logo logo تعمیر سولاردام فلر با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر سولاردام فلر

تعمیر سولاردام فلر
تعمیر سولاردام فلر
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر سولاردام فلر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان، نمایندگی تعمیر سولاردام فلر در آی پی اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست از خدمات این مرکز بهره مند شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات سولاردام فلر در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات سولاردام صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر سولاردام فلر

بعد از گران شدن قیمت دلار و خارج شدن برندهای خارجی از کشور، ارائه خدمات برای این محصولات توسط شرکت های داخلی انجام شده و شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر سولاردام فلر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات سولاردام فلر در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی سولاردام در آی پی امداد برای شما قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر سولاردام فلر در تهران

برای اطلاع از چگونگی تماس با مراکز تعمیرات سولاردام در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر سولاردام فلر در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار سولاردام فلر ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیرات این دستگاه به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دستگاه شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر سولاردام فلر به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر سولاردام فلر به صورت زیر برای شما قابل استفاده خواهد بود:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیرات سولاردام فلر به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.

خدمات پس از فروش سولاردام فلر به چه صورت است؟

همانطور که گفته شد، بعد از خروج برندهای خارجی از کشور ارائه خدمات برای آنها توسط شرکت های داخلی انجام شده و شما برای استفاده از خدمات پس از فروش سولاردام فلر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه دستگاه شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات سولاردام فلر در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شده دوره گارانتی همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده هستند.

تعمیرکار سولاردام فلر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید در استفاده از خدمات تعمیرات سولاردام از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار سولاردام فلر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر سولاردام فلر متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر قسمت های دستگاه برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را به خوبی رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی سولاردام فلر در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات سولاردام فلر در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی دستگاه شما است. از این رو در هر مرحله از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح آن بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرا سولاردام غذا را گرم نمیکند؟ چه اقداماتی برای تعمیر سولاردام فلر انجام دهیم؟

یکی از اصلی نرین مشکلات مربوط به سولاردام ها گرم نشدن غذا در این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی اینکه چرا غذا در سولاردام فلر گرم نمیگردد؟ میپردازیم:

 • ممکن است دکمه های روشن و خاموش در دستگاه شما خراب شده باشد که برای بررسی و تعمیرات آن باید از تعمیرکار سولاردام فلر کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که المنت سولاردام شما خراب شده باشد، شاهد این مشکل هستید که در این صورت نیز باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
 • معیوب شدن ترموستات دستگاه نیز مشکلی است که میتواند منجر به گرم نشدن غذا در سولاردام گردد که برای برطرف کردن این مشکل نیز باید با نمایندگی تعمیرات سولاردام فلر تماس حاصل نمایید.

علت جرقه زدن سولاردام چیست؟ برای تعمیرات و رفع عیب سولاردام فلر چه کنیم؟

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری از مصرف کنندگان از آن ابراز نگرانی کرده اند، ایجاد جرقه در سولاردام ها است که برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت جرقه زدن سولاردام فلر میپردازیم:

 • ممکن است در اثر قرار دادن ظروف چینی لب پر در این دستگاه در اثر برخورد اشعه با این ظروف شاهد ایجاد جرقه باشید که برای جلوگیری از این مشکل بهتر است از قرار دادن اینگونه ظروف در دستگاه خود خودداری نمایید.
 • در صورتی که جرقه در اثر اتصالی سیم های دستگاه شما باشد، باید برای برطرف کردن آن با تعمیرکار سولاردام فلر تماس حاصل نمایید.
 • یکی دیگر از علل ایجاد جرقه در سولاردام ها استفاده از ظروف استیل در این دستگاه است که برای رفع این مشکل بهتر است از قرار دادن ظروف استیل در این دستگاه خودداری نمایید.

چرا قابلیت گریل سولاردام کار نمیکند؟ نحوه تعمیرات سولاردام فلر به چه صورت است؟

گریل کردن یکی از قابلیت های پراستفاده در سولاردام ها میباشد که گاهی مشاهده میگردد این قابلیت سولاردام ها غیرفعال میشود. برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی اینکه چرا قابلیت گریل سولاردام فلر کار نمیکند؟ میپردازیم:

 • ممکن است دکمه های سولاردام خراب شده باشد که برای تعمیرات آنها باید با تعمیرکار سولاردام فلر تماس حاصل نمایید.
 • خراب شدن برد سولاردام دلیل دیگری برای ایجاد این مشکل است که برای رفع آن بهتر است با نمایندگی تعمیرات سولاردام فلر تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد در سولاردام چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات سولاردام فلر در این باره

مشکل بعدی که در سولاردام ها به آن میپردازیم، صدای زیاد است که برای رفع آن در ادامه به بررسی علت صدای زیاد سولاردام فلر میپردازیم:

 • گاهی در اثر قرار دادن ظروف بزرگ در این دستگاه و برخورد آن با دیواره دستگاه شاهد ایجاد صدا هستیم که برای جلوگیری از ایجاد این صدا بهتر است از ظروف استاندارد استفاده نمایید.
 • کثیف بودن ریل های سولاردام نیز دلیل دیگری برای ایجاد صدا در این دستگاه است که بهتر است بعد از هر بار استفاده دستگاه خود را تمیز نمایید.
 • در صورتی که صدا به صورت کم و زیاد از قسمت های داخلی سولاردام شنیده میشود، بهتر است برای بررسی و رفع آن با تعمیرکار سولاردام فلر تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر سولاردام فلر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از سوالات پرتکرار افراد در هنگام مواجه با خرابی سولاردام ها، هزینه تعمیر سولاردام فلر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • برای تعیین دقیق این هزینه باید دستگاه شما توسط تعمیرکار سولاردام فلر بررسی گردد.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است تعویض گردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن دستگاه شما در دوره گارانتی سبب کاهش این هزینه میگردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر سولاردام فلر در نمایندگی آی پی امداد

در ادامه برای راهنمایی شما به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر سولاردام فلر در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • بعد از تعمیرات سولاردام فلر به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات سولاردام فلر در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات سولاردام فلر در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات سولاردام فلر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات سولاردام فلر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات سولاردام فلر در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار سولادام فلر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات سولادام فلر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی سولادام فلر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر سولادام فلر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست