logo logo تعمیر تلویزیون با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر تلویزیون در کرج

تعمیر تلویزیون در کرج
تعمیر تلویزیون در کرج
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر تلویزیون در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تلویزیون از جمله مهمترین وسایلی است که در تمامی منازل وجود دارد و افراد به طور روزانه جهت تماشای فیلم و سریال های مختلف از آن استفاده می کنند. اما این دستگاه نیز مانند سایر وسایل برقی ممکن است با گذشت زمان دچار خرابی هایی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. در صورتی که ساکن کرج هستید و با هرگونه مشکل در کارکرد تلویزیون خود مواجه شده اید، می توانید جهت رفع عیب دستگاه خود از خدمات تعمیر تلویزیون در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار که توسط نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد ارائه می شود، استفاده نمایید. چرا که تعمیرگاه مجاز آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب متعدد در استان البرز نموده است که انواع خدمات تعمیرات تلویزیون را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج که از سوی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد ارائه می شود تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر تلویزیون در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار

پس از مشاهده هرگونه خرابی و ایراد در کارکرد تلویزیون، اولین پرسشی که ممکن است به ذهن مصرف کنندگان برسد، نحوه تماس با مرکز تعمیرات تلویزیون در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه می باشد. در این شرایط برای استفاده از این خدمات می توانید به کمک روش های زیر اقدام نمایید:

 • ابتدا می توانید از طریق شماره 02158941 اقدام به برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج نمایید و درخواست خود را به راحتی ثبت کنید.
 • پس از اینکه درخواست خود را در تعمیرگاه مجاز تلویزیون در کرج ثبت کردید، تعمیرکار متخصص مجموعه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما خواهد رسید.
 • تعمیرکار پس از بررسی و عیب یابی کامل دستگاه شما، ایرادات و خرابی های آن را برای شما شرح داده و سپس اقدام به تعمیر تلویزیون معیوب می نماید.
 • پس از اتمام روند تعمیرات، تعمیرکار به شما ضمانت نامه و فاکتور رسمی برای خدمات ارائه شده تقدیم خواهد کرد.

ارائه خدمات تعمیر تلویزیون در کرج در محل کار یا منزل شما

تلویزیون از جمله دستگاه هایی که امکان جابجایی و حمل آن به تعمیرگاه جهت رفع عیب دستگاه وجود ندارد. از این در این شرایط مصرف کنندگان معمولا به دنبال تعمیرکارانی هستند که بتوانند به محل مرود نظر آن ها مراجعه کرده و خدمات تعمیرات را ارائه نمایند. آی پی امداد برای کسب رضایت مشتریان اقدام به ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون در کرج در محل کار یا منزل شما کرده است.

با استفاده از این خدمات می توان بدون صرف وقت و هزینه جهت رفت و آمد اقدام به رفع عیب دستگاه با بهترین کیفیت ممکن نمود. یکی از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه این است که افراد می توانند در تمامی مراحل تعمیر دستگاه حضور داشته باشند. همچنین می توانند روند تعمیرات را به طور دقیق مشاهده نمایند.

مرکز تعمیرات تلویزیون در فردیس، کرج، اندیشه و شهریار کجاست؟

امروزه تعمیرگاه های بسیاری در زمینه تعمیر و رفع عیب تلویزیون های برندهای مختلف در حال فعالیت هستند، اما تمام این مراکز نمی توانند کیفیت قابل قبولی را برای تعمیرات به مشتریان ارائه دهند. از این رو افراد همواره به دنبال یک تعمیرگاه مجاز تلویزیون در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه هستند که بتوانند دستگاه خود را با خیال راحت به این مجموعه بسپارند و خدمات باکیفیتی را نیز دریافت نمایند.

آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج به دلیل دارا بودن تعمیرکاران ماهر و مرجب و همچنین ارائه خدمات باکیفیت بالا تواسنه است طی سال ها رضایت مشتریان را به میزان زیادی جلب نموده و یکی از معتبرترین مراکز جهت تعمیرات انواع لوازم خانگی باشد. از این رو تمامی مصرف کنندگان در صورت مواجهه با خرابی تلویزیون خود می توانند آن را جهت تعمیرات با خیال راحت به تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بسپارند.

هزینه تعمیرات تلویزیون در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

یکی از موضوعاتی که پس از یافتن یک مرکز معتبر ذهن بسیاری از مصرف کنندگان را به خود مشغول می کند، هزینه تعمیرات تلویزیون در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه است. این روزها بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز و همچنین تعمیرکاران نابلد جهت ارائه خدمات تعمیرات هزینه های هنگفتی را از مردم دریافت می کنند که این مسئله موجب افزایش نارضایتی افراد از هزینه تعمیرات شده است.

به طور کلی امکان ارائه قیمت مشخصی جهت هزینه تعمیرات تلویزیون در کرج وجود ندارد، اما نکته ای که می توان به آن اشاره نمود، این است که آی پی امداد که به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج در حال فعالیت است، تمامی هزینه های تعمیر خود را بر اساس تعرقه های اعلام شده توسط اتحادیه لوازم خانگی دریافت می کند و همین مسئله موجب شده است تا هزینه های تعمیرات به میزان 75% کاهش پیدا کند.

بررسی ایرادات رایج و نحوه تعمیر تلویزیون در کرج

هریک از انواع تلویزیون های برندهای مختلف به طور معمول با ایرادات و خرابی های یکسانی روبرو می شوند که برخی از آن ها رایج تر می باشد. در صورتی که ایراداتی در کارکرد تلویزیون خود مشاهده می کنید و به دنبال یافتن علت آن هستید، می توانید با استفاده از مواردی که در ادامه توضیح داده شده است، از نحوه تعمیر تلویزیون در کرج اطلاع پیدا نمایید.

علت تغییر رنگ و تصویر تلویزیون چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات تلویزیون در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه

در برخی مواقع ممکن است افراد به هنگام مشاهده تلویزیون در تصاویر تغییر رنگ مشاهده نمایند که در این شرایط برای تعمیر تلویزیون در کرج باید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • این مشکل ممکن است به علت بهم خودرن تنظیمات مربوط به بک لایت تلویزیون باشدو در این شرایط می توانید با رفتن به قسمت تنظیمات Backlight برای رفع مشکل تصویر اقدام کنید.
 • در صورت پرش تصویر باید به قسمت motion interpolation رفته و تنظیمات مربوط به تاری تصاویر و پرش آن را رفع کنید.
 • اگر با مشکل بی کیفیت بودن تصاویر تلویزیون مواجه شده اید، باید گزینه Sharpness را از قیمت تنظیمات تصویر تغییر دهید.
 • در برخی مواقع این مشکل می تواند به دلیل خرابی لامپ تصویر تلویزیون باشد که در این حالت باید تعمیرکار متخصص باید اقدام به تعویض این قطعه نماید.
 • در صورتی که پنل تلویزیون دچار خرابی شده باشد، باید به دقت بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر شود.
 • هرگونه آسیب دیدگی در فسفر پلاسمای تلویزیون نیز باعث بروز این مشکل می شود که رفع مشکل تنها توسط تعمیرکار متخصص امکان پذیر است.

در صورتی که برای رفع ایراد تلویزیون از دانش فنی لازم برخوردار نیستید، می توانید برای رفع مشکل دستگاه خود از نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه کمک بگیرید.

چرا تلویزیون خود به خود خاموش می شود؟ نحوه تعمیرات تلویزیون در کرج در این شرایط چگونه است؟

در صورتی که تلویزیون شما به صورت یکباره خاموش می شود، باید جهت عیب یابی و رفع ایراد تلویزیون خود موارد زیر را به کار بگیرید:

 • ممکن است علت خاموش شدن تلویزیون وجود نوسانات برق باشد. برای جلوگیری از بروز این مشکل نباید دوشاخه دستگاه را به صورت مستقیم به برق متصل کنید و حتما از یک محافظ استفاده نمایید.
 • در برخی مواقع خرابی و آسیب دیدگی برد پاور باعث بروز این مشکل می شود که در این شرایط باید برای بررسی آن از تکنسین متخصص کمک بگیرید.
 • سوختگی CPU نیز از دیگر دلایلی است که منجر به بروز این مشکل می شود که باید سریعا برای تعویض آن اقدام کنید.
 • وجود هرگونه خرابی و ایراد در کارکرد مین برد تلویزیون نیز موجب خاموش شدن دستگاه می شود که باید بررسی و در صورت نیاز تعویض گردد.

اگر قصد دارید تا به رفع عیب دستگاه خود بپردازید، می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز تلویزیون در کرج استفاده نمایید.

چرا تلویزیون صدا ندارد؟ برای تعمیر تلویزیون در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار در این مواقع چه باید کرد؟

در برخی مواقع تلویزیون در هنگام نمایش تصاویر از صدا برخوردار نیم باشد که این مشکل می تواند دلایل مختفی داشته باشد. جهت تعمیرات تلویزیون در کرج در این مواقع می توانید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است مشکل از کابل های صوتی و یا کابل HDMI دچار مشکل شده باشند که در این صورت باید این کابل ها را تعویض نمایید.
 • در برخی مواقع خرابی پورت های تلویزیون موجب بروز در مشکل صدای دستگاه می شود که در صورت خرابی باید تعمیرکار اقدام به تعمیر آن نماید.
 • بهتر است کابل های صوتی مختلف را با دستگاه خود امتحان کنید تا بتوانید به عیب یابی مشکل صدا بپردازید.
 • در صورتی که با هیچ یک از موارد بالا نتوانستید مشکل دستگاه خود را حل کنید، احتمالا مشکل از برد تلویزیون است که باید به دقت بررسی شود.

برای رفع مشکل دستگاه خود می توانید اقدام به تماس با شماره 02158941 نموده و از خدمات تعمیرات تلویزیون در کرج، شهریار، اندیشه و فردیس استفاده نمایید.

چرا کانال های تلویزیون را نمی توان یافت؟ چگونه به تعمیرات تلویزیون در کرج اقدام نماییم؟

در صورتی که قادر به تغییر یا پیدا کردن کانال های تلویزیون خود نیستید، بهتر است برای رفع عیب و تعمیر تلویزیون در کرج به بررسی نکات زیر اقدام کنید:

 • ممکن است مشکل مربوط به برنامه نویسی تلویزیون باشد. باید مجددا کانال های تلویزیون را شناسایی کنید.
 • در صورتی که OTA است، بهتر است برای دریافت بهتر کانال ها اقدام به تنظیمات مجددا آنتن کنید.
 • اگر مشکل از موارد بالا نبود، بهتر است از تمیرکار تخصص برای عیب یابی دستگاه خود کمک بگیرید.

اگر پس از عیب یابی دستگاه قادر به تعمیر و رفع عیب آن نیستید، می تواند با نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج تماس گرفته و از خدمات این مرکز استفاده نمایید.

محدوده ارائه خدمات تعمیر تلویزیون در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

آی پی امداد جهت کسب رضایت مشتریان و ارائه خدمات در استان البرز اقدام به تاسیس شعب جدید در تمامی مناطق آن نموده است. از جمله مناطقی که اقدام به ارائه خدمات تعمیر تلویزیون در کرج می نمایند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات تلویزیون در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات تلویزیون در فردیس کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات تلویزیون در شهریار و اندیشه توسط تعمیرکار آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

مزایای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون در کرج توسط متخصصین آی پی امداد

در این مقاله تمامی خدماتی که آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز تلویزیون در کرج، شهریار، اندیشه و فردیس ارائه می کند را بررسی نمودیم. در ادامه به بیان مزایای استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون در کرج که توسط متخصصین آی پی امداد ارائه می شود، خواهیم پرداخت:

 • آی پی امداد به عنوان مرکز مجاز تعمیرات تمامی مجوزهای اینترنتی و غیر اینترنتی را دارا می باشد.
 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد از تخصص و مهارت بسیار بالایی برخوردار هستند و آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند.
 • پس از اتمام فرآیند تعمیرات به شما فاکتور و ضمانت نامه معتبر برای خدمات ارائه خواهد شد.
 • هزینه تعمیرات در این مرکز مطابق با تعرفه های اتحادیه است کاملا مقرون به صرفه می باشد.
 • متخصصین این مجموعه جهت تعمیرات تلویزیون در کرج تنها از قطعات اورجینال و فابریک استفاده می نمایند.
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد