logo logo تعمیر شمشاد زن ان ای سی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی

تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی
تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان، مجموعه آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید به راحتی از خدمات این مرکز بهره مند شوید. از این رو برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات سایت تعمیرات لوازم خانگی علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود نیز صرفه جویی نمایید.

نمایندگی اصلی تعمیر شمشاد زن ان ای سی

شمشاد زن ها دستگاه های پرقدرتی هستند که ممکن است در اثر استفاده طولانی از آنها شاهد ایجاد مشکل در این دستگاه ها باشید. از این رو در اینگونه شرایط باید بتوانید از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی در آی پی امداد استفاده نمایید که این مراحل را در ادامه برای شما آورده ایم:

 • اولین راه تماس با شماره ای است که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است. باید برای دریافت خدمات تعمیرات علف زن ان ای سی با این شماره تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده باشید اما رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر شمشاد زن ان ای سی در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دروه گارانتی در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر علف زن ان ای سی در تهران

برای استفاده از خدمات مراکز تعمیرات باید بتوانید با این مراکز ارتباط داشته باشید. در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر علف زن ان ای سی در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خودتان تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت این مجموعه اقدام به ثبت درخواست نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک ارسال خواهد شد.
 • و بعد از تعمیر چمن زن ان ای سی نیز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.
 • در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چمن زن ان ای سی به چه صورت است؟

در صورتی که نیاز دارید از خدمات نمایندگی تعمیر چمن زن ان ای سی در آی پی امداد استفاده نمایید، این خدمات به صورت زیر برای شما قابل استفاده خواهد بود:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیر علف زن ان ای سی به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعاتی که در تعمیر چمن زن ان ای سی تعویض شده اند، دارای گارانتی 9 الی 12 ماه میباشند.

خدمات پس از فروش شمشاد زن ان ای سی به چه صورت است؟

همچنین در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، میتوانید از مراحل زیر برای استفاده از خدمات پس از فروش شمشاد زن ان ای سی استفاده نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، برای دریافت خدمات تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشته اید، از خدمات نمایندگی تعمیرات علف زن ان ای سی در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از گذشتن دوره گارانتی همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چمن زن ان ای سی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از موضوعاتی که باید در استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چمن زن ان ای سی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه این مقاله به بررسی آن میپردازیم:

 • این فدر باید در تعمیر علف زن ان ای سی باتجربه باشد و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر قسمت های دستگاه برای تعمیر آن اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی را در حین تعمیر شمشاد زن ان ای سی به خوبی رعایت نماید.

دستگاه شمشاد زن روشن نمیگردد، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات شمشاد زن ان ای سی در این باره

یکی از اصلی ترین مشکلات مربوط به شمشاد زن ها روشن نشدن این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت روشن نشدن شمشاد زن ان ای سی میپردازیم:

 • در صورتی که دستگاه شما از مدل بنزینی شمشاد زن ها باشد، ممکن است در صورت کم بودن میزان بنزین و یا تمام شدن ان شاهد روشن نشدن دستگاه خود باشید. برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بهتر است قبل از روشن کردن این موارد را بررسی نمایید.
 • در صورت ایجاد خرابی در سیم کشی علف زن نیز ممکن است دستگاه روشن نگردد که در این صورت باید از یک فرد متخصص بخواهید دستگاه را بررسی نماید.
 • گاهی نیز علت روشن نشدن این دستگاه خرابی در دکمه های خاموش و روشن آن است. برای رفع مشکل در این وضعیت نیز باید حتما از تعمیرکار چمن زن ان ای سی بخواهید دستگاه شما را برسی نماید.

دلیل کاهش قدرت دستگاه چمن زن چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات شمشاد زن ان ای سی انجام دهیم؟

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان دستگاه های چمن زن از آن شکایت میکنند، کاهش قدرت این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی دلیل کاهش قدرت دستگاه چمن زن ان ای سی میپردازیم:

 • ممکن است بنزین دستگاه شما کمتر از میزان استاندارد این دستگاه باشد. در این صورت بهتر است قبل از استفاده از دستگاه این میزان را بررسی نمایید.
 • همچنین در صورتی که موتور دستگاه شما نیم سوز شده باشد نیز توان دستگاه کاهش پیدا میکند که در این صورت باید برای سرویس دستگاه از تعمیرکار علف زن ان ای سی کمک بگیرید.
 • تمیز نکردن دستگاه برای مدت طولانی و تجمع علف و چمن ها در قسمت های داخلی دستگاه علت دیگری برای کاهش قدرت در این دستگاه است. برای رفع این مشکل نیز باید برای تمیز کردن دستگاه اقدام نمایید.

چرا دستگاه شمشاد زن به خوبی عمل نمیکند؟ برای تعمیرات و رفع عیب شمشاد زن ان ای سی چه باید کرد؟

این موضوع که چرا دستگاه شمشاد زن ان ای سی به خوبی کار نمیکند؟ را در ادامه بررسی مینماییم:

 • خراب شدن و یا پاره شدن تسمه در دستگاه شمشاد زن یکی از علل اصلی کارکرد نامطلوب این دستگاه است. برای سرویس و تعمیرات آن حتما باید از تعمیرکار علف زن ان ای سی کمک بگیرید.
 • همچنین ممکن است در اثر استفاده طولانی از این دستگاه و فرسوده شدن قطعات داخلی دستگاه شما نیاز به سرویس داشته باشد. برای این کار نیز باید با نمایندگی تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 • کند شدن تیغه در این دستگاه نیز علت دیگری برای کارکرد نادرست در دستگاه علف زن میباشد که برای رفع آن باید از یک فرد متخصص کمک گرفت شود.

هزینه تعمیر علف زن ان ای سی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر علف زن ان ای سی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نظر تعمیرکار شمشاد زن ان ای سی در مورد مشکل دستگاه
 • قرار داشتن دستگاه شما در دوره گارانتی
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر دستگاه شما تعویض گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر چمن زن ان ای سی در نمایندگی آی پی امداد

برای راهنمایی شما در داشتن یک انتخاب مطمئن برای مرکز تعمیرات شمشاد زن در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیر علف زن ان ای سی به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • به دلیل یکی بودن هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر چمن زن ان ای سی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر چمن زن ان ای سی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر چمن زن ان ای سی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر چمن زن ان ای سی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر چمن زن ان ای سی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار شمشاد زن و چمن زن ان ای سی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات شمشاد زن و چمن زن ان ای سی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی شمشاد زن و چمن زن ان ای سی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر شمشاد زن و چمن زن ان ای سی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست