logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف Magic Chef در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به رفع عیب و تعمیر دستگاه شما می پردازد. تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی با قطعات فابریک و اصل خدمات تعمیرات ظرفشویی مجیک شف را در محل انجام می دهد.

دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ماژیک شف باعث صرفه جویی تا 75 درصد در هزینه تعمیرات مشتریان خواهد شد.

با مطالعه این مقاله می توانید به عیب یابی و رفع عیب ظرفشویی ماژیک شف بپردازید. بنابراین با اندکی دانش فنی می توانید تعمیرکار لوازم خانگی خود باشید.

چنانچه سوالی در مورد ماشین ظرفشویی مجیک شف داشتید، می توانید در انتهای این صفحه پرسش نمایید تا تکنسین های ما پاسخگوی شما عزیزان باشند. با آی پی امداد همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ماژیک شف Magic Chef در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ماژیک شف Magic Chef در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا کافیست با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف تماس بگیرید.
 2. با مراجعه به سایت نیز می توانید اقدام به ثبت درخواست تعمیر داشته باشید.
 3. با تماس شما، مشخصات در سیستم ثبت می گردد و سپس نام تکنسین و کد اشتراک برای شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار ظرف کمتر از یک ساعت به همراه قطعات فابریک به محل اعزام می شود.
 5. تعمیرکار مجرب به رفع عیب و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف در محل می پردازد.
 6. بعد از اتمام خدمات، جهت شفاف سازی هزینه ها به شما فاکتور و گارانتی تقدیم می شود.
 7. در انتها برای میزان رضایت شما از خدمات مجموعه آی پی امداد و عملکرد تکنسین نظرسنجی می شود.
 8. نظرات و انتقادات شما را سرلوحه امور خود جهت خدمت رسانی بهتر قرار می دهیم.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف از گارانتی 3 الی 12 ماهه برخوردار است.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ماژیک شف در تهران

آی پی امداد با داشتن تکنسین ‌های تعمیرات همیشه آماده عیب یابی و رفع عیب از ظرفشویی مجیک شف شما است. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مجیک شف تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات باکیفیتی به مشتریان خود ارائه دهد. رضایتمندی 100% مشتریان نشان دهنده این سطح کیفیت تعمیرات است. علاوه بر این، آی پی امداد با ضمانت خدمات تعمیرات خود سعی بر بالا بردن هر روزه سطح رضایتمندی مشتریان دارد.

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در تهران به شرح زیر است:

 1.  نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ماژیک شف در تهران در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می‌باشد.
 2. بهره مندی از قطعات اورجینال و فابریک و اصل برای تعمیر ظرفشویی ماژیک شف
 3. ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی مجیک شف در محل
 4. ارائه فاکتور جهت شفافیت هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ماژیک شف
 5. گارانتی 3 الی 12 ماهه جهت تضمین خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی مجیک شف
 6. هزینه مقرون به صرفه و نرخ قیمت مطابق با تعرفه های اتحادیه
 7. بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب دوره دیده برای تعمیر ظرفشویی مجیک شف

تیم تکنسین تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف با توجه به آشنایی و مهارتی که با مجیک شفلوژی روز ماژیک شف دارند، پس از تماس شما با یکی از شعب آی پی امداد، در محل شما حاضر شده و ماشین ظرفشویی شما را همانند روز اول تعمیر می‌کند. این تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در سطح شهر تهران انجام می‌شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی مجیک شف به چه صورت است؟

ماشین ظرفشویی یکی از لوازمی است که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد و بروز خرابی در آن می تواند مصرف کنندگان را دچار مشکل کند؛ به همین دلیل اگر ماشین ظرفشویی مجیک شف شما با مشکل مواجه شده است، بهترین راه استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی مجیک شف می باشد که با استفاده از شماره روی ضمانت نامه می توانید از آن بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش و گارانتی ماشین ظرفشویی مجیک شف نیز مانند بسیاری از برندهای خمجیک شفی توسط شرکت های داخلی ارائه می شود که معمولا نمی توانند مصرف کنندگان خود را راضی نگه دارند. بهترین راه برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف به غیر از خدمات پس از فروش این محصول، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در آی پی امداد می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف در محل

آی پی امداد به عنوان یکی از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در محل در جهت کسب رضایت مشتریان در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی مشتریان خود می‌باشد. چنانچه با هریک از شعب این نمایندگی تماس بگیرید، تعمیرکاران بدون فوت وقت و معطلی در محل حاضر و تعمیرات و یا سرویس دهی را در کسری از زمان با بالاترین دقت و تجربه ارائه می‌دهند.

در گذشته تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف با مشکلات بسیاری از جمله سنگینی دستگاه، نقل و انتقال به تعمیرگاه، هزینه‌های بالای حمل و انتقال و … برخوردار بود اما امروزه با یک تماس متخصص ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران با همه تجهیزات و امکانات در محل و منزل شما حاضر شده و ماشین ظرفشویی ماژیک شف شما را به راحتی تعمیر می‌کنند.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ظرفشویی مجیک شف در محل به شرح زیر است:

 1. در هزینه و زمان خود با انجام تعمیرات ظرفشویی مجیک شف در محل، صرفه جویی می شود.
 2. از نزدیک می توانید شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک شف باشید.
 3. به دلیل عدم انتقال دستگاه دیگر خطری ماشین ظرفشویی مجیک شف را تهدید نمی کند.

تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در کنار دانش تخصصی، تمام ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای انجام تعمیر و نگهداری ظرفشویی مجیک شف را دارا است. تکنسین های ماهر و بسیار متخصص تعمیرگاه‌های مجاز بهترین راه حل برای تعمیر ظرفشویی شما را ارائه می دهند.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک شف در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

در صورتی که ماشین ظرفشویی مجیک شف شما دچار خرابی ها و اختلالاتی شده باشد، ممکن است به دنبال نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک شف باشید. به طور کلی نمیاندگی های بسیاری در سراسر شهر به تعمیرات انواع برندهای ماشین ظرفشویی های مجیک شف می پردازند. اما ممکن است همه آن ها قابل اطمینان نباشند و خدمات مناسبی را به شما ارائه نکنند. به همین علت سپردن ماشین ظرفشویی به این مراکز برای تعمیرات ممکن است ریسک زیادی به همراه داشته باشد. شما می‌ توانید برای دریافت خدمات مربوط به تعمیر ظرفشویی خود از شرکت آی پی‌ امداد که نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف می باشد، کمک بگیرید.

 • تمامی خدمات این نمایندگی در محل مورد نظر مشتری و در سریع ترین زمان ممکن ارائه می گردد.
 • با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد شما تا 75% در هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی خود صرفه جویی خواهید کرد.
 • تعمیرکاران آی پی امداد در هنگام تعمیرات لوازم خانگی تنها از قطعات اورجینال و فابریک همان برند استفاده می کنند.
 • پس از اتمام خدمات تعمیر  ماشین ظرفشویی مجیک شف از سوی تعمیرکاران آی پی امداد به شما ضمانت نامه معتبر ارائه خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی ترین وسایل در تمامی آشپزخانه ها به حساب می آید که وجود هرگونه اختلال در کارکرد و خرابی آن می تواند مشکلات زیادی برای مصرف کنندگان ایجاد نماید. از این رو به هنگام مشاهده خرابی در ماشین ظرفشویی، مصرف کنندگان همواره به دنبال این مسئله هستند که بتوانند دستگاه خود را در سریع ترین زمان تعمیر نمایند و سپس مجددا آن را با همان کیفیت اولیه مورد استفاده قرار دهند. این روزها نمایندگی های مجاز بسیاری در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف فعالیت می کنند، اما تعداد نمایندگی هایی که بتوانند ماشین ظرفشویی معیوب شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر نمایند، بسیار کم است.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مجیک شف در آی پی امداد یکی از معتبرترین مراکزی است که در جهت رفع ایراد این محصول فعالیت می کند. تعمیرکارانی که در نمایندگی مجاز آی پی امداد فعالیت می کنند، در این زمینه دارای تخصص و دانش بسیار بالایی هستند. در نتیجه پس از حضور در محل و منزل شما می توانند به سرعت دستگاه را عیب یابی نموده و آن را تعمیر کنند. از این رو با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید در سریع ترین زمان ممکن ماشین ظرفشویی خود را تعمیر و رفع عیب نمایید. برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف در نمایندگی مجاز آی پی امداد می توانید با شماره های این مجموعه تماس حاصل نمایید تا در سریع ترین زمان تعمیرکار برای ماشین ظرفشویی شما به محل مورد نظرتان اعزام گردد.

سرویس ظرفشویی مجیک شف چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم برقی حساسی است که ممکن است با گذشت زمان و استفاده طولانی مدت دچار مشکلات مختلفی در کارکرد خود شود. یکی از بهترین کارهایی که می تواند از بروز هرگونه مشکل در دستگاه جلوگیری نماید، سرویس ظرفشویی مجیک شف می باشد. با سرویس به موقع دستگاه می توان از بروز هرگونه ایراد در عملکرد دستگاه اطلاع پیدا کرده و آن را به سرعت رفع کرد.

 • خدمات سرویس که توسط نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مجیک شف به مشتریان ارائه می شود، می تواند از بروز هرگونه خرابی در دستگاه جلوگیری نماید.
 • در صورتی که به صورت دوره ای اقدام به نگهداری و سرویس قطعات مختلف ظرفشویی شود، می تواند با گذشت مدت زمان طولانی کیفیت اولیه دستگاه را حفظ نماید.
 • انجام خدمات سرویس موجب می شود تا مصرف کنندگان هزینه هنگفتی را صرف تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف نکنند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف چه ویژگی هایی دارد؟

در صورت مشاهده هرگونه ایراد و نقص فنی در ماشین ظرفشویی مجیک شف، باید آن را جهت عیب یابی و تعمیر به افرادی بسپارید که در این زمینه از تخصص و مهارت زیادی برخوردار می باشند. افراد غیرمتخصص می توانند آسیب زیادی به دستگاه شما بزنند و موجب از کار افتادگی آن شوند. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در آی پی امداد به تعمیر و عیب یابی دستگاه شما پرداخته و مشکلات آن را برطرف می کنند.

 • تعمیرکار این مجموعه در کوتاه ترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف در محل و منزل شما حاضر می شود.
 • تعمیرکار ظرفشویی مجیک شف از چندین سال سابقه در زمینه عیب یابی و تعمیر این دستگاه برخوردار است.
 • تعمیرکاران نمایندگی دارای دانش و مهارت بالایی هستند و در کوتاه ترین زمان مشکل دستگاه شما را تشخیص داده و برطرف می کنند.
 • تعمیرکار نمایندگی تنها از قطعات اصلی و فابریک برای تعمیر ظرفشویی شما استفاده می کند.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف

معمولا مصرف کنندگان پیش از ارائه دستگاه خود به تعمیرگاه مجاز آی پی امداد سوالاتی را مطرح می کنند تا از روند کار تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف در منزل اطمینان حاصل کنند. ما در این قسمت از مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم:

 • نحوه محاسبه هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در تعمیرگاه آی پی امداد به چه شکل است؟

هزینه دقیق تعمیرات مربوط به ماشین ظرفشویی مجیک شف در این مرکز به مشکل دستگاه شما بستگی دارد؛ اما به طور کلی شما با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

 • آیا برای خدمات تعمیرات در نمایندگی آی پی امداد ضمانت نامه ارائه می شود؟

خدماتی که جهت تعمیرات انواع لوازم خانگی در این نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف ارائه می شود، دارای 3 الی 12 ماه گارانتی بی قید و شرط است.

 • آیا در صورت بروز مجدد ایراد در ماشین ظرفشویی، تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک شف بابت تعمیرات هزینه جداگانه ای دریافت می کند؟

شما با استفاده از گارانتی تعمیرات خود می توانید تا پیش از اتمام موعد آن، از تعمیرات مجدد دستگاه به صورت رایگان بهره مند شوید.

آموزش تعمیرات ظرفشویی مجیک شف

آموزش تعمیرات ظرفشویی مجیک شف یکی از مسائلی است که می تواند از اهمیت بسیار بالایی برای مصرف کنندگان برخوردار باشد. به طور کلی ممکن است مشکلات جزئی برای دستگاه شما ایجاد شود. با اطلاع پیدا کردن از روش های عیب یابی ظرفشویی می توانید این مشکلات را به راحتی در منزل خود رفع کنید و نیازی به صرف هزینه های بالا برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف خود نداشته باشید.

اگر ماشین ظرفشویی برند مجیک شف با مشکلات مختلفی نظیر ایرادات رایجی که در ادامه ذکر شده، روبرو شده است، در صورتی که اطلاعات نسبی از آن دارید و یا این مطلب آموزش های لازم را در اختیارتان قرار داده است، می توانید اقدامات اولیه را برای رفع مشکل ظرفشویی خود انجام دهید. در غیر این صورت، بهتر است برای جلوگیری از خرابی بیشتر دستگاه خود از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در محل کمک بگیرید.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی ماژیک شف توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

کیفیت لوازم خانگی با بهداشت افراد در ارتباط است و نقش بسزایی در سلامت افراد دارد. بالا بودن میزان فروش ماشین ظرفشویی ماژیک شف در ایران نشان دهنده این کیفیت بالا است. اما چنانچه دستگاه ماژیک شف شما نیاز به تعمیرات پیدا کرد، فقط کافی است با آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ماژیک شف (مجیک شف) تماس بگیرید تا از بهترین خدمات تعمیرات برخوردار شوید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی مجیک شف گام اول در تعمیر آن است. یک تعمیرکار حرفه‌ای با دانش و تجربه خود در سریع‌ترین زمان ممکن پی به علت خرابی ماشین ظرفشویی برده و اقدام به تعمیر و تعویض قطعه می‌کند.

اگر به دنبال بهترین خدمات تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی ماژیک شف هستید، آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ماژیک شف بهترین انتخاب برای شماست.

برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی ماژیک شف از این قرار است:

 1. چرا ماشین ظرفشویی ماژیک شف صدای زیادی دارد؟
 2. چرا از ظرفشویی ماژیک شف آب به بیرون نشت می‌کند؟
 3. چرا ماشین ظرفشویی ماژیک شف روشن نمی‌شود؟
 4. چرا ماشین ظرفشویی ماژیک شف ظرف‌ ها را تمیز نمی‌شوید؟
 5. چرا ماشین ظرفشویی مجیک شف ظرف ها را خشک نمی‌کند؟

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی ماژیک شف توسط تعمیرکار نمایندگی در زیر ذکر شده است:

ماشین ظرفشویی به خوبی آبگیری نمی کند، برای تعمیر و رفع عیب ظرفشویی ماژیک شف چه کنیم؟

اگر ظرفشویی ماژیک شف آبگیری نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی مراحل زیر را بررسی نمایید:

 • وظیفه آبگیری در ظرفشویی را شیر برقی بر عهده دارد.
 • اگر آبگیری کمتر از حد مجاز است، شیر برقی را بررسی کنید.
 • اگر آبگیری بیش از حد است، حتما هیدروستات را بررسی نمایید.

ظرفشویی عمل تخلیه را به خوبی انجام نمی دهد، جهت تعمیر ظرفشویی ماژیک شف چه باید کرد؟

اگر ماشین ظرفشویی ماژیک شف آب را تخلیه نمی کند، حتما مراحل زیر را بررسی نمایید:

 • پمپ تخلیه
 • فیلتر کف ظرفشویی ماژیک شف
 • شیلنگ خروجی فاضلاب

ابتدا مطمئن شوید موارد بالا در ظرفشویی ماژیک شف دچار گرفتگی نشده باشند.

 • اگر پمپ تخلیه ظرفشویی ماژیک شف مشکل دارد، برای حل این مشکل ابتدا باید پمپ و پروانه آن را چک کنید که مسدود نشده باشد.
 • اگر پمپ توسط چیزی مسدود شده بود، باید تمیز شود اما اگرآسیب دیده باشد، باید تعویض گردد.
 • گاهی ممکن است این مشکل در اثر پیچ خوردگی و یا آسیب دیدگی شیلنگ تخلیه آب ظرفشویی و یا مسدود شدن آن نیز پیش بیاید، بنابراین شیلنگ تخلیه را باید چک کنید.

ماشین ظرفشویی صدای زیادی دارد، برای تعمیر ظرفشویی ماژیک شف چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر دستگاه صدای زیادی دارد، برای تعمیر ماشین ظرفشویی ماژیک شف موارد زیر را به کار گیرید:

 • غالباً به دلیل لرزش پمپ یا پوشش فلزی موتور و یا فرسوده بودن بلبرینگ‌های بازوهای شستشو ممکن است ماشین ظرفشویی ماژیک شف صدا کند.
 • در این صورت با تعویض پمپ یا مهروموم بازوهای آب پاش این مشکل حل می‌شود.
 • در غیر این صورت باید ابتدا بلبرینگ ها را سفت کرد. اگر مشکل برطرف نشد، باید برای تعویض بلبرینگ‌ها اقدام نمود.

چنانچه مشکل صدای زیاد دستگاه حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در تهران تماس بگیرید.

از ظرفشویی آب به بیرون نشت می‌کند، چگونه به تعمیر ظرفشویی ماژیک شف بپردازیم؟

در صورت نشتی آب از به بیرون در دستگاه، موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف به کار گیرید:

 • نشت کردن آب به بیرون یا به دلیل پوسیده بودن پمپ یا درزگیر درب که از خمجیک شف شدن آب داخل ماشین ظرفشویی ماژیک شف به بیرون جلوگیری می‌کند، است.
 • یا شیر ورودی شکسته و خراب شده است.
 • اگر دلیل این نشتی هریک از موارد ذکر شده باشد، نیاز به تعمیر و تعویض قطعات خراب شده می‌باشد.

اگر مشکل نشتی آب دستگاه حل نشد، با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف در تهران تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود، نحوه تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف به چه صورت است؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ماژیک شف موارد زیر را چک کنید:

اگر هریک از قطعات سوئیچ‌های قفل درب، کنترل‌های الکترونیکی دستگاه، ظرفشویی‌ شروع به کار نمی‌کند. در این صورت باید:

 • فیوزهای حرارتی تعمیر یا تعویض شوند.
 • رله بررسی شده و تعمیر گردد.
 • موتور درایو تعویض شود.
 • سوئیچ انتخاب چرخه تعمیر یا تعویض شود.
 • ایرادات مدارهای تایمر یا کنترل‌های الکترونیکی برطرف و در غیر این صورت تعویض شود.
 • اگر قفل درب یا سوئیچ قفل از بسته شدن کامل درب دستگاه جلوگیری می‌کند، باید تعمیر و یا تعویض شود.
 • باز نشدن درب ماشین ظرفشویی مجیک شف
 • اگر قفل درب پوسیده شده باشد و یا مدار الکتریکی سوئیچ درب خراب شده باشد، درب ظرفشویی ماژیک شف قفل شده و باز نمی شود.
 • در این صورت قطعات خراب شده باید تعمیر یا تعویض شوند.
 • در غیر این صورت ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی‌کند و یا می‌توانند منجر به نشتی و جاری شدن آب بر روی کف آشپزخانه شوند.

چنانچه مشکل روشن نشدن دستگاه حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در تهران بهره مند شوید.

ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید، تعمیر ظرفشویی ماژیک شف را چگونه انجام دهیم؟

در صورتی که دستگاه ظرف ها را خوب نمی شوید، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ماژیک شف موارد زیر را چک کنید:

اگر ماشین ظرفشویی ماژیک شف شما ظروف را خوب تمیز نمی‌کند، احتمالا:

 • آسیب دیدن یا مسدود شدن فیلترهای تمیزکننده
 • شکستگی عناصری که آب را گرم می‌کنند.
 • شل شدن ایستگاه اتصال و یا پره‌ها
 • شکستگی پوشش پلاستیکی روی قفسه
 • شل شدن درزگیر غلاف
 • مسدود شدن پخش‌کننده مواد شوینده
 • اسپینر شستشو شل و یا ترک خورده است.
 • وارد نشدن آب به ظرفشویی بر اثر کار نکردن شیر ورودی آب
 • کم شدن آب بر اثر گرفتگی، سوراخ یا ترک بر روی بازوهای آبپاش
 • آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود.
 • برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید شیر ورودی آب بررسی شود.
 • که آیا آب از ورودی وارد می‌شود یا خیر.
 • اگر شیر ورودی درست بود ممکن است:
 • فشار آب ورودی از شیر آب کافی نیست و کم است.
 • برق کافی به شیر ورودی آب برای پمپاژ آب به داخل دستگاه نمی‌رسد.
 • سوئیچ شناور یا خود شناور درست کار نمی‌کنند.
 • سوئیچ درب خراب است.

چنانچه مشکل تمیز نشدن دستگاه به دلایل فنی باشد، از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی ماژیک شف بهره بگیرید.

ماشین ظرفشویی ظرف ها را خشک نمی کند، برای تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف چه کنیم؟

در صورت خشک نکردن ظرف در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف به کار گیرید:

 • اگر المنت های گرمایشی خراب شده باشند.
 • ماشین ظرفشویی مجیک شف ظرف‌ها را خشک نمی‌کند و باید تعمیر یا تعویض شوند.
 • در غیر این صورت ترموستات با محدودیت بالا که قبل از پایان دوره خشک کردن، حرارت را خاموش می‌کند، خراب شده است.

چنانچه هریک از مشکلات بالا برای ماشین ظرفشویی ماژیک شف شما پیش آمد، با آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در تهران تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر شود.

ظرفشویی بوی بدی می دهد، جهت عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف چه باید کرد؟

اگر ظرف ها در ظرفشویی ماژیک شف بوی بد می گیرند، برای عیب یابی و تعمیرات مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را بررسی نمایید.
 • اگر هریک از این موارد در ظرفشویی ماژیک شف دچار گرفتگی شده اند، رفع گرفتگی نمایید.
 • ابتدا ظرفشویی ماژیک شف را از هرگونه مواد غذایی پاک کنید.
 • محلول یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین آماده نمایید.
 • محلول را در کف ظرفشویی بریزید.
 • سپس ظرفشویی را بدون ظرف روشن کنید و اجازه دهید یک دور کامل عملیات کوتاه مدت شستشو انجام شود.

اگر همچنان بوی بد داخل ظرفشویی ماژیک شف حس می کنید، می توانید از تعمیرگاه مجاز مرکزی ظرفشویی ماژیک شف کمک بخواهید.

درب ظرفشویی به طور کامل بسته و قفل نمی شود، برای تعمیر و رفع عیب ظرفشویی ماژیک شف چگونه اقدام کنیم؟

اگر درب ظرفشویی ماژیک شف قفل نمی شود و خطای باز بودن درب می دهد، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا مجددا درب ظرفشویی ماژیک شف را باز و بسته کنید.
 • اگر همچنان قفل درب عمل نکرد، قفل درب و سوئیچ قفل درب را چک کنید.
 • در صورت سالم نبودن میکروسوییچ درب باید آن را تعویض کنید.

اگر تخصصی در زمینه تعویض میکروسوییچ درب ظرفشویی ماژیک شف ندارید، می توانید از تعمیرکاران متخصص تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف کمک بخواهید.

پشتیبانی و خدمات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ماژیک شف

گارانتی شرکتی گنجی است که در صورت اعتبار زمانی داشتن آن، چنانچه ‌ظرفشویی ماژیک شف شما هرگونه مشکلی پیدا کند، می‌توانید به صورت رایگان دستگاه خود را تعمیر نمایید و از مزایا و تعهداتی که نمایندگی ماژیک شف در قبال محصولات خود دارد، استفاده کنید. فقط کافی است با دفتر مرکزی مجیک شف تماس بگیرید تا از این خدمات بهره‌مند شوید.

پشتیبانی و خدمات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ماژیک شف به شرح زیر است:

اگر تاریخ گارانتی دستگاه تمام شده یا برگه گارانتی را گم کرده اید، می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز ماژیک شف در سراسر تهران تماس بگیرید تا با مطرح کردن مشکل خود از تخصص، تبحر و تجربه تعمیرکاران آی پی امداد بهره مند شوید.

تعمیرکاران آی پی امداد، تعمیر قطعات مشکل دار را به جای تعویض آن در برنامه خود دارند اما چنانچه نیاز به تعویض قطعه باشد، از قطعات اصل و اورجینال ظرفشویی ماژیک شف استفاده می‌کنند تا دستگاه همانند روز اول کار کند. علاوه بر این با ارائه ضمانت خدمات تعمیر، به مشتریان خود احساس اطمینان بیشتری می‌بخشد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ماژیک شف

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی و بالا رفتن نرخ تعمیرات و لوازم یدکی، تعمیر لوازم خانگی به خصوص ماشین ظرفشویی یکی از دغدغه‌های مردم به‌ حساب می‌آید. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ماژیک شف در آی پی امداد چگونه محاسبه می شود:

 • برای کاهش هزینه ها، بهتر است تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف خود را به آی پی امداد، یکی از نمایندگی‌های مجاز تعمیرات ماژیک شف در سطح شهر تهران بسپارید.
 • نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی مجیک شف در صورت نیاز به تعویض قطعات، قطعات اورجینال برند ماژیک شف را با قیمتی مناسب به مشتری تحویل می‌دهد.
 • برای اطمینان مشتری تعمیرات ظرفشویی را ضمانت می‌کند، یعنی چنانچه ظرفشویی مجیک شف شما در زمان ضمانت خدمات مجددا خراب شد، بدون پرداخت هزینه‌ای ظرفشویی شما را تعمیر می‌کنند.
 • آی پی امداد با شفاف سازی هزینه‌های تعمیرات و تعیین میزان هزینه‌ها بر اساس نرخ مصوب دولتی، ظرفشویی ماژیک شف شما را در اسرع وقت با مناسب ترین هزینه تعمیر می‌کند.
 • این شرکت پس از اتمام کار، فاکتور رسمی نمایندگی را همراه با ریز هزینه‌ها مانند هزینه تعمیر تک تک قطعه ها و تعویض ها و ایاب ذهاب و دستمزد تعمیرات به مشتری ارائه می‌دهد تا مشتری نگرانی بابت افزایش هزینه‌ها نداشته باشد.

هنگامی که ماشین ظرفشویی شما خراب شد، تعمیر سریع آن ضروری است تا بتوانید روال زندگی خود را به حالت اول برگردانید. چنانچه در تعمیر آن کوتاهی کنید، ممکن است خسارات بیشتری به ظرفشویی شما وارد شود؛ در نتیجه باید برای تعمیر آن هزینه بیشتری را متقبل شوید.

هزینه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در آی پی امداد

هزینه های مبهم تعمیرات لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی یکی از چالش های بزرگ در میان مصرف کنندگان این دستگاه است. از این رو افراد در هنگام خرابی ظرفشویی خود به دنبال این هستند که از هزینه های دقیق تعمیرات اطلاع پیدا کنند. از این رو نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد در ادامه جدول مربوط به هزینه های تقریبی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف را برای شما آورده است:

خدمات تعمیرات ظرفشویی مجیک شف هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی مجیک شف 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی مجیک شف 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی مجیک شف 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی مجیک شف 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی مجیک شف 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک شف 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی مجیک شف 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی مجیک شف 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی مجیک شف 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در آی پی امداد با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات در تهران از طریق تعمیرکاران متخصص و باتجربه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف است. آی پی امداد به عنوان یکی از تعمیرگاه‌های مجاز مجیک شف شناخته شده است. این تعمیرگاه مجاز مرکزی نسبت به سایر تعمیرگاه‌ها دارای مزایایی است که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • برخورداری از تکنسین‌های با تجربه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف
 • ارائه خدمات حرفه‌ای تعمیرات در 7 روز هفته
 • به روز رسانی اطلاعات تعمیرکاران در زمینه ماشین ظرفشویی مجیک شف با برگزاری کلاس های تخصصی
 • ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن با توجه به شعب گوناگون در سطح شهر تهران
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل برند مجیک شف و در نتیجه بالا بردن عمر دستگاه
 • ضمانت خدمات تعمیرات ارائه شده برای بالا بردن حس اعتماد مشتریان
 • اعزام تعمیرکاران در زمان درخواستی مشتری برای تعمیر و سرویس‌
 • دسترسی و ارتباط سریع‌ به هریک از شعب نمایندگی فقط با یک تماس تلفنی
 • اقتصادی بودن هزینه ها با توجه به اینکه همه هزینه ها بر اساس نرخ مصوب دولتی محاسبه می‌گردد.

متخصصین آی پی امداد تعمیرات را به صورت تخصصی و استاندارد انجام می دهند و هیچ کاری برای آن‌ها ناممکن نیست. این تعمیرکاران حرفه‌ای به درستی آموزش دیده‌اند تا با همه مشکلات احتمالی هر مدل از ماشین ظرفشویی مجیک شف مقابله کنند.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ماژیک شف در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک شف در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک شف در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی مجیک شف به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شف، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست