logo logo تعمیر شمشاد زن یاماها با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها

تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها
تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به شما اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست خود از این خدمات بهره مند شوید. از این رو در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات شمشاد زن یاماها در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات مجموعه تعمیرات لوازم خانگی علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود نیز صرفه جویی نمایید.

نمایندگی اصلی تعمیر شمشاد زن یاماها

در صورت ایجاد مشکل در شمشاد زن شما بهتر است برای تعمیرات از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها که در ادامه نحوه استفاده از آن را آورده ایم، استفاده نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از این خدمات استفاده نموده اما رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر شمشاد زن یاماها در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی شمشاد زن همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چمن زن یاماها در تهران

برای اطلاع شما عزیزان از نحوه تماس با مرکز تعمیر چمن زن یاماها در تهران این مراحل را در ادامه برای شما آورده ایم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خودتان تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک از سوی مرکز ارسال خواهد شد.
 • و پس از تعمیر شمشاد زن یاماها نیز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلی قطعاتی که در تعمیر چمن زن یاماها تعویض شده اند، دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه خدمات میباشند.
 • در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر علف زن یاماها به چه صورت است؟

در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر علف زن یاماها داشته باشید، این خدمات به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیر شمشماد زن و چمن زن یاماها به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه این قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش شمشاد زن یاماها به چه صورت است؟

همچنین در صورت نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش شمشاد زن یاماها این خدمات به صورت زیر برای شما در دسترس خواهد بود:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید و برای تعمیر چمن زن یاماها خود درخواست دریافت خدمات را بدهید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشته اید، میتوانید اینبار از خدمات نمایندگی تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی شمشاد زن همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار علف زن یاماها چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

نکته دیگری که باید در استفاده از خدمات مراکز تعمیرات به آن توجه داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار علف زن یاماها چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی این ویژگی ها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر علف زن یاماها متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر قسمت های دستگاه برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین به دلیل حساس بودن قطعات داخلی این دستگاه باید در حین کار نکات ایمنی را نیز رعایت نماید.

دستگاه چمن زن روشن نمیگردد، جهت تعمیر و رفع عیب چمن زن یاماها چه کاری انجام دهیم؟

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که ممکن است برای شما هم در استفاده از چمن زن ها ایجاد شده باشد، روشن نشدن این دسگاه است. برای عیب ایبی و رفع مشکل آن در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چمن زن یاماها میپردازیم:

 • این دستگاه ها انواع مختلفی دارند در صورتی که دستگاه شما از نوع بنزینی آن بوده، تمام شدن بنزین در مخزن دستگاه شما میتواند سبب روشن نشدن آن گردد. بهتر است برای جلوگیری از ایجاد این مشکل قبل از استفاده از وجود بنزین به میزان استاندارد اطمینان حاصل نمایید.
 • در انواع برقی این دستگاه ها در صورتی که برق منطقه با مشکل مواجه شده باشد و یا سیم کشی داخلی دستگاه معیوب شده باشد، شاهد این مشکل خواهیم بود که بهتر است برای رفع مشکل روشن نشدن از تعمیرکار علف زن یاماها کمک بخواهید.
 • گاهی نیز مشکل روشن نشدن دستگاه به دلیل خرابی در اهرم های روشن و خاموش آن است که برای رفع مشکل در این وضعیت نیز بهتر است با نمایندگی تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها تماس حاصل نمایید.

دلیل کاهش قدرت دستگاه چمن زن چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات شمشاد زن یاماها در این باره

دستگاه های چمن زن یاماها از قدرت زیادی برخوردار هستند اما گاهی مشاهده شده است که این دستگاه ها با کاهش قدرت همراه اند. از این رو در ادامه به بررسی دلیل کاهش قدرت چمن زن یاماها میپردازیم:

 • همانطور که در قسمت قبلی گفته شد، کم بودن میزان بنزین در این دستگاه میتواند سبب کاهش قدرت در انواع بنزینی شمشاد زن های یاماها گردد که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است قبل از روشن کردن این دستگاه از پر بودن بنزین دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
 • همچنین اتصالی در سیم پیچی داخلی این دستگاه نیز ممکن است با کاهش قدرت آن همراه باشد که برای رفع مشکل و تعمیر علف زن یاماها در این شرایط بهتر است حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
 • گاهی نیز کاهش قدرت به دلیل تجمع خرده های علف یا چمن در مسیر تیغه دستگاه است که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است بعد از چند بار استفاده برای تمیز کردن دستگاه خود اقدام نمایید.

چرا دستگاه علف زن به خوبی عمل نمیکند؟ چه اقداماتی برای تعمیرات شمشاد زن یاماها انجام دهیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در استفاده از علف زن ها یکباره شاهد کارکرد نادرست در این دستگاه باشید. از این رو در ادامه به بررسی اینکه چرا دستگاه علف زن یاماها به خوبی عمل نمیکند؟ میپردازیم:

 • خرابی و یا کند شدن تیغه دستگاه علف زن علل خوب کار نکردن دستگاه است که برای رفع آن حتما باید از تعمیرکار علف زن یاماها کمک بگیرید.
 • گاهی نیز نیم سوز شدن موتور دستگاه شما میتواند دلیلی برای کارکرد نادرست آن باشد که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است سریعا با نمایندگی تعمیرات شمشاد زن یاماها در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 • شل شدن تسمه این دستگاه نیز یکی از علل کارکرد نادرست دستگاه است. از این رو برای تعویض آن هم بهتر است با فرد متخصص در این زمینه برای رفع شکل تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر شمشاد زن یاماها در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرابی شمشاد زن ها، هزینه تعمیر شمشاد زن یاماها در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به آن میپردازیم:

 • برای تعیین دقیق این هزینه باید دستگاه شما توسط تعمیرکار شمشاد زن یاماها بررسی گردد.
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر چمن زن یاماها تعویض گردد بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن شمشاد زن در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش در این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر شمشاد زن یاماها در نمایندگی آی پی امداد

در ادامه برای راهنمایی شما در جهت یک انتخاب مطمئن به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر شمشاد زن یاماها در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
 • همچنین کلیه تعمیرکاران علف زن یاماها در این مرکز متخصص هستند.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار شمشاد زن و چمن زن یاماها در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات شمشاد زن و چمن زن یاماها در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی شمشاد زن و چمن زن یاماها به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر شمشاد زن و چمن زن یاماها، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد