021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات تلویزیون توشیبا با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر تلویزیون توشیبا

تعمیر تلویزیون توشیبا
تعمیر تلویزیون توشیبا
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر تلویزیون توشیبا به صورت کاملا حرفه ای در مرکز آی پی امداد و توسط تعمیرکارانی مجرب انجام می گیرد. ارائه مجموعه کاملی از خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون در نمایندگی رسمی آی پی امداد، نه تنها به منظور تسهیل در روند رفع مشکلات نمایشگرهای خانگی، بلکه به منظور مدیریت هزینه ها و زمان مشتریان انجام می گیرد. امکان ارائه خدماتی کاملا رضایت بخش و تضمین شده در مناطق شمال، غرب، جنوب و شرق تهران توسط تعمیرکاران آی پی امداد در سریع ترین زمان ممکن، فراهم گردیده است.

آیا میدانید با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات تلویزیون توشیبا تا 75% در هزینه خدمات صرفه جویی مینمایید.

روش تماس با خدمات مرکزی آی پی امداد برای تعمیر تلویزیون توشیبا در تهران

کاربران گرامی، چنانچه به تازگی دستگاه خود را خریداری نموده اید یا انقضاء گارانتی آن به پایان نرسیده است، با شماره نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید.

ساده ترین روش تماس با خدمات مرکزی آی پی امداد برای تعمیر تلویزیون توشیبا در تهران به شرح زیر میباشد:

 1. برای عیب یابی و تعمیرات تلویزیون توشیبا با نزدیکترین شعبه تماس حاصل نمایید.
 2. ثبت درخواست آنلاین در سایت آی پی امداد، راحت ترین روش برای شما عزیزان میباشد.
 3. پس از ثبت مشخصات شما، نام کارشناس تعمیرات نمایندگی رسمی آی پی امداد به همراه کد اشتراک برای شما پیامک خواهد شد.
 4. تعمیرکار تلویزیون توشیبا ظرف مدت کم تر از یک ساعت در محل حضور پیدا کرده و مراحل عیب یابی و تعمیرات را آغاز خواهد کرد.
 5. پس از اتمام مراحل تعمیر تلویزیون توشیبا، ضمانت نامه و فاکتور خدمات تعمیرات را از تعمیرکار آی پی امداد دریافت خواهید کرد.
 6. در نهایت از شما عزیزان بابت رضایتمندی از نحوه عملکر تعمیرکار تلویزیون توشیبا نظرسنجی میشود و هرگونه انقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

خدمات تعمیرات تلویزیون توشیبا در منزل و در محل

تعمیرات تلویزیون توشیبا در منزل یا محل کار شما عزیزان، یکی از ده ها خدماتی است که در مرکز آی پی امداد به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان ارائه می گردد. خدماتی حرفه ای که در قالب جدیدترین متدهای روز اروپا برنامه ریزی و مدیریت می گردد. تعمیر تلویزیون توشیبا در محل از جمله مواردی است که باعث کنترل هزینه ها برای مشتریان و صرفه جویی در زمان آن ها خواهد شد. عدم نیاز به جابجایی و انتقال تلویزیون جهت عیب یابی و تعمیرات حرفه ای به مراکز مجاز از جمله نمایندگی رسمی آی پی امداد و انجام تمامی مراحل در محل و در حضور مشتریان از امتیازات مهمی است که می توان در صورت انتخاب آی پی امداد شاهد آن بود.

این موضوع هیچ نقشی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا در نمایندگی آی پی امداد نخواهد داشت و تمامی هزینه ها بر اساس استانداردهای از پیش تعریف شده مشخص می گردد. کارشناسان مجرب و ماهر این نمایندگی فرصتی را فراهم کرده اند تا هر یک از کاربران در صورت مشاهده نقص یا معیوب شدن یک قطعه در تلویزیون توشیبا به واسطه اطلاعات و نکات کاربردی، توانمندی مدیریت شرایط تا زمان ارتباط با تعمیرکاران آی پی امداد را داشته باشند. در ادامه این مقاله از تعمیر تلویزیون به بررسی و آموزش نکاتی کاربردی در این حوزه می پردازیم.

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون توشیبا

کاربران گرامی، برای استفاده از خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید و بدانید که آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تمامی برندها است که خدمات تعیمر و عیب یابی تلویزیون توشیبا را هم طبق متد روز دنیا انجام میدهد.

در صورتی که تلویزیون توشیبا را از نمایندگی ها و مراکز مجاز خریداری کرده باشید، به طور حتم تا زمان اتمام تاریخ گارانتی، این امکان را خواهید داشت تا از خدمات نمایندگی یاد شده بهره مند شوید.

آی پی امداد در بین نمایندگی ها و مراکز تعمیرات، امروزه به عنوان یک مرکز حرفه ای در حوزه عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع تلویزیون توشیبا در تهران و به طور کلی در ایران شناخته می شود. استفاده از متدهای برتر در این حوزه، از اصلی ترین شاخص های برتری مرکز آی پی امداد به شمار می رود.

در صورتی که به علت اتمام مدت زمان گارانتی تعمیرات، قادر به برقراری ارتباط و تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا نباشید، این امتیاز برای شما فراهم خواهد بود تا با تکنسین های مجرب مرکز آی پی امداد تماس بگیرید.

در صورت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون توشیبا به صورت آنلاین در سایت آی پی امداد، تعمیرکاران نمایندگی رسمی آی پی امداد ظرف مدت یک ساعت برای ارائه خدمات در محل حاضر خواهند شد.

مهم ترین خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون توشیبا در تهران را در زیر شرح داده ایم:

 • استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر، تنها در نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا محقق میشود.
 • استفاده از خدمات تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده تنها در نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا محقق میشود.
 • با استفاده از خدمات موارد بالا در نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا، به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک شایانی نموده اید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

اگر دستگاه شما گارانتی دارد، بهترین انتخاب برای خدمات؛ تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا میباشد. در نظر داشته باشید که بعد از اتمام گارانتی، هزینه خدمات رایگان نمیباشد و برای عیب یابی و تعمیرات باید هزینه آن را پرداخت نمایید. در این مرحله حق انتخاب با شما است که از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا بهره مند شوید یا با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد تماس بگیرید.

در این قسمت به بخشی از خدمات ویژه آنلاین و حضوری تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد میپردازیم:

 • تعمیرکاران آی پی امداد؛ متخصص، مجرب، متعهد و آموزش دیده میباشند.
 • سرعت عمل، تعهد، خدمات طبق زمان بندی درخواستی شما، رعایت نکات بهداشتی و قوانین مشتری مداری جز ئی از خدمات ویژه آی پی امداد میباشد.
 • انتشار مقالات کاربردی، ویدیو ها ی آموزشی و پاسخ به پرسش تمام سوالات شما در زمینه تعمیرات تلویزیون توشیبا، بخشی دیگر از خدمات ویژه آنلاین ما میباشد.

هزینه تعمیر تلویزیون LCD، LED، OLED، QLED، Plasma توشیبا در نمایندگی رسمی آی پی امداد

هزینه تعمیر تلویزیون LCD، LED، OLED، QLED، Plasma توشیبا در نمایندگی رسمی آی پی امداد با توجه به شاخص های متعددی تعیین می گردد. مهم ترین اصل در تعیین هزینه های تعمیرات در نمایندگی آی پی امداد، انصاف و استانداردهای تعریف شده در این بین است. به همین واسطه مشتریان به سادگی قادر به لمس تفاوت قیمت و تعرفه در این مرکز و سایر نمایندگی های مشابه خواهند بود.

هزینه تعمیرات تلویزیون در مرکز آی پی امداد با توجه به این پارامترها مشخص می گردد:

 • استفاده از قطعاتی کاملا استاندارد، اورجینال و اصل در صورت نیاز به تعویض قطعه تلویزیون یک اصل مهم در آی پی امداد شناخته می شود.
 • عدم اعتبار گارانتی خدمات تلویزیون، به طور حتم از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت به شمار می رود.
 • استفاده از دستگاه ها و تجهیزاتی مدرن و پیشرفته عامل دیگری در تعیین قیمت ها خواهد بود.

نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون توشیبا توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

بررسی نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون توشیبا توسط تعمیرکاران حرفه ای آی پی امداد از جمله موضوعاتی است که بسیاری از کاربران به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با آن هستند. استفاده از الگوریتم های استاندارد جهت عیب یابی دقیق اما فوری دستگاه توسط تعمیرکاران نمایندگی رسمی آی پی امداد، از جمله موضوعاتی است که باعث صرفه جویی در هزینه، انرژی و زمان می گردد. همچنین این موضوع، عامل مهمی است که به واسطه آن می توان شاهد پیشگیری از افزایش یا ایجاد خرابی های جدید در نمایشگر توشیبا بود. در ادامه با رایج ترین مشکلات تلویزیون توشیبا و همینطور روش های رفع عیب و تعمیرات آن آشنا خواهید شد.

تصویر تلویزیون توشیبا پرش دارد؛ برای رفع مشکل و تعمیر چه باید کرد؟

اگر تصویر تلویزیون توشیبا پرش دارد؛ برای رفع عیب این مراحل را دنبال کنید.

 • پیش از هر بیان هر نکته ای، باید توجه داشته باشید که پرش تلویزیون توشیبا یکی از رایج ترین مشکلات در این حوزه بوده و در صورت عدم توجه کاربر به این مسئله، باید شاهد از کارافتادن دائم نمایشگر بود.
 • در صورتی که در حال استفاده از قابلیت motion interpolation هستید، با مشکل پرش تصویر در تلویزیون مواجه خواهید شد.
 • قابلیت motion interpolation را غیر فعال کنید. motion interpolation قابلیتی است که موجب تار شدن تصاویر و ویدئوها می گردد.
 • در صورتی که پس از غیر فعال کردن قابلیت یاد شده نیز همچنان شاهد پریدن تصویر هستید، مشکل را در پاور و لامپ های تصویر جستجو کنید.
 • توجه داشته باشید که این اختلالات در گروه عیب یابی های تخصصی قرار می گیرند و شما در صورت عدم دارا بودن تجهیزات یا دانش فنی لازم، هرگز نباید نسبت به عیب یابی یا تعمیر تلویزیون اقدام نمایید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا بهترین انتخاب برای شما عزیزان میباشد.

صفحه تلویزیون توشیبا کم نور شده است، برای تعمیرات چه باید کرد؟

آیا صفحه تلویزیون توشیبا کم نور شده است، برای تعمیرات این مراحل را دنبال کنید:

 • باید بدانید که افزایش مدت زمان استفاده از تلویزیون می تواند علت اصلی کاهش نور نمایشگر باشد.
 • در صورتی که پس از ریست کردن تنظیمات، همچنان با مشکل کم نور شدن تلویزیون مواجه بودید، قطعا باید نسبت به عیب یابی فنی دستگاه اقدام کنید.
 • بی کیفیت بودن فسفر تلویزیون توشیبا یکی دیگر از مواردی است که در نهایت منجر به کم نور بودن تصاویر نمایشگر می گردد.
 • برای بازگشت نور طبیعی و متعادل تلویزیون بهترین و ایده آل ترین گزینه، عیب یابی تخصصی نمایشگر توسط تعمیرکاران حرفه ای است.
 • تکنسین های ماهر نمایندگی رسمی آی پی امداد با انجام مراحل عیب یابی و تعمیرات در سطح کیفیتی بسیار بالا، امکان استفاده طبعیی از تلویزیون توشیبا برای کاربران را فراهم می کنند.

تعمیر تلویزیون توشیبا نیازمند تخصص است، برای عیب یابی حتما از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید.

تصویر تلویزیون توشیبا به صورت مداوم قطع و وصل می شود، برای رفع مشکل و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر تصویر تلویزیون توشیبا به صورت مداوم قطع و وصل می شود، این مراحل را دنبال کنید.

 • قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون عموما ناشی از خرابی یا آسیب دیدگی قطعات مختلفی از جمله بک لایت، پاور و مین برد است.
 • انجام مراحل عیب یابی تخصصی به منظور مشخص شدن اصلی ترین علت قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون توشیبا موضوعی کاملا تخصصی است.
 • کاربران در صورت امکان باید از انجام عیب یابی های خودسرانه بدون استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن خودداری نمایند.
 • رفع اختلالات و معیوب شدن قطعات در تلویزیون توشیبا توسط تکنسین های مجرب آی پی امداد باعث ایجاد عملکرد طبیعی تلویزیون خواهد شد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک مینمایید.

مزایا استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون توشیبا در نمایندگی مرکزی آی پی امداد

مزایا استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون توشیبا در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد را می توان در بخش های مختلفی مورد بررسی قرار داد. تعمیر پاور تلویزیون توشیبا، تعمیرات ال سی دی تلویزیون این برند، تعمیر انواع قطعات مهم و کلیدی در تلویزیون های توشیبا تنها بخشی از خدماتی است که در آی پی امداد به مشتریان ارائه می گردد. در نهایت پس از ارائه این خدمات، تعمیرکاران آی پی امداد با انجام تست های لازم از سلامت قطعات تعمیر یا تعویض شده اطمینان حاصل نموده و پس از این مرحله با ارائه گارانتی بلند مدت به مشتریان، رضایت مندی آنان را فراهم خواهند کرد.

 • هزینه عیب یابی و رفع عیب در نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا برای مشتریان، هزینه هایی کاملا شفاف سازی شده به شمار می رود.
 • سرعت ارائه خدمات در مرکز آی پی امداد به واسطه مهارت و تجربه تکنسین ها بسیار بالا است.
 • حضور تعمیرکاران تلویزیون توشیبا پس از ثبت درخواست آنلاین در کم ترین زمان ممکن و حداکثر ظرف یک ساعت انجام می گیرد.
 • امکان بهره مندی از مشاوره های عیب یابی و رفع عیب به صورت آنلاین توسط کارشناسان مرکز آی پی امداد وجود دارد.
 • کاربران تلویزیون توشیبا این امکان را خواهند داشت تا در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیرات تلویزیون توشیبا پرسش های مورد نظر خود را در سایت آی پی امداد به سادگی مطرح نمایند.
 • گارانتی خدمات تعمیر تلویزیون توشیبا در این نمایندگی بین 3 الی 12 ماه با توجه به نوع خدمات ارائه شده می باشد.
 • اطمینان از کیفیت تعمیرات و سلامت قطعات در صورت تعویض، یکی از مهم ترین پارامترهایی است که آی پی امداد را از سایر مراکز مشابه، متمایز کرده است.

خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیرات تلویزیون توشیبا در نمایندگی رسمی آی پی امداد

خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیرات تلویزیون توشیبا در نمایندگی رسمی آی پی امداد شامل نکاتی کلیدی و مهم برای کاربران و متقاضیان تعمیر انواع تلویزیون توشیبا است. به طور حتم انتخاب یک مرکز تخصصی برای مدیریت نحوه عیب یابی و تعمیرات تلویزیون از مهم ترین دغدغه های کاربران به شمار می رود.

انجام مراحل تعمیرات به درستی، تضمین کننده سلامت و عملکرد دوباره دستگاه خواهد بود. امروزه استفاده از تاکتیک های فنی و کاملا تخصصی در عیب یابی انواع تلویزیون، شرایطی ایده آل را برای رفع عیب در این نمایشگرها ایجاد کرده است. کارشناسان و تعمیرکاران در مرکز آی پی امداد با شرکت در دوره های آموزشی حرفه ای و افزایش سطح مهارت و تخصص هایشان، ارائه دهنده حرفه ای ترین نوع خدمات در نمایندگی رسمی آی پی امداد به مشتریان و متقاضیان تعمیرات تلویزیون توشیبا هستند.

تعمیرات تلویزیون توشیبا در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

تعمیرات تلویزیون توشیبا در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

تعمیرات تلویزیون توشیبا در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

تعمیرات تلویزیون توشیبا در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

تعمیرات تلویزیون توشیبا در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

تعمیرات تلویزیون توشیبا در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

تعمیرات تلویزیون توشیبا در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار تلویزیون توشیبا در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات تلویزیون توشیبا در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی تلویزیون توشیبا به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر تلویزیون توشیبا، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست