تعمیر استابلایزر

خدمات تعمیر استابلایزر در تمامی مناطق تهران با استفاده از قطعات فابریک + 90 تا 365 روز گارانتی رسمی در محل و کارگاه آی پی امداد توسط تعمیرکار متخصص به مشتریان گرامی ارائه می شود.

بازه هزینه تعمیرات استابلایزر: 120/000 الی 390/000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر استابلایزر

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ دستگاهی پرکاربرد و مهم است که ولتاژ برق تجهیزات الکتریکی را در یک سطح ثابت نگه داشته و از افزایش یا کاهش آن جلوگیری می کند. در برخی مواقع ممکن است این دستگاه به دلایل مختلفی دچار مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. از این رو لازم است از خدمات مراکز و تعمیرکاران متخصص برای تعمیر استابلایزر خود کمک بگیرید. تکنسین های مجرب و متخصص آی پی امداد می توانند انواع ایرادات دستگاه استابلایزر را در سریع ترین زمان عیب یابی و آن را با قطعات اورجینال تعمیر نمایند.

آی پی امداد دارای شعب مختلفی در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران می باشد که انواع خدمات مربوط به سرویس و تعمیرات استابلایزر مدل ها و برندهای مختلف را در محل یا کارگاه مجهز به مشتریان ارائه می دهد. مشتریان با استفاده از خدمات مجموعه آی پی امداد می توانند از گارانتی 90 الی 365 روزه به همراه فاکتور رسمی هزینه ها بهره مند شوند. در صورتی که دستگاه استابلایزر شما مشکل اضافه بار دارد، روشن نمی شود، گرمای زیادی تولید می کند، ولتاژ خروجی آن ثابت نیست و ... می توانید با شماره 02158941 یا 02191093903 برای رفع عیب آن تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر استابلایزر در آی پی امداد دارای 90 الی 365 روز گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370
مراجعه حضوری به کارگاه
تحویل کالا توسط پیک آی پی امداد

نحوه تماس و ثبت درخواست تعمیر استابلایزر در تهران

در صورتی که دستگاه استابلایزر شما خراب شده است، می توانید از طریق دو روش، درخواست تعمیر استابلایزر در تهران را در مرکز آی پی امداد ثبت کنید:

 • ابتدا می توانید با شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید و مشکل دستگاه استابلایزر خود را برای کارشناسان آی پی امداد مطرح کنید.
 • همچنین می توانید از طریق سایت آی پی امداد اقدام به ثبت درخواست تعمیر استابلایزر خود به صورت آنلاین نمایید.

کاربران گرامی، شما می توانید به سه روش از خدمات تعمیرات استابلایزر در آی پی امداد بهره مند شوید:

 1. شما عزیزان می توانید از خدمات تعمیرکار استابلایزر در منزل یا محل کار خود استفاده نمایید.
 2. همچنین می توانید به صورت حضوری دستگاه خود را به آدرس تعمیرگاه آی پی امداد که در قسمت تماس با ما سایت مجموعه درج شده است، انتقال دهید.
 3. پیک آی پی امداد نیز می تواند به محل شما مراجعه کرده و دستگاه را وکیوم شده تحویل گرفته و به شما رسید ارائه داده و پس از تعمیر، مجددا به شما تحویل دهد.

طریقه ارائه خدمات تعمیرات استابلایزر در آی پی امداد

پس از تماس با مرکز تعمیرات استابلایزر، مراحل ارائه خدمات توسط تعمیرکاران آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 1. پس از ثبت اطلاعات شما در سامانه مشتریان مجموعه آی پی امداد، لینک پنل کاربری برای شما پیامک می شود.
 2. در پنل کاربری خود می توانید مشخصات تکنسین یا تعمیرگاه، کد اشتراک، مدت گارانتی، فاکتور، زمان حضور تکنسین در محل و ... را مشاهده کنید.
 3. همچنین امکان ارتباط آنلاین با واحدهای پیگیری، پشتیبانی و شکایت در پنل کاربری شما وجود دارد.
 4. تعمیرکار استابلایزر برای عیب یابی و تعمیر دستگاه در کمتر از یک ساعت و یا طبق توافقی که انجام داده اید، به محل شما می آید.
 5. همچنین اگر از خدمات پیک آی پی امداد استفاده نمایید، امکان مشاهده زمان حضور وی در محل برای دریافت محصول از طریق پنل کاربری وجود دارد.
 6. تعمیر استابلایزر با استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات اورجینال انجام می شود.
 7. در پایان خدمات، تکنسین آی پی امداد فاکتور و گارانتی 3 تا 12 ماهه را در اختیار شما قرار می دهد که جزئیات آن در پنل کاربری شما قابل مشاهده است.
 8. همچنین می توانید در پنل کاربری به تعمیرکار خود نسبت به فرآیند اجرای تعمیرات استابلایزر امتیاز دهید.
 9. در نهایت کارشناس واحد Happy Call مجموعه آی پی امداد رضایت شما را از خدمات تعمیرکار مربوطه بررسی می کند.

لازم به ذکر است از ابتدای ثبت درخواست خدمات تا پایان روز گارانتی، یک کارشناس به صورت آنلاین در پنل کاربری از شما پشتیبانی خواهد کرد.

شما می توانید با بهره مندی از خدمات تعمیرکار آی پی امداد تا 75 درصد در هزینه تعمیر استابلایزر خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر استابلایزر در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر استابلایزر

هزینه تعمیر استابلایز خانگی و صنعتی یکی از مسائل مهمی است که بسیاری از افراد به هنگام استفاده از خدمات آی پی امداد به دنبال اطلاع پیدا کردن از آن می باشند. در همین راستا لازم است بگوییم که کلیه هزینه های دریافتی تعمیرکاران این مجموعه برای تعمیرات استابلایزر براساس نرخ اتحادیه تعیین بوده و با توجه به فاکتورهای متعددی مانند مدل دستگاه، نوع ایراد آن، قطعات معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، مدت گارانتی و … متغیر می باشد. از این رو ابتدا تکنسین متخصص دستگاه شما را عیب یابی کرده و سپس هزینه دقیق تعمیر استابلایزر را برای شما مشخص خواهد کرد. همچنین برای آسودگی خاطرتان در پایان کار، یک فاکتور رسمی شامل جزئیات هزینه های خدمات تعمیرات استابلایزر نیز به شما ارائه خواهد شد.

جدول هزینه خدمات

قطعات استابلایزرهزینه تعمیرات استابلایزر
برد
خازن
ترانس
منبع تغذیه
میکروسوئیچ
فیوز
ترانزیستر
آی سی
ترانسفورمر
دیود
فن
نمایش بیشتر

کدام مدل ها و برندهای استابلایزر توسط تعمیرکار آی پی امداد تعمیر می شود؟

از آنجایی که استابلایزر دستگاهی مهم است، تعمیر صحیح دستگاه به هنگام خرابی آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و باید توسط تعمیرکاری انجام شود که تخصص لازم برای تعمیر مدل های مختلف استابلایزر را داشته باشد. در همین راستا، آی پی امداد برای تعمیرات استابلایزر در مدل های مختلف استاتیک، سرو موتور و رله ای از تکنسین متخصص مطابق با نوع مشکل و مدل دستگاه شما استفاده می کند. از جمله مدل های استابلایزر که تکنسین های آی پی امداد قادر به تعمیر آنها می باشند، شامل:

 • خانگی
 • اداری
 • صنعتی
 • تک فاز
 • سه فاز

کدام مدل ها و برندهای استابلایزر توسط تعمیرکار آی پی امداد تعمیر می شود؟

تکنسین های آی پی امداد به دلیل برخورداری از مهارت و تخصص بالا در امر تعمیرات استابلایزر، می توانند انواع برندهای این دستگاه را عیب یابی و تعمیر نمایند. از جمله برندهای پرطرفدار دستگاه استابلایزر که در آی پی امداد تعمیر می شوند، شامل:

 • ماتا
 • فاران
 • ایدین الکترون
 • پرسو
 • آر ام س
 • فاراتل
 • مگامداوم
 • پرنیک
 • سارا
 • ساکو
 • و …

کدامیک از مشکلات استابلایزر توسط تعمیرکار آی پی امداد رفع می شوند؟

استابلایزر دستگاهی است که دارای قطعات مهمی بوده و تعمیرات آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و اگر عیب یابی و رفع مشکل آن به صورت صحیح انجام نشود، می تواند منجر به صرف هزینه های زیاد و عدم تعمیرات صحیح دستگاه گردد. تکنسین های مرکز مجاز آی پی امداد به دلیل داشتن تجربه و دانش تخصصی می توانند انواع مشکلات رایج استابلایزر را با استفاده از ابزار پیشرفته و قطعات فابریک عیب یابی و تعمیر نمایند. از جمله مشکلات دستگاه استابلایزر که در آی پی امداد رفع می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روشن نشدن استابلایزر
 • خاموش شدن ناگهانی استابلایزر
 • مشکلات اورلود یا اضافه بار دستگاه
 • نوسانات و عدم تثبیت ولتاژ خروجی
 • صدای وزوز و غیرعادی استابلایزر
 • گرم شدن بیش از حد دستگاه
 • از کار افتادن فن داخلی استابلایزر

کدامیک از مشکلات استابلایزر توسط تعمیرکار آی پی امداد رفع می شوند؟

استابلایزرها به دلیل اینکه به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرند، با گذشت زمان دچار خرابی هایی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات آنها می باشد. برای این امر بهتر است از تکنسین های متخصص آی پی امداد کمک بگیرید. از جمله خدمات قابل ارائه این مجموعه در زمینه تعمیر استابلایزر شامل موارد زیر است:

 • تعمیر و تعویض انواع قطعات استابلایزرها شامل: ترانزیستر، ماسفت، مقاومت، خازن ها (الکترولیت و سرامیک)، دیود، ترانسفورمر، سیم پیچ، آی سی، رگولاتور، اپتوکوپلر، اسیلاتور بوت، میکروسوئیچ، برد اصلی، فیوز و قطعات محافظت الکترونیک و …
 • سرویس سیستم خنک کننده و فن، بررسی و کنترل نشتی خازن ها، ولتاژگیری قطعات و …

عیب یابی مشکلات متداول استابلایزر

آی پی امداد لیستی از ایرادات متداول استابلایزر که ممکن است با آنها مواجه شوید را در اختیار شما قرار داده است. در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه استابلایزر خود، از آنجایی که عیب یابی آن امری تخصصی است، بهتر است از تعمیرکار متخصص آی پی امداد کمک بگیرید. در ادامه به بررسی مشکلات و ایرادات متداول استابلایزر می پردازیم:

روشن نشدن استابلایزر

در صورتی که دستگاه استابلایزر شما روشن نمی شود، می توانید برای بررسی و تعمیر مشکل موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • اصلی ترین دلیل بروز این مشکل مربوط به منبع تغذیه دستگاه است که اگر مشکلی در پریز برق، سیم برق یا کلید برق وجود داشته باشد، دستگاه روشن نمی شود.
 • استابلایزرها دارای فیوزهای داخلی برای محافظت در برابر خطاهای الکتریکی هستند و اگر فیوز منفجر شود، دستگاه روشن نخواهد شد.
 • خرابی قطعات داخلی مانند خازن، ترانسفورماتور و … می تواند از روشن شدن استابلایزر جلوگیری کند.
 • برخی از استابلایزرها دارای مکانیسم‌ حفاظت از اضافه بار هستند که اگر بار متصل از ظرفیت دستگاه بیشتر شود، از روشن شدن دستگاه جلوگیری خواهد کرد.
 • همچنین ممکن است مشکلات الکتریکی داخلی یا آسیب دیدگی مدار موجب بروز این مشکل شده باشد که باید آنها را بررسی کنید.

روشن نشدن استابلایزر

از آنجایی که عیب یابی و رفع مشکل روشن نشدن استابلایزر امری تخصصی است، بهتر است این کار را به تعمیرکاران مجرب آی پی امداد بسپارید.

خاموش شدن استابلایزر

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای استابلایزرها رخ دهد، خاموش شدن دستگاه به هنگام کار است که در ادامه دلایل آن را ذکر کرده ایم:

 • در صورتی که سیستم خنک کننده داخلی استابلایزر دچار مشکل شده است، دستگاه برای جلوگیری از افزایش دما به صورت خودکار خاموش می شود.
 • در صورتی که جریان ورودی و خروجی استابلایزر بیش از اندازه معین باشد، می تواند منجر به از کار افتادن دستگاه شود.
 • دیگر دلیل خاموش شدن استابلایزر مربوط به خرابی قطعات داخلی دستگاه نظیر خازن، فیوز و … باشد که باید بررسی شود.
 • ممکن است کلید محافظ استابلایزر به درستی عمل نکند که در این شرایط نیز دستگاه خاموش خواهد شد.
 • در صورتی که اتصالات الکتریکی دستگاه شل بوده و یا در سیم کشی آن اتصالی رخ داده باشد نیز با این مشکل مواجه می شوید.

جهت عیب یابی و تعمیر مشکل خاموش شدن استابلایزر خود می توانید با مرکز مجاز آی پی امداد در تهران تماس بگیرید.

نوسان ولتاژ خروجی استابلایزر

در صورتی که ولتاژ خروجی استابلایزر شما نوسان داشته و در محدوده مشخص قرار ندارد، برای تعمیر دستگاه خود می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • این مشکل معمولا به دلیل ایراد در مدار یا قطعات استابلایزر مانند تنظیم کننده های ولتاژ یا ترانسفورماتور رخ می دهد که باید بررسی شوند.
 • همچنین ممکن است به دلیل سوختن فیوز، آسیب دیدگی سیم برق یا مدار ورودی باشد.
 • اگر استابلایزر به درستی کالیبره نشده باشد یا اگر نوسانات ولتاژ ورودی خیلی شدید باشد، ممکن است دستگاه دچار نوسانات ولتاژ خروجی شود.

نوسان ولتاژ خروجی استابلایزر

در صورتی که قادر به عیب یابی و رفع مشکل نوسان ولتاژ دستگاه خود نیستید، می توانید تعمیر استابلایزر را به تکنسین های متخصص آی پی امداد بسپارید.

گرمای بیش از حد استابلایزر

اگر به هنگام کارکرد استابلایزر خود متوجه گرم شدن بیش از حد آن شده اید، باید هرچه سریع تر جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در عملکرد دستگاه به عیب یابی موارد زیر بپردازید:

 • یکی از دلایل بروز مشکل بارگذاری بیش از حد آن با تجهیزات الکتریکی است که جریان بیشتری از ظرفیت نامی دستگاه می ‌گیرند.
 • استابلایزرها به هنگام کار گرما تولید می کنند و اگر فن دستگاه ضعیف بوده و یا در فضای نامناسب قرار گرفته باشد، می توانید منجر به تولید گرمای بیش از حد شود.
 • تجمع گرد و غبار زیاد روی اجزای داخلی استابلایزر می تواند منجر به عدم دفع صحیح گرما از دستگاه شود.
 • همچنین ممکن است برخی از قطعات داخلی استابلایزر دچار خرابی شده و به دستگاه فشار زیادی وارد شده و در نتیجه داغ شود.
 • اگر نوسانات ولتاژ ورودی خیلی شدید باشد، دستگاه برای تنظیم ولتاژ خروجی سخت تر کار کرده و منجر به افزایش تولید گرما خواهد شد.

گرمای بیش از حد استابلایزر

برای اینکه بتوانید دستگاه خود را به درستی عیب یابی و مشکل داغ شدن آن را رفع کنید، بهترین کار استفاده از خدمات تعمیرات استابلایزر توسط تعمیرکاران مجرب آی پی امداد می باشد.

صدای زیاد استابلایزر

در صورتی که دستگاه استابلایزر شما در حین کار سر و صدای زیادی تولید می کند، می توانید برای تعمیر و رفع مشکل آن از نکات زیر کمک بگیرید:

 • ترانسفورماتور درون دستگاه استابلایزر در حین تنظیم ولتاژ صدای وزوز ایجاد می کند که طبیعی است.
 • از آنجایی که استابلایزرها مجهز به فن خنک کننده می باشند تا گرمای دستگاه دفع شود، در هنگام کارکرد دستگاه صدای زمزمه یا چرخش ایجاد می کنند که اگر صدای غیرعادی دارد، باید فن را چک کنید.
 • ارتعاشات ناشی از اجزای داخلی استابلایزر مانند ترانسفورماتور یا رله می تواند صداهایی تولید کند.
 • همچنین ممکن است برخی از قطعات داخلی دستگاه یا اتصالات آن شل یا خراب شده باشند که این مسئله نیز علت صدای استابلایزر خواهد بود.

صدای زیاد استابلایزر

جهت رفع مشکل صدای زیاد دستگاه خود می توانید از خدمات تکنسین های مرکز تعمیرات استابلایزر در تهران بهره مند شوید.

کار نکردن فن استابلایزر

اگر پس از بررسی دستگاه استابلایزر خود متوجه عدم کارکرد صحیح فن آن شده اید، می توانید علت بروز مشکل را در ادامه مطالعه نمایید:

 • با گذشت زمان ممکن است موتور فن استابلایزر به دلیل استفاده مداوم فرسوده شده و یا از کار بیفتد که باید تعویض شود.
 • تجمع هرگونه گرد و غبار بر روی پره های فن یا موتور آن می تواند مانع از گردش صحیح این بخش و از کار افتادن آن شود.
 • در صورتی که اتصالات و سیم های فن استابلایزر قطع یا شل شده باشد نیز این قطعه کار نخواهد کرد.
 • وجود هرگونه مانع در نزدیکی فن می تواند جریان هوا را محدود کرده و باعث متوقف شدن فن شود.

در صورتی که توانایی عیب یابی و رفع مشکل فن استابلایزر خود را ندارید، می توانید از تعمیرکار متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات استابلایزر

رایج ترین پرسش های متقاضیان خدمات تعمیر استابلایزر در آی پی امداد شامل موارد زیر می باشد:

نوع خرابی استابلایزر شما می تواند هزینه تعمیرات آن را تعیین کند. هزینه تعمیر استابلایزر در آی پی امداد طبق تعرفه اتحادیه تعیین می شود.

بعد از پایان خدمات تعمیرات استابلایزر، می توانید در پنل کاربری خود، فاکتور و گارانتی 3 الی 12 ماهه آن را مشاهده نمایید.

در مجموعه آی پی امداد برای تعمیر استابلایزر شما تنها از قطعات اورجینال و درجه یک استفاده می شود.

پس از ثبت درخواست شما و طبق زمانبندی انجام شده با مشتری، تکنسین آی پی امداد برای تعمیر استابلایزر در محل شما حاضر می شود.

شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیرات استابلایزر خود در هفت روز هفته با شماره 02158941 تماس حاصل نمایید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد