوز مربوطه و همچنین سلامت خروجی برق را بررسی کنید.
 3. دو شاخه ماشین ظرفشویی را از برق کشیده و دوباره وصل کنید.
 4. از بسته بودن درب ماشین ظرفشویی کنمور مطمئن شوید.
 5. درزگیر، چفت و قفل درب دستگاه را نیز بررسی کنید.
 6. اگر درب ماشین قفل نشود، به دستگاه اجازه شروع کار نمی دهد.

چنانچه چرخه شستشو دستگاه روشن نمی شود، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در تهران تماس بگیرید.

چرا از موتور ماشین ظرفشویی صدا می‌آید اما کار نمی‌کند؟ برای تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی کنمور چه کاری انجام دهیم؟

در صورت صدا داشتن و عدم کار کردن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور به کار بگیرید:

 • دلیل این مشکل ممکن است گیر کردن موتور دستگاه باشد.
 • با احتیاط فن موتور را با دست بچرخانید.
 • قبل از این کار حتما جریان برق را از پانل اصلی قطع کنید تا دچار برق گرفتگی یا شوک نشوید.

در صورتی که مشکل عدم کار کردن دستگاه برطرف نشد، با تعمیرگاه ماشین ظرفشویی کنمور تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی بوی بد می‌دهد؟ چگونه عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی کنمور را انجام دهیم؟

در صورت بوی بد دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور به کار بگیرید:

 1. ذرات مواد غذایی را از ماشین ظرفشویی جمع کرده، سپس دستگاه را بدون ظرف روشن کنید تا خودش را پاک کند.
 2. بهتر است تمام مراحل شستشو کامل انجام شوند.
 3. پاک کردن مرتب فیلتر ماشین ظرفشویی تا حد زیادی از بو گرفتن دستگاه جلوگیری می‌کند.

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی نمی‌شود؟ برای رفع عیب و تعمیر ظرفشویی کنمور چه باید کرد؟

در صورت وارد نشدن آب به دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور به کار بگیرید:

 • مقدار آب ورودی به دستگاه را شناور و سوئیچ شناور کنترل می‌کنند.
 • در صورت آسیب دیدن این قطعات، ورود آب به دستگاه با مشکل مواجه می‌شود.

در کنار تمامی این توضیحات، توصیه می­ کنیم تعمیرات وسایل خود را به تکنسین‌های نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور بسپارید و یا قبل از شروع تعمیرات توسط خودتان حتما با مشاورین ما تماس بگیرید تا با اطمینان مشکل پیش آمده را برطرف کنید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور

پس از تماس شما با آی‌ پی امداد، متخصصین ما مشکل ماشین ظرفشویی شما را شناسایی کرده و رقم هزینه را به شما اعلام می‌کنند.

 • قابل ذکر است که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور طبق مصوبه و در همه نمایندگی‌های ما یکسان است.
 • استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی کنمور بسیار به صرفه است و استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز یک ضرر مالی محسوب می‌شود.
 • شما با تماس با آی‌ پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیر ماشین طرفشویی کنمور خود صرفه‌جویی کنید.
 • تمامی تعرفه های خدمات تعمیر ظرفشویی کنمور مطابق با نرخ اتحادیه تعیین می شود.

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در آی پی امداد

در انتهای این مقاله در مورد نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در آی پی امداد مطالبی را بیان می کنیم:

مجموعه آی‌ پی امداد، تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی کنمور در تهران، با تکنسین‌های با تجربه ای که هر کدام در برند خاصی متخصص هستند، برای تعمیر وسایل خانه کنار مردم بوده و از قدیمی‌ترین های این حرفه محسوب می شود. این مجموعه به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات بیش از 50 برند داخلی و خارجی از جمله نمایندگی کنمور، بوش، هایسنس، همیلتون، دوو، گوسونیک، کنمور، جنرال الکتریک، تراست، اسنوا، ویرپول، بلومبرگ، آاگ، الکترولوکس، هایر، وستینگهاوس، کنوود و… می‌باشد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در آی پی امداد:

 1. ارائه خدمات در سراسر تهران و در بیست و چهار ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیل
 2. اعزام تعمیرکار به محل جهت تعمیر و تسهیل خدمات رسانی به مشتریان عزیز
 3. بهره مندی از تیم تعمیرکار متخصص و مجرب
 4. ارائه فاکتور جهت شرح هزینه خدمات برای شفاف سازی و افزایش اعتماد کاربر
 5. ارائه ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه برای تضمین کیفیت خدمات
 6. استفاده از قطعات اصل و فابریک برای تعمیر ظرفشویی کنمور 

برای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور آی پی امداد با شماره های زیر تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنمور در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنمور در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنمور در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی کنمور به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست