logo logo نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

نمایندگی تعمیرات فیلیپس

نمایندگی تعمیرات فیلیپس
نمایندگی تعمیرات فیلیپس
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات فیلیپس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک و خدمات تعمیرکار آموزش دیده در محل به عیب یابی و رفع عیب میپردازد. نمایندگی فیلیپس در تهران به ارائه خدمات تعمیرات محصولات زیر در آی پی امداد میپردازد :

 • جاروبرقی فیلیپس
 • ماکروفر فیلیپس
 • اتو فیلیپس
 • سرخ کن فیلیپس
 • قهوه ساز فیلیپس
 • اسپرسوساز فیلیپس
 • چایساز فیلیپس
 • جاروشارژی فیلیپس
 • توستر فیلیپس
 • چرخ گوشت فیلیپس
 • آبمیوه گیری فیلیپس
 • مخلوط کن فیلیپس

نمایندگی تعمیرات فیلیپس برای تعمیرات وسایل برقی و خرد آشپزخانه کارگاه مجهزی را ترتیب داده است تا از نزدیک شاهد تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس خود باشید.

با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس صرفه جویی داشته باشید.

در این مقاله با موضوعات زیر بیشتر آشنا خواهیم شد:

 • روند تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی فیلیپس در تهران
 • مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران
 • تعمیر لوازم خانگی فیلیپس در محل و منزل
 • خدمات تعمیرگاه مجاز فیلیپس
 • هزینه تعمیرات لوازم خانگی فیلیس در آی پی امداد

در ادامه با آی پی امداد همراه بمانید

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر فیلیپس در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر فیلیپس در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا از طریق شماره های موجود در همین مقاله با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران تماس بگیرید.
 2. یا از طریق اینترنت و ثبت درخواست اینترنتی انجام دهید
 3. بعد از ثبت نام و تایید درخواست به هر یک از دو روش بالا کد اشتراک و مشخصات تعمیرکار فیلیپس برای شما پیامک می شود
 4. در کمتر از یک ساعت تعمیرکار درب منزل شما حاضر خواهد شد
 5. در انتها گارانتی و فاکتور هزینه ها را دریافت می نمایید
 6. و همچنین نظر سنجی آی پی امداد نیز شرکت کنید.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات فیلیپس در آی پی امداد دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

تعمیرات فیلیپس در نمایندگی رسمی

شرکت فیلیپس در شهر آیندهوون هلند تاسیس شده و یک شرکت چند ملیتی است. فیلیپس در زمینه طراحی و تولید تجهیزات و لوازم الکتریکی ، لوازم خانگی و لوازم زیبایی برقی فعالیت دارد. این محصولات با توجه به این که با استفاده از فناوری های روز دنیا ساخته می شوند، در هنگام خرابی نیز باید با استفاده از تعمیرکاران مجرب و آشنا به این فناوری ها مورد تعمیر قرار گیرند.

نمایندگی مجاز تعمیرات فیلیپس با رعایت استانداردهای لازم در امور خدمات به عیب یابی و رفع عیب میپردازد ، همچنین در نظر داشته باشید که جهت حفظ کیفیت محصولات فیلیپس از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر استفاده میکنیم.

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که در منزل از انواع محصولات این برند استفاده می کنید و با خرابی آنها مواجه شده اید، به شما پیشنهاد می کنیم برای تعمیر آنها از خدمات و مهارت تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات فیلیپس استفاده نمایید.

برای مراجعه حضوری به کارگاه مجهز آی پی امداد جهت تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس به آدرس یوسف آباد خیابان چهلستون بین 4 و 6 پلاک 46 مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران

در این بخش از متن قصد داریم درباره ی ویژگی نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم تا از مزیت های تماس با این مرکز آگاه شوید.

نمایندگی فیلیپس ؛ تکنسین های خود را از بین افراد دارای مهارت و تجربه انتخاب کرده است. این افراد از روش های نوین تعمیر دستگاه ها آگاه بوده و با قطعات به کار رفته در آنها آشنایی کامل دارند و قادرند دستگاه های معیوب شما را به صورت مطمئن تعمیر نمایند.

اگر برای تعمیر دستگاه معیوب با نمایندگی مجاز فیلیپس در تهران تماس بگیرید ، دیگر نیازی وجود ندارد تا خود دستگاه را نیز به این مرکز منتقل کنید. به جای انتقال دستگاه به محل نمایندگی فیلیپس ، این مرکز تکنسین های خود را به منزل و یا محل مورد نظر اعزام می کند.

نرخ تعمیر در نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران با نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه و نهاد های نظارتی یکسان بوده و هیچ هزینه ی اضافی دیگری از مشتری دریافت نمی گردد. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با این مرکز تماس گرفته و از خدمات آن بهره مند گردید. همچنین شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با این مرکز ، از خدمات مشاوره ی تلفنی آن هم بهرمند شوید.

تعمیر لوازم خانگی فیلیپس در محل و منزل

تعمیر لوازم خانگی فیلیپس در منزل شما طبق ضوابط زیر انجام میگردد :

 • اگر محصول فیلیپس شما غیر قابل حمل باید تعمیرکار لوازم خانگی فیلیس در محل به عیب یابی میپردازد.
 • اگر محصول فیلیپس شما کوچک یا قابل حمل میباشد ، بعد از تماس شما با نمایندگی فیلیپس ؛ پیک کارگاه در محل شما جهت تحویل دستگاه حاضر میشود.

تکنسین ها بعد از تماس مراجعه کننده در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر شده ، دستگاه معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می نمایند. طی تعمیر دستگاه ، سعی نمایندگی تعمیرات فیلیپس در محل بر تعمیر قطعه ی معیوب خواهد بود و تا حد ممکن از تعویض آن پرهیز می کنند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند که این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر موثر است.

در صورت عدم تعمیر قطعه ی معیوب تعمیرکاران مجبور می شوند اقدام به تعویض آن کنند. اما نکته ای که در تعویض این قطعات در نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران وجود دارد این است که در آن برخلاف تعمیرگاه های عمومی ، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود.

در این بخش از مقاله درباره ی چند مورد از اشکالات رایج موجود در انواع محصولات این برند و همچنین راهکارهای پیش رو مطالبی را ذکر می کنیم تا شاید کمکی در جهت رفع این خرابی ها باشد.

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس از خدمات نمایندگی آی پی امداد بهره مند شوید ؟

نمایندگی تعمیرات فیلیپس برای حفظ کیفیت خدمات ؛ شرایط و ضوابطی دارد که در توان هر تعمیرگاهی نیست ، از این رو آی پی امداد در صدد آمده است با استفاده از اصول خدمات در اروپا به عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس شما بپردازد.

برای خدمات تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس خود با آی پی امداد تماس حاصل نمایید ، چونکه :

 • نمایندگی تعمیرات فیلیپس با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است.
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مرکزی فیلیپس آدرس و مشخصات شما در سیستم ثبت میشود و تعمیرکار ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود.

اگر وسایل خرد و برقی آشپزخانه با برند فیلیپس دارید میتوانید به کارگاه مجهز نمایندگی فیلیپس در تهران مراجعه نمایید تا از نزدیک شاهد خدمات بهینه شوید.

 • کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد.
 • برای عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی فیلیپس از قطعات فابریک استفاده میکنیم

بعد از اتمام خدمات در نمایندگی فیلیپس از شما بابت نحوه اجرای خدمات پرسش میشود و بدانید که رضایتمندی شما برای مجموعه ما شرط اول میباشد.

آی پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی فیلیپس میباشد و نمایندگی رسمی از برند مربوطه را اخذ ننموده است.

خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی فیلیپس در تهران

مجموعه آی.پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی فیلیپس در تهران با سابقه ای بیش از نیم قرن ، افتخار دارد که بهترین خدمات و سرویس ها را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی در اختیار کاربران قرار می دهد.

این مجموعه با فراهم آوردن زمینه ای جهت دسترسی آسان به آن در هر نقطه از شهر تهران موجبات رفاه حال مراجعه کنندگان محترم را به وجود آورده است. این مرکز با استفاده از تکنسین های مجرب و همچنین ارائه سرویس های عالی ، توانسته رضایت حداکثری متقاضیان را جلب کند و با رفع مشکل انتقال دستگاه به مرکز نمایندگی از طریق اعزام تعمیرکاران خود به محل و همچنین رایگان کردن ایاب و ذهاب آنها، باعث شده تا هزینه ی تعمیر دستگاه های معیوب برای مشتریان به حداقل برسد.

بعد از تعمیر دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس ، به هنگام تحویل آن به صاحب کالا ، ضمانت نامه ای نیز از طرف این مرکز به وی ارائه می شود تا خدمات و کارکرد دستگاه را ضمانت کند. این ضمانت نامه از 3 الی 6 ماه دستگاه را گارانتی می کند و در صورت بروز دوباره مشکل در همان قسمت از دستگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده، کاربر می تواند به این مرکز مراجعه کرده و تمامی خدمات را به صورت رایگان دریافت کند.

برای استفاده از خدمات نمایندگی فیلیپس با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ تماس حاصل نمایید.

عیب یابی لوازم خانگی فیلیپس در نمایندگی تعمیرات

برای اینکه بتوانید در منزل خود به عیب یابی لوازم خانگی فیلیپس بپردازید نیازمند دانش و آگاهی در حوزه تعمیرات میباشید ، آی پی امداد سعی نموده است برای رفاه حال شما عزیزان به مقالات و ویدیو های آموزشی جهت تعمیرات لوازم خانگی بپردازد ، بنابراین با مطالعه این مقالات در سایت آی پی امداد اکثر مشکلات شما حل خواهد شد.

 • اگر مکش جاروبرقی فیلیپس ضعیف است .
 • اگر جاروبرقی فیلیپس شما روشن نمیشود.
 • اگر جاروی شما نیاز به عیب یابی دارد تنها کافی است با خدمات نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران تماس حاصل نمایید.
 • اگر اتوی شما مشکلات متداولی دارد نگران نباشید و سریعا با نمایندگی فیلیپس در تهران تماس حاص نمایید.
 • اگر آبمیوه گیری ، چایساز ، مخلوط کن ، بخارشو ، جاروشارژی ، قهوه ساز یا اسپرسوساز فیلیپس شما نیاز به تعمیر دارد ، میتوانید قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات فیلیپس به وطالعه مقالات آموزشی در این سایت بپردازید ، شاید نیاز به هزینه نباشد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی فیلیپس در نمایندگی تعمیرات

هزینه تعمیر لوازم خانگی فیلیپس در نمایندگی تعمیرات به موارد زیر بستگی دارد:

 • قطعات خراب شده
 • گارانتی خدمات
 • نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات لوازم خانگی
 • فناوری های به کار رفته در دستگاه

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات فیلیپس در آی پی امداد

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات فیلیپس در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • دسترسی به تعمیرکار فیلیپس در منزل
 • دسترسی به قطعات اورجینال فیلیپس در منزل با قیمت مناسب
 • امکان استفاده از خدمات در هر ساعتی از شبانه روز
 • تنظیم هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه
 • ارائه گارانتی برای تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس

برای درخواست تعمیرکار لوازم خانگی فیلیپس با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

2.9/5 - (8 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. تاجیک 25 فروردین 1402

  سلام، من جاروبرقی رو که روشن کردم، بوی خیلی بدی اومد. علت چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 فروردین 1402

   درود، اگر فیلتر جاروبرقی شما با گرد و غبار و کثیفی مسدود شده باشد، ممکن است با روشن کردن آن بوی بدی ایجاد کند. در این صورت باید فیلتر را تمیز یا تعویض کنید. اگر کیسه یا پاکت جاروبرقی پر باشد، ممکن است بوی بدی متصاعد شود. باید کیسه را خالی کرده و آن را کاملا تمیز کنید. چنانچه جاروبرقی شما در معرض رطوبت قرار گرفته باشد یا به درستی تمیز نشده باشد، کپک درون آن رشد کرده و بوی بدی ایجاد می کند. در این صورت باید جاروبرقی را با محلول سرکه و آب کاملا تمیز کنید. در صورتی که جاروبرقی شما قدیمی بوده یا زیاد استفاده شده است، ممکن است زمان تعویض آن رسیده باشد. با گذشت زمان، قطعات جاروبرقی ممکن است فرسوده شده و بوی بدی ایجاد کنند و کارایی آن را کاهش دهند.

   پاسخ دادن
 2. donya 20 مهر 1400

  سلام وقتتون بخیر.آداپتور جارو شارژی فیلیپس مدل FC6126موجود‌دارید؟و چه قیمت هست؟

  پاسخ دادن