logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی به عیب یابی می پردازد. تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران انجام می گردد. عیب یابی و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد با قطعات فابریک و اصل انجام می شود.

با استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربر گرامی اگر هرگونه سوالی در زمینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس دارید، کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکار ظرفشویی الکترولوکس به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در هنگام نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی الکترولوکس تماس بگیرید تا در زمان و هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت آی پی امداد می توانید درخواست ثبت تعمیر داشته باشید.
 3. برای تسهیل پیگیری، کد اشتراک و نام تکنسین به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 4. تکنسین ظرف کمتر از یک ساعت برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به محل مراجعه می کند.
 5. توجه داشته باشید نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس همواره از قطعات اصلی و فابریک برند الکترولوکس بهره می برد.
 6. تکنسین اعزامی پس از اتمام خدمات مربوط به تعمیر دستگاه، ضمانت نامه رسمی 3 الی 12 ماهه به شما عزیزان ارائه می دهد.
 7.  همچنین فاکتور برای شفاف سازی هزینه ها به شما تقدیم می گردد.
 8. در نهایت نسبت به عملکرد تعمیرکار از شما عزیزان نظرسنجی می شود.

آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس گارانتی 3 الی 12 ماهه برای خدمات خود ارائه می کند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تهران

آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس بر آن است تا خدمات خود را به صورت الکترولوکسنه و باکیفیت ارائه دهد تا رضایت مشتریان را جلب کند. این نمایندگی با نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و کسب نمایندگی تعمیرات برندهای مختلف جایگاه خوبی را در این صنعت از آن خود کرده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس با تعمیرکار آی پی امداد

مزایای بهره مندی از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در محل
 2. استفاده از قطعات فابریک و اصل جهت تعمیر ظرفشویی الکترولوکس
 3. ارائه فاکتور و گارانتی جهت تضمین کیفیت خدمات و همچنین شرح هزینه ها
 4. بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز
 5. هزینه های مقرون به صرفه و مطابق با نرخ اعلامی اتحادیه

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی الکترولوکس به چه صورت است؟

بهترین راه برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس، استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی محصول می باشد. در صورتی که ظرفشویی الکترولوکس شما از گارانتی شرکتی برخوردار است، می توانید با تماس با شرکت های داخلی جهت استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی الکترولوکس تماس بگیرید.

اما اگر به هر دلیلی از جمله اتمام مدت زمان گارانتی و یا عدم رضایت از خدمات این شرکت ها نمی توانید از آنها برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس بهترین راه است. شما می توانید با تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تماس بگیرید و از خدمات تعمیرات در منزل خود استفاده نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس در محل

با توجه به اینکه هدف آی پی امداد ارائه خدمات الکترولوکسنه و باکیفیت برای مشتریان عزیز است، از این رو به تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در محل پرداخته است تا رفاه و رضایت کاربران را نسبت به خدمات آی پی امداد افزایش دهد.

از مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در محل می توان موارد زیر را نام برد:

 1. با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی در منزل تعمیر می شود، خطرات ناشی از جابه جایی آن را تهدید نمی کند.
 2. شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار ماشین ظرفشویی الکترولوکس می باشید.
 3. در هزینه و زمان شما با اعزام تعمیرکار ظرفشویی الکترولوکس در محل صرفه جویی می شود.

اگرچه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در محل انجام می شود، اما افزایش قیمتی برای خدمات تعمیرات وجود ندارد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس یکی از کارهای بسیار تخصصی در مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی به حساب می آید. از آنجایی که ماشین ظرفشویی یکی از لوازم بسیار حساس به شمار می آید، کار تعمیرات آن نیز بسیار مهم می باشد و نمی توان برای انجام آن به هر مرکزی اعتماد نمود. مصرف کنندگانی که با هرگونه ایراد و خرابی در ماشین ظرفشویی الکترولوکس خود مواجه شده اند، می توانند از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد بهره مند شوند.

 • کلیه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در این مجموعه با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک صورت می گیرد.
 • شرکت آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه خواهد نمود.
 • کارشناسان این نمایندگی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انواع خدمات مشاوره در زمینه تعمیرات را به مشتریان خود ارائه می دهند.
 • تمامی تکنسین ها و تعمیرکاران مرکز مجاز آی پی امداد دوره دیده و مجرب هستند و می توانند با بهترین کیفیت ماشین ظرفشویی شما را تعمیر نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس از جمله سوالات رایجی است که مصرف کنندگان هنگامی که ماشین ظرفشویی آن ها به هر دلیلی نیاز به تعمیر و عیب یابی پیدا می کند، از کارشناسان این مجموعه می پرسند. از آنجایی که ماشین ظرفشویی یکی از وسایل خانگی کاربردی می باشد، در نتیجه مدت زمانی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی صرف می شود، اهمیت بسیاری زیادی دارد. از این رو تعمیرکاران حرفه ای و متخصص نمایندگی مجاز آی پی امداد با توجه به ضرورت و اهمیت این موضوع تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. به طور کلی تعمیرکاران مجرب و ماهر به تمامی ایرادات رایج و قسمت های ماشین ظرفشویی الکترولوکس آشنایی کاملی دارند و می توانند پس از عیب یابی دستگاه، به سرعت نوع خرابی آن را تشخیص دهند. این موضوع باعث می شود تا تعمیرات دستگاه نیز در کوتاه ترین زمان ممکن و به سرعت انجام شود.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس آی پی امداد از تعمیرکاران متخصص و متبحری برخوردار است که پس از اعزام به محل و عیب یابی دقیق دستگاه شما می توانند ایراد آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تشخیص داده و پس از تعمیرات دستگاه، آن را سالم به مشتری تحویل دهند. همچنین زمانی که تعمیرکار متخصص نمایندگی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی به محل مورد نظر شما مراجعه می کند، پس از بررسی ماشین ظرفشویی، مدت زمان لازم برای تعمیرات را مشخص خواهد کرد. در نتیجه شما با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس در این نمایندگی می توانید ایراد دستگاه خود را سریعا برطرف نمایید. همچنین از آنجایی که نیازی به انتقال دستگاه معیوب شما به تعمیرگاه وجود ندارد، در وقت شما به میزان بسیار زیادی صرفه جویی شده و در نتیجه تعمیرات دستگاه زودتر به پایان خواهد رسید.

سرویس ظرفشویی الکترولوکس چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که همواره متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس به مصرف کنندگان توصیه می کنند، این است که سرویس دستگاه باید توسط مصرف کنندگان جدی گرفته شود. اما بسیاری از مصرف کنندگان حتی نمی دانند که سرویس ظرفشویی الکترولوکس چه ارتباطی با جلوگیری از خرابی های آن ها دارد. در صورتی که این مسئله برای شما نیز مطرح می باشد، در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

 • انجام سرویس های دوره ای ماشین ظرفشویی موجب می شود تا دستگاه عملکرد بهتری پیدا کرده و کیفیت اولیه خود را با گذشت زمان حفظ نماید.
 • عملیات سرویس موجب می شود تا هرگونه مشکل و خرابی در ماشین ظرفشویی به سرعت شناسایی شده و پیش از خرابی کامل دستگاه می توان نسبت به تعمیر هریک از قطعات اقدام نمود.
 • تعمیرکار نمایندگی در آی پی امداد از تخصص و مهارت بالایی در زمینه سرویس قطعات مختلف ظرفشویی برخوردار می باشد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس چه ویژگی هایی دارد؟

همواره احتمال بروز خرابی در لوازم برقی خانگی مانند ماشین ظرفشویی وجود دارد و تعمیرات آن نیز به مسئله ای بسیار مهم تبدیل شده است. تعمیرکار ظرفشویی الکترولوکس باید فردی باشد که به سیستم دستگاه آشنایی کاملی داشته و از تجربه زیادی نیز برخوردار باشد. فرد بی تجربه می تواند آسیب زیادی به دستگاه شما وارد کند. از این رو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد می تواند بهترین راه محسوب شود.

 • تعمیرکار نمایندگی در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس در محل و منزل شما اعزام می شود.
 • تعمیرکاران این مجموعه از دانش به روز و آموزش های لازم در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس برخوردار می باشند.
 • کلیه خدمات تعمیرات ارائه شده توسط تعمیرکار نمایندگی دارای ضمانت نامه و گارانتی معتبر است.
 • تعمیرکاران نمایندگی دارای سال ها سابقه و تجربه در زمینه تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس هستند و می توانند سریعا ایراد دستگاه را رفع کنند.

سوالات متداول مصرف کنندگان خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

در بیشتر موارد سوالاتی در زمینه دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد مطرح می شود که در این بخش به این سوالات پاسخ خواهیم داد:

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس و هزینه آن به نوع خرابی موجود در دستگاه بستگی دارد اما کلیه هزینه های دریافتی این نمایندگی مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می شود.

 • ضمانت تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس چه مدت اعتبار دارد؟

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در محل دارای 3 تا 12 ماه ضمانت بی قید و شرط می باشد.

 • نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات ارائه شده توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی الکترولوکس پس از اتمام فرآیند تعمیرات و در صورت رضایت مشتری دریافت می شود.

آموزش تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال این موضوع به دنبال این هستند تا بتوانند تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس را در منزل انجام دهند، اما مسئله مهم این است که آموزش تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس چیزی نیست که بتوان آن را توضیح داد و نیازمند کسب تجربه و دانش فنی در این زمینه می باشد. اما در این مورد قصد داریم تا به بررسی مواردی بپردازیم که با انجام آن ها حداقل از استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس بی نیاز خواهید شد.

اولین مسئله اینکه ماشین ظرفشویی ممکن است در معرض کثیفی قرار بگیرد و اگر تمیز نشود، عملکرد آن دچار مشکلاتی خواهد شد و ممکن است بعد از گذشت مدتی شما را نیازمند به استفاده از خدمات تعمیرات کند. همچنین در زمان نصب دستگاه شما برخی از موارد باید رعایت گردد. در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما با بروز مشکل و خرابی مواجه گردد و شا را نیازمند به این کند که از خدمات تعمیرات بهره مند شوید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی الکترولوکس

عیب یابی ظرفشویی الکترولوکس را به صورت کامل شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید، بتوانید به راحتی به رفع عیب و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس خود بپردازید. تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی الکترولوکس توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد به شما کمک می کند تا به درک درستی در مورد مشکلات مرتبط با ظرفشویی الکترولوکس برسید. تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی الکترولوکس توسط تعمیرکار نمایندگی در زیر شرح داده شده است.

چرا ماشین ظرفشویی الکترولوکس ظرف ها را خوب نمی شوید؟

در صورت تمیز نشستن ظروف در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس به کار ببرید. می توان اینگونه توضیح داد که مشکل تمیز نشستن ظروف توسط ماشین ظرفشویی الکترولوکس از معیوب شدن قطعات فنی ناشی نمی شود و تنها سه دلیل می توان برای آن نام برد:

 • بیشترین دلیلی که موجب تمیز نشستن ظروف توسط ماشین ظرفشویی الکترولوکس می شود، مواد شوینده ای است که استفاده می کنید.
 • گاها این مواد از برندهای معتبر می باشند ولی با دستگاه شما سازگار نیستند.
 • در چیدمان ظروف دقت فرمایید.
 • ظرف در ظرفشویی الکترولوکس باید به گونه ای چیده شوند که آب و مواد شوینده به تمام قسمت های ظرف ها برسد تا همه ظروف تمیز شوند.
 • ماشین ظرفشویی های الکترولوکس دارای قطعه ای به نام رزین می باشند که دستگاه را با توجه به سختی آب سازگار می کنند.
 • اگر سختی آب منطقه زیاد باشد، ظروف به خوبی شسته نمی شوند.

اگر دستگاه شما ظرف ها را به خوبی نمی شوید، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس بهره مند شوید.

علت شروع به کار نکردن ظرفشویی الکترولوکس  از چیست؟

در صورتی که دستگاه شروع به کار نمی کند، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس باید:

 • مطمئن شوید فیوزها و قطع‌ کننده‌ های مدار سالم هستند.
 • بررسی کنید ماشین ظرفشویی به درستی به برق وصل است یا خیر و همچنین سیم‌کشی را بررسی کنید.
 • ممکن است سوئیچ قفل درب یا سوئیچ درب مشکل داشته باشد.
 • اگر درب ماشین ظرفشویی به درستی بسته نشده باشد، ماشین شروع به کار نخواهد کرد.
 • اگر قفل مشکلی ندارد، تایمر یا کنترل الکترونیکی را چک کنید.

عیب یابی مشکل کارکرد ظرفشویی الکترولوکس

چنانچه دستگاه شروع به کار نمی کند، برای تعمیر با تعمیرکار ماشیین ظرفشویی الکترولوکس تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی الکترولوکس ظرف ها را خشک نمی کند؟

در صورت خشک نکردن ظروف در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس به کار ببرید:

 • ابتدا باید بررسی کنید که دستگاه بر چه برنامه ای تنظیم شده است.
 • در ماشین ظرفشویی الکترولوکس در برنامه های quick و prewash ظروف خشک نمی شوند.
 • از دیگر مواردی که موجب خشک نکردن ظروف می شود و باید توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس بررسی شود، به شرح زیر است:
 • المنت حرارتی
 • ترموستات
 • دیسپنسر مایع کمک آب کشی

اگر دستگاه شما ظرف ها را خشک نمی کند، از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس بهره مند شوید.

دلیل نشتی آب ظرفشویی الکترولوکس از چیست؟

هنگامی که دستگاه شما دچار نشتی شده و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس دارید، قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس:

 • شیلنگ تخلیه دستگاه را بررسی نمایید تا از عدم پارگی و گرفتگی آن اطمینان حاصل کنید.
 • سپس باید پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی الکترولوکس را بررسی کنید.
 • پمپ تخلیه در زیر پایینی دستگاه قرار دارد.
 • موارد زیر را نیز چک نمایید:
 • معیوب شدن لاستیک دور درب
 • معیوب شدن شیر تغذیه آب ورودی
 • معیوب شدن درپوش
 • سوئیچ شناور و شناور
 • بست شیلنگ

اگر دستگاه شما نشتی آب دارد، از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس بهره مند شوید.

چرا ماشین ظرفشویی الکترولوکس بوی بدی می دهد؟

اگر ظرفشویی الکترولوکس بوی بد می دهد، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا پمپ و شیلنگ های تخلیه را بررسی نمایید، ممکن است گرفتگی داشته باشند.
 • فیلتر کف ظرفشویی را باز کنید، بشویید و مجدد سر جای خود نصب کنید.
 • هرگونه چربی و غذای باقی مانده کف ظرفشویی را از بین ببرید.
 • از محلول سرکه و جوش شیرین برای از بین بردن بوی بد ظرفشویی الکترولوکس استفاده کنید.
 • حتما یک بوگیر داخل ظرفشویی قرار دهید.

تعمیر مشکل بوی بد در ظرفشویی الکترولوکس

علت داغ شدن ماشین ظرفشویی الکترولوکس  از چیست؟

در صورت داغ شدن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس به کار بگیرید:

 • مدل های قدیمی ماشین ظرفشویی الکترولوکس به دلیل مصرف بالای برق بیشتر پیش می آید که داغ شوند.
 • اما در کل می توان گفت عمده ترین و یا حتی تنها دلیل داغ کردن ماشین ظرفشویی الکترولوکس استفاده بیش از حد از دستگاه است.

اگر دستگاه شما همیشه داغ می کند، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس بهره مند شوید.

چرا ماشین ظرفشویی الکترولوکس  آب را تخلیه نمی کند؟

در صورت تخلیه نشدن آب از دستگاه، باید موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس به کار ببرید:

 • قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید.
 • همچنین می‌توانید یک موتور یا پمپ تخلیه جدید برای دستگاه نصب کنید.

در صورت مواجهه با این مشکل، با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس تماس بگیرید.

دلیل صدا در ظرفشویی الکترولوکس  از چیست؟

در صورت ایجاد صدا در دستگاه، موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس بررسی کنید:

 • صدای بیش از حد نرمال در ماشین ظرفشویی الکتروکس می تواند بسیار آزاردهنده و حتی هشداردهنده باشد به این دلیل که:
 • پمپ تخلیه می تواند دچار مشکل شده باشد.
 • همچنین ممکن است واشر در دچار مشکل شده باشد.
 • زیرا واشر در از نشت آب داخل دستگاه جلوگیری می کند.
 • از دیگر دلایل نشتی آب از ماشین ظرفشویی الکترولوکس، شیر ورودی آب به دستگاه است.
 • از دیگر دلایل که باید توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس به منظور تعمیر بررسی شوند، به شرح زیر است:
 • بازوهای اسپری کننده
 • شناور و کلید شناور
 • کلمپ شیلنگ و شیلنگ
 • چفت در و یا کلید چفت در
 • تایمر یا کنترل الکتریکی
 • کلید انتخابگر
 • رله استارت موتور
 • فیوز حرارتی
 • موتور محرک

اگر دستگاه شما صدا می دهد، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس بهره مند شوید.

چرا درب ماشین ظرفشویی الکترولوکس قفل نمی‌ شود؟

اگر درب دستگاه قفل نمی شود، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس بررسی کنید:

 • اگر قفل درب پوسیده باشد، درب ماشین ظرفشویی بسته نخواهد شد.
 • شما باید از تعمیرکار بخواهید قفل درب را عوض کند تا درب به درستی بسته شود.
 • یکی از دلایل بسته نشدن درب ظرفشویی اختلالات الکترونیکی در دستگاه می باشد.
 • از لحاظ الکترونیکی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

در صورت حل نشدن مشکل قفل نشدن دستگاه، با آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس در تهران تماس بگیرید.

علت آبگیری نکردن ظرفشویی الکترولوکس  از چیست؟

در صورتی که دستگاه از آب پر نمی شود، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس چک کنید:

 • شیر آب مسدود شده است یا بر روی آن سنگ آهک وجود دارد. (شیر آب را تمیز کنید.)
 • فشار آب ورودی کم است. (با سازمان آب محلی تماس بگیرید.)
 • شیر آب بسته است. (شیر آب را باز کنید.)
 • فیلتر در شیلنگ ورودی آب مسدود شده است. (فیلتر را تمیز کنید.)
 • اتصال شلنگ ورودی آب درست نیست. (اطمینان حاصل کنید که اتصال درست است.)
 • شلنگ ورودی آب آسیب دیده است. (اطمینان حاصل کنید که شلنگ ورودی آب هیچ آسیبی ندارد.)

در صورت رفع نشدن مشکل با راه حل های ارائه شده در مقاله، باید با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی الکترولوکس تماس حاصل نمایید.

چرا مواد شوینده در ماشین ظرفشویی الکترولوکس حل نمی شود؟

اگر مواد شوینده در دستگاه حل نمی شود، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس به کار گیرید:

 • اگر مواد شوینده ماشین ظرفشویی فاسد باشند، به خوبی باز نمی شوند.
 • اگر دیسپنسر به درستی کار نکند، قرص ماشین ظرفشویی باز نخواهد شد.
 • سعی کنید مواد شوینده را در مکان های گرم یا مرطوب نگهداری نکنید.

چرا روی ظروف بعد از شستشو در ظرفشویی الکترولوکس  لکه باقی می‌ ماند؟

در صورت لکه باقی ماندن روی ظروف، برای تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس موارد زیر را به کار ببرید:

 • اگر بر روی ظروف لکه باقی می‌ ماند، از مواد کمک شستشو (rinse aid) استفاده کنید.
 • مواد کمک شستشو از باقی ماندن آب روی سطوح ظروف جلوگیری می‌کند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

با توجه به اینکه هدف آی پی امداد کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز است، از این رو قیمت و هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در این مجموعه بسیار مقرون به صرفه است. زیرا:

 1. هزینه ها مطابق با نهادهای نظارتی و نرخ اتحادیه تعیین می شود.
 2. با توجه به اینکه آی پی امداد تامین کننده قطعات اصل و فاریک است، از این رو هزینه تعویض قطعات ظرفشویی مقرون به صرفه تر است.
 3. ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها نیز از دیگر مزایای بهره مندی از خدمات آی پی امداد است.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد

هزیه ای که جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس توسط تعمیرکار متخصص در نظر گرفته می شود، بستکی به نوع و میزان خرابی ایجاد شده در دستگاه بستگی دارد. از این رو نمی توان هزینه دقیقی را برای تعمیر ظرفشویی مشخص نمود. اما می توان هزینه ای تقریبی را برای تعمیرات و تعویض قطعات ظرفشویی اعلام نمود. در ادامه به بررسی جدول هزینه های مربوط به تعمیرات ظرفشویی های برند الکترولوکس خواهیم پرداخت:

خدمات تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی الکترولوکس 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی الکترولوکس 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی الکترولوکس 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی الکترولوکس 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی الکترولوکس 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی الکترولوکس 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی الکترولوکس 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی الکترولوکس 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی الکترولوکس 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در آی پی امداد به شرح زیر است:

 1. بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس سبب کاهش هزینه تعمیر به صورت چشمگیر می شود.
 2. قطعات اصل و فابریک جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس نیز از دیگر مزایای آی پی امداد است.
 3. اعزام تعمیرکار ظرفشویی الکترولوکس به محل در آی پی امداد سبب کاهش هزینه های تعمیر می شود.
 4. ارائه فاکتور و گارانتی جهت شفافیت هزینه ها نیز از دیگر مزایای آی پی امداد است.
 5. ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه سبب تضمین کیفیت خدمات می شود.
 6. هزینه های مقرون به صرفه تا 75 درصد تخفیف
 7. بهره مندی از تعمیرکار مجرب و حرفه ای برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

در صورت نیاز به تعمیرکار مجرب و حرفه ای می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در محل بهره مند شوید. بنابراین کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی الکترولوکس در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی الکترولوکس به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست