logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر Haier در محل با بهره گیری از تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی به رفع عیب و تعمیر ظرفشویی حایر در محل می پردازد. خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با قطعات فابریک و اصل انجام می شود.

با بهره گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر هزینه های تعمیرات خود را کاهش دهید.

با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات مفیدی در مورد عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر کسب کنید. بنابراین چنانچه فنی کار هستید، این مطلب به شما کمک می کند تا بتوانید ماشین ظرفشویی حایر خود را تعمیر کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد مشکلات ظرفشویی حایر می توانید در انتهای صفحه از کاربران پرسش نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی حایر Haier در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی حایر Haier در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در قدم اول کافیست با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی حایر تماس بگیرید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت می توانید اقدام به ثبت درخواست تعمیر داشته باشید.
 3. مشخصات شما بعد از تماس در سیستم ثبت می گردد.
 4. کد اشتراک و نام تکنسین برای شما جهت تسهیل امور پیامک می شود.
 5. تعمیرکار ظرفشویی حایر ظرف کمتر از یک ساعت با قطعات فابریک به محل اعزام می شود.
 6. تعمیرکار مجرب با قطعات فابریک به تعمیر و رفع عیب ظرفشویی حایر می پردازد.
 7. بعد از اتمام خدمت رسانی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر، فاکتور و گارانتی به شما ارائه می شود.
 8. سپس از شما نسبت به عملکرد تکنسین نظرسنجی می شود. رضایت شما هدف اول مجموعه آی پی امداد است.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر برای خدمات خود گارانتی 3 الی 12 ماهه ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر آمادگی ارائه انواع خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل و منزل دارا می باشد. نمایندگی ظرفشویی حایر با بهره گیری از تعمیرکاران مجرب می تواند انواع برندهای ظرفشویی و مدل های مختلف ظرفشویی را تعمیر و سرویس دهی کند. تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز ظرفشویی حایر در تهران تمام خدمات تعمیرات لوازم خانگی حایر را برای شما انجام می دهند.

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در تهران به شرح زیر است:

 • نمایندگی مرکزی تعمیرات ظرفشویی حایر در تهران دارای تکنسین های آموزش دیده در زمینه نصب، تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی حایر است.
 • در کوتاه ترین زمان تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل درخواستی شما ارسال می کند.
 • خدمات تعمیرات ظرفشویی حایر در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز جهت رفاه کاربران صورت می پذیرد.
 • در نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی حایر از قطعات فابریک و اصل جهت تعمیر دستگاه استفاده می شود.
 • با اعزام تعمیرکار ظرفشویی حایر در محل سبب تسهیل امور خدمت رسانی به مشتریان می شود.
 • ارائه فاکتور برای شفافیت هزینه از دیگر مزایای نمایندگی تعمیرات ظرفشویی حایر در تهران است.
 • گارانتی جهت تضمین خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی حایر نیز در آی پی امداد مزیت ویژه است.
 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در تعمیرگاه مجاز مرکزی مطابق با نرخ اتحادیه است.

برای اینکه بتوانیم در کمترین زمان ممکن برای تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در کنارتان باشیم، به احداث شعب متعدد در سراسر تهران پرداخته ایم تا در صرف وقت و هزینه صرفه جویی شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی حایر به چه صورت است؟

معمولا اکثر مصرف کنندگان زمانی که با خرابی در ماشین ظرفشویی حایر خود مواجه می شوند، با توجه به خارجی بودن برند حایر، این پرسش برایشان مطرح می شود که نحوه استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی حایر به چه صورت است. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که شرایط سیاسی و اقتصادی کشور ایران موجب شده تا برندهای خارجی مانند حایر توان حضور مستقیم در ایران را نداشته باشد و همین موضوع سبب ارائه این خدمات توسط برخی از شرکت های داخلی و در نتیجه محدودیت خدمات پس از فروش این محصول می گردد.

اما در صورتی که ایراد ظرفشویی شما شامل خدمات پس از فروش نمی شود یا از این خدمات راضی نبودید، بهترین راه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در منزل شما می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل یا منزل از آن جهت حائز اهمیت است که شما دیگر به انتقال ماشین ظرفشویی به تعمیرگاه و صرف هزینه برای حمل و نقل ظرفشویی حایر خود نیاز پیدا نخواهید کرد. اگر قطعه ا‌ی از قطعات ظرفشوییی حایر شما خراب شده باشد و به تعمیر نیاز داشته باشید، قطعه معیوب به تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی حایر منتقل خواهد شد تا در صورت امکان تعمیر شود و اگر قابل تعمیر نباشد، با قطعه اورجینال و فابریک تعویض خواهد شد.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ظرفشویی حایر در محل به شرح زیر می باشد:

 1. با حضور تعمیرکار در محل و انجام خدمات تعمیرات ظرفشویی حایر شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار هستید.
 2. هزینه های اضافی جهت حمل و نقل و نیروی انسانی برای جابه جایی ظرفشویی حایر پرداخت نمی کنید.
 3. به دلیل تعمیر ظرفشویی حایر در منزل دیگر خطر سقوط و یا ضربه دیدگی ناشی از جابه جایی، دستگاه شما را تهدید نمی کند.

توجه: چنانچه سوالی درباره تعمیرات ظرفشویی حایر خود دارید، در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی حایر در اعزام تعمیرکاران مجرب به محل مورد نظر شما در زمان تعیین شده هیچگونه کوتاهی نمی کند و تعمیرکاران برای عیب یابی ظرفشویی حایر شما وقت صرف خواهند کرد و مشکلات ظرفشویی شما را به بهترین روش ممکن برطرف خواهند کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

مصرف کنندگان در هنگام مواجهه با هرگونه خرابی و مشکل در دستگاه خود به دنبال تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در سریع ترین زمان ممکن می باشند تا از آسیب بیشتر به سایر بخش های ماشین ظرفشویی جلوگیری شود. به طور کلی مدت زمانی که می توان برای عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی در نظر گرفت، با توجه به عوامل مختلفی متغیر می باشد. از جمله عوامل موثر بر مدت زمانی که تعمیرکار متخصص آی پی امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما صرف خواهد کرد، می توان به نوع و میزان خرابی ماشین ظرفشویی اشاره نمود.

تعمیرکار متخصص جهت تعمیرات ظرفشویی حایر پس از اعزام به محل و بررسی سریع و دقیق دستگاه شما می تواند مدت زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی را مشخص نماید. در صورتی که ایرادات ماشین ظرفشویی شما مربوط به قطعات اصلی دستگاه باشد یا یکی از قطعات آن به طور کامل از کار افتاده باشد، تعمیرات و رفع عیب آن در مدت زمان بیشتری انجام خواهد شد. البته یکی از مهمترین مسائل در زمینه تعمیرات سریع ماشین ظرفشویی، استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر و باتجربه در این زمینه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در آی پی امداد با بهره مندی از تعمیرکاران مجرب و کاربلد می تواند دستگاه شما را سریعا تعمیر نموده و تحویل دهد. با استفاده از خدمات این مجموعه نیازی به انتقال دستگاه خود به نمایندگی ندارید و می توانید آن را در محل مورد نظر خود تعمیر نمایید. از این رو در وقت شما صرفه جویی زیادی شده و نیازی به صرف زمان زیاد برای تعمیر ماشین ظرفشویی معیوب نخواهید داشت. شما برای اطلاع پیدا کردن از این مسئله که تعمیر و رفع عیب ماشین ظرفشویی حایر چقدر زمان می برد، می توانید با کارشناسان نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایی که سیستم داخلی ماشین ظرفشویی حایر از پیچیدگی خاصی برخوردار است، در صورت بروز ایراد در دستگاه، نباید برای تعمیر آن از افراد بی تجربه کمک بگیرید. با انجام این کار نه تنها خرابی دستگاه شما برطرف نمی شود، بلکه سایر قطعات نیز دچار خرابی خواهند شد. تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در آی پی امداد می توانند به شما در زمینه تعمیرات ظرفشویی کمک کنند.

 • تعمیرکار ظرفشویی حایر در آی پی امداد با توجه به سال‌ ها تجربه، مشکلات ماشین ظرفشویی حایر شما را به سرعت تشخیص داده و رفع می کند.
 • تعمیرکاران نمایندگی هر ساله دوره های آموزشی لازم را در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر می گذرانند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای تعویض قطعات ظرفشویی حایر، تنها از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می کند.
 • تکنسین متخصص این مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل و منزل شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد.

سوالات متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

در این بخش قصد داریم تا به بعضی از سوالاتی که همواره از سوی مصرف کنندگان مطرح می گردد پاسخ دهیم تا اعتماد کامل شما را جلب نماییم:

 • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل به چه صورت است؟

هزینه دقیق تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر شما بسته به خرابی دستگاه مشخص می شود. اما موضوع مورد توجه این است که هزینه های تعمیر طبق تعرفه ای است که توسط اتحادیه لوازم خانگی اعلام می شود.

 • ضمانتنامه کتبی ارائه شده توسط نمایندگی آی پی امداد چه مدت اعتبار دارد؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تعمیرات انجام شده توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی حایر خود را از 3 تا 12 ماه گارانتی می کند و تعمیرات مجدد در این مدت رایگان است.

 • شیوه پرداخت فاکتور تعمیرات به چه شکل است؟

مصرف کنندگان می توانند پس از پایان کار تعمیرات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر و در صورت رضایت هزینه را پرداخت کنند.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی حایر توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

مجموعه آي پی امداد مشکلات متداول ماشین ظرفشویی حایر را در این مقاله برای شما ذکر شده است تا با علت رخ دادن آنها و نحوه برطرف کردن آنها آشنا شوید. تعمیرکاران آی پی امداد با مشکلات رایج انواع ماشین ظرفشویی حایر آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات متداول این دستگاه مواجه شدید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی حایر هستید، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی حایر تماس بگیرید.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی حایر عبارتند از:

 1. چرا ماشین ظرفشویی حایر ظروف را تمیز نمی شوید؟
 2. چرا ماشین ظرفشویی حایر روشن نمی­ شود؟
 3. علت وقفه در چرخه شستشوی ماشین ظرفشویی حایر چیست؟
 4. چرا ماشین ظرفشویی حایر پس از یک صدای نامتعارف خاموش می­ شود؟
 5. چرا درب ماشین ظرفشویی حایر بسته نمی­ شود؟

تعمیرکاران و متخصصین نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر تمام دوره های آموزشی تعمیر ظرفشویی حایر را گذرانده اند. آنها در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل و سایر برندهای ظرفشویی سابقه تعمیرات زیادی دارند و با تعویض و تعمیر قطعات ظرفشویی آشنایی کامل دارند.

در ادامه به تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی حایر توسط تعمیرکار نمایندگی می پردازیم.

چرا ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی شوید؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی حایر چه باید کرد؟

اگر دستگاه ظرف ها را خوب تمیز نمی کند، برای تعمیر ظرفشویی حایر موارد زیر را چک کنید:

 • تسمه پمپ آب ماشین ظرفشویی حایر ممکن است فرسوده یا خراب شده باشد.
 • دریچه آب برای ورود آب به ماشین ظرفشویی حایر باز می شود.
 • اگر دریچه آب مسدود شده باشد یا معیوب باشد، ماشین ظرفشویی آب به اندازه کافی برای تمیز کردن ظروف نخواهد داشت.
 • بازوی شستشو پایینی ظرفشویی حایر آسیب دیده است.
 • بازوی شستشو پایینی ظرفشویی حایر آب را در طبقات پایین ظرفشویی می چرخاند.
 • اگر آب نتواند به درستی از طریق بازوی شستشو جریان یابد، ظروف در قفسه پایین تر به درستی تمیز نخواهند شد.
 • با گذشت زمان، ذرات مواد غذایی ممکن است در سوراخ های کوچک در بازوی شستشو به دام افتاده باشند.
 • اگر ظروف از ظرفشویی حایر کثیف خارج شوند، بازوی شستشو ممکن است مسدود شود.

روش تعمیر ظرفشویی حایر برای مشکل تمیز نکردن ظروف:

 1. در صورت خرابی تسمه پمپ آب ظرفشویی حایر، آن را تعویض کنید.
 2. اگر دریچه ورودی آب مسدود شده باشد، آن را تعویض کنید.
 3. تمیز کردن دریچه ورودی آب به عملکرد بهتر آن کمک نمی کند، پس لازم نیست آن را تمیز کنید.
 4. برای باز کردن بازوی شستشوی پایینی ظرفشویی، بازو شستشو را از جای خود بیرون بیاورید و مواد غذایی را از داخل سوراخ ها خارج کنید.
 5. اگر بازوی شستشو شدیداً مسدود شده است، آن را تعویض کنید.

مشتری مداری و جلب و رضایت مشتری از اصول این مجموعه به شمار می روند. اگر از عملکرد ماشین ظرفشویی حایر خود راضی نیستید، کافی است با آی پی امداد برای تعمیر ظرفشویی حایر در محل یا منزل تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی­ شود؟ برای تعمیرات ظرفشویی حایر چه کنیم؟

اگر دستگاه روشن نمی شود، برای تعمیرات ظرفشویی حایر موارد زیر را چک کنید:

 • ماشین ظرفشویی به برق وصل نیست.
 • پیش از هر اقدامی برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر که روشن نمی­ شود، بهتر است از اتصال دو شاخه دستگاه به پریز اطمینان حاصل کنید.
 • قلاب قفل درب خراب است.
 • یکی از مهمترین علت­ های روشن نشدن ماشین ظرفشویی می­ تواند خرابی میکروسویچ یا قلاب قفل درب است.
 • هر چند عملکرد قفل درب ماشین ظرفشویی در اکثر مدل ها یکسان است اما ممکن است محل قرارگیری آن فرق داشته باشد.
 • تعویض قفل درب اگرچه کار چندان سختی نیست، اما اگر از کارهای فنی سر رشته ندارید، بهتر است از تعمیرکار ماشین ظرفشویی حایر کمک بخواهید.
 • تایمر یا کنترل الکترونیکی صدمه دیده است.
 • برای تعمیر تایمر به دفترچه راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی حایر مراجعه کنید.
 • سپس بخش اتصالات مربوط به تایمر را به دقت مطالعه کنید.
 • می ­توانید با یک مولتی متر قطعات مختلف تایمر را برای عیب یابی بررسی کنید.
 • در صورتی که موفق نشدید، تایمر ماشین ظرفشویی حایر را تعمیر کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان با یکی از شماره های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر تماس بگیرید.
 • کلیدهای انتخاب برنامه خراب است.
 • اگر این کلیدها خراب باشد، شما قادر به انتخاب برنامه شستشوی مناسب برای ماشین ظرفشویی خود نخواهید بود.
 • برای تست کارکرد کلید باید نقشه مدار برد را داشته باشید.

چنانچه دستگاه روشن نمی شود، با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند، جهت عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی حایر چه اقدامی کنیم؟

اگر ظرفشویی حایر آب را به خوبی تخلیه نمی کند، ابتدا بررسی کنید که هریک از موارد زیر دچار گرفتگی نشده باشند:

 • پمپ تخلیه
 • فیلتر کف ظرفشویی
 • شیلنگ خروجی فاضلاب
 1. قابل ذکر است در این موارد پمپ تخلیه ظرفشویی حایر مشکل دارد. برای حل این مشکل ابتدا باید پمپ و پروانه آن را چک کنید که مسدود نشده باشد.
 2. اگر پمپ توسط چیزی مسدود شده بود، باید تمیز شود اما اگر آسیب دیده باشد، باید تعویض گردد.
 3. گاهی ممکن است این مشکل در اثر پیچ خوردگی و یا آسیب دیدگی شیلنگ تخلیه آب ظرفشویی و یا مسدود شدن آن نیز پیش بیاید، بنابراین شیلنگ تخلیه را باید چک کنید.

ظرفشویی ظرف ها را پس از شستشو خشک نمی کند، چگونه به تعمیرات و رفع عیب ظرفشویی حایر بپردازیم؟

اگر ظرف ها در ظرفشویی حایر خشک نمی شوند، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 • پمپ تخلیه را بررسی کنید که عمل تخلیه به خوبی صورت می گیرد یا خیر.
 • ممکن است اشکال از قسمت المنت یا سیستم گرمایشی باشد.
 • هیتر المنت را بررسی نمایید.
 • ترموستات نیز لازم است بررسی شود.

علت وقفه در چرخه شستشوی ماشین ظرفشویی چیست؟ نحوه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی حایر به چه صورت است؟

اگر در چرخه شستشو دستگاه وقفه ایجاد شده باشد، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر موارد زیر را به کار گیرید:

 • لوله های ورودی آب مسدود شده است.
 • لوله های ورودی ممکن است به علت رسوبات دچار گرفتگی شده باشد.
 • اگر مقدار آب کافی وارد دستگاه نشود، چرخه شستشو به صورت کامل صورت نخواهد گرفت.
 • فشار آب کافی نیست. فشار آب ورودی منزل را بررسی کنید.
 • آب در ماشین ظرفشویی حایر تخلیه نشده است.
 • یکی از مهمترین عوامل بروز وقفه در چرخه شستشو تخلیه نشدن کامل آب در چرخه قبلی است.
 • برای رفع این مشکل باید فیلتر را تمیز کنید و باقی مانده مواد غذایی را صفحه فیلتر خارج کنید.

چنانچه مشکل وقفه در شستشو دستگاه حل نشد، با نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی حایر در محل تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی پس از یک صدای نامتعارف خاموش می­ شود؟ روش تعمیر ظرفشویی حایر در این مواقع

اگر دستگاه بعد از شنیدن صدای عجیبی خاموش می شود، برای تعمیر ظرفشویی حایر باید:

 • در صورت خرابی موتور یک صدای وزوز مانند از دستگاه به گوش می­ رسد و سپس ماشین ظرفشویی خاموش می­ شود.

تشخیص تعمیر و یا تعویض موتور کار سختی است و نیاز به تجربه دارد، بهتر است این کار را به تعمیرکار ماشین ظرفشویی حایر بسپارید.

چرا درب ماشین ظرفشویی بسته نمی­ شود؟ چه اقداماتی برای تعمیرات ظرفشویی حایر انجام دهیم؟

در صورت بسته نشدن درب دستگاه، موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیر ماشین ظرفشویی حایر به کار بگیرید:

 • دستگاه تراز نیست.
 • محل قرار گرفتن ماشین ظرفشویی حایر را در سطح زمین بررسی کنید و از تراز بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی حایر فرسوده شده است و یا کثیف است.
 • به صورت دوره ای لاستیک اطراف درب دستگاه را بررسی کنید و با یک دستمال نرم آن را تمیز کنید.
 • دسته ظروف، قاشق و یا چنگال مانع از بسته شدن درب می­ شود.
 • داخل محفظه ماشین ظرفشویی حایر را بررسی کنید و در صورت نیاز محل ظروف کثیف را تغییر دهید.

اگر درب دستگاه شما بسته نمی شود و با راهنمایی های بالا مشکل حل نشد، کافی است برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل یا منزل در زمان مورد نظر شما با استفاده از قطعات اورجینال از جمله مزایای آی پی امداد، نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی حایر به شمار می رود. به شما پیشنهاد می شود که اگر ماشین ظرفشویی حایر شما خراب شد، با آی پی امداد تماس بگیرید.

تعمیرکاران نمایندگی حایر گواهی نامه مهارت از سازمان فنی و حرفه ای ایران و جواز کسب از اتحادیه صنف تعمیرکاران حرارتی و برودتی دارند. همین مدارک علمی و مجوزها یکی از دلایل اصلی اعتماد مشتریان به تعمیرگاه ماشین ظرفشویی حایر است.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

در آی پی امداد قیمت تعمیرات ظرفشویی حایر مبتنی بر نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی می باشد. با توجه به اینکه برای تعمیرات ظرفشویی حایر قیمت های متفاوتی را در تعمیرگاه های مختلف شنیده اید، برای اینکه نرخ هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر واقعی باشد، باید از نمایندگی مرکزی تعمیرات ظرفشویی حایر در منزل بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر مبتنی بر موارد زیر تحت شعاع قرار می گیرد:

 1. نوسانات بازار
 2. مدت گارانتی
 3. تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه

ماشین ظرفشویی حایر مانند سایر لوازم خانگی برقی دیر یا زود خراب خواهد شد. خرابی ماشین ظرفشویی و عملکرد نادرست آن مستقل از این موضوع است که ماشین ظرفشویی شما قدیمی یا جدید است، ساخت چه شرکت سازنده و کدام برند یا نام تجاری است. اگر از ماشین ظرفشویی حایر خود به صورت مداوم استفاده کنید، ماشین ظرفشویی حایر شما بیشتر به خدمات سرویس دهی و تعمیرات تخصصی نیاز پیدا خواهد کرد.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی حایر در تهران

 • مجموعه آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی حایر در تهران خدمات مطمئن، سریع و ارزان قیمت را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی حایر ارائه کرده است.
 • تعمیرگاه مجاز ظرفشویی حایر آمادگی خدمات رسانی VIP و 24 ساعته به مشتریان خود را دارا می باشد.
 • زمان شما برای تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی حایر ارزشمند است و اعزام تعمیرکاران مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن به محل درخواستی شما انجام می گیرد.
 • زمان تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در منزل برای سرویس دهی هماهنگ خواهد شد.
 • تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر ماشین ظرفشویی حایر کاملاً اصل و اورجینال می باشند.

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در آی پی امداد

نتیجه گیری از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در آی پی امداد:

مجموعه آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر از تعمیرکاران واجد شرایط و متخصصین لوازم خانگی برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر بهره می برد. تعمیرکاران هر ساله در دوره های آموزش تعمیرات تخصصی شرکت می کنند و از جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می کنند.

 • مجموعه آی پی امداد خدمات سرویس دهی و تعمیرات ظرفشویی حایر را با نازل ترین قیمت و با بالاترین کیفیت در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در تهران از تعمیرکاران حرفه ای و متخصصین بهره می برد.
 • آی پی امداد از جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر شما در محل یا منزل استفاده می کند.
 • زمان تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل برای سرویس دهی با شما هماهنگ خواهد شد.
 • اعزام تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در کوتاه ترین زمان ممکن به محل درخواستی شما انجام می گیرد.
 • برای تعمیر ظرفشویی حایر از قطعات اورجینال و فابریک استفاده می شود.
 • تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر گارانتی 3 الی 12 ماهه دارد.
 • برای بهره گیری از مشاوره رایگان کافی است با تعمیرگاه مرکزی و مجاز ماشین ظرفشویی حایر تماس بگیرید.

جهت سفارش تعمیر ظرفشویی حایر توسط مجموعه آی پی امداد با شماره های موجود در پایین سایت تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی حایر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی حایر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی حایر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست