logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس
زمان مطالعه: 9 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS در تهران به عنوان تعمیرگاه مجاز در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران، عیب یابی و تعمیر دستگاه را انجام می دهد. هزینه تعمیرات، راهنمای فارسی و نحوه تشخیص ایرادات را در این مقاله توضیح داده ایم. به کمک این مطالب شما می توانید با آگاهی کامل از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بهره مند شوید. تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس با قطعات فابریک و اورجینال خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس را در محل انجام می دهد.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا می توانید با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در پایین صفحه تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید با مراجعه به سایت به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.
 3. سپس کد اشتراک و نام خانوادگی تکنسین از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.
 4. کمتر از یک ساعت دیگر تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس به محل شما اعزام می شود و ماشین ظرفشویی شما را تعمیر می کند.
 5. شما می توانید پس از تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بابت هزینه ها فاکتور جداگانه دریافت کنید.
 6. تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در محل دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.

در صورت خرید ماشین ظرفشویی زیمنس با شماره درج شده در گارانتی تماس بگیرید تا از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

آی پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی زیمنس می باشد که با مجوز از اتحادیه مربوطه در سراسر تهران فعالیت می کند. همچنین لازم است بدانید که آی پی امداد به عنوان مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس فعال است. آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات زیمنس دارای شعب زیادی در سراسر تهران است و با داشتن بیش از نیم قرن تجربه معتبرترین تعمیرگاه ماشین ظرفشویی زیمنس در ایران تبدیل شده است.

مهمترین مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران به شرح زیر می باشد:

 • در آی پی امداد خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس با استفاده از قطعات اورجینال و 3 الی 12 ماه گارانتی انجام می شود.
 • در آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس با لباس فرم حضور خواهد داشت.
 • پس از تماس با مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، اپراتور مربوطه راهنمایی می کند تا در صورت جزئی بودن مشکل را برطرف کنید.
 • در غیر این صورت تعمیرکار ظرفشویی زیمنس کمتر از یک ساعت دیگر در محل حاضر می شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی زیمنس به چه صورت است؟

یکی از راه ها پس ازمشاهده هرگونه خرابی در ماشین ظرفشویی زیمنس مراجعه کاربران به نمایندگی و استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه می باشد. این روزها خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی زیمنس توسط برخی شرکت ها به صورت محدود در داخل ایران ارائه می شود. در برخی مواقع ممکن است کاربران از خدمات این شرکت ها رضایتی نداشته باشند. در این صورت مشتریان می توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد استفاده کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل

آی پی امداد قدیمی ترین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران است که در 50 سال اخیر با داشتن کادری متخصص و حرفه ای و ارائه خدمات به روز توانسته اعتماد کاربران را جلب کند. یکی از خدمات ما در آی پی امداد تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل می باشد.

مهمترین مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل شامل موارد زیر می باشند:

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در محل نیازی به جابجایی دستگاه ندارد.
 • عدم جابجایی این محصول هیچگونه آسیبی برای دستگاه ایجاد نمی کند.
 • شما در زمان زیادی صرفه جویی می کنید.
 • با حضور تعمیرکار در محل، عملکرد تعمیرکار ظرفشویی زیمنس را مشاهده می کنید.

چرا آی پی امداد را برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس انتخاب کنیم؟

یکی از متداول ترین و اصلی ترین سوالاتی که در ذهن مشتریان در خصوص استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس ایجاد می شود، دلیل انتخاب آی پی امداد برای استفاده از خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس این است که مزایای خدمات ارائه شده چیست که در این بخش از مقاله قصد داریم پاسخی مناسب و کامل به این سوال ارائه دهیم.

 • تکنسین های آی پی امداد آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس دیده اند و در این زمینه مهارت و تجربه بالایی دارند.
 • این گروه برای خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد، گارانتی و فاکتور معتبر نیز به آنها ارائه می دهد تا در خدمات دریافتی شبهه ای وجود نداشته باشد.
 • تمامی قطعاتی که این مجموعه برای تعمیر دستگاه شما استفاده می شود، از نوع اورجینال می باشند که پس از تعمیر کیفیت اصلی دستگاه شما را حفظ می کنند.

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

زمانی که در عملکرد ماشین ظرفشویی زیمنس خود با مشکل مواجه می شوید و دستگاه شما ایراد دارد، معمولاً به دنبال این موضوع هستید که ماشین ظرفشویی خود را برای تعمیر به نمایندگی های معتبر در این زمینه بسپارید. در زمان جستجوی یک مرکز مناسب و مطمئن ممکن است با تعمیرگاه های زیادی در این زمینه برخورد کنید. اما بسیاری از آنها قادر به ارائه خدمات با کیفیت و مناسب به مشتریان خود نخواهند بود. خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس یکی از خدماتی است که در نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد ارائه می شود.

 • خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در مرکز آی پی امداد به این معنی است که نیازی به صرف هزینه و زمان زیادی برای حمل دستگاه به تعمیرگاه نیست.
 • این مجموعه انواع خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی را با گارانتی معتبر به مشتریان خود ارائه می دهد.
 • تکنسین های شاغل در این نمایندگی مهارت، دانش و تخصص بسیار بالایی در این زمینه دارند.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

در برخی مواقع کاربران ماشین ظرفشویی زیمنس ممکن است به دلایل مختلفی به هنگام کار با دستگاه خود با مشکل مواجه شوند. اگر ماشین ظرفشویی شما نتواند کارکرد درستی داشته باشد، می تواند باعث از کار افتادن کامل دستگاه شود. بنابراین مصرف کنندگان در مواجهه با این مشکلات در اسرع وقت به دنبال تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس هستند. به طور کلی زمانی که می توان برای عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی در نظر گرفت، با توجه به عوامل مختلفی متفاوت است. یکی از این عوامل تاثیرگذار، نوع و درجه خرابی دستگاه است که تعمیرکار متخصص می تواند پس از عیب یابی، نوع ایراد به وجود آمده در ماشین ظرفشویی را مشخص کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با تعمیرکار آی پی امداد

از آنجایی که برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی نیازی نیست به صورت حضوری به تعمیرگاه مراجعه کنید، در وقت شما صرفه جویی می شود. همچنین مهارت و دانش بالای تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد باعث تسریع در روند تعمیر ماشین ظرفشویی و در نتیجه رضایت مشتریان از سرعت انجام خدمات خواهد شد. اگر ماشین ظرفشویی شما آسیب جدی دیده است، باید به نمایندگی مجاز آی پی امداد مراجعه کنید و از خدمات تعمیر دستگاه و تعویض قطعات آن در محل خود بهره مند شوید.

سرویس ظرفشویی زیمنس چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که هر تکنسینی از نمایندگی به آن اشاره می کند، سرویس ظرفشویی زیمنس است که باید در فواصل زمانی معین انجام شود، اما اکثر مصرف کنندگان از مزایای آن اطلاعی ندارند، به همین دلیل آن را انجام نمی دهند.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد دارای سرویس کاران مجربی می باشد که بهترین خدمات سرویس ظرفشویی را به مشتریان ارائه می دهند.
 • اقداماتی که برای سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی به صورت دوره ای انجام می شود، می تواند مصرف کنندگان را از تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بی نیاز می کند.
 • عملیات سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی در مقایسه با تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس هزینه کمی دارد و شما را از صرف هزینه برای تعمیرات در آینده نجات می دهد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس چه ویژگی هایی دارد؟

رفع ایرادات ماشین ظرفشویی زیمنس یکی از مواردی است که باید توسط متخصص انجام شود. انتخاب فردی با مهارت و تجربه بالا می تواند از هزینه های اضافی برای تعمیر دستگاه جلوگیری کند. بنابراین بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل و منزل خود از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد استفاده کنید.

 • تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس می تواند دستگاه شما را در سریع ترین زمان تعمیر کند.
 • تعمیرکار این مجموعه ابتدا دستگاه را تعمیر می کند و در صورت نیاز به تعویض قطعات آن فقط از قطعات اورجینال استفاده می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد مهارت و دانش بالایی دارد که به سرعت مشکل ماشین ظرفشویی زیمنس را تشخیص و رفع می کند.
 • تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس پس از اتمام کار گارانتی اصلی را به مشتری ارائه می دهد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

بسیاری از مصرف کنندگان قبل از دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با سوالاتی مواجه می شوند. در این قسمت از مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم:

 • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد چقدر است؟

هزینه خدمات تعمیرات نمایندگی آی پی امداد بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می شود و با توجه به نوع عیب دستگاه متغیر است.

 • چگونه فاکتور مربوط به هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس را پرداخت کنیم؟

پس از اتمام کار تعمیر، مشتریان می توانند در صورت رضایت، هزینه را به تعمیرکار ظرفشویی زیمنس پرداخت کنند.

 • گارانتی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در نمایندگی آی پی امداد چقدر اعتبار دارد؟

گارانتی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در مرکز تعمیرات مرکزی آی پی امداد از 3 تا 12 ماه اعتبار دارد.

آموزش تعمیرات ظرفشویی زیمنس

تعمیرات ماشین ظرفشویی از جمله مهمترین خدماتی است که اکثر مصرف کنندگان علاقه مند به دانستن نحوه انجام این کار هستند تا هزینه ای برای تعمیرات صرف نکنند. اما تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بدون دانش فنی امکان پذیر نیست. ما تنها مواردی را می توانیم ارائه دهیم که در صورت رعایت آنها کمتر نیاز به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس خواهید داشت. همچنین این موارد به شما یاد می دهد که چگونه مشکلات ساده را در ماشین ظرفشویی حل کنید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که ماشین ظرفشویی های برند زیمنس دارای دفترچه راهنمای کاربری خاص خود هستند و عدم استفاده صحیح از این دستگاه می تواند نیاز شما را به خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس ایجاد کند. بنابراین می توانید با مطالعه این راهنما، خرابی دستگاه خود را کاهش دهید. همچنین در ادامه به بررسی ایراداتی می پردازیم که با کمی دانش فنی می توانید آنها را برطرف کنید.

راهنمای عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار آی پی امداد

در این قسمت مشکلات رایج ماشین ظرفشویی زیمنس بیان می شود. تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد منجر به استخراج این سوالات رایج شده است.

سوالات متداولی که مشتریان از تعمیرکاران ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد می پرسند، در زیر شرح داده شده است:

 • چرا ماشین ظرفشویی تمیز نمیشوره؟
 • چرا ماشین ظرفشویی زیمنس آب را تخلیه نمی کند؟
 • چرا ماشین ظرفشویی زیمنس بعد از شستن ظرف ها را خشک نمی کند؟
 • چرا ماشین ظرفشویی زیمنس کار نمی کند؟
 • آیا برای شستشو در ماشین ظرفشویی زیمنس از نمک استفاده کنیم؟

نحوه تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد در زیر شرح داده شده است.

چرا ماشین ظرفشویی ظروف را به خوبی تمیز نمیکند؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس چه باید کرد؟

اگر ظروف شما به درستی تمیز نمی شوند، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • ابتدا مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی خود را بیش از حد پر از ظروف نکنید.
 • سپس بررسی کنید که آیا ظرفی مانع از چرخش بازوهای آبپاش می شود.
 • اطمینان حاصل کنید که مواد شوینده مناسب را برای شستشو انتخاب کرده اید.
 • شما باید مواد شوینده را در جای مناسب نگهداری کنید تا سالم بمانند.
 • دقت کنید که آب ماشین ظرفشویی دمای لازم برای شستشو را داشته باشد.
 • مطمئن شوید که واشر بالای ظرف تخلیه شل نباشد.
 • باید بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی را از چربی تمیز کنید تا در صورت وجود انسداد، رفع گردد.
 • به این ترتیب ابتدا درپوش انتهای سبدهای ماشین ظرفشویی زیمنس خود را بردارید.
 • سپس درپوش بازوهای آبپاش را در جهت عقربه های ساعت بردارید و سوراخ های این بازو را تمیز کنید.

اگر دستگاه شما ظروف را به خوبی تمیز نمی کند، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران برای رفع ایراد بهره مند شوید.

چرا درب ظرفشویی به طور کامل بسته و قفل نمی شود؟ جهت عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس چه کنیم؟

اگر درب ماشین ظرفشویی قفل نشد و خطای باز شدن درب را داد، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا باید درب ماشین ظرفشویی را دوباره باز و بسته کنید.
 • اگر باز هم قفل درب کار نمی کند، قفل در و سوئیچ قفل در را بررسی کنید.
 • اگر میکروسوئیچ درب سالم نیست، باید آن را تعویض کنید.

عیب یابی مشکل درب ظرفشویی زیمنس

اگر در حل این مشکل تخصص ندارید، می توانید از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس کمک بخواهید.

علت نشت آب در ماشین ظرفشویی از چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیر ظرفشویی زیمنس انجام دهیم؟

در صورت نشتی آب می توانید از نکات زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل استفاده کنید:

 • ابتدا باید محل نشتی را پیدا کنید.
 • سپس لازم است واشر اطراف درب ماشین ظرفشویی را بررسی کرده و از سالم بودن و عدم خراب بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • در صورت لزوم باید واشر را تمیز کنید.
 • از دیگر موارد موثر می توان به خرابی شیر ورودی و سوئیچ شناور دستگاه اشاره کرد.
 • مواد شوینده را بررسی کنید و مطمئن شوید که سالم و با کیفیت است.
 • همچنین باید درب ماشین ظرفشویی را چک کنید و مطمئن شوید که شل نیست.
 • اگر درب بسته نباشد، نشانه ضعف آن است. بهتر است پیچ های درب ماشین ظرفشویی را با پیچ گوشتی سفت کنید.

اگر دستگاه شما نشتی آب دارد و نکات ایمنی بالا مشکل را حل نکرد، فقط از خدمات آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس استفاده کنید.

چرا ظرفشویی سر و صدا تولید می کند؟ چگونه اقدام به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی زیمنس کنیم؟

در صورت وجود صدا در ماشین ظرفشویی می توانید از دستورالعمل های ارائه شده برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در منزل استفاده کنید:

 • پمپ ماشین ظرفشویی خراب و یا دچار لرزش شده است.
 • مهر و موم بازوهای آبپاش دستگاه نیاز به تعویض دارند.
 • حلقه بلبرینگ دچار شل شدگی یا شکستگی شده است و لازم است تعویض شود.
 • ظروف به درستی در ماشین ظرفشویی قرار داده نشده اند و به بازوی اسپری برخورد می کنند.

اگر دستگاه شما نویز دارد و دستورالعمل های فوق مشکل را حل نکرد، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس بهره مند شوید.

علت آبگیری نکردن ظرفشویی چیست؟ نحوه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس چگونه است؟

اگر ماشین ظرفشویی آبگیری نمی کند، می توانید مراحل زیر را برای تعمیر و عیب یابی بررسی کنید:

 • شیر برقی وظیفه آبگیری در ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد.
 • اگر آب ورودی کمتر از حد مجاز باشد، باید شیر برقی را بررسی کنید.
 • اگر مصرف آب بیش از حد است، حتما هیدرواستات را بررسی کنید.

تعمیر مشکل آبگیری نکردن ظرفشویی زیمنس

علت سفیدک زدن ظروف شیشه ای در ظرفشویی چیست؟ برای تعمیرات ظرفشویی زیمنس چه کنیم؟

اگر بعد از شستشو در ماشین ظرفشویی روی ظروف سفیدک میزند، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس به نکات زیر توجه کنید:

 • سختی آب می تواند دلیل این مشکل باشد، برای رفع این مشکل می توانید از شوینده های مخصوص آب سخت استفاده کنید.
 • برای حل این مشکل باید از برنامه کمک شستشو (rinse aid) استفاده کنید.

در صورت سفید بودن ظروف در دستگاه خود ابتدا باید به موارد آموزشی فوق توجه فرمایید. در صورت رفع نشدن عیب می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی زیمنس در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی بوی بدی می دهد؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس چگونه عمل کنیم؟

اگر ظروف در ماشین ظرفشویی بوی بد می دهند، می توانید برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا باید فیلتر کف، پمپ تخلیه و شلنگ خروجی فاضلاب را بررسی کنید.
 • اگر این بخش ها گرفتگی دارند، باید گرفتگی را رفع کنید.
 • لازم است ماشین ظرفشویی را از هر ماده غذایی تمیز کنید.
 • محلولی از یک لیوان سرکه و یک قاشق جوش شیرین تهیه کنید.
 • سپس باید محلول را در کف ماشین ظرفشویی بریزید.
 • سپس ماشین ظرفشویی را بدون ظروف روشن کنید و اجازه دهید یک چرخه کامل از چرخه کوتاه شستشو انجام شود.

اگر هنوز بوی بد ماشین ظرفشویی وجود دارد، می توانید از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس کمک بخواهید.

علت عدم تخلیه آب در ظرفشویی چیست؟ برای تعیر ماشین ظرفشویی ریمنس چه اقداماتی انجام دهیم؟

در صورت تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی، برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس از نکات زیر استفاده کنید:

علت آن می تواند یکی از این گزینه ها باشد:

 • دلیل آن می تواند عدم حرکت صحیح قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه باشد.
 • برای رفع این مشکل می توانید لوله سوپاپ را تعویض کنید.

نرسیدن برق به موتور پمپ در ماشین ظرفشویی زیمنس:

 • برای رفع این مشکل می توانید موتور ماشین ظرفشویی را تعویض کنید.
 • شیلنگ تخلیه دچار پیچ خوردگی شده و یا انسدادی در آن وجود دارد.

در ورودی و خروجی پمپ تخلیه نوعی انسداد وجود دارد:

 • برای رفع این مشکل می توانید پمپ تخلیه ظرفشویی را تعویض کنید.

در صورت بروز مشکل در تخلیه دستگاه کافی است از خدمات آی پی امداد برای رفع عیب و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی روشن نمی شود؟ راهکار تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در این مواقع

اگر ماشین ظرفشویی روشن نمی شود، برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس باید از نکات زیر استفاده کنید:

1. مشکل قفل درب ماشین ظرفشویی زیمنس

 • مشکل می تواند قفل در یا کلید قفل در باشد.
 • ابتدا قفل درب را بررسی کنید و سپس مطمئن شوید که کلیدها به درستی کار می کنند.
 • قفل لبه درب ماشین ظرفشویی زیمنس معمولا در قسمت بالا و پشت درب داخلی قرار دارد.

2. مشکل تایمر یا کنترل الکترونیکی

 • باید تایمر یا کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.
 • برای رفع مشکل باید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس تماس بگیرید.

3. صفحه برنامه ماشین ظرفشویی زیمنس

 • ابتدا باید برق دستگاه را خاموش کنید.
 • سپس باید به وسیله قطع کنترل از درست کارکردن دکمه ها مطمئن شوید.

4. رله روشن کننده ماشین ظرفشویی زیمنس

 • رله روشن کننده موتور ممکن است معیوب باشد.
 • رله به طور معمول در کنار موتور نصب می شود و می توانید آن را با اهم متر و نمودار سیم کشی ماشین ظرفشویی بررسی کنید.
 • برای انجام این مرحله تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس باید مراقب باشید.

5. فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی زیمنس

 • در صورت عدم کارکرد فیوز حرارتی، برد الکترونیکی نمی تواند برق دریافت کند و در نتیجه دستگاه روشن نمی شود.

6. موتور ماشین ظرفشویی زیمنس

 • نیروی الکتریکی برای به حرکت درآوردن موتور از طریق یک تایمر یا کنترل الکترونیکی در ارتباط با یک رله آغاز می شود.
 • باید سیم پیچ موتور محرک را با اهم متر چک کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس تماس بگیرید.

چند نکته مهم در پیشگیری از آسیب دیدن ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار آی پی امداد

در ادامه به بررسی چند نکته مهم در جلوگیری از آسیب دیدن ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد می پردازیم.

 • داخل دستگاه را با استفاده از مواد شوینده مناسب تمیز کنید.
 • برای تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی، ابتدا باید سیلندر فیلتر را با چرخاندن آن جدا کنید.
 • سپس فیلترها را بیرون بکشید و باقیمانده روی آن را کاملا با آب تمیز کنید.
 • در صورت لزوم فیلتر را تعویض کنید.
 • اگر تعداد ظروف ماشین ظرفشویی زیمنس از حد مجاز بیشتر شود، ظروف کثیف می مانند.
 • ظروف را با فاصله از یکدیگر قرار دهید تا نیازی به شستشوی مجدد نداشته باشید.
 • در قسمت پایینی ماشین ظرفشویی شما یک دریچه قابل باز شدن وجود دارد که مقداری زباله در آن قرار می گیرد که باید این قسمت را از آلودگی تمیز کنید.
 • باید دستگاه را در مکانی قرار دهید که درب آن به راحتی باز و بسته شود.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

لازم به ذکر است کلیه هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس طبق تعرفه مصوب اتحادیه در مجموعه آی پی امداد می باشد. با استفاده از خدمات زیر می توانید هزینه تعمیر ظرفشویی زیمنس را به حداقل برسانید:

 • تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل نیازی به جابجایی دستگاه ندارد.
 • با آی پی امداد به قطعات فابریک زیمنس دسترسی مستقیم خواهید داشت.

آی پی امداد با ارائه 3 تا 12 ماه گارانتی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خیال کاربران را راحت کرده است.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد

هزینه ای که تعمیرکار متخصص نمایندگی مجاز آی پی امداد برای ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس به مصرف کنندگان تعیین می کند، بر اساس عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. اما هزینه خدمات به صورت تقریبی قابل ذکر است و مشتریان می توانند از هزینه های تقریبی ماشین ظرفشویی خود مطلع شوند. بنابراین جدول مربوط به این هزینه ها را برای شما ارائه کرده ایم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی زیمنس 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی زیمنس 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی زیمنس 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی زیمنس 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی زیمنس 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی زیمنس 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی زیمنس 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی زیمنس 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی زیمنس 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکاران ماشین ظرفشویی زیمنس باعث افزایش طول عمر ظرفشویی می شود.
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خدمات خود را با استفاده از قطعات فابریک ارائه می دهد.
 • با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس می توانید تا 75 درصد در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

کافی است تنها یکبار با تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در تهران تماس بگیرید تا از تعمیرات مقرون به صرفه این مجموعه بهره مند شوید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست