logo logo تعمیر سولاردام بوش با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر سولاردام بوش

تعمیر سولاردام بوش
تعمیر سولاردام بوش
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر سولاردام بوش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تعمیر سولاردام بوش در آی پی امداد جهت خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مرکز اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است. از این رو در ادامه برای آشنایی شما به معرفی مرکز تعمیرات سولاردام بوش در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی کنید.

خدمات اصلی تعمیر سولاردام بوش

بعد از گران شدن قیمت دلار در پی تحریم ها، بسیاری از برند های خارجی کشور را ترک کرده و ارائه خدمات برای آنها توسط شرکت های داخلی صورت میگیرد. از این رو شما برای استفاده از خدمات اصلی تعمیر سولاردام بوش میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده نموده اما رضایت نداشتید، از خدمات مرکز تعمیرات سولاردام بوش در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی سولاردام در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر سولاردام بوش در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر سولاردام بوش در تهران میپردازیم:

 • اولین راه تماس با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل شماست.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار سولاردام بوش ارسال میگردد.
 • و بعد از تعمیرات این دستگاه نیز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • در انتها برای بالا بردن کیفیت مشتری مداری از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات مرکز تعمیر سولاردام بوش به چه صورت است؟

خدمات مرکز تعمیر سولاردام بوش برای شما به صورت زیر قابل ارائه میباشد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیرات سولاردام بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.

تعمیرکار سولاردام بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آنها اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار سولاردام بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیرات سولاردام بوش متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر قسمت های دستگاه برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را به خوبی رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی سولاردام بوش در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف مرکز تعمیرات سولاردام بوش در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر سولاردام بوش است. به این منظور در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح آن بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرا سولاردام غذا را گرم نمیکند؟ برای تعمیرات سولاردام بوش در این مواقع چه کنیم؟

یکی از اصلی ترین مشکلات در استفاده از سولاردام ها داغ نشدن غذا در این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت گرم نشدن غذا در سولاردام بوش میپردازیم:

 • ممکن است المنت دستگاه شما خراب بوده باشد که در این صورت برای استفاده مجدد از دستگاه ابتدا تعمیرکار سولاردام بوش باید آن را بررسی نماید.
 • در صورتی که دکمه های خاموش و روشن دستگاه معیوب شده باشد نیز بهتر است توسط یک فرد متخصص بررسی گردد.
 • خرابی ترموستات این دستگاه از دیگر علل گرم نشدن غذا است که برای بررسی آن بهتر است با مرکز تعمیرات سولاردام بوش تماس حاصل نمایید.

علت جرقه زدن سولاردام چیست؟ چگونه به تعمیر و رفع عیب سولاردام بوش بپردازیم؟

یکی دیگر از مشکلات در استفاده از سولاردام ها که ممکن است موجب ترس و نگرانی شود، جرقه زدن این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت جرقه زدن سولاردام بوش میپردازیم:

 • در صورتی که ظروف شما لب پر شده باشد، ممکن است در اثر برخورد اشعه با آنها چرقه ایجاد گردد که برای جلوگیری از ایجاد جرقه در این شرایط بهتر است از قرار دادن این ظروف در سولاردام خودداری نمایید.
 • گاهی نیز جرقه در اثر اشکال در سیم پیچی های داخلی صورت میگیرد که در این صورت نیز باید حتما با تعمیرکار سولاردام بوش تماس حاصل نمایید.
 • قرار دادن ظروف استیل در سولاردام یکی دیگر از علل ایجاد جرقه در این دستگاه است که برای جلوگیری از آن بهتر است برای گرم کردن غذا از ظروف شیشه ای در این دستگاه استفاده نمایید.

چرا قابلیت گریل سولاردام کار نمیکند؟ نحوه عیب یابی و تعمیرات سولاردام بوش به چه صورت است؟

یکی از قابلیت های پراستفاده از سولاردام ها گریل کردن است که گاهی کارکرد این قابلیت با مشکل مواجه میگردد. برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به بررسی اینکه چرا قابلیت گریل سولاردام بوش کار نمیکند؟ میپردازیم:

 • ممکن است دکمه های گریل خراب شده باشد که در این صورت باید از تعمیرکار سولاردام بوش کمک بگیرید.
 • همچنین ممکن است برد دستگاه خراب شده باشد که برای برطرف کردن آن باید با مرکز تعمیرات سولاردام بوش تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد در سولاردام چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات سولاردام بوش انجام دهیم؟

صدای زیاد در سولاردام بوش یکی دیگر از مشکلاتی است که به آن میپردازیم:

 • ممکن است صدای زیاد در اثر استفاده از ظروف نامناسب در این دستگاه باشد که با دیواره دستگاه برخورد میکند. برای برطرف کردن این صدا سعی کنید از ظروف استاندارد در این دستگاه استفاده نمایید.
 • گاهی نیز صدای شنیده شده از قسمت های موتوری دستگاه بوده و برای تعمیرات آن باید از تعمیرکار سولاردام بوش کمک بگیرید.

هزینه تعمیر سولاردام بوش در آی پی امداد

هزینه تعمیر سولاردام بوش در آی پی امداد یکی از سوالات پرتکرار مصرف کنندگان این دستگاه است که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه بعد از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار سولاردام بوش امکان پذیر میباشد.
 • در صورتی که قرار است قطعه ای در سولاردام شما تعویض گردد، هزینه این قطعه نیز در قیمت تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن سولاردام در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر سولاردام بوش در آی پی امداد

برای اینکه بتوانید یک مرکز معتبر را برای تعمیرات سولاردام خود انتخاب نمایید، در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر سولاردام بوش در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیر سولاردام بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم می گردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر سولاردام بوش در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر سولاردام بوش در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر سولاردام بوش در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر سولاردام بوش در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر سولاردام بوش در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار سولاردام بوش در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات سولاردام بوش در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی سولاردام بوش به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر سولاردام بوش، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست