logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر اجاق گاز در قیطریه

تعمیر اجاق گاز در قیطریه
تعمیر اجاق گاز در قیطریه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اجاق گاز در قیطریه به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

اجاق گاز می‌تواند با خرابی های متعددی روبرو شود و شما نمی توانید علت خرابی آن را به راحتی متوجه شوید. به همین دلیل است که شرایط تعمیرات اجاق گاز پیچیده و تخصصی است و هرکسی از عهده آن برنمی‌آید. با در نظر گرفتن این موضوع کارشناسان و متخصصینی که در این زمینه مهارت بسیار بالایی دارند، قبل از هر چیزی اقدام به عیب یابی وسیله خواهند کرد و در مرحله بعد وسیله شما را تعمیر می‌کنند. در صورتی که با خرابی اجاق گاز در قیطریه روبرو شدید، لازم است شرکت آی پی امداد را به عنوان نمایندگی تعمیر اجاق گاز در قیطریه بشناسید. در این مطلب قصد داریم تمامی خدمات و امکاناتی که این شرکت در اختیار شما قرار می دهد را مورد بررسی قرار دهیم. پس لازم است تا انتهای مطلب ما را همراهی نمایید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در قیطریه تهران که از سوی مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد ارائه می شود، می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز در قیطریه تهران

در اولین قدم پس از مواجه شدن با خرابی اجاق گاز باید با دفتر مرکزی شرکت آی پی امداد تماس بگیرید. نحوه ی تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز در قیطریه در ادامه مورد بررسی قرار میگیرد:

 • برای استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز در قیطریه کافیست تا با شماره 02158941 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.
 • توجه داشته باشید که شرکت آی پی امداد پس از ارائه تعمیرات به شما ضمانت نامه نیز میدهد. ضمانت‌نامه‌‌های ارائه شده از سوی این شرکت بین سه ماه تا یک سال اعتبار زمانی دارد. از این بابت بدون هیچگونه نگرانی و با خیال راحت می توانید خدمات را دریافت نمایید.
 • شرکت آی پی امداد بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات مربوط به تعمیرات دارد. بنابراین توانسته در این زمینه خدمات ممکن را با حداکثر کیفیت به مخاطبین خود ارائه کند.
 • در صورتی که می‌خواهید خدمات را با حداقل هزینه دریافت کنید، شرکت آی پی امداد را فراموش نکنید. این بهترین فرصت است تا از خدمات تعمیرات نهایت استفاده را ببرید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در قیطریه چه وظایفی دارد؟

برای اینکه بتوانید در روند مربوط به نظر سنجی شرکت کنید، باید وظایف کارکنان و تعمیرکاران آی پی امداد را بدانید. در این قسمت بررسی میکنیم که تعمیرکار اجاق گاز در قیطریه چه وظایفی دارد.

 • پس از ثبت درخواست کارشناس مربوطه موظف است تا حداکثر یک ساعت خود را به محلی که شما درخواست داده‌اید برساند.
 • پس از رسیدن کارشناس و بررسی خرابی اجاق گاز، باید عیب و مشکلی که دستگاه با آن مواجه شده است را به صورت کامل برای شما توضیح دهد.
 • تعمیرکار اجاق گاز در قیطریه نمی‌تواند بیشتر از تعرفه‌ی ثبت شده از شما درخواست پرداخت هزینه داشته باشد. بنابراین تمامی مخارج و هزینه‌ها زیر نظر آی پی امداد می‌باشد.
 • تعمیرکاران اجاق گاز که توسط آی پی امداد به محل اعزام می‌شوند، قطعه‌های خراب شده را با قطعات اورجینال تعویض می‌کنند.

بهترین مرکز برای تعمیر اجاق گاز بکو، تکا، ویرپول، هاردستون، بلینی، میله، ماژیک شف، نف، لتو، آریستون، مس، بوش، فریجیدر در قیطریه

شرکت آی پی امداد در زمینه تعمیر اجاق گاز بکو، تکا، ویرپول، هاردستون، بلینی، میله، ماژیک شف، نف، لتو، آریستون، مس، بوش، فریجیدر در قیطریه سابقه درخشانی دارد. پس در صورتی که ساکن قیطریه هستید، می‌توانید بدون پرداخت هزینه برای جابه‌جایی وسایل و با درخواست تعمیرکار از شرکت آی پی امداد در تهران، فقط در یک ساعت مشکل خرابی اجاق گاز در قیطریه را با بهترین خدمات ممکن حل کنید.

 • اگر دارای اجاق گاز از برندهای بالا هستید و به تازگی متوجه خرابی آن شده اید، لازم نیست نگران هزینه ها نیز باشید.
 • شرکت آی پی امداد با ایجاد یک فضای رقابتی سالم توانسته تمامی هزینه های مربوط به تعمیرات را کاهش دهد. این موضوع باعث شده تا افراد بدون دغدغه خدمات مربوطه را دریافت کنند.
 • این امکان را آی پی امداد در اختیار شما قرار می دهد تا با مراجعه کردن به صفحه تعرفه تعمیرات اجاق گاز از قیمت‌های حدودی مطلع شوید.

برای تعمیر اجاق گاز تابان، تکا، صدرا، درخشان، آریو، آروما، سینجر، اسنوا، ایلیا استیل، درسا، کن، داتیس، استیل البرز، بیمکث، اخوان در قیطریه به کجا باید مراجعه کرد؟

در صورتی که با هرگونه خرابی در وسایل خانگی خود مانند اجاق گاز مواجه شدید، می‌توانید برای دریافت خدمات مربوطه از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در قیطریه استفاده کنید.

 • با وجود نمایندگی های مجاز نگرانی بابت نبودن نمایندگی ها و تعمیرگاه های مطمئن جایز نیست. تمامی خدمات مربوطه توسط نمایندگی مجاز شرکت آی پی امداد به راحتی در محل ارائه می‌شود.
 • اگر می خواهید که بتوانید تمامی خدمات مربوط به تعمیرات اجاق گاز در قیطریه را در حداقل زمان ممکن بدون هیچ گونه دردسری دریافت کنید و از این بابت نگرانی نداشته باشید، لازم است شما را با مزایای دیگری که شرکت آی پی امداد دارد آشنا کنیم.
 • تا این قسمت از مطلب تمامی خدماتی که شرکت آی پی امداد ارائه می‌کند را بررسی کردیم. لازم است بدانید که خدمات ارائه شده از سوی این شرکت که مربوط به تعمیر اجاق گاز تابان، تکا، صدرا، درخشان، آریو، آروما، سینجر، اسنوا، ایلیا استیل، درسا، کن، داتیس، استیل البرز، بیمکث، اخوان در قیطریه است مربوط به یک برند خاص نیست و شما صاحب اجاق گاز از هر برندی که باشید، می‌توانید برای دریافت خدمات مربوطه از شرکت آی پی امداد کمک بگیرید.

هزینه تعمیرات اجاق گاز در قیطریه

در صورتی که ‌بخواهیم به یکی از مهم‌ترین عوامل و مسائلی که برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات وجود دارد، اشاره کنیم مربوط به هزینه‌های قابل پرداخت می‌شود. هزینه تعمیرات لوازم خانگی مانند اجاق گاز این روزها بسیار بالا رفته و افراد دغدغه‌های زیادی در این رابطه دارند. اما برای تعمیر اجاق گاز در قیطریه لازم نیست هزینه زیادی بپردازید. آی پی امداد توانسته با ایجاد یک فضای رقابتی هزینه‌های موجود را به حداقل مقدار ممکن برساند. به همین دلیل شما می توانید فقط با تماس گرفتن با دفتر مرکزی این شرکت خدمات را با کاهش ۷۵ درصدی دریافت کنید. همچنین در صورت تمایل با مراجعه کردن به صفحه تعرفه تعمیر اجاق گاز در وب‌سایت‌ آی پی امداد ‌می توانید از هزینه‌های حدودی تعمیرات لوازم خانگی مطلع شوید.

 • آی پی امداد در کاهش هزینه ی مربوط به تعمیرات لوازم خانگی در قیطریه تاثیر زیادی داشته است.
 • این شرکت عضو اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی در قیطریه است و توانسته هزینه های موجود را به حداقل برساند.
 • لازم به ذکر است که با ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در قیطریه، کارشناس مربوطه در حدود کمتر از یک ساعت موظف است که خود را به محل کار و یا منزل شما برساند و خدمات خواسته شده را ارائه دهد.
 • همچنین پس از انجام تعمیرات و ارائه‌ی خدمات تعمیرات میزان رضایتمندی شما به صورت کامل بررسی و پیشنهادات و انتقاداتتان اعمال می‌گردد.
 • جهت برقراری تماس با دفتر مرکزی شرکت آی پی امداد لازم است راه‌های ارتباطی با دفتر مرکزی این شرکت را بدانید. توجه داشته باشید که تمامی کارشناسان در ساعات اداری آماده پاسخگویی به شما هستند و بدین منظور با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود.

محدوده ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز اجاق گاز در سراسر قیطریه

شرکت آی پی امداد در تمامی مناطق تهران خدمات خود را ارائه می کند. در قسمت بعدی تمامی نقاط و مناطقی که در محدوده ی قیطریه شرکت آی پی امداد خدمات خود را ارائه می‌کند به صورت جزئی مورد بررسی قرار می‌دهیم. لازم است قسمت بعدی را با دقت مطالعه کنید.

محدوده ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز در قیطریه توسط تعمیرکار آی پی امداد

شرکت آی پی امداد در بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان فرمانیه، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی، خیابان کریمی و خیابان سهیلی در محدوده قیطریه خدمات خود را ارئه میکند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز در قیطریه توسط تعمیرکار آی پی امداد

استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز در قیطریه که توسط شرکت آی پی امداد ارائه میشود، مزایایی دارد که قصد داریم در این قسمت مورد بررسی قرار ‌دهیم. توجه کنید که مزایای موجود از ابتدا موررد بحث قرار گرفت و نکاتی که در ادامه گفته میشود، به صورت خلاصه و مفید است.

 • شرکت آی پی امداد تا حداکثر یک ساعت پس از ثبت درخواست خود کارشناس مربوطه را به محل اعزام می کند.
 • تعمیرکاران شرکت آی پی امداد تمامی وسایل و قطعاتی که نیاز به تعویض دارند را با قطعات فابریک و اورجینال تعویض میکنند.
 • کارشناسان شرکت آی پی امداد تخصص و مهارت لازم را در زمینه ارائه خدمات مربوطه دارند. پس از انجام خدمات مربوطه به شما ضمانت نامه معتبر که بین سه ماه تا یک سال اعتبار دارد ارائه می کنند.
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست