کیسه جاروبرقی سامسونگ

خرید کیسه جاروبرقی سامسونگ

خرید اینترنتی و آنلاین کیسه جاروبرقی سامسونگ

خرید اینترنتی پاکت جاروبرقی سامسونگ
خرید اینترنتی پاکت جاروبرقی سامسونگ

اگر کیسه جاروبرقی سامسونگ شما پرشده یا حتی دچار مشکل شده است و نیاز به تعویض دارد باید برای تهیه یک کیسه یا همان پاکت جاروبرقی سامسونگ از یک فروشگاه معتبر اقدام نمایید. خرید اینترنتی کیسه جاروبرقی سامسونگ یکی از با صرفه ترین راه های خرید است. با خرید آنلاین پاکت جاروبرقی از آی.پی امداد به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی در ایران، می‌توانید هم از نظر قیمتی و هم از نظر زمانی صرفه جویی زیادی کنید.

برای خرید اینترنتی کیسه جاروبرقی سامسونگ با شماره های 09333336936 یا 88986179 تماس حاصل نمایید. فروش به سراسر ایران امکان پذیر است.

نحوه عملکرد پاکت جاروبرقی سامسونگ

همچنانکه هوای آلوده راه خود را به سمت خروجی جاروبرقی پیدا کند، از میان پاکت عبور می کند. پاکت جاروبرقی بعنوان یک فیلتر هوا عمل می کند که به لطف سوراخ های کوچکش، به اندازه کافی برای خروج ذرات هوا بزرگ هستند اما برای بیشتر ذرات آلودگی کوچک می باشند تا از آن عبور کنند. بنابراین وقتی که هوا در پاکت جریان می یابد، تمامی ذرات و آشغالها در کیسه جمع می شوند.

آیا تا به حال متوجه شده اید که وقتی از جاروبرقی تان استفاده می کنید، قادر به مکش نیست یا بوی نامطبوعی ساطع می کند؟ آیا جاروبرقی تان نمی تواند ذرات را جمع کند یا اینکه ذرات از لوله آن بیرون می آِیند؟

اگر پاسخ شما به هر یک از سؤالات بالا مثبت باشد، پس یک گزینه خوب وجود دارد که حتماً کیسه جاروبرقی تان پر شده است. اینکه اجازه دهید کیسه بیش از حد پر شود، به طور قابل توجهی به عملکرد جاروبرقی تان اثر می گذارد و همچنین میزان زمانی که برای تمیز کردن خانه طول می کشد، بیشتر می شود. تمیز کردن دائم کیسه جاروبرقی تان به جلوگیری از وقوع چنین مشکلاتی کمک می کند.

کیسه جاروبرقی با عنواین مختلفی مانند: پاکت جاروبرقی، کیسه کاغذی، کیسه پارچه ای نیز شناخته می شود.

کیسه دائمی و یکبار مصرف جاروبرقی سامسونگ

کیسه دائمی جاروبرقی سامسونگ: این کیسه ها از جنس پارچه فیلتری بوده و بعد از پر شدن میتوان آن ها را تخلیه کنید و مجددا مورد استفاده قرار دهید.

خوب است بدانید که تمیز کردن پاکت دائمی جاروبرقی سامسونگ کار ساده است اما لازم است این کار را با دقت انجام دهید تا به جاروبرقی و پاکت آن آسیب نزنید و مجددا مجبور به خرید پاکت جاروبرقی در کوتاه مدت نشوید. انجام این کار به صورت غیر اصولی حتی ممکن است باعث سوختن موتور جاروبرقی تان شود.

کیسه یک بار مصرف جاروبرقی سامسونگ: این کیسه ها از یک مزیت بزرگ برخوردارند. این پاکت ها بهداشتی تر از نوع دائمی هستند. همچنین طراحی کیسه‌ یک بار مصرف جاروبرقی سامسونگ در طول زمان دچار تحول های زیادی شده است که نتیجه آن جای‌گیری حجم بیشتر در آن ها است. یعنی به مدت خیلی طولانی تری می‌توانید از آن ها استفاده کنید و حتی هر دو سه ماه یک بار به فکر خرید کیسه جاروبرقی باشید.

کیسه یک بار مصرف جاروبرقی از مواد اولیه درجه یک و با کیفیتی تولید شده است و همگی به درپوش فیلتراسیون مجهز هستند.

قیمت کیسه جاروبرقی سامسونگ

قیمت کیسه های جاروبرقی سامسونگ بسته به نوع (دائمی یا یکبار مصرف)، اندازه و جنس آن ها از 20 هزار تومان تا 100 هزار تومان متفاوت است.

برای استعلام قیمت و خرید کیسه جاروبرقی سامسونگ با شماره های 09333336936 یا 88986179 تماس حاصل نمایید. فروش به سراسر ایران امکان پذیر است.

کیسه پرزگیر جاروبرقی سامسونگ مدل VP77 (بسته 5 تایی)

می دانستید که شما باید تغییر کیسه جاروبرقی تان را هر ماه مشاهده کنید و گاهی اوقات اگر حیوانات خانگی مثل گربه یا سگ دارید، یا فرش های زیادی برای تمیزکردن دارید، این مشاهده بیشتر می شود!

این کیسه ها برای مدلهای جاروبرقی سامسونگ مناسب هستند.

لظفاً فهرست تناسب مدل را چک کنید تا مطمئن شوید این قسمت برای مدل تان مناسب است.

مشخصات:

  • کیسه های پرزگیر (هر بسته شامل 5 عدد کیسه پرزگیر)
  • با این عناوین شناخته می شود: کیسه کاغذی، کیسه جاروبرقی، کیسه پارچه ای
  • نوع: VP77
  • شامل 5 عدد کیسه پرزگیر

مجموعه کیسه پرزگیر سامسونگ

بطور متوسط، تغییر ماهانه کیسه پرزگیر توصیه می شود و برای خانه هایی با حیوانات و فرش های زیاد که استفاده از جاروبرقی یک استفاده روزمره است، کیسه های جاروبرقی ممکن است برای یک ماه کامل دوام نداشته باشد.

اگر متوجه شدید که کیسه پرزگیر فعلی تان پاره شده است، ذرات و گرد و غبار به راحتی می توانند از خروجی جاروبرقی تان خارج شوند. اگر کیسه جاروبرقی را تعویض نکنید چه اتفاقی می افتد؟ باید فضای کافی در کیسه جاروبرقی باشد تا هوا بتواند جریان داشته باشد و اینکه ذرات جدید بتوانند وارد شوند. وقتی که کیسه پر باشد، جاروبرقی تان فدرت مکش خود را از دست می دهد و نمی تواند ذرات را جمع کند که این امر تعویض کیسه را ضروری می سازد.

کیسه پرزگیر F600 سامسونگ مدل VCA-VP78MF

اگر جاروبرقی تان ذرات و گرد و غبار را جمع نمی کند، احتمالاً زمان تعویض کیسه آن رسیده است! کیسه های پرزگیر قابل تعویض با کیفیت بالا، متناسب با جاروبرقی سامسونگ شما طراحی شده است.

می دانستید که شما باید هر ماه تغییر کیسه جاروبرقی تان را مشاهده کنید، و گاهی اوقات اگر حیوانات خانگی مثل گربه یا سگ دارید، بیشتر باید جاروبرقی را چک کنید. وقتی که کیسه جاروبرقی تان تا نیمه پر شده است، وقت تعویض آن رسیده است، به این دلیل که جاروبرقی تان عملکرد خود را حفظ کند و فرش ها را تمیز نگه دارید.

یک جاروبرقی که به خوبی نگهداری شده است، مطمئناً برای شما بهترین نتایج را ارائه می دهد و تعویض فیلترها بر یک مبنای منظم، بخش مهمی از این نگهداری است – این بسته جالب شامل یک فیلتر موتور به عنوان جایزه می باشد.

برای مدلهای جاروبرقی سنسور F600 سامسونگ، خانگی F600 و F600 UV مناسب است.

مشخصات:

  • بسته حاوی: کیسه های پرزگیر 4 عددی میکرو و 1 عدد فیلتر موتور
  • سه لایه
  • از نوع میکرو فیبر
  • مجهز به قفل اتوماتیک
  • مدل: VP78MF

مدل های مختلف کیسه جاروبرقی سامسونگ

کیسه کاغذی سامسونگ مدل SAMVP95B

این کیسه کاغذی اورجینال و قابل تعویض سامسونگ است. برای خرید از کد SAMVP95B استفاده کنید.

کیسه کاغذی سامسونگ

برای خرید از کد SAMVP77 استفاده کنید.

کد کیسه: VP-77

کیسه پرزگیر کاغذی سامسونگ

کد: VPU100

کیسه پرزگیر سامسونگ مدل VP-90

مدل: VP-90

کیسه پرزگیر سامسونگ مدل VP50 (بسته 5 تایی)

مدل: VP50

شامل 5 عدد کیسه پرزگیر

کیسه پرزگیر سامسونگ (بسته 3 تایی)

همچنین با عناوین: کیسه کاغذی، کیسه جاروبرقی، و کیسه پارچه ای شناخته می شود.

برای خرید اینترنتی کیسه جاروبرقی سامسونگ با شماره های 09333336936 یا 88986179 تماس حاصل نمایید. فروش به سراسر ایران امکان پذیر است.


لینک های مرتبط با کیسه جاروبرقی سامسونگ:

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.