logo logo تعمیر چرخ گوشت دلونگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر چرخ گوشت دلونگی

تعمیر چرخ گوشت دلونگی
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت دلونگی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

با توجه به اینکه در اکثر غذاهای ایرانی گوشت وجود دارد، نیاز به چرخ گوشت خانگی بیشتر شده است. البته چرخ گوشت دلونگی کاربردهای دیگری هم دارد. این مطلب از آی پی امداد در مورد علت خرابی و نحوه تعمیر چرخ گوشت دلونگی صحبت می کنیم و مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در آی پی امداد را برای شما ذکر می کنیم و در نهایت شما را با روش های ارتباطی با آی پی امداد آشنا خواهیم کرد. آی پی امداد به منظور ارائه بهترین خدمات ممکن برای تعمیرات چرخ گوشت دلونگی، شعبه های متعددی در مناطق شمال، شرق، غرب، مرکز و جنوب ایجاد کرده است تا تمامی مناطق را تحت پوشش قرار دهد.

با استفاده از خدمات مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد می توانید تا 75 درصد در هزینه تعمیرات چرخ گوشت دلونگی صرفه جویی کنید.

ثبت درخواست برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی در تهران

آی پی امداد سه راه ارتباطی برای شهروندان تهرانی برای تماس و ثبت سفارش تعمیر چرخ گوشت دلونگی فراهم کرده است. یکی از این راه های ارتباطی تماس با شماره تلفن مرکز 02158941 می باشد که در صورت بروز مشکل در عملکرد چرخ گوشت دلونگی می توانید با این شماره تماس گرفته و در صورت نیاز به تعمیر آدرس و مشخصات کامل خود را ثبت نمایید. راه دوم ارتباط با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در تهران از طریق ثبت درخواست در سایت آی پی امداد می باشد. راه سوم مراجعه حضوری به محل کارگاه های آی پی امداد است. شما می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و دستگاه خود را برای تعمیر به کارگاه های آی پی امداد بسپارید.

مراحل پس از ثبت درخواست برای تعمیرات چرخ گوشت دلونگی به شرح زیر می باشد:

 1. در صورت انتخاب دو راه اول، پروفایل شما ثبت می شود و نام تکنسین و زمان حضور وی برای شما ارسال می شود.
 2. در اکثر موارد تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل شما انجام می شود.
 3. در صورت نیاز به تعمیر موتور یا تعویض قطعات خاصی از دستگاه، چرخ گوشت شما به کارگاه مجهز آی پی امداد برده می شود و پس از تعمیر چرخ گوشت (در کمتر از هفتاد و دو ساعت کاری) به شما تحویل داده می شود.
 4. در صورت نیاز می توانید به نزدیکترین کارگاه آی پی امداد مراجعه کنید و چرخ گوشت را برای تعمیر به تکنسین های متخصص ما بسپارید.
 5. تمامی خدمات تعمیرات چرخ گوشت دلونگی دارای گارانتی رسمی بین 3 تا 12 ماه می باشد.
 6. در نهایت خدمات مشتریان آی پی امداد با شما تماس گرفته و نظر شما را در مورد خدمات تعمیر چرخ گوشت دلونگی جویا می شود.

توجه داشته باشید که در صورت عدم وجود برگه گارانتی و یا تمام شدن اعتبار آن می توانید با نمایندگیتعمیرات چرخ گوشت دلونگی آی پی امداد تماس بگیرید.

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در تمام مناطق شمال، شرق، غرب، مرکز و جنوب انجام می شود؟

اگر به دنبال نمایندگی مطمئن برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی در تهران هستید، بهترین گزینه آی پی امداد است. آی پی امداد با  پوشش تمامی مناطق تهران (شمال، شرق، غرب، مرکز و جنوب) و با استفاده از تکنسین های ماهر و مدرن ترین روش ها دستگاه معیوب شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تعمیر می کند. آی پی امداد با سابقه‌ ای بالغ بر نیم قرن توانسته است رضایت تمام مشتریان خود را جلب کند.

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در شمال تهران

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در شمال تهران شامل مناطق زیر میباشد:

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در غرب تهران

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در غرب تهران شامل مناطق زیر می باشد:

صادقیه، ستارخان، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهر زیبا، آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان و …

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در مرکز تهران

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در مرکز تهران شامل مناطق زیر می باشد:

انقلاب، ولیعصر، یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، امیر آباد، کارگر شمالی، شهر آرا، جلال آل احمد و …

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در شرق تهران

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در شرق تهران شامل مناطق زیر می باشد:

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، جنت آباد، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان، صادقیه، پاسداران و …

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در جنوب تهران

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در جنوب تهران شامل مناطق زیر می باشد:

حافظ، امام خمینی، پونک، ستاری، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد، منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه و …

 ارائه خدمات پس از فروش چرخ گوشت دلونگی توسط آی پی امداد

بهترین راه برای تعمیر دستگاه استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت دلونگی است. اما اگر نمی توانید به هر دلیلی (گم شدن برگه ضمانت نامه، پایان اعتبار، خارج بودن علت خرابی از موارد ضمانت شده) با نمایندگی خدمات پس از فروش دستگاه خود تماس بگیرید، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در آی پی امداد استفاده کنید.

تکنسین های تعمیرات آی پی امداد نه تنها دارای تجربه، مهارت و دانش لازم هستند، بلکه با انواع مدل و قطعات به کار رفته در چرخ گوشت دلونگی آشنایی کامل دارند. تکنسین های آی پی امداد برای تعمیرات چرخ گوشت دلونگی ابتدا دستگاه را بررسی می کنند تا علت خرابی و محل آن را به طور دقیق شناسایی کرده و سپس اقدام به تعمیر آن کنند.  توجه داشته باشید که آی پی امداد کلیه خدمات و قطعات استفاده شده در تعمیر چرخ گوشت دلونگی را به مدت 3 تا 12 ماه تضمین می کند.

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی توسط آی پی امداد

از مهمترین مزیت های آی پی امداد نسبت به دیگر نمایندگی های تعمیر چرخ گوشت دلونگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات 24 ساعته برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی
 • کلیه قطعات و خدمات تعمیرات چرخ گوشت دلونگی توسط آی پی امداد ضمانت کتبی و رسمی می شوند.
 • دانش فنی و به روز بودن اطلاعات تعمیرکاران آی پی امداد از مهم ترین مزایای این شرکت است.
 • ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی رایگان برای عیب یابی چرخ گوشت توسط خودتان
 • صرفه جویی در وقت و هزینه با انجام تعمیرات در محل شما
 • برای افزایش طول عمر مفید چرخ گوشت، به شما آموزش های لازم توسط تکنسین تعمیر داده می شود.
 • آی پی امداد عضو اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد و تمامی تعرفه و هزینه ها توسط اتحادیه تعیین می شود.
 • مرکز آی پی امداد بالغ بر نیم قرن سابقه تعمیر و خدمات پس از فروش لوازم خانگی را دارد.
 • آی پی امداد تمامی خدمات و قطعات خود را که در زمان تعمیر ارائه می شود را تا 1 سال گارانتی می کند و همواره سعی در ارائه بهترین خدمات دارد.

از آنجایی که چرخ گوشت دستگاهی قابل حمل است، آی پی امداد برای عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت دلونگی سه روش ارائه کرده است:

 1. تعمیر چرخ گوشت دلونگی با حضور تعمیر کار در محل
 2. تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در کارگاه مجهز آی پی امداد (دریافت با پیک)
 3. مراجعه حضوری به کارگاه (تحویل و دریافت توسط مشتری)

مطمئن باشید خدمات تعمیر در محل تفاوتی با تعمیرات در کارگاه های آی پی امداد ندارد.

 تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل کار یا منزل

یکی از بهترین خدماتی که آی پی امداد برای تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در زمینه عیب یابی دستگاه ارائه می دهد، خدمات تعمیر محصول در محل می باشد. مشتریان با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به مراجعه به تعمیرگاه های سطح شهر برای تعمیر دستگاه خود ندارند و به راحتی می توانند خدمات تعمیر چرخ گوشت دلونگی را در منزل خود دریافت کنند.

این امر همچنین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان می شود. پس از تماس با نمایندگی آی پی امداد، تکنسین متخصص در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام و اقدامات لازم برای عیب یابی چرخ گوشت را انجام می دهد.  تکنسین آی پی امداد پس از مشخص شدن ایراد چرخ گوشت دلونگی تلاش های لازم را برای رفع آن انجام می دهد.

دلایل تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل شما:

 1. نیازی به جابجایی چرخ گوشت نیست.
 2. از آسیب های احتمالی در حین جابجایی جلوگیری می شود.
 3. تعمیرات سریع تر انجام می گیرد و تست نهایی توسط خودتان در محل انجام می شود.
 4. در زمان و هزینه  شما صرفه جویی می شود.
 5. نظارت بر فرآیند تعمیر دارید.
 6. فاکتور و گارانتی بلافاصله پس از اتمام تعمیر چرخ گوشت دلونگی دریافت می کنید.

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در کارگاه آی پی امداد

در صورت عدم امکان حضور تکنسین در محل شما، آی پی امداد امکان انجام تعمیرات را در کارگاه های خود فراهم کرده است. برای انتقال چرخ گوشت به کارگاه های مجاز آی پی امداد می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

 • تحویل چرخ گوشت به پیک آی پی امداد برای تعمیر در کارگاه

برای دریافت و تعمیر چرخ گوشت دلونگی، پیک به محل شما مراجعه می کند و برگه رسیدی شامل اطلاعات چرخ گوشت و اطلاعات مشتری را به شما تحویل می دهد و چرخ گوشت را برای تعمیر به کارگاه های آی پی امداد منتقل می کند.

 • تحویل چرخ گوشت توسط خودتان به کارگاه های آی پی امداد

دریافت آدرس نزدیک ترین کارگاه آی پی امداد به محل سکونت خود و تحویل چرخ گوشت توسط خودتان به کارگاه آی پی امداد. پس از اتمام تعمیرات چرخ گوشت دلونگی، هماهنگی های لازم برای دریافت چرخ گوشت با شما انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید که هزینه تعمیر چرخ گوشت دلونگی در مرکز تعمیرات مجاز و مرکزی آی پی امداد به غیر از هزینه تعمیر شامل هزینه پیک نیز می باشد و مدت زمان انتقال را نیز باید به مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر اضافه کنید.

 مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در آی پی امداد چیست؟

چرا بهتر است در زمان خرابی چرخ گوشت دلونگی از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در آی پی امداد استفاده کنیم؟ در زیر پاسخ این سوال را بررسی می کنیم:

 1. مشتریان با استفاده از خدمات آی پی امداد برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی می توانند از کیفیت خدمات مطمئن شوند.
 2. پس از اتمام تعمیرات چرخ گوشت دلونگی ابتدا تمام تست ها از عدم وجود مشکل در دستگاه گرفته می شود و سپس دستگاه به شما تحویل داده می شود.
 3. از قطعات فابریک و اصل برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی استفاده می شود. در صورت نبود قطعه فابریک، بهترین قطعه با کیفیت جایگزین می شود.
 4. در صورت بروز هر گونه مشکل در مدت گارانتی، مسئولیت آن کاملا به عهده آی پی امداد می باشد و هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.
 5. آی پی امداد دارای کلیه مجوزهای لازم اینترنتی و غیر اینترنتی می باشد. همچنین عضو اتحادیه تعمیر لوازم خانگی است.
 6. هزینه تعمیر چرخ گوشت دلونگی در آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه می باشد.
 7. آی پی امداد به عنوان یکی از شرکت های فعال و مجاز در استان تهران کلیه خدمات تعمیرات چرخ گوشت دلونگی را در تمامی مناطق شمال، شرق، غرب و جنوب تهران با بهترین خدمات ارائه می دهد.
 8. خدمات تعمیر چرخ گوشت دلونگی در آی پی امداد دارای 3 الی 12 ماه گارانتی می باشد.

ویژگی های مهم یک تعمیرکار چرخ گوشت دلونگی در آی پی امداد چیست؟

مهمترین مزیت آی پی امداد نسبت به سایر نمایندگی های تعمیر چرخ گوشت دلونگی استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه می باشد. برای این منظور با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید مدل های جدید دستگاه های چرخ گوشت، آی پی امداد همواره سعی می کند با برگزاری دوره هایی اطلاعات تکنسین های خود را به روز نگه دارد. مهمترین فاکتورهای یک تکنسین چرخ گوشت دلونگی آی پی امداد به شرح زیر است:

 1. دوره دیده و مجرب
 2. دانش فنی به روز
 3. آشنا به انواع مدل های چرخ گوشت براون
 4. منظم و آراسته
 5. وقت شناس و دقیق
 6. انجام تعمیرات به طور کامل و به نحو احسن
 7. رعایت مسائل ایمنی
 8. استفاده از قطعات فابریک و با کیفیت
 9. ارائه ریز هزینه ها در فاکتور
 10. تحویل برگه گارانتی همراه با مدت زمان گارانتی به شما

چقدر زمان لازم است تا تعمیرات چرخ گوشت دلونگی توسط تکنسین آی پی امداد انجام شود؟

زمان مورد نیاز برای سرویس و تعمیرات چرخ گوشت دلونگی با توجه به ایراد دستگاه متفاوت است. عواملی در تعیین زمان تعمیر چرخ گوشت دلونگی بسیار موثر است و تکنسین های آی پی امداد با توجه به مهارت خود پس از بررسی و تشخیص ایرادات چرخ گوشت شما را از زمان تقریبی تعمیر دستگاه مطلع خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض قطعات، زمان تعمیر افزایش می یابد.

آموزش تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در منزل 

همانطور که گفته شد، بعضی از ایراداتی که برای چرخ گوشت پیش می آید را می توانید به راحتی خودتان در منزل رفع کنید و نیازی به پرداخت هزینه اضافی به تعمیرکار چرخ گوشت دلونگی نداشته باشید. البته در صورت وجود مشکل اساسی در دستگاه بهتر است آن را به نتعمیرگاه مجاز چرخ گوشت دلونگی بسپارید.

نحوه رفع مشکل روشن نشدن و کار نکردن چرخ گوشت

 • وجود مشکل در برق رسانی به چرخ گوشت، بهتر است ابتدا کابل و پریز برق را بررسی کنبد.
 • اتصالی در دکمه پاور چرخ گوشت که باید بررسی شود.
 • علت کار نکردن چرخ گوشت در زمان روشن کردن آن، به احتمال زیاد به علت خرای موتور است. برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی باید بررسی شود و قطعه معیوب توسط تکنسین تعمیر و یا تعویض شود.

راهنمای تعمیر مشکل نچرخیدن مارپیچ چرخ گوشت

 • ممکن است آرمیچر دستگاه آسیب دیده باشد.
 • خرابی  و ساییدگی دنده مارپیچ می تواند علت نچرخیدن آن باشد.
 • ممکن است چرخ دنده دچار مشکل شده باشد.

طریقه عیب یابی علت داغ شدن موتور چرخ گوشت

 • از کار افتادن فن موتور
 • نیم سوز شدن موتور

نحوه عیب یابی و رفع صدای بلند چرخ گوشت چیست؟

 • کند شدن تیغه ها
 • شل شدن مهره اتصال اسکرول

اگر موفق به عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت در منزلتان نشدید با تعمیرگاه مجاز  آی پی امداد برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی تماس بگیرید.

 با رعایت این نکات از خرابی چرخ گوشت دلونگی جلوگیری کنید

با رعایت موارد گفته شده در زیر می توانید عمر مفید چرخ گوشت دلونگی خود را افزایش دهید و از بروز هرگونه مشکل در کارکرد آن پیشگیری نمایید:

 • از قرار دادن تکه های بزرگ گوشت داخل چرخ گوشت خودداری کنید؛ زیرا موتور برای چرخ کردن گوشت باید از قدرت بالایی استفاده کند.
 • هنگام خرید چرخ گوشت توجه داشته باشید که قطعاتی مانند جنس محفظه، صفحات برش و تیغه محصول ضد زنگ هستند در صورت ضد زنگ نبودن پس از هر بار شستشو لازم است قطعات خشک شوند.
 • اگر چرخ گوشت سیستم حفاظت حرارتی ندارد، بیش از 15 دقیقه از آن استفاده نکنید؛ زیرا استفاده بیشتر از آن به دستگاه آسیب می رساند.
  اگر پس از چندین ماه استفاده از چرخ گوشت متوجه شدید که دستگاه مانند قبل گوشت را چرخ نمی کند، با تیز کردن تیغه، قدرت محصول را افزایش دهید.
 • در هر صورت چرخ گوشت را در زمان خالی بودن محفظه روشن نگذارید؛ زیرا در صورت خالی بودن محفظه سرعت چرخش و دور موتور افزایش یافته و حرارت محصول افزایش یافته و قطعات موتور فرسوده می شوند.
 • بهتر است از چرخ گوشت، فقط برای چرخ کردن گوشت استفاده کنید؛ مواد خوراکی غیر از گوشت را با آن چرخ نکنید.
 • برای تعمیرات چرخ گوشت دلونگی خود باید از خدمات تعمیرکار متخصص و مجرب استفاده نمایید.

 هزینه تعمیرات چرخ گوشت دلونگی چقدر است؟

در بسیاری از موارد، مصرف کنندگان نگران هزینه های بالای تعمیر چرخ گوشت دلونگی خود هستند. هزینه تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در مرکز مجاز آی پی امداد بر اساس نرخ مصوب دولت و همچنین بر اساس اصل شفافیت هزینه تعیین خواهد شد. پس از بررسی دقیق دستگاه توسط تعمیرکار متخصص مرکز، هزینه تعمیرات آن به مشتری اعلام می شود تا در صورت رضایت از هزینه نسبت به تعمیر چرخ گوشت دلونگی اقدام کند. همچنین پس از اتمام کار فاکتوری حاوی مشخصات محاسبه قیمت تعمیر چرخ گوشت در اختیار مشتری قرار می گیرد.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت دلونگی به چه صورت تعیین می شود؟

هزینه تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت خواهد بود. از آنجایی که هزینه تعمیرات آی پی امداد بر اساس نرخ مصوب اتحادیه مشخص می شود، مشتریان می توانند کاهش 75 درصدی را در هزینه های تعمیرات خود تجربه نمایند. هزینه تعمیرات به طور کلی به دو بخش هزینه های ثابت و متغیر تقسیم می شود:

 • هزینه ثابت: هزینه تعمیرکار
 • هزینه متغیر: هزینه قطعات
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست