logo logo تعمیر بخارشو گرند با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر بخارشو گرند

تعمیر بخارشو گرند
تعمیر بخارشو گرند
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر بخارشو گرند به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر بخارشو گرند در آی پی امداد برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست از خدمات این مرکز بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات بخارشور گرند در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات بخارشو خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر بخارشو گرند

بعد از خروج برندهای خارجی در پی گران شدن قیمت دلار، ارائه خدمات این محصولات به عهده شرکت های داخلی بوده است. از این رو شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر بخارشور گرند میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما از آن رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات بخارشو گرند در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی بخارشور همچنان در این مرکز برای شما قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر بخارشو گرند در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر بخارشو گرند در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی از سوی مرکز ارسال میگردد که حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار بخارشو گرند است.
 • بعد از تعمیر بخارشو در محل به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر بخارشور گرند به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو گرند در آی پی امداد به صورت زیر برای شما قابل استفاده خواهد بود:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین بعد از تعمیرات بخارشو گرند به شما فاکتور تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعمیر شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش بخارشو گرند به چه صورت است؟

همچنین برای استفاده از خدمات پس از فروش بخارشو گرند میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو گرند در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شده دوره گارانتی بخارشور برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار بخارشو گرند چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار بخارشور گرند چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر بخارشو گرند متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به این دستگاه اقدام به انجام این کار نماید.
 • همچنین باید نکات بهداشتی و ایمنی را نیز رعایت کند.

راهنمای تعمیر و عیب یابی بخارشور گرند در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات بخارشو گرند در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی این دستگاه است. به این منظور در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

بخارشو تمیز نمیکند، نحوه عیب یابی و تعمیرات بخارشو گرند در این مواقع چگونه است؟

یکی از مشکلات ایجاد شده در استفاده از این دستگاه ها تمیز نشدن سطوح است که برای رفع مشکل و عیب یابی بخارشور در این وضعیت در ادامه به بررسی علت تمیز نکردن بخارشو گرند میپردازیم:

 • ممکن است درون نازل های دستگاه شما از رسوبات گرفته شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید اتصالات را باز کرده و این قسمت را به خوبی تمیز نمایید.
 • همچنین در صورتی که آب درون مخزن دستگاه شما تمیز نباشد نیز شاهد این اتفاق خواهید بود بهتر است قبل از مصرف از این دستگاه آب دستگاه را بررسی نمایید.
 • همچنین وجود نشتی و نفوذ هوای بیرون به داخل دستگاه نیز میتواند از این علل باشد که برای برطرف کردن این مشکل نیز باید از یک تعمیرکار بخارشور گرند بخواهید به بررسی دستگاه شما بپردازد.

علت روشن نشدن بخارشو چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات بخارشو گرند در این باره

یکی دیگر از مشکلات در استفاده از بخارشوها روشن نشدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت روشن نشدن بخارشو گرند میپردازیم:

 • ممکن است مشکل از پریز برقی باشد که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید. در این صورت برای استفاده از بخارشور باید آن را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که مشکل روشن نشدن بخارشو مربوط به دکمه خاموش و روشن دستگاه شما باشد که باید برای تعمیرات آن از تعمیرکار بخارشو گرند کمک بگیرید.
 • گاهی نیز در اثر اشکال در سیم پیچی بخارشو شاهد این مشکل خواهید بود که در این صورت نیز باید با نمایندگی تعمیر بخارشو گرند تماس حاصل نمایید.

علت بخار نکردن بخارشو چیست؟ برای تعمیرات بخارشور گرند چه کنیم؟

ممکن است در استفاده از بخارشورها شاهد روشن شدن دستگاه اما بخار نکردن آن باشید که برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به بررسی علت بخار نکردن بخارشو گرند میپردازیم:

 • ممکن است میزان آب موجود در بخارشو از حد استاندارد پایین تر باشد که برای رفع این مشکل باید اقدام به پر کردن آب دستگاه نمایید.
 • همچنین در صورتی که مخزن آب نشتی داشته باشد، شاهد بخار نکردن این دستگاه خواهیم بود که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از تعمیرکار بخارشو گرند کمک بگیرید.
 • در صورت اختلال در سیستم دمایی دستگاه نیز شاهد این مشکل هستیم که برای رفع این مشکل نیز بهتر است با نمایندگی تعمیرات بخارشور گرند در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

اسپری بخارشو کار نمیکند، راهکار تعمیر و رفع عیب بخارشو گرند چیست؟

در ادامه به بررسی علت کار نکردن اسپری بخارشو گرند میپردازیم:

 • ممکن است دکمه اسپری شما خراب بوده باشد که در این شرایط بهتر است از تعمیرکار بخارشو گرند کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که آب دستگاه به میزان کافی نباشد نیز ممکن است شاهد این مشکل باشید که برای برطرف کردن بهتر است به بررسی میزان آب دستگاه بپردازید.
 • در صورت خرابی دیگ بخار دستگاه نیز شاهد این مشکل خواهید بود که در این صورت بهتر است با نمایندگی تعمیر بخارشو گرند تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر بخارشو گرند در نمایندگی تعمیر آی پی امداد چقدر است؟

هزینه تعمیر بخارشو گرند در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار و مشخص شدن مشکل امکان پذیر است.
 • قیمت قطعه ای که قرار است تعویض گردد نیز بر هزینه شما تاثیر گذار است.
 • قرار داشتن بخارشو در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش هزینه های تعمیرات بخارشور گرند گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو گرند در آی پی امداد

برای کمک به شما در جهت داشتن یک انتخاب درست در مرکز تعمیرات بخارشو در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات بخارشور فاکتور خدمات ارائه شده در اختیار شما قرار میگیرید.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر بخارشو گرند دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • به دلیل تطابق هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات بخارشو گرند در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات بخارشو گرند در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات بخارشو گرند در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات بخارشو گرند در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات بخارشو گرند در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار بخارشو گرند در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات بخارشو گرند در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی بخارشو گرند به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر بخارشو گرند، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست