logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS در تهران به عنوان تعمیرگاه مجاز در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به عیب یابی و رفع عیب دستگاه می پردازد. همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات، راهنمای فارسی و نحوه عیب یابی را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس بهره مند شوید. تعمیرکار ظرفشویی زیمنس با قطعات اصلی و فابریک، خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس را در محل انجام می دهد.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران با کجا تماس بگیریم؟ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران کجاست؟ آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زیمنس اینجاست تا به تمام این سوالات پاسخ دهد. توجه فرمایید که تعمیر ظرفشویی زیمنس تخصص می خواهد و برای حفظ طول عمر ظرفشویی زیمنس باید از قطعات فابریک استفاده نمود.

هرگونه سوالی درباره تعمیرات ظرفشویی زیمنس داشتید، کافی است از قسمت دیدگاه پایین صفحه اقدام نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا از طریق شماره های درج شده در پایین صفحه با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در محل تماس حاصل نمایید.
 2. همچنین می توانید با مراجعه به سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین کنید.
 3. سپس کد اشتراک و نام خانوادگی تکنسین برای شما پیامک می شود.
 4. در کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس به محل شما اعزام شده و تعمیرات ظرفشویی شما را انجام خواهد داد.
 5. پس از تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس فاکتور تفکیک شده هزینه ها را دریافت نمایید.
 6. تعمیرات ظرفشویی زیمنس در محل دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

در صورتی که ماشین ظرفشویی زیمنس را خریداری نموده اید،، با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران بهره ببرید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی زیمنس می باشد که با مجوز از اتحادیه مربوطه در سراسر تهران فعالیت می کند. همچنین لازم است بدانید که آی پی امداد در قالب تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زیمنس فعال می باشد. این مرکز به عنوان نمایندگی تعمیرات زیمنس با شعبات متعدد در سرتاسر تهران به عنوان قوی ترین و باسابقه­ ترین تیم تعمیراتی کشور فعالیت می کند. همچنین با بیش از نیم قرن تجربه معتبرترین تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زیمنس در ایران است.

از مهمترین مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران می توان موارد زیر را نام برد:

 • تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی زیمنس با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است.
 • در آی پی امداد تعمیرات ظرفشویی زیمنس با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام می گردد.
 • در آی پی امداد، تعمیرکار ظرفشویی زیمنس با لباس فرم در محل حاضر می شود.
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زیمنس، توسط اپراتور مربوطه راهنمایی می شوید تا چنانچه مشکل جزئی بود، رفع عیب شود.
 • در غیر این صورت تعمیرکار ظرفشویی زیمنس ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی زیمنس به چه صورت است؟

در هنگام مشاهده هرگونه خرابی در ماشین ظرفشویی زیمنس، مراجعه به نمایندگی های تعمیرات ظرفشویی زیمنس و استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه یکی از بهترین راه ها می باشد. این روزها خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی زیمنس توسط برخی از شرکت ها به صورت محدود در داخل ایران ارائه می گردد.

مشتریان معمولا به دلیل اتمام زمان گارانتی و یا قرار گرفتن دستگاه در صف تعمیر باید مدت زمان زیادی را برای تعمیرات ظرفشویی خود صرف کنند؛ به همین دلیل بیشتر مشتریان از خدمات این نمایندگی ها رضایت ندارند. در این صورت مشتریان می توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد استفاده کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل

آی پی امداد باسابقه ترین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران می باشد که با داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای و ارائه خدمات به روز، توانسته در 50 سال گذشته اعتماد کاربران را جلب نماید. یکی از خدمات ما در آی پی امداد تعمیر ظرفشویی زیمنس در محل می باشد.

مهمترین مزایای تعمیر ظرفشویی زیمنس در محل عبارتند از:

 1. تعمیرات ظرفشویی زیمنس در محل به جابجایی دستگاه نیازی نخواهد داشت.
 2. هیچ آسیبی از جهت جابجایی این محصول وجود ندارد.
 3. در زمان نهایت صرفه جویی را می کنید.
 4. با حضور تعمیرکار در محل ناظر عملکرد تعمیرکار ظرفشویی زیمنس هستید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس:

 • تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی زیمنس
 • تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی زیمنس
 • تعویض و تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی زیمنس
 • فروش شوینده مناسب ماشین ظرفشویی زیمنس
 • تعویض موتور ماشین ظرفشویی زیمنس
 • کلیه خدمات ماشین ظرفشویی زیمنس در محل شما عزیزان

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

زمانی که با مشکلاتی در کارکرد ماشین ظرفشویی زیمنس خود مواجه می شوید و دستگاه شما دچار ایراداتی می شود، معمولا به دنبال این موضوع هستید که ماشین ظرفشویی خود را جهت تعمیرات به یک نمایندگی معتبر در این زمینه بسپارید. به هنگام جستجو برای یافتن یک مرکز مناسب و معتبر ممکن است با تعمیرگاه های زیادی در این زمینه مواجه شوید. اما بسیاری از آن ها قادر به ارائه خدمان باکیفیت و مناسب به مشتریان خود نخواهند بود. خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس یکی از خدماتی است که در نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد انجام می شود.

 • خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل مرکز آی پی امداد موجب می شود تا دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان بسیاری برای حمل دستگاه به تعمیرگاه نباشد.
 • این مجموعه انواع خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی را همراه با گارانتی و ضمانت نامه معتبر به مشتریان خود عرضه می نماید.
 • تکنسین هایی که در این نمایندگی مشغول به فعالیت هستند، دارای مهارت، دانش و تخصص بسیار بالایی در این زمینه می باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

در برخی از مواقع ممکن است مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی های زیمنس به دلایل مختلف دچار مشکلاتی در کارکرد دستگاه خود شوند. در صورتی که ماشین ظرفشویی برای مدت زمان طولانی نتواند به درستی کار کند، می تواند موجب از کار افتادگی کامل دستگاه شود. از این رو مصرف کنندگان در هنگام مواجهه با این مشکلات به دنبال تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در سریع ترین زمان ممکن می باشند. به طور کلی مدت زمانی که می توان برای عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی در نظر گرفت، با توجه به عوامل مختلفی متغیر می باشد. یکی از این عوامل تاثیر گذار نوع و میزان خرابی دستگاه می باشد که تعمیرکار متخصص پس از عیب یابی دقیق ماشین ظرفشویی می تواند نوع مشکل به وجود آمده در آن را مشخص نماید.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با تعمیرکار آی پی امداد

البته از آنجایی که برای سرویس و رفع مشکلات ماشین ظرفشویی نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نمی باشد و کلیه خدمات تعمیرات در محل ارائه می شود، در وقت مشتریان به میزان بسیار زیادی صرفه جویی خواهد شد. همچنین مهارت و دانش بالای تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد موجب تسریع بخشیدن به فرآیند تعمیرات ماشین ظرفشویی شده و در نتیجه مشتریان رضایت کافی از سرعت خدمات مجموعه خواهند داشت. در صورتی که ماشین ظرفشویی شما دچار آسیب های جدی شده است، با مراجعه به نمایندگی­ مجاز آی پی امداد از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس و تعویض قطعات دستگاه در محل بهره مند شوید. آی پی امداد با بیش از نیم قرن سابقه در عرصه تعمیرات لوازم خانگی آماده ارائه خدمات تخصصی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن است.

سرویس ظرفشویی زیمنس چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که هر تکنسینی از نمایندگی به آن اشاره دارد، سرویس ظرفشویی زیمنس می باشد که باید در فواصل زمانی منظم انجام شود، اما اغلب مصرف کنندگان از فواید آن اطلاعی ندارند، در نتیجه اقدام به انجام آن نمی کنند.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد دارای سرویس کاران مجربی است که بهترین خدمات سرویس و نگهداری ظرفشویی را به مشتریان ارائه می نمایند.
 • اقداماتی که برای سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی به صورت دوره ای انجام می شود، می تواند مصرف کنندگان را از تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بی نیاز نماید.
 • عملیات سرویس و نگهداری ظرفشویی نسبت به هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس دارای هزینه ناچیزی می باشد و شما را از صرف هزینه برای تعمیرات در آینده بی نیاز خواهد کرد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس چه ویژگی هایی دارد؟

رفع خرابی ها و ایرادات ماشین ظرفشویی زیمنس یکی از مسائلی است که حتما باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. انتخاب یک فرد با مهارت و تجربه بالا می تواند از ایجاد هزینه اضافی برای تعمیرات دستگاه جلوگیری کند. از این رو برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل و منزل شما بهتر است از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد استفاده کنید.

 • تعمیرکار ظرفشویی زیمنس با داشتن سابقه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس، می تواند دستگاه شما را در سریع ترین زمان تعمیر کند.
 • تعمیرکار این مجموعه ابتدا به تعمیر دستگاه پرداخته و در صورت نیاز به تعویض قطعات آن، تنها از قطعات اورجینال استفاده می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد دارای مهارت و دانش بالایی است که مشکل ماشین ظرفشویی زیمنس را به سرعت تشخیص داده و برطرف می نماید.
 • تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس پس از اتمام کار ضمانتنامه و گارانتی اصل تقدیم مشتری می کند.

پرسش های رایج مصرف کنندگان از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

بسیاری از مصرف کنندگان پیش از دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس با سوالاتی مواجه می شوند. در این بخش از مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم:

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

هزینه خدمات تعمیرات نمایندگی آی پی امداد با توجه به تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می گردد و با توجه به نوع ایراد دستگاه متغیر است.

 • پرداخت صورتحساب تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس به چه صورت است؟

پس از اتمام کار تعمیرات، مشتریان می توانند در صورت رضایت هزینه را به تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس پرداخت کنند.

 • گارانتی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در نمایندگی آی پی امداد چه مدت اعتبار دارد؟

گارانتی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تعمیرگاه مرکزی آی پی امداد از 3 الی 12 ماه اعتبار دارد.

آموزش تعمیرات ظرفشویی زیمنس

تعمیرات ماشین ظرفشویی از جمله خدمات بسیار مهمی به حساب می آید که اغلب مصرف کنندگان علاقه مند به اطلاع پیدا کردن از چگونگی انجام این کار هستند تا هزینه های را جهت تعمیرات صرف نکنند. اما از سوی دیگر آموزش تعمیرات ظرفشویی زیمنس مسئله ای نیست که بتوان آن را بدون دانش فنی و طی مدت زمان کوتاه به کسی ارائه داد، اما می توانیم مواردی را که با رعایت آن ها کمتر نیازمند استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس خواهید شد و همچنین نحوه رفع مشکلات ساده موجود در ظرفشویی را به شما آموزش دهیم.

باید به این نکته توجه داشته باشید که ماشین ظرفشویی های برند زیمنس دفترچه راهنمای استفاده مختص به خود را دارند و عدم استفاده درست از این دستگاه می تواند منجر به نیازمندی شما به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس گردد. از این رو می توانید با مطالعه این دفترچه خرابی های دستگاه خود را کاهش دهید. همچنین در ادامه به بررسی ایراداتی خواهیم پرداخت که می توانید با اندکی دانش فنی آن ها را رفع نمایید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس

در این بخش مشکلات متداول ماشین ظرفشویی زیمنس شرح داده شده است. تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد منجر به استخراج این سوالات رایج شده است.

سوالات رایجی که مشتریان از تعمیرکار ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد پرسش می نمایند، در زیر شرح داده شده است:

 1. چرا ظرفشویی زیمنس ظرف ها را خوب نمی شوید؟
 2. چرا لکه بر روی ظرفشویی زیمنس باقی می ماند؟
 3. چرا ظرفشویی زیمنس آب را تخلیه نمی کند؟
 4. چرا ظرفشویی زیمنس بعد از شستشو ظروف را خشک نمی کند؟
 5. چرا ظرفشویی زیمنس کار نمی کند؟
 6. آیا برای شستشو در ظرفشویی زیمنس از جلادهنده و نمک هم استفاده کنیم؟
 7. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران کجاست؟

نحوه تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد در زیر شرح داده شده است.

چرا ماشین ظرفشویی زیمنس ظروف را به خوبی تمیز نمیکند؟

در صورت عدم پاکسازی مناسب ظرف ها در ظرفشویی، برای تعمیرات ظرفشویی زیمنس در محل از نکات زیر استفاده نمایید:

 1. ابتدا دقت کنید که بیش از حد ماشین ظرفشویی خود را از ظروف پر نکرده باشید.
 2. سپس بررسی کنید که آیا ظرفی مانع چرخیدن بازوهای آب پاش می شود یا خیر.
 3. دقت کنید که ظروف را به صورت کثیف در ماشین ظرفشویی نگذاشته باشید.
 4. مطمئن شوید که شوینده مناسبی را برای شستشو انتخاب کرده اید.
 5. ماده شوینده را در جای خشک و خنک و ژل ها را در جای گرم نگهداری کنید تا سالم باقی بمانند.
 6. مطمئن شوید که آب ماشین ظرفشویی دمای لازم برای شستشو را دارد.
 7. مطمئن شوید که واشر غلاف تخلیه بالایی شل نشده باشد.
 • بازوی آب پاش ماشین ظرفشویی زیمنس را از چربی ها تمیز کنید. ممکن است این مشکل به دلیل مسدود شدن این بازو باشد. بنابراین اقدام به پاکسازی آن کنید.
 1. به این صورت که ابتدا کلاهک انتهای سبدهای ماشین ظرفشویی زیمنس خود را از محل خارج کنید.
 2. سپس کلاه بازوهای آب پاش را هم جهت با جهت حرکت عقربه های ساعت خارج کنید.
 3. آنگاه سوراخ های این بازو را تمیز کنید.

اگر دستگاه شما ظروف را به خوبی تمیز نمیکند، کافی است برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در تهران بهره مند شوید.

چرا درب ظرفشویی زیمنس به طور کامل بسته و قفل نمی شود؟

اگر درب ظرفشویی قفل نمی شود و خطای باز بودن درب می دهد، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا مجددا درب ظرفشویی را باز و بسته کنید.
 • اگر همچنان قفل درب عمل نکرد، قفل درب و سوئیچ قفل درب را چک کنید.
 • در صورت سالم نبودن میکروسوئیچ درب باید آن را تعویض کنید.

عیب یابی مشکل درب ظرفشویی زیمنس

اگر تخصصی در زمینه رفع این مشکل ندارید، می توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس کمک بخواهید.

علت نشت آب در ماشین ظرفشویی زیمنس از چیست؟

در صورت وجود نشتی آب در ظرفشویی، برای تعمیر ظرفشویی زیمنس در محل از نکات زیر استفاده نمایید:

 • پیدا کردن محل نشت
 • بررسی واشر دور درب ماشین ظرفشویی و تمیز کردن آن و اطمینان از سالم بودن و عدم پوسیدگی واشر
 • اگر واشر خراب بود آن را تعویض کنید.
 • خراب شدن شیر ورودی
 • پاکسازی سوئیچ شناور
 • بررسی ماده شوینده و اطمینان از سالم بودن و باکیفیت بودن آن
 • بررسی درب ماشین ظرفشویی و اطمینان از عدم سستی آن
 • اگر درب کیپ نیست، نشان از سستی آن می باشد که برای رفع این مشکل بهتر است با یک پیچ گوشتی، پیچ های درب ماشین ظرفشویی را کمی محکم تر کنید.

اگر دستگاه شما نشت آب دارد و با نکات ایمنی در بالا رفع عیب صورت نگرفت، کافی است برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی زیمنس سر و صدا تولید می کند؟

در صورت وجود سر و صدا در ظرفشویی، از نکات زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در منزل بهره ببرید:

 • عدم سالم بودن و یا لرزش پمپ ماشین ظرفشویی زیمنس
 • نیاز به تعویض داشتن مهر و موم بازوهای آب پاش
 • نیاز به تعویض داشتن حلقه بلبرینگ به دلیل شل شدن یا شکستگی آن
 • درست حرکت نکردن بازوهای اسپری
 • درست قرار ندادن ظروف در ماشین ظرفشویی و برخورد آن با بازوی آب پاش

اگر دستگاه شما سر و صدا دارد و با راهنمایی های بالا رفع عیب صورت نگرفت، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس بهره مند شوید.

علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

اگر ظرفشویی آبگیری نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی مراحل زیر را بررسی نمایید:

 • وظیفه آبگیری در ظرفشویی را شیر برقی بر عهده دارد.
 • اگر آبگیری کمتر از حد مجاز است، شیر برقی را بررسی کنید.
 • اگر آبگیری بیش از حد است، حتما هیدروستات را بررسی نمایید.

تعمیر مشکل آبگیری نکردن ظرفشویی زیمنس

علت سفیدک زدن ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

در صورت ایجاد سفیدک در ظرف ها پس از شستشو در ظرفشویی، به نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس دقت نمایید:

 • سخت بودن آب می تواند دلیل این مشکل باشد، می توانید برای رفع این مشکل از شوینده های مخصوص آب سخت استفاده کنید.
 • ماندن لکه بر روی ظروف، پس از شستشو در ماشین ظرفشویی زیمنس
 • برای رفع این مشکل از مواد کمک شستشو (rinse aid) استفاده کنید.

اگر ظروف در دستگاه شما سفیدک می زند، ابتدا به موارد آموزشی بالا توجه نمایید، در صورت عدم رفع عیب از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی زیمنس بوی بدی می دهد؟

اگر ظرف ها در ظرفشویی بوی بد می گیرند، برای عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی زیمنس مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را بررسی نمایید.
 • اگر هریک از این موارد در ظرفشویی دچار گرفتگی شده اند، رفع گرفتگی نمایید.
 • ظرفشویی را از هرگونه مواد غذایی پاک کنید.
 • محلول یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین آماده نمایید.
 • محلول را در کف ظرفشویی بریزید.
 • سپس ظرفشویی را بدون ظرف روشن کنید و اجازه دهید یک دور کامل عملیات کوتاه مدت شستشو انجام شود.

اگر همچنان بوی بد داخل ظرفشویی وجود دارد، می توانید از نمایندگی تعمیر ظرفشویی زیمنس کمک بخواهید.

علت عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

در صورت عدم تخلیه آب، از نکات زیر برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی زیمنس بهره ببرید:

علت آن می تواند یکی از این گزینه ها باشد:

 • دلیل آن می تواند عدم حرکت درست قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه باشد.
 • برای رفع این مشکل می توانید لوله سوپاپ را تعویض کنید.

نرسیدن برق به موتور پمپ در ظرفشویی زیمنس:

برای رفع این مشکل می توانید موتور ماشین ظرفشویی را تعویض کنید.

 • شلنگ تخلیه پیچ خورده است و یا مسدود شده است.

مسدود شدن ورودی و خروجی پمپ تخلیه:

 • برای رفع این مشکل می توانید پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی را تعویض کنید.

اگر تخلیه دستگاه شما مشکل دارد، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات ظرفشویی زیمنس از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

علت خشک نشدن کامل ظروف در ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

در صورت خشک نشدن لباس ها در ظرفشویی، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بهره ببرید:

 1. عدم سالم بودن عنصر گرمایشی ماشین ظرفشویی
 2. عدم سالم بودن ترموستات ماشین ظرفشویی
 • علت وارد نشدن مواد شوینده به ماشین ظرفشویی زیمنس
 1. مسدود شدن پخش کننده مواد شوینده ماشین ظرفشویی
 2. ترک خوردگی واشر لاستیکی ماشین ظرفشویی
 3. شکستگی فنر نگهدارنده مواد شوینده ماشین ظرفشویی

در صورت عدم رفع مشکل خشک نشدن ظرف ها در ظرفشویی، از تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس کمک بخواهید.

چرا ماشین ظرفشویی زیمنس روشن نمی شود؟

در صورت روشن نشدن ظرفشویی، از نکات زیر برای انجام تعمیرات ظرفشویی زیمنس کمک بگیرید:

 1. مشکل قفل درب ظرفشویی زیمنس
 • مشکل می تواند قفل درب یا سوئیچ قفل درب باشد.
 • قفل درب را در ابتدا بررسی کنید و سپس از درست کار کردن سوئیچ ها مطمئن شوید.
 • قفل لبه درب ماشین ظرفشویی زیمنس معمولا در بالای درب، پشت درب داخلی قرار دارد.

2. مشکل تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی زیمنس

 •  تایمر یا کنترل الکترونیکی چک کنید.
 • برای رفع عیب با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس تماس بگیرید.

3. صفحه برنامه های ماشین ظرفشویی زیمنس

ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با جدا کردن کنترل از درست کار کردن دکمه های مطمئن شوید.

4. رله روشن کننده ماشین ظرفشویی زیمنس

 • ممکن است رله روشن کننده موتور معیوب باشد.
 • رله به طور معمول در کنار موتور نصب می شود و می توانید آن را با یک اهم متر و نمودار سیم کشی ماشین ظرفشویی بررسی کنید.
 • برای انجام دادن این مرحله تعمیر ظرفشویی زیمنس باید احتیاط کنید.

5. فیوز حرارتی ظرفشویی زیمنس

 • فیوز حرارتی به طور معمول در قسمت بالای صفحه برد قرار می گیرد که با دو سیم به آن متصل می شود.
 • هنگامی که فیوز حرارتی نتواند به درستی عمل کند، برد دستگاه برق را دریافت نخواهد کرد و ظرفشویی روشن نخواهد شد.

6. موتور درایو ظرفشویی زیمنس

 • قدرت الکتریکی برای استفاده از موتور درایو از طریق تایمر یا کنترل الکترونیکی در ارتباط با یک رله شروع می شود.
 • شما باید سیم پیچ موتور درایو را با اهم سنج چک کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی، با نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی زیمنس تماس بگیرید.

چند نکته مهم در پیشگیری از آسیب دیدن ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار آی پی امداد

در ادامه به بررسی چند نکته مهم در پیشگیری از آسیب دیدن ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد می پردازیم.

به نکات مهم از نگهداری دستگاه دقت نمایید تا کمتر نیازمند تعمیر ظرفشویی زیمنس شوید.

 • پاکسازی درون ماشین ظرفشویی زیمنس
 1. با استفاده از شوینده های مناسب جرم گیر داخل دستگاه را تمیز کنید.
 • تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی زیمنس
 1. برای تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی خود، ابتدا سیلندر فیلتر را با چرخاندن از محل خود خارج کنید.
 2. سپس فیلتر ها را به بیرون کشیده و پس مانده های روی آن را با آب کاملأ تمیز کنید.
 3. در صورت لزوم فیلتر را تعویض نمایید.
 • عدم پر کردن بیش از حد ماشین ظرفشویی زیمنس برای جلوگیری از نیاز به خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس
 1. اگر تعداد ظروف درون ظرفشویی زیمنس از حد مجاز بیشتر باشد، عملیات آب رسانی به درستی انجام نمی شود و ظروف کثیف می مانند.
 2. ظروف را با فاصله از یکدیگر بچینید تا نیاز به دوباره شویی نداشته باشید.
 • تمیز کردن درپوش و درزگیرهای پلاستیکی ماشین ظرفشویی زیمنس

درزگیر و درپوش ماشین ظرفشویی خود را از پس مانده ها پاکسازی کنید تا از زنگ زدن و یا هرگونه آسیبی به دستگاهتان جلوگیری نمایید.

 • پاکسازی دریچه ماشین ظرفشویی زیمنس
 1. در قسمت پایین ظرفشویی دریچه ای با قابلیت بازشدن وجود دارد که بعضی پسماندها در آنجا قرار می گیرند.
 2. بهتر است این قسمت را از کثیفی ها پاکسازی کنید.
 • اقدام برای تعمیر قطعات شکسته ماشین ظرفشویی زیمنس

پیشنهاد ما به شما این است که تا حد امکان دست به انجام کارهای تعمیراتی نزنید و بلافاصله با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس تماس بگیرید.

 • محل مناسب برای قرار دادن ماشین ظرفشویی زیمنس
 1. دستگاه را در محلی قرار دهید که به راحتی بتوان درب آن را باز و بسته کرد.
 2. ظرفشویی را در کنار ماشین ظرفشویی قرار ندهید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

قابل ذکر است تمامی هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس بر حسب تعرفه مصوبه اتحادیه در مجموعه آی پی امداد می باشد. با استفاده از خدمات زیر می توانید هزینه تعمیر ظرفشویی زیمنس را به حداقل برسانید:

 • تعمیر ظرفشویی زیمنس در محل نیازی به جابجایی دستگاه ندارد.
 • با آی پی امداد به صورت مستقیم به قطعات فابریک زیمنس دسترسی خواهید داشت.

آی پی امداد با ارائه گارانتی 3 الی 12 ماهه جهت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، خیال کاربران را از این بابت راحت نموده است.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد

هزینه ای که تعمیرکار متخصص نمایندگی مجاز آی پی امداد برای ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس مصرف کنندگان مشخص می کند، می تواند براساس عوامل مختلفی متغیر باشد. اما می توان به این موضوع اشاره کرد که هزینه برخی از این خدمات به صورت تقریبی قابل ارائه بوده و مشتریان با اطلاع پیدا کردن از آن می توانند از هزینه های حدودی ظرفشویی خود مطلع شوند. از این رو در ادامه جدول مربوط به این هزینه ها را برای شما ارائه نموده ایم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی زیمنس 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی زیمنس 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی زیمنس 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی زیمنس 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی زیمنس 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی زیمنس 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی زیمنس 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی زیمنس 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی زیمنس 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار ظرفشویی زیمنس باعث افزایش طول عمر بالای دستگاه می شود.
 • نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس با استفاده از قطعات فابریک خدمات خود را ارائه می نماید.
 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس می توانید تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کافی است تنها یک بار با تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در تهران تماس بگیرید تا از تعمیرات مقرون به صرفه این مجموعه بهره مند شوید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست