logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر سولاردام سامسونگ

تعمیر سولاردام سامسونگ
تعمیر سولاردام سامسونگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر سولاردام سامسونگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان، نمایندگی تعمیر سولاردام سامسونگ در آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید با استفاده از خدمات این مراکز در هزینه های خود تا 75% صرفه جویی نمایید. از این رو در ادامه به معرفی این مرکز برای شما عزیزان میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر سولاردام سامسونگ

در پی خروج برندهای خارجی بعد از گران شدن قیمت دلار، ارائه خدمات برای این محصولات توسط شرکت های داخلی انجام شده و شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر سولاردام سامسونگ میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات آن مرکز استفاده نموده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات سولاردام سامسونگ در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی دستگاه شما در آی پی امداد همچنان قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر سولاردام سامسونگ در تهران

برای اطلاع شما از نحو تماس با مرکز تعمیر سولاردام در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار سولاردام سامسونگ ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیرات سولاردام نیز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر سولاردام سامسونگ به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر سولاردام سامسونگ به صورت زیر برای شما قابل استفاده است:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات سولاردام سامسونگ به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعاتی که تعویض شده اند دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشند.

خدمات پس از فروش سولاردام سامسونگ به چه صورت است؟

همانطور که گفته شد، بعد از خروج برندهای خارجی از کشور ارائه خدمات برای آنها توسط شرکت های داخلی انجام گردیده و شما برای استفاده از خدمات پس از فروش سولاردام سامسونگ میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات سولاردام سامسونگ در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده هستند.

تعمیرکار سولاردام سامسونگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که شما باید در استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز سولاردام از آن مطلع باشید، این موضوع است که تعمیرکار سولاردام سامسونگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در طول تعمیر سولاردام سامسونگ نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت نماید.
 • همچنین باید در انجام این کار متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به دستگاه این کار را انجام دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی سولاردام سامسونگ در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات سولاردام سامسونگ در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی دستگاهتان است. از این رو در هر مرحله از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح آن بپردازید و منتظر پاسخ از سوی کارشناسان ما باشید.

چرا سولاردام غذا را گرم نمیکند؟ جهت عیب یابی و تعمیر سولاردام سامسونگ چه کنیم؟

یکی از شایع ترین مشکلات در استفاده از سولاردام ها گرم نشدن غذا در این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی اینکه چرا غذا در سولاردام سامسونگ گرم نمیشود؟ میپردازیم:

 • خرابی در المنت های دستگاه میتواند از اصلی ترین دلایل ایجاد این مشکل در سولاردام ها باشد که برای تعمیرات آن باید حتما با تعمیرکار سولاردام سامسونگ تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که دستگاه خود را به درستی به برق متصل نکرده باشید، ممکن است این مشکل ایجاد گردد که برای رفع آن میتوانید دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • خراب شدن سوئیچ های درب سولاردام نیز یکی دیگر از علل گرم نشدن غذا است که برای برطرف کردن این مشکل نیز باید میتوانید با نمایندگی تعمیر سولاردام سامسونگ در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

علت جرقه زدن سولاردام چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات سولاردام سامسونگ در این باره

جرقه زدن سولاردام ها یکی دیگر از مشکلات رایج در استفاده از این دستگاه است که برای عیب یابی آن در ادامه به بررسی علت جرقه زدن سولاردام سامسونگ میپردازیم:

 • استفاده از ظروف استیل و فلزی از اصلی ترین دلایل ایجاد جرقه در سولاردام ها میباشد که برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بهتر است از ظروف مناسب سولاردام استفاده نمایید.
 • همچنین در صورتی که دستگاه با مشکل سیم پیچی داخلی مواجه شده باشد، این مسئله به چشم میخورد که برای رفع آن حتما از تعمیرکار سولاردام سامسونگ بخواهید دستگاه شما را سرویس نماید.
 • در صورتی که ظروف شما لب پر شده باشد، نباید آنها را درون سولاردام قرار دهید؛ زیرا اینکار نیز از علل ایجاد جرقه در این دستگاه میباشد.

چرا قابلیت گریل سولاردام کار نمیکند؟ طریقه تعمیرات سولاردام سامسونگ در این مواقع

قابلیت گریل کردن مواد غذایی یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین قابلیت ها در استفاده از این دستگاه میباشد. از این رو در ادامه به بررسی اینکه چرا قابلیت گریل سولاردام سامسونگ کار نمیکند؟ میپردازیم:

 • ممکن است برد دستگاه شما با مشکل مواجه شده باشد که برای عیب یابی آن باید با نمایندگی تعمیرات سولاردام سامسونگ تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که خرابی در دکمه گریل سولاردام باشد نیز باید حتما از یک فرد متخصص بخواهد دستگاه را بررسی نماید.
 • ممکن است مشکل از برق منطقه شما باشد که برای استفاده از سولاردام بهتر است اتصالات برق محل خود را بررسی نمایید.

علت صدای زیاد در سولاردام چیست؟ چگونه به تعمیر و رفع عیب سولاردام سامسونگ بپردازیم؟

ایجاد صدای زیاد در سولاردام ها مشکل دیگری است که موجب نگرانی افراد زیادی شده است که برای برطرف کردن این مشکل به بررسی راهکار برطرف کردن صدای زیاد در سولاردام سامسونگ میپردازیم:

 • در صورتی که ظرف شما برای فضای داخلی دستگاه بزرگ باشد، ممکن است در اثر برخورد با دیواره دستگاه شاهد ایجاد صدا از آن باشید که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است از ظروف استاندارد استفاده نمایید.
 • همچنین در صورتی که فضای داخلی سولاردام را تمیز نکرده باشید، ممکن است شاهد ایجاد صدا در اثر برخورد اشعه به بقایای مواد غذایی باشید که برای رفع این مشکل بهتر است بعد از هر بار استفاده دستگاه خود را تمیز نمایید.
 • همچنین در صورتی که احساس میکنید صدای زیاد مربوط به قسمت های داخلی دستگاه شما است، بهتر است برای بررسی آن از تعمیرکار سولاردام سامسونگ کمک بگیرید.

هزینه تعمیر سولاردام سامسونگ در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

عوامل زیادی بر تعیین هزینه تعمیر سولاردام سامسونگ در نمایندگی تعمیر آی پی امداد تاثیرگذار است که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • نظر تعمیرکار سولاردام سامسونگ در مورد مشکل دستگاه شما.
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات دستگاه شما تعویض گردد.
 • قرار داشتن دستگاه در دوره گارانتی

مزایای استفاده از خدمات تعمیر سولاردام سامسونگ در نمایندگی آی پی امداد

به منظور راهنمایی شما در جهت داشتن یک انتخاب مطمئن مرکز تعمیرات در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر سولاردام سامسونگ در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیر سولاردام سامسونگ به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر سولاردام سامسونگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر سولاردام سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر سولاردام سامسونگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر سولاردام سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر سولاردام سامسونگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست