نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال

نمایندگی مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران

آدمیرال یکی از برندهای ماشین ظرفشویی است که با مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز دنیا تولید می‌شود، اما با این وجود ممکن است در برخی شرایط نیاز به تعمیر داشته باشد. آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال فقط با یک تماس تعمیرکاران متخصص خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما در سطح شهر تهران اعزام می‌کند.

آی.پی امداد به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است. با تماس با این نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال کارشناسان نمایندگی آدمیرال با تمام قطعات یدکی مورد نیاز به محل زندگیتان آمده و تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال شما را به بهترین وجه ممکن انجام می‌دهند. با یک بار استفاده از خدمات تعمیرکاران متخصص این تیم، ماشین ظرفشویی آدمیرال شما همانند روز اول کار خود ادامه خواهد داد و دیگر نگرانی بابت آن نخواهید داشت.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران
تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال پس از اولین تماس شما برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کاشناسان تعمیر خود را به محل شما در تهران اعزام می‌کند. کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال پس از بررسی نحوه عملکرد دستگاه شما گزارشی کامل از قطعات خراب، علت خرابی، میزان تعمیراتی که ماشین شما لازم دارد، حدود هزینه تعمیرات و حدود زمان مورد نیاز برای تعمیر مطلع می‌کنند.

تعمیرکاران آی.پی امداد با توجه به نظر مشتری اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال کرده و در صورت نیاز اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعه می‌کنند. پس از تعمیرات عملکرد دستگاه شما را بررسی کرده تا از تعمیر کامل و درست کار کردن آن مطمئن شوند.

تمامی قطعات مورد استفاده توسط تیم آی.پی امداد، قطعات اصلی ماشین ظرفشویی آدمیرال است و دارای ضمانت می‌باشد.

مزایای تماس با آی.پی امداد: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال

  • خدمات رسانی در سریع‌ترین زمان ممکن: با توجه به اینکه تعمیرگاه‌های مجاز آدمیرال در سراسر تهران شعب گوناگونی دارند پس از تماس شما نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در کوتاه‌ترین زمان ممکن متخصص تعمیرات خود را به محل و منزل شما برای تعمیرات اعزام میکند.
  • صرفه هزینه های کمتر: به دلیل آشنایی کامل تعمیرکاران نمایندگی‌های مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال بر تمام نقاط ضعف و قوت این دستگاه در صورت بروز هرگونه مشکل در کم‌ترین زمان ممکن به مشکل ظرفشویی آدمیرال شما پی برده و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کارمی‌برند.
  • کارشناسان فنی متخصص: نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال آی.پی امداد با داشتن فنی کاران متخصص که اشراف کامل بر ظرفشویی آدمیرال دارند و به صورت مداوم در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند و دانش خود را به روز می‌کنند سعی بر این دارد تا بهترین خدمات را به مشتریان خود در سطح تهران و کرج ارائه دهد.
  • اصل و اورجینال بودن قطعات تعویضی: با توجه به قطعات تقلبی بسیاری که در بازار وجود دارد و امکان تشخیص آن از اصل برای غیر متخصصین امکان پذیر نیست دغدغه بسیاری از مشتریان انتخاب تعمیرگاهی است که به آن اطمینان کنند که از قطعات اصلی هنگام تعویض استفاده می‌کند. آی.پی امداد با در نظرگرفتن این مشکل مشتریان، تعمیرات خود را با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
  • گارانتی خدمات ارائه شده: نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال بعد از تعمیرات به مشتریان خود گارانتی خدمات ارئه می‌دهد تا مشتریان از درست تعمیر شدن دستگاه خود اطمینان حاصل کرده و در صورت خرابی مجدد هزینه دوباره‌ای را متقبل نشوند.
  • اقتصادی بودن قیمت‌ تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال: نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال تعرفه‎‌ قیمت‌ها را بر اساس نرخ مصوب نهادهای دولتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد لذا نرخ تعرفه‌های مشخص شده کاملا اقتصادی و به صرفه است.
  • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات ظرفشویی: نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال جهت اطلاع مشتریان خود از میزان هزینه تعمیر قبل از انجام تعمیرات میزان هزینه را برآورده کرده و در صورت رضایت مشتری نسبت به تعمیر آن اقدام می‌کند.
  • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی: تعمیرکاران تعمیرگاه‌های مجاز آدمیرال باتوجه به زمان‌بندی مشتری نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال به محل و منزل در تهران و کرج اعزام می‌شوند.

توجه: آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، در زمینه تعمیرات سایر لوازم خانگی آدمیرال نیز فعالیت می کند:

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران

تعمیرگاه تخصصی و مجاز آدمیرال بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال شما در سراسر تهران می باشد. آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آدمیرال با ده‌ها متخصص حرفه‌ای و با تجربه در تهران و گارانتی خدمات ارائه شده، بهترین انتخاب برای تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال است. سیستم خدمات رسانی آی.پی امداد نزدیکترین متخصصین را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می‌کنید به محل اعزام نموده تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

نمایندگی تعمیرات آدمیرال آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران است. آی.پی امداد سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند آدمیرال به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت‌ترین محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوشایندی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود حک نماید. این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران ماشین ظرفشویی آدمیرال در سراسر تهران توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر ظرفشویی را در تمامی تعمیرگاه‌های مجاز عهده‌دار شود.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال

جهت کاهش هزینه تعمیر ظرفشویی آدمیرال بهتر است با تعمیرگاه‌های مجاز ماشین ظرفشویی آدمیرال تماس بگیرید؛ زیرا با توجه به این که نمایندگی مجاز می‌تواند تعمیر ماشین ظرفشویی را در اسرع وقت و با مناسب‌ترین هزینه انجام‌ دهد، تمامی تعرفه‌های تعمیرات طبق قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه می‌گردد و پس از ارائه خدمات فاکتور رسمی نمایندگی مجاز ارائه می‌شود تا نگرانی از بابت افزایش قیمت نداشته باشید.

در فاکتور رسمی قیمت تک تک اجزای تعویض شده، هزینه ایاب ذهاب تعمیرکاران بنابر منطقه مورد نظر و دستمزد انجام تعمیرات به صورت جداگانه ذکر می‌شود. تا ابهامی از بابت هزینه دریافتی نداشته باشید.

قطعاتی که توسط تعمیرکاران آی.پی امداد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی آدمیرال ارائه می‌شود تماماً فابریک هستند تا بعد از اتمام فرآیند تعمیرات، دستگاه مورد نظر از عملکرد مناسبی برخوردار باشد. با وجود اصل بودن قطعات نمایندگی مجاز با قیمتی بسیار مناسب آن‌ها را ارائه می‌دهد؛ بنابراین نگرانی از بابت افزایش هزینه تعمیر ظرفشویی نخواهید داشت.

مشکلات احتمالی ماشین ظرفشویی آدمیرال

امروزه ماشین‌های ظرفشویی یکی از لوازم خانگی ضروری برای هر خانه می باشد؛ مشغله زیاد و نبود وقت کافی برای شستن ظروف به صورت دستی و از سوی دیگر صرفه جویی در مصرف آب و انرژی باعث شده استفاده از ماشین ظرفشویی منطقی به نظرآید. اما یک ماشین ظرفشویی ممکن است به علت‌های گوناگونی خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد این مشکلات مانع درست کارکردن ماشین ظرفشویی آدمیرال شما می‌شود. برخی مشکلات احتمالی ماشین ظرفشویی آدمیرال از این قرار است:

ماشین ظرفشویی آدمیرال ظرف ها را تمیز نمی شوید

همیشه قبل از قرار دادن ظروف باقی مانده غذا ها را از روی ظروف پاک کنید. اگر از تمیز بودن ظروف اطمینان دارید سینی فشار، بازوهای آب تمیز  پاش و واشر آب را چک کنید که چرب نبوده و یا ذرات غذا به آن‌ها نچسبیده باشد. اگر علت کثیف شستن ظروف آلودگی محیط ظرفشویی بود یکبار ظرفشویی را بدون قرار دادن ظروف روشن کنید، در غیر این صورت ممکن است علت کم بودن فشار آب خروجی در اثر رسوب گرفتگی لوله‌های دستگاه باشد.

اگر علت پوسیدگی بازوها است، باید برای تعمیر یا تعویض بازوها حتما اقدام صورت گیرد.

ماشین ظرفشویی آدمیرال زیاد سر و صدا می کند

ماشین‌های ظرفشویی آدمیرال غالبا در زمان شستشو صدای اندکی دارند اما اگر ماشین ظرفشویی آدمیرال شما اصطلاحا ناگهان به صدا افتاد احتمالا پمپ یا مهر و موم باطوی شستشو یا حلقه بلبرینگ خراب شده و باید تعویض شوند.در صورت مشاهده این مشکل برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید با نمایندگی‌های مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی آدمیرال ظرف های شیشه ای را به درستی نمی شوید

در صورتی که پس از شستشو  ظروف شیشه ای شفاف نبوده و سفید یا اصطلاحا برفکی شده‌اند علت سختی آب است. باید مواد شوینده‌ای انتخاب کنید که مناسب آب‌های سخت هستند. علاوه بر این سیستم‌های نرم کننده آب وجود دارد که می‌توان آن‌هارا بر روی ماشین ظرفشویی آدمیرال نصب کنید..

آب داخل ماشین ظرفشویی آدمیرال تخلیه نمی‌شود

در صورتی که پس از اتمام کار ظرفشویی آب داخل آن تخلیه نشده ظروف داخل ظرفشویی به علت درست آب کشی نشدن کثیف می‌باشند و نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد. علاوه بر این ممکن است آب از ماشین به بیرون نشت کند. در صورتی که ماشین شما با این مشکل مواجه شد لوله‌ سوپاپ در مخزن تخلیه باید تعمیر و یا تعویض شود .همچنین می‌توانید یک موتور یا پمپ تخلیه جدید بر روی دستگاه قرار دهید.

ماشین ظرفشویی آدمیرال روشن نمی شود

ابتدا از سالم بودن فیوز‌ها و قطکننده‌های مدار اطمینان پیدا کنید، حتی نگاهی به سیم اتصال برق ماشین ظرفشویی آدمیرال خود بیاندازید و سیم کشی‌ها را چک کنید.اگر مشکل از این موارد نبود سوییچ قفل درب یا سوویچ درب بررسی شود چرا که در صورت بسته نشدن ماشین ظرفشویی ماشین روشن نمی‌شود. اگر قفل نیز مشکلی نداشت تایمر یا کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.

درب ماشین ظرفشویی آدمیرال بسته نمی شود

قفل درب یکی از بخش‌های مهم ماشین ظرفشویی آدمیرال است که در صورت بسته نشدن ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود. در صورت پوسیدن قفل درب باید آن را تعویض کرد، همچنین کنترل الکترونیکی را هم بررسی کنید. شاید لازم باشد قفل درب را عوض کنید که به درستی بسته شود.

ماشین ظرفشویی آدمیرال چکه می‌کند

اگر ماشین ظرفشویی آدمیرال شما آب چکه می‌کند علاوه بر مشکلاتی که برای دستگاه شما پیش می‌آید ممکن است به خانه شما نیز خساراتی وارد آید. ابتدا مهر و موم پمپ ، یا در صورت لزوم، پمپ را عوض کنید. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید، نگاهی به واشر درب بیاندازید. در صورت شکسته بودن یا خارج شدن از حالت آب‌بندی باید واشر درب نیز تعویض شود.

ماشین ظرفشویی آدمیرال بوی بدی می‌دهد

بوی بد ماشین ممکن است بر اثر باقی ماندن غذا و چربی به دیواره‌ها، سینی صافی، بازوهای آب پاش و یا لبه پایین درب باشد. ابتدا از تمیزی این قطعات اطمینان حاصل کنید سپس یکبار ماشین را خالی روشن کنید و از دفعات بعد باقی ماانده غذاها را به صورت کامل از ظروف پاک کنید

مواد شوینده پس از اتمام کار در ماشین ظرفشویی باقی می‌ماند

ممکن است گیر کردن درب مخزن شوینده ماشین عامل این مشکل باشد و موجب می‌شود ماشین ظرفشویی آدمیرال شما به راحتی مواد شوینده را آزاد نکند در این صوورت ابتدا آن به خوبی تمییز کنید و درب آن را بررس کنید اگر خراب بود نیاز به تعویض دارد

آب وارد ماشین ظرفشویی آدمیرال نمی‌شود

نیاز اول هر ماشین ظرفشویی برای شستشو آب است اگر آب به ماشین ظرفشویی آدمیرال شما وارد نمی‌شود ابتدا از باز بودن دریچه توقف تامین آب داغ که زیر سینک قرار دارد، اطمینان حاصل کنید. اگر باز بود ممکن است شیر برقی خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد در غیر این صورت باید سوویچ شناور چک شود تا در صورت مسدود شدن یا جرم گرفتن تعمیر و یا تعویض شود.حتما برای تعمیرات خود از تعمیرکاران تخصصی نمایندگی‌های مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال کمک بگیرید.

ماشین ظرفشویی آدمیرال ظرف ها را به درستی خشک نمی کند

در صورت درست خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی آدمیرال احتمالا مشکل از المنت‌های گرمایشی است  ابتدا با استفاده از مولتی‌متر، عنصر حرارتی را بررسی کنید تا از درست کار کردن آن اطمینان پیدا کنید، سپس ترموستات را همزمان با مولتی‌متر بررسی کنید.

بدنه ماشین ظرفشویی آدمیرال ترک برداشته است

در صورتیکه ماشین ظرفشویی آدمیرال شما ترک خورده باشد ممکن است آب و مواد شوینده وارد قطعات مکانیکی شود و این امر بسیار خطر ناک است پس باید ماشیت ظرفشویی بکلی تعویض شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل و منزل

حمل و نقل لوازم الکترونیکی منزل برای تعمیر یکی از دغدغه های افراد است. آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل با ارائه خدمات در منزل این مشکل را برطرف کرده است.

آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال 24ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد. تمامی تعمیرات با قطعات اصلی و تضمینی و در محل و منزل شما انجام می پذیرد. به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان تعمیر در کمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده و تعمیرات را انجام خواهند داد.

شما تنها با یک تماس تلفنی ساده یا ثبت درخواست از این قسمت  خواهید توانست درخواست خود را به پرسنل شرکت اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیرات ظرفشویی آدمیرال، که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل در سطح تهران حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

باید توجه داشت که ظرفشویی آدمیرال باید صرفا توسط متخصصین و تکیسین های خبره  این دستگاه تعمیر شود چون ممکن است با انجام تعمیرات غیرتخصصی صدمات غیر قابل جبرانی به دستگاه وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتری وارد می کند. به همین منظور نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال توانسته با تشکیل تیم‌های تخصصی تعمیر ظرفشویی آدمیرال، خدماتی درخور مشتریان خود در محل در سطح تهران ارائه دهد.

آی.پی امداد با کادری مجرب و سال ها سابقه، با هدف بهبود کیفیت در راستای ایجاد رضایت در مشتری در حیطه تعمیرات آدمیرال مفتخر است، با استفاده از بهترین قطعات تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال شما را به بهترین شکل انجام دهد.

در کنار تمام این توضیحات، توصیه می­ کنیم تعمیرات وسایل خود را به  تکنسین‌های نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال بسپارید و یا قبل از شروع تعمیرات توسط خودتان حتما با مشاورین ما تماس بگیرید تا با اطمینان مشکل پیش آمده را برطرف کنید.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.