logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر پنل تلویزیون مارشال

تعمیر پنل تلویزیون مارشال
تعمیر پنل تلویزیون مارشال
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر پنل تلویزیون مارشال به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از مهمترین قطعات تلویزیون، پنل می باشد که قسمت عظیمی از این دستگاه را تشکیل می دهد. این پنل ها معمولا از جنس های شیشه ای یا کریسال هستند و بسیار حساس می باشند. از این رو باید از آن به درستی استفاده شود تا دچار آسیب دیدگی نشوند. چرا که اگر با هرگونه خرابی در پنل تلویزیون مواجه شوید، سریعا باید اقدام به تعمیر و یا تعویض این قطعه نمایید. در صورتی که از تلویزیون مارشال برخوردار هستید و پنل تلویزیون شما دچار ایراداتی شده است، برای رفع مشکل آن می توانید از نمایندگی مجاز آی پی امداد کمک بگیرید. تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد انواع خدمات تعمیر پنل تلویزیون مارشال را به مشتریان خود در سریع ترین زمان ممکن ارائه خواهد کرد.

کاربران گرامی؛ چنانچه قصد تعمیرات یا تعویض پنل تلویزیون مارشال خود را دارید، اما در این زمینه از تخصص لازم برخوردار نیستید، در این مقاله با توضیحات متخصصین مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد همراه باشید.

برای تعمیر پنل تلویزیون مارشال به کجا مراجعه کنیم؟

هنگامی که با مشکل و خرابی در پنل تلویزیون مارشال خود رو به رو می شوید، تعمیرات آن را باید به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. تعمیر اشتباه دستگاه توسط تعمیرکاران بی تجربه و کارنابلد می تواند سایر قطعات داخلی تلویزیون را با ایراد مواجه کرده و مشکلات جدی برای آن ایجاد نماید. از این رو در این شرایط باید از خدمات مراکزی استفاده کنید که در این زمینه از تخصص بالایی برخوردار باشند و بتوانند تلویزیون شما را با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر نمایند.

آی پی امداد یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات تلویزیون مارشال می باشد که انواع خدمات تعمیر پنل تلویزیون مارشال در تهران و کرج را با بالاترین کیفیت ممکن و توسط تعمیرکاران خبره و متخصص خود ارائه می دهد. این مسئله موجب می شود تا تعمیرات تلویزیون مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شده و دستگاه مانند روز اول به مشتری تحویل داده شود.

ویژگی های یک مرکز معتبر برای تعمیر پنل تلویزیون مارشال

یکی از مسائلی که بسیاری از کاربران هنگام استفاده از خدمات مراکز معتبر برای تعمیرات پنل تلویزیون مارشال خود باید به آن توجه نمایند، ویژگی های این نمایندگی ها می باشد. به طور کلی مراکز مجاز که در زمینه تعمیرات تلویزیون مارشال فعالیت می کنند، از امکانات و تجهیزات کاملا پیشرفته ای در این زمینه استفاده می کنند. همچنین این مراکز می توانند در سریع ترین ایراد تلویزیون را تشخیص داده و آن را رفع نمایند. مراکز معتبر و مجاز تعمیرات تلویزیون مارشال برای رفع ایراد این دستگاه ها از قطعات اورجینال همان برند استفاده می نمایند که این مسئله کیفیت دستگاه پس از تعمیرات را تضمین خواهد کرد.

آی پی امداد به عنوان یکی از مراکز تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیرات پنل انواع تلویزیون مارشال در تهران و کرج شناخته می شود. استفاده از روش ها و تجهیزات به روز از اصلی ترین ویژگی های مجموعه آی پی امداد به شمار می رود. در صورت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون مارشال در این نمایندگی، تعمیرکاران متخصص در مدت زمانی کوتاه برای ارائه خدمات در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد. همچنین در نمایندگی تعمیرات تلویزیون مارشال از قطعات اورجینال جهت تعویض پنل تلویزیون مارشال استفاده می گردد تا بعد از اتمام تعمیرات، تلویزیون شما بیشترین و بهترین کارایی ممکن را داشته باشد.

ایرادات و اشکالات متداول پنل تلویزیون مارشال

به طور کلی بروز خرابی و ایراد در پنل تلویزیون مارشال دلایل زیادی دارد که برخی از انواع این مشکلات رایج تر هستند و کاربران زیادی با آن مواجه می شوند. از جمله این ایرادات متداول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • یکی از رایج ترین ایرادات پنل مدل های مختلف تلویزیون های مارشال، بروز شکستگی در آن است که به دلیل وارد آمدن ضربه و فشار به پنل ایجاد خواهد شد. هنگامی که فشار زیادی به پنل تلویزیون وارد شود، ممکن است قسمت های مختلفی از صفحه نمایش دچار آسیب شده و تصاویر آن ها تاریک شود. در این شرایط معمولا تعمیر پنل امکان پذیر نبوده و اقدام به تعویض پنل تلویزیون مارشال می گردد.
 • مشکل دیگری که معمولا در پنل های تلویزیون رخ می دهد، نفوذ آب و رطوبت به درون پنل بوده که موجب خرابی آن می شود. در این حالت خطوطی بر روی صفحه نمایش تلویزیون نقش می بندد. برای تعمیرات پنل تلویزیون مارشال در صورت مواجهه با این مشکل حتما باید از تعمیرکار متخصص کمک گرفته شود.

نحوه تعمیر و تعویض پنل تلویزیون مارشال

پنل تلویزیون از جمله قطعاتی است که در طول زمان ممکن است با مشکلات مختلفی رو به رو شود. اما لازم به ذکر است که تنها برخی از این مشکلات قابل تعمیر هستند و برخی از آن ها تنها با تعویض پنل تلویزیون مارشال قابل رفع می باشند. همچنین نوع تعمیر پنل به میزان خرابی هریک از قطعات این بخش نیز بستگی دارد. در حالت کلی قطعات و اجزای مختلفی درون پنل تلویزیون تعبیه شده اند که موجب کارکرد صحیح تلویزیون می شوند.

در صورتی که خرابی پنل مربوط به بروز ایراد در هریک از این قطعات باشد، تکنسین اقدام به بررسی قطعات و در صورت نیاز تعمیر پنل تلویزیون مارشال می پردازد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر و یا تعویض پنل یک امر کاملا تخصصی است. از این رو تنها در صورت برخورداری از دانش فنی لازم می توانید اقدام به عیب یابی و تعمیرات پنل تلویزیون خود نمایید. در غیر این صورت باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

هزینه تعمیر پنل تلویزیون مارشال

هزینه تعمیر پنل تلویزیون مارشال در نمایندگی آی پی امداد با توجه به عوامل متعددی تعیین می گردد. مدل دستگاه، میزان خرابی پنل و هزینه این قطعه از جمله این عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیرات آن می باشند. تعمیرکاران آی پی امداد، نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج، در مرحله اول پس از بررسی پنل تلویزیون شما به دنبال میزان خرابی آن هستند.

لازم به ذکر است که در صورت استفاده از خدمات تعمیرات پنل تلویزیون مارشال در آی پی امداد، می توانید هزینه های تعمیزات خود را تا 75 درصد کاهش دهید. همچنین این مرکز تنها از قطعات اورجینال و باکیفیت با هزینه مناسب برای تعمیرات دستگاه شما استفاده می کند. این موضوع موجب می شود تا علاوه بر کاهش هزینه، خدمات باکیفیتی را نیز دریافت نمایید.

محدوده ارائه خدمات تعمیر پنل تلویزیون مارشال

ممکن است این سوال برای مشتریان ایجاد شود که خدمات تعمیر پنل تلویزیون مارشال در تهران و کرج که توسط نمایندگی مجاز آی پی امداد ارائه می شود، در کدام محدوده ها می باشد. یکی از مشکلاتی که همواره مصرف کنندگان تلویزیون های مارشال به هنگام خرابی این دستگاه تا پیش از این با آن مواجه می شدند، نبود نمایندگی مجاز تعمیرات در محدوده های مختلف شهرشان بود. این روزها آی پی امداد این مشکل را به طور کامل حل نموده است. افراد می توانند برای رفع ایراد پنل تلویزیون مارشال خود با شعب مختلف این نمایندگی تماس بگیرند. پس از برقراری تماس متخصصین مجموعه در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر آن ها در تهران و کرج مراجعه نماید و به تعمیرات دستگاه بپردازد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پنل تلویزیون مارشال در آی پی امداد

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پنل تلویزیون مارشال در تهران و کرج در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد را می توان در بخش های مختلفی مورد بررسی قرار داد. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • به دلیل تعیین هزینه های تعمیرات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه، با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی می گردد.
 • امکان بهره مندی از مشاوره های تخصصی عیب یابی و تعمیر به صورت آنلاین توسط کارشناسان مرکز آی پی امداد وجود دارد.
 • برای تمامی خدمات تعویض پنل تلویزیون مارشال که توسط آی پی امداد ارائه می شود، ضمانت نامه معتبر و فاکتور مخصوص دریافت خواهید کرد.
 • کارشناسان و تکنسین های آی پی امداد دارای تخصص، مهارت و دانش بالایی در زمینه تعمیر و رفع عیب تلویزیون مارشال می باشند.
3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. علی طهماسبی 26 آبان 1402

  سلام از بیرجند پیام میدم. بک لایت تلویزیون مارشال ال ای دی ۵۰ رو تعمیرکار با تخصص پایین عوض کرده و سپس تلویزیون بسته، دوشاخه به پریز برق وصل کرده و حالا تصویر خط خط یا به خطوطی رنگین نشون میده. ایراد از کجا هست؟ آیا پنل ضربه خورده و در آخر هم آیا به خرجش می ارزه تعمیر بشه؟ ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 آبان 1402

   درود، مشکل مربوط به بک لایت است که باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
 2. مجتبی 01 تیر 1401

  سلام پنل این رو دارید؟ تلویزیون ال ای دی 20 اینچ مارشال مدل MARSHAL ME-2014 LED TV

  پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد