logo logo تعمیر بخارشو دلونگی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر بخارشو دلونگی

تعمیر بخارشو دلونگی
تعمیر بخارشو دلونگی
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر بخارشو دلونگی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر بخارشو دلونگی در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مجموعه اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید در اسرع وقت برای تعمیرات بخارشو خود اقدام نمایید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات بخارشور دلونگی در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وبسایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر بخارشو دلونگی

بعد از خروج برندهای خارجی از کشور در پی گران شدن قیمت دلار و افزایش تحریم ها، ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات این دستگاه ها توسط شرکت های داخلی انجام گردید. از این رو شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر بخارشور دلونگی میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات بخارشو دلونگی در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی بخارشو همچنان برای شما قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر بخارشو دلونگی در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر بخارشو دلونگی در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما از سوی مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار بخارشور دلونگی ارسال خواهد شد.
 • که این فرد بعد از تعمیر بخارشو در تهران  به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم مینماید.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در دستگاه شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر بخارشور دلونگی به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو دلونگی در آی پی امداد به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین بعد از تعمیرات بخارشو دلونگی به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش بخارشو دلونگی به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش بخارشور دلونگی میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما ثبت شده است، تماس حاصل نمایید.
 • اگر قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات بخارشو دلونگی در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی بخارشور همچنان برای شما قابل استفاده خواهند بود.

تعمیرکار بخارشو دلونگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات باید از آنها اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار بخارشو دلونگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر بخارشور دلونگی باتجربه باشد و بتواند در اسرع وقت برای تعمیرات این دستگاه اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات بهداشتی و اخلاقی را به خوبی رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی بخارشور دلونگی در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیر بخارشو دلونگی بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی این دستگاه است. از این رو در هر مرحله که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

بخارشو تمیز نمیکند، نحوه تعمیرات بخارشو دلونگی چگونه است؟

یکی از مشکلاتی که مصرف کنندگان بخارشورها با آن مواجه هستند، تمیز نکردن این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت تمیز نکردن بخارشور دلونگی میپردازیم:

 • ممکن است به دلیل ایجاد رسوب در نازل های بخارشو شاهد تمیز نکردن این دستگاه باشید که برای برطرف کردن این مشکل باید اتصالات آن را باز کرده و برای تمیز کردن آن اقدام نمایید.
 • همچنین در صورتی که آب درون بخارشور شما تمیز نباشد نیز ممکن است شاهد این موضوع باشید که برای برطرف کردن این مشکل باید حتما به بررسی آب بخارشو خود بپردازید که حتما تمیز باشد.
 • خالی بودن دیگ بخار نیز از دیگر علل تمیز نکردن بخارشوها میباشد که بهتر است برای جلوگیری از ایجاد این مشکل قبل از استفاده از این دستگاه آب آن را بررسی نمایید.

در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل بخارشور شما برطرف نشد، میتوانید برای برطرف کردن مشکل با نمایندگی تعمیرات بخارشو دلونگی در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

علت روشن نشدن بخارشور چیست؟ طریقه عیب یابی و تعمیر بخارشو دلونگی در این مواقع

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده در استفاده از بخارشوها روشن نشدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت روشن نشدن بخارشور دلونگی میپردازیم:

 • ممکن است مشکل از پریزی باشد که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید. در این صورت باید برای استفاده از این دستگاه آن را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • در صورتی که مشکل از موتور بخارشور شما باشد، باید برای تعمیرات آن با تعمیرکار بخارشو دلونگی تماس حاصل نمایید.
 • تمام شدن آب مخزن بخارشو نیز از دیگر علل روشن نشدن بخارشورها میباشد که برای روشن کردن این دستگاه باید از وجود آب در مخزن آن مطمئن گردید.

دلیل بخار نکردن بخارشو چیست؟ جهت تعمیرات و رفع عیب بخارشور دلونگی چه باید کرد؟

گاهی نیز ممکن است بعد از روشن کردن بخارشو شاهد بخار نکردن این دستگاه باشید که در ادامه به بررسی دلیل بخار نکردن بخارشو دلونگی میپردازیم:

 • گاهی در اثر شل بودن کلاهک زیر مخزن شاهد بخار نکردن این دستگاه خواهید بود که برای بررسی باید این قسمت را محکم نمایید.
 • در صورت مسدود بودن فیلتر بخارشور نیز دستگاه بخار نمیکند که برای تعمیرات دستگاه در این شرایط باید برای تعویض فیلتر با نمایندگی تعمیر بخارشو دلونگی تماس حاصل نمایید.
 • خالی بودن مخزن آب بخارشور نیز دلیل دیگری برای بخار نکردن دستگاه است که برای برطرف کردن این مشکل باید در شروع استفاده از بخارشو اقدام به بررسی مخزن آن نمایید.

اسپری بخارشو کار نمیکند، چگونه به تعمیرات بخارشور دلونگی اقدام کنیم؟

کار نکردن اسپری بخارشور نیز یکی دیگر از مشکلات رایج در این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی دلیل کار نکردن اسپری بخارشور دلونگی میپردازیم:

 • ممکن است دکمه اسپری بخارشو خراب شده باشد که در این صورت باید برای تعمیرات این قسمت از تعمیرکار بخارشور دلونگی کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که تسمه بخارشو شل شده باشد نیز شاهد کار نکردن اسپری بخارشو هستید که برای تعمیرات آن بهتر است دستگاه را به نمایندگی تعمیر بخارشو دلونگی بسپارید.
 • گاهی نیز دکمه این قطعه خراب میگردد که برای تعمیرات آن باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

هزینه تعمیر بخارشو دلونگی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد چقدر است؟

عوامل زیر بر تعیین هزینه تعمیر بخارشو دلونگی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد تاثیرگذار هستند:

 • نظر تعمیرکار بخارشو دلونگی در تشخیص مشکل دستگاه شما
 • هزینه قطعه که در دستگاه نیاز به تعویض دارد.
 • قرار داشتن یا نداشتن بخارشور در دوره گارانتی

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر بخارشور دلونگی در آی پی امداد

برای راهنمایی شما در جهت داشتن یک انتخاب درست مرکز تعمیرات بخارشو به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر بخارشو دلونگی در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات دستگاه به شما فاکتور خدمات تعمیر شده تقدیم میگردد.
 • همچنین قطعات تعویض شده در دستگاه شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات بخارشو دلونگی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات بخارشو دلونگی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات بخارشو دلونگی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات بخارشو دلونگی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات بخارشو دلونگی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار بخارشو دلونگی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات بخارشو دلونگی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی بخارشو دلونگی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر بخارشو دلونگی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست