logo logo تعمیر اتو بوش با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر اتو بوش

تعمیر اتو بوش
تعمیر اتو بوش
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اتو بوش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تعمیر اتو بوش در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مرکز اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید با ثبت درخواست از خدمات این مرکز بهره مند شوید. از این رو در ادامه به معرفی مرکز تعمیرات اتو بوش در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

مرکز اصلی تعمیر اتو بوش

بعد از گران شدن قیمت دلار در پی تحریم ها، بسیاری از برندهای خارجی از کشور خارج شده و ارائه خدمات برای این محصولات توسط شرکت های داخلی انجام میگردد. از این رو شما برای استفاده از خدمات مرکز اصلی تعمیر اتو بوش میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • اولین راه تماس با شماره ای است که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است.
 • اما اگر قبلا از خدمات این مرکز استفاده نموده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات مرکز تعمیر اتو بوش در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده هستند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر اتو بوش در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر اتو بوش در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار اتو بوش ارسال خواهد شد.
 • و بعد از تعمیرات اتو بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات اتو شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات مرکز تعمیر اتو بوش به چه صورت است؟

خدمات مرکز تعمیر اتو بوش به صورت زیر در اختیار شما قرار میگیرد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیرات اتو بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در اتو شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

تعمیرکار اتو بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که در هنگام استفاده از خدمات تعمیرات اتو بوش باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار اتو بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر اتو بوش تخصص داشته باشد و بتواند بدون وارد کردن آسیب به اتو به تعمیرات آن بپردازد.
 • همچنین باید نکات بهداشتی و ایمنی را به خوبی رعایت کند.

راهنمای تعمیر و عیب یابی اتو بوش در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف مرکز تعمیرات اتو بوش در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی دستگاهتان است. از این رو در هر مرحله از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرا اتو آب میدهد؟ برای تعمیرات و عیب یابی اتو بوش در این مواقع چه باید کرد؟

یکی از مشکلات پرتکرار در استفاده از اتوها آب دادن این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت آب دادن اتو بوش میپردازیم:

 • تنظیم نادرست درجه اتو یکی از دلایل اصلی ایجاد نشتی آب در این دستگاه است. از این رو برای رفع این مشکل باید اقدام به تنظیم درست از روی برنامه های اتو نمایید.
 • همچنین روشن بودن حالت بخار اتو نیز سبب نشتی آب از این دستگاه میگردد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است حالت بخار آن را در واقعی که نیاز نیست خاموش نمایید.
 • ایجاد شکستگی در درب و یا مخزن آب اتو نیز از دیگر علل این مشکل است که برای برطرف کردن آن باید حتما از تعمیرکار اتو بوش کمک بگیرید.

چرا اتو روی لباس ها لکه زرد ایجاد میکند؟ نحوه تعمیرات اتو بوش در این مواقع

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده در استفاده از اتوها باقی ماندن لکه زرد بعد از اتو کردن لباس است که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی اینکه چرا اتو بوش روی لباس لکه زرد ایجاد میکند، میپردازیم:

 • ممکن است دلیل ایجاد لکه زرد روی لباس ها به دلیل کثیف بودن صفحه اتو شما باشد که برای رفع مشکل در این شرایط باید اقدام به تمیز کردن صفحه اتو خود نمایید.
 • همچنین استفاده از آب شهری به دلیل وجود املاح و رسوبات در اتو میتواند دلیل این مشکل باشد که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است از آب تصفیه شده استفاده نمایید.
 • در صورتی که با رعایت موارد بالا مشکل اتو شما برطرف نشد، باید برای رفع مشکل با تعمیرکار اتو بوش تماس حاصل نمایید.

چرا اتو داغ نمیشود؟ چه اقداماتی برای تعمیر و رفع عیب اتو بوش انجام دهیم؟

یکی دیگر از مشکلاتی که در استفاده از اتوها ممکن است با آن مواجه گردید، داغ نشدن اتو است که برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به علت داغ نشدن اتو بوش میپردازیم:

 • ممکن است المنت های اتو شما معیوب شده باشد که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید دستگاه شما توسط تعمیرکار اتو بوش سرویس گردد.
 • همچنین در صورتی که پریزی که اتو را به آن متصل کرده اید، دچار مشکل سیم پیچی داخلی شده باشد و یا برق محل شما قطع باشد، شاهد روشن نشدن و داغ نشدن اتو خواهید بود.
 • خرابی ترموستات اتو نیز یکی دیگر از علل داغ نشدن اتو است که برای برطرف کردن این مشکل نیز باید با مرکز تعمیر اتو بوش تماس حاصل نمایید.

چرا پارچه به کف اتو می چسبد؟ چگونه به تعمیرات اتو بوش بپردازیم؟

در ادامه به بررسی اینکه چرا پارچه به کف اتو بوش می چسبد میپردازیم:

 • ممکن است دلیل چسبیدن پارچه به کف اتو تمیز نبودن صفحه اتو شما باشد که برای برطرف کردن این مشکل میتوانید برای تمیز کردن از جوش شیرین و سرکه استفاده نمایید.
 • همچنین در صورتی که دمای مناسب پارچه را به درستی انتخاب نکرده باشید، شاهد چسبیدن اتو به پارچه خواهید بود که بهتر است از برنامه های روی اتو به درستی نام پارچه خود را انتخاب نمایید.

در صورتی که با انجام کارهای بالا مشکل اتو شما برطرف نشد، میتوانید برای سرویس دستگاه خود با تعمیرکار اتو بوش در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر اتو بوش در مرکز تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر اتو بوش در مرکز تعمیر آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نظر تعمیرکار اتو و مشخص شدن مشکل دستگاه شما
 • قرار داشتن اتو در دوره گارانتی
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر اتو بوش شما تعویض گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر اتو بوش در مرکز آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر اتو بوش در مرکز آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی ضورت میگیرد.
 • بعد از تعمیرات اتو بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هسستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر اتو بوش در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر اتو بوش در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر اتو بوش در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر اتو بوش در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر اتو بوش در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار اتو بوش در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات اتو بوش در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی اتو بوش به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر اتو بوش، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست