021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی
تعمیر یخچال هیتاچی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی HITACHI در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده خدمات رسمی تعمیرکار آموزش دیده در محل به عیب یابی و تعمیر فریزر هیتاچی پرداخته می شود.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی سوالات خود را در زمینه تعمیر فریزر هیتاچی در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی HITACHI

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی HITACHI در تهران به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما کمک شایانی می نماید، بنابراین چنانچه مشکلی با دستگاه خود داشتید، برای رفع عیب حتما از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی بهره مند شوید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی به شرح زیر می باشد:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک می کند.
 2. با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده و متخصص در امور یخچال فریزر هیتاچی به افزایش طول عمر دستگاه کمک می شود.
 3. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات فریزر هیتاچی با استفاده از قوانین مشتری مداری و رعایت نکات بهداشتی در محل شما به عیب یابی می پردازد.

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و بهره گیری از تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی HITACHI در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی تماس حاصل نمایید.
 2. برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر هیتاچی می توانید به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 3. تعمیرکار یخچال فریزر هیتاچی ظرف کمتر از یک ساعت برای عیب یابی و رفع مشکل در محل شما حاضر می شود.
 4. بعد از ارائه خدمات تعمیرکار یخچال فریزر هیتاچی فاکتور و ضمانتنامه رسمی تقدیم می گردد.

بعد از اتمام خدمات از شما نسبت به نحوه عملکرد تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی نظرسنجی می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل کار یا منزل

تعمیر فریزر هیتاچی در محل تخصص می خواهد و این امر تنها در آی پی امداد محقق می شود. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل یا منزل از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل در هزینه ها صرفه جویی نمایید.
 • هنگام ارائه خدمات در محل، خطرات ناشی از آسیب انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 • شما عزیزان می توانید از نزدیک شاهد خدمات تعمیر یخچال فریزر هیتاچی خود باشید.

آی پی امداد با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه خدمات تعمیر یخچال فریزر هیتاچی توانسته جایگاه ویژه ای در ذهن کاربران این محصول داشته باشد. بنابراین با حفظ کیفیت خدمات، اصول و قواعد مشتری مداری و رعایت نکات بهداشتی در منزل شما به عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی پرداخته می شود.

خدمات پس از فروش یخچال فریزر هیتاچی به چه صورت است؟

اصلی ترین سوالی که در هنگام خرابی و نیازمندی به عیب یابی یخچال فریزر هیتاچی برای مصرف کنندگان مطرح می شود این است که خدمات پس از فروش این دستگاه به چه صورت است؛ اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال بررسی خدمات پس از فروش یخچال فریزر هیتاچی می باشید در این بخش با ما همراه باشید.

برند هیتاچی علاوه بر این که با توجه به شرایط سیاسی توان حضور مستقیم در ایران را ندارد، علاقه ای هم به حضور پررنگ در کشور ما نداشته و با همین اوصاف اگر از لوازم خانگی هیتاچی محصولی را خریداری کرده باشید، می بینید که ضمانتنامه هایی به همراه این محصولات است که مربوط به شرکت های داخلی می شود.

برای استفاده از این خدمات برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی کافی است تا با شماره روی ضمانتنامه تماس بگیرید.

اما اگر از این خدمات راضی نیستید یا به هر دلیل علاقه ای به استفاده از آن ها ندارید نگران نباشید؛ چرا که تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران آماده انجام عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در منزل شما می باشد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی چه ویژگی هایی دارد؟

مصرف کنندگان وسایل برقی مانند یخچال فریزر که دستگاه آنها با خرابی مواجه شده است، برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی خود باید از خدمات تعمیرکاران مجرب استفاده نمایند. تعمیرکاران کارنابلد و غیرمتخصص ممکن است باعث ایجاد خرابی بیشتر و هزینه های اضافی برای تعمیر مجدد دستگاه شما شوند. از این رو نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در آی پی امداد با داشتن تعمیرکاران متخصص این مشکل را برای شما حل کرده است.

 • تعمیرکار نمایندگی برای ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل و منزل شما ضمانتنامه معتبر ارائه می نماید.
 • تعمیرکاران این مجموعه شما را در زمینه انجام تعمیرات و یا تعویض قطعات یخچال فریزر هیتاچی راهنمایی می کنند.
 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد در زمینه تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی از دانش و تخصص بسیار بالایی برخوردار می باشند.
 • تکنسین متخصص نمایندگی از قطعات اورجینال و با کیفیت برای تعویض قطعات یخچال فریزر شما استفاده می کند.

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد جهت تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد جهت تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی به شرح زیر می باشد:

 • مرکز تخصصی آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر یخچال هیتاچی در تهران است؟

آی پی امداد به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در تهران فعالیتی نمی کند. در عین حال کلیه خدمات اعم از عیب یابی تخصصی یخچال هیتاچی و همینطور تعمیرات این برند با بالاترین سطح کیفیت و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات توسط تکنسین های آی پی امداد به مشتریان ارائه می گردد.

 • مدت زمان انتظار مشتریان جهت اعزام تکنسین تعمیرات یخچال هیتاچی در محل چقدر است؟

ظرف کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست تعمیرات یخچال هیتاچی در نمایندگی آی پی امداد، تکنسین مربوطه به منظور ارائه خدمات مورد نظر در محل حضور خواهد یافت.

 • هزینه عیب یابی و تعمیر یخچال هیتاچی در نمایندگی رسمی آی پی امداد بر اساس تعرفه های قانونی است؟

هزینه عیب یابی و تعمیرات یخچال هیتاچی در نمایندگی رسمی آی پی امداد تنها بر اساس پارامترهای قانونی و به ویژه بر اساس اصل شفافیت قیمت ها تعیین می گردد. آی پی امداد همچنین به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، امکان ارائه فاکتور هزینه ها به صورت کاملا شفاف و منصفانه در محل را نیز فراهم کرده است.

عیب یابی یخچال فریزر هیتاچی توسط تعمیرکار آی پی امداد

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی با آن مواجه شده اند، عدم داشتن سرما و برودت در این محصول می باشد، همچنین عوامل دیگر همچون:

 1. یخچال فریزر هیتاچی صدای زیاد می دهد.
 2. یخچال فریزر هیتاچی یکسره کار می کند.
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر هیتاچی خراب شده است.
 4. موتور یخچال فریزر هیتاچی داغ کرده است.
 5. فریزر هیتاچی منجمد نمی کند.
 6. یخچال فریزر هیتاچی برفک می زند. ( دیفراست نمی کند.)
 7. فن یخچال فریزر هیتاچی کار نمی کند.
 8. یخچال فریزر هیتاچی روشن نمی شود.
 9. موتور یخچال فریزر هیتاچی کار نمی کند.
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر هیتاچی خراب شده است.
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر هیتاچی خراب شده است.
 12. سنسور یخچال فریزر هیتاچی عمل نمی کند.

چنانچه مشکلی با دستگاه خود دارید و فنی هستید، می توانید با مطالعه مقاله های آموزشی در سایت آی پی امداد به راحتی به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر هیتاچی خود بپردازید. همچنین با پرسش سوال خود در قسمت دیدگاه انتهای صفحه تعمیرکار یخچال فریزر هیتاچی به صورت آنلاین شما را راهنمایی می کند.

نکات مهم تعمیرکار یخچال فریزر هیتاچی

به نکات مهم تعمیرکار یخچال فریزر هیتاچی در زیر توجه نمایید:

 1. یخچال فریزر هیتاچی از اجزای مکانیکی (کمپرسور، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب (لوله مویی)) و الکتریکی (موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت، اورلود) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر هیتاچی حتما از محافظ برق استفاده نمایید.
 3. برای شروع به کار یخچال فریزر هیتاچی پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کار کند تا برودت به حد لازم برسد.
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر هیتاچی در مجاورت منابع و دستگاه های حرارت زا از قبیل: اجاق گاز، آبگرمکن، شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد.
 6. فضای پشت یخچال و فریزر هیتاچی برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد.
 7. ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر هیتاچی حداقل سالی دو بار گردگیری شود.
 8. این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد. لاستیک های درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد؛ زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت می شود.
 9. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر هیتاچی و بدون درپوش، مخصوصا مایعات پرهیز کنید.
 10. برای تمیز کردن یخچال فریزر هیتاچی حتما آن را از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دو ساعت پس از تغییر محل، یخچال فریزر را به برق متصل نمایید.
 11. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید، ترموستات یخچال فریزر هیتاچی را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند.

تعویض کمپرسور یخچال فریزر هیتاچی

تعویض کمپرسور یخچال فریزر هیتاچی تخصص می خواهد و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده و متخصص عیب یابی شود. در نظر داشته باشید که اولین اشتباه آخرین اشتباه خواهد بود و استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز می تواند آسیب جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند، بنابراین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی طبق استاندارد به تعویض موتور دستگاه خود بپردازید.

در ادامه شما را با اجزای کمپرسور هیتاچی آشنا می کنیم:

 • کمپرسور یخچال فریزر هیتاچی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.
 • قسمت الکتریکی در اغلب یخچال های هیتاچی یک الکتروموتور از نوع آسنکرون می باشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.
 • قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال هیتاچی شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

شارژگاز یخچال فریزر هیتاچی در محل

شارژگاز یخچال فریزر هیتاچی باید در محل انجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه نباید از منزل شما خارج شود، بنابراین به شما پیشنهاد می شود طبق استاندارد در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی به شارژگاز دستگاه خود بپردازید.

در نمایندگی تعمیرات فریزر هیتاچی شارژگاز طبق اصول زیر انجام می گردد:

 1. ابتدا نشت یابی می شود.
 2. طبق استاندارد شارژگاز و وکیوم انجام می گردد.
 3. در نهایت اقدام به تعویض فیلتر درایر می شود.

در زیر بیشتر با گاز یخچال آشنا شوید:

 • در یخچال های اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشد.
 • اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیوم و نیز خاصیت انفجاری اش رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت.
 • در یخچال های رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده می شود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود.
 • همچنین فریون قابل اشتعال نیست.
 • از معایب استفاده از فریون در یخچال ها می توان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد.
 • با توجه به معایب آن تلاش هایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است.

اواپراتور یخچال هیتاچی

 • کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانال های اواپراتور بر عهده دارد.

کندانسور یخچال فریزر هیتاچی

 • وقتی کمپرسور شروع به کار می کند بعد از چند دقیقه گرم می شود.
 • وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور می باشد.
 • در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش می یابد.

لوله مویی یخچال هیتاچی

 • لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید می شود و باعث می شود فریون به نقطه جوش برسد.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی

شما می توانید به صورت شفاف از هزینه تعمیر یخچال فریزر هیتاچی خود پس از کارشناسی دقیق تعمیرکار متخصص آی پی امداد اطلاع پیدا نمایید. البته در هنگام تماس تلفنی و صحبت با همکاران این مجموعه نیز می توانید از هزینه تقریبی تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر هیتاچی خود مطمئن شوید و در صورتی که تمایل به دریافت خدمات داشتید، هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل را انجام دهید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در تهران

نمایندگی مجاز آی پی امداد با استفاده از تعمیرکاران متخصص و با تجربه در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات توانسته است به تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر هیتاچی تبدیل گردد. تمامی قطعات مورد استفاده در نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی از قطعات اورجینال و اصلی تهیه می­ شود. همچنین برای جلب رضایت مشتریان هزینه سرویس و تعمیر یخچال هیتاچی با مناسب ترین قیمت ممکن صورت می ­گیرد و تمامی خدمات شامل گارانتی 3 الی 12 ماهه می ­باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیرات با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال فریزر هیتاچی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر هیتاچی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال فریزر هیتاچی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

109 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. آریا 12 تیر 1400

  سلام یخچال ۴درب دارم از قسمت جلو وزیر مقداری زردآبه چسب ناک دو سه روز هست بیرون میزند و در طول روز فقط یکبار صورت میدهد علت چیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام، احتمالا یا فاضلاب گرفتگی دارد و یا اواپراتور آهنی است و به دلیل دیفراست این اتفاق می افتد

   پاسخ دادن
 2. حسین 22 خرداد 1400

  سلام دستگاه هیتاچی ۲ درب دارم اهرم ابش کار نمیکنه و هیچ نوع صدایی نمیده یخ سازش کار میکنه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 خرداد 1400

   سلام، فنرها و ملحقات زیر پدال باید بررسی شود، انعطاف از داست داده

   پاسخ دادن
  ناشناس 26 اردیبهشت 1400

  سلام یخچال هیتاچی دارم قسمت کف فریزر ترک خورده است چکار بایدکرد؟

  پاسخ دادن
  رحیم محمد نژادr 05 اردیبهشت 1400

  سلام یخچال فریزر هیتاچی در عین کار سرمایش قطع و مواد فریزآب میشود وقتی موتور خنک شد و دوباره به برق میزنیم کار میکند و سرمایش دارد بعد از چند ساعت یا روز دوباره سرمایش نداره و مواد فریز شده آب میشود و فن داخل یخچال مرتب کار میکند

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 اردیبهشت 1400

   سلام ابتدا گاز را چک نمایید تا نشتی نداشته باشد و. سپس فن بررسی شود. برای رفع عیب و تعمیر یخچال فریزر هیتاچی میتوانید با آی پی امداد در تماس باشید.

   پاسخ دادن
  بهروز 01 اردیبهشت 1400

  سلام علت یخ زدن لوازم در یخچال چیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 اردیبهشت 1400

   سلام، مشکل یا از دمپر یخچال میباشد و یا اتومات نمیکند. جهت عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی یخچال فریزر هیتاچی بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  مهدی 12 فروردین 1400

  سلام یخساز یخچال فریزر هیتاچی ۴ درب شکسته ، هزینه تعویض اش چقدره ؟

  پاسخ دادن
   سعید سعیدی 28 تیر 1400

   یخچال یکماهه که روشنش کردم

   پاسخ دادن
  محمود شریفی 09 فروردین 1400

  باسلام یخچال هیتاچی دو درب قسمت جانبی سمت چپ گرم می‌کنه میخواستم بدونم طبیعیه یا نه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 فروردین 1400

   سلام، باید دوطرف داغ کند. احتمال اینکه مدار گاز کیپ کرده باشد هست و به مرور زمان به موتور آسیب میرساند. برای رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  مسعود 02 فروردین 1400

  سلام خسته نباشید یخچال ما هیتاچی 4 دره تازگی انقد برفک رو شبکه هاش میزنه که خنک نمیکنه باید خاموشش کنیم 1 روز تا برفکای داخل شبکه فریزرش اب شه وقتی اب میشه انقدر خنک میکنه کا هرچی پایینه یخچاله هم یخ میزنه میشه بگید چشه و چقدر هزینشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 فروردین 1400

   سلام، یخچال فریزر هیتاچی شما مشکل دیفراست دارد و برای رفع مشکل و تعمیر قطعات مربوط به دیفراست باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  علی 14 اسفند 1399

  سلام خسته نباشید یخچال فریزر من خوب یخ نمیزنه و آب توی اون قسمت پلاستیکی پشت چربی قاطی داره مشکل چیه ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 اسفند 1399

   سلام، برد الکترونیکی و قسمت دیفراست باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی بررسی شود.

   پاسخ دادن
  احمدی 28 دی 1399

  یخچال فریزر هیتاچی داریم که حدود یه هفته است که اب زیر یخچال جمع میشود علت ان چیست.یعنی اب از صفحه پشت یخچال به صورت قطره به پایین سرازیر میشود واب در زیر کشو جمع می شود

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 دی 1399

   سلام، قسمت فاضلاب یخچال هیتاچی شما گرفته و آب تجمع میشود.

   پاسخ دادن
    سعید سعیدی 28 تیر 1400

    سلام یخچال هیتاچی دودرب قسمت فریزرش کمی برفک میزنه قسمت پشت و نواربالای درب مثل اب یخ زدگی میمونه این مشکلش چیه

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 29 تیر 1400

     سلام، قسمت فاضلاب گرفته و همچنین دیفراست به درستی انجام نمیشود که ترمودیسک، ترموفیوز، برد الکترونیکی، سنسور دیفراست و المنت باید بررسی شود.

     پاسخ دادن
   مهدی 15 اردیبهشت 1400

   سلام خسته نباشید یخچال فریزر چهار درب هیتاچی دارم که دودرب بالا فریزر و دو درب پایین یخچاله فقط یکطرف یخچال داغ میشود فقط سمت چپ و یه کم بیش از حد نرمال داغ میشو لطفا راهنمایی کنید ممنون

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 15 اردیبهشت 1400

    سلام، مشکل از شارژگاز یخچال فریزر هیتاچی شما میباشد. برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید.

    پاسخ دادن
  مریم صفری 22 آبان 1399

  سلام خداقوت . من یخچال فریزرهیتاچی دارم سال ۸۵ خریدم .خواستم بدونم که پشت یخچال قسمت پلاستیکی پایین باید آب باشه یا نه . چون این سری اسباب کشی کردیم و یخچال رو خم کردن آب از زیر ریخت . الان خالی هست اون قسمت . باید کاری انجام بدییم . بعد من همیشه درجه فریزر و یخچال رو روی mid قرار میدم .

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 آبان 1399

   سلام، خیر. این موضوع برای دیفراست است که باید میاد و در نهایت تبخیر میشود.

   پاسخ دادن
    سینا کبیری 24 دی 1399

    با سلام و خسته نباشید چند هفته ای هست که قسمت یخچال گوجه ها و میوه جات یخ میزند.احتمال میدم چون لمسی هست روی درش دست خورده باشه وگرنه خدا را شکر مشکل خاصی نداره

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 25 دی 1399

     سلام، درجه را روی 7 یا 8 بگذارید تا یخ نزند. توجه داشته باشید که تنظیم درجه دما در سیستم های الکترونیکی معکوس میباشد.

     پاسخ دادن
  یاسر 10 آبان 1399

  سلام،من یخچال 4درهایگلس،هیتاچی دارم،استاپردستگاه شکسته،چطورمیتونم تهیه کنم؟

  پاسخ دادن
  مینا 25 شهریور 1399

  سلام.ما شش ماه است ک یخچال را نصب کردیم.الان متوجه تغییرات چشمگیری روی ال ای دی شدیم.ک درجه ان که eco و highpower داره کم و زیاد داره.مشکل چیه؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 شهریور 1399

   با سلام، سنسور محیطی را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  هرمان 10 شهریور 1399

  سلام یخچال دو در هیتاچی بالا فریزر بدون عیب کار میکنە اما بخش یخچال سرد نمیکنه فقط چراغش روشنە لطفا مشکل چیە؟ ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 شهریور 1399

   با سلام، فن داخل فریزر را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  مجید 04 شهریور 1399

  با سلام. ساید ۳ درب هیتاچی دارم. ارور fo 012 می زد فن فریزر را عوض کردم ولی فن فریزر یکسره در حال کار کردن است. حتی وقتی درب فریزر یا یخچال را هم باز می کنم در حال کار کردن است. وقتی کمپرسور هم می ایستد باز هم در حال کار کردن است.ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

  پاسخ دادن
  روح الله 12 تیر 1399

  ۵ ساله یخچال فریزر دو درب هیتاچی دارم تا الان مشکلی نداشته ولی امروز برقش بی دلیل قطع میشه با محافظ و بدون محافظ و تو هر پریزی امتحان میکنیم برقش قطع و وصل میشه میترسیم بسوزه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 تیر 1399

   سلام، اگر سیستم الکترونیکی است به بررسی برد بپردازید و اگر سیستم مکانیکی است به بررسی ترمودیسک و تایمر بپردازید.

   پاسخ دادن
  دولت خواه 07 تیر 1399

  سلام.من یه یخچال فریزر هیتاچی چهار درب دارم.فن دستگاه یکسره در حال کار کردن.وقتی در یخچال یا فریزر رو باز میکنم قطع میشه.مجدد که میبندم دوباره یکسره کار میکنه.قبلا صدا هم نداشت ولی الان غر غر میکنه.علتش چیه؟

  پاسخ دادن
  Elahi 31 خرداد 1399

  سلام. یخچال من خنک نمیکنه علت چیه؟ فریزرش گوشت رو منحمد میکرد که اونم دوسه روزی هست خراب شده ،خنک هست ولی منجمد نمیکنه.بازش کردیم روی شبکه ها برفک گرفته. میشه راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 01 تیر 1399

   سلام، دستگاه شما مشکل دیفراست دارد باید مشکل عدم یخزدایی را برطرف نمایید

   پاسخ دادن
  مهدي 18 خرداد 1399

  سلام سايد هيتاچي ما وقتي روي آبريزش ميزني صدا ميده موتورش ولي آب بيرون نمياد يخ و تكه يخ قشنگ كار ميكنه ولي آب بيرون نمياد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 خرداد 1399

   سلام، شیلنگ های آب را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  بنیامین 10 خرداد 1399

  با سلام یخچال فریزر هیتاچی که تقریبا ۱۳ سال هست کار میکنه اخیراً از قسمت بالای یخچال و در واقع جلوی جاگوشتی یخچال، همون قسمت که شیار شیار هست آب میریزه و از قسمتهای کناری داخلی یخچال سرازیر میشه و زیر جا میوه ای آب جمع میشه ممنون میشم علت رو بگید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 خرداد 1399

   سلام ، فاضلاب یخچال فریزر هیتاچی شما گرفته است.

   پاسخ دادن
    بنیامین 12 خرداد 1399

    خیلی ممنونم راهکاری داره که خودمون انجامش بدیم یا باید تعمیرکارانتون تشریف بیارن

    پاسخ دادن
  امیر 06 خرداد 1399

  سلام. قسمت یخچال و جای میوه ای و تانکر آب یخ می‌زند و خطای 04 روی برد آمده. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 خرداد 1399

   سلام ، قسمت دریچه دمپر یخچال را بررسی نمایید تا مسدود نشده باشد و سپس به بررسی سنسور دیفراست بپردازید.

   پاسخ دادن
  سعید عساکره 04 خرداد 1399

  با سلام یخچال فریزر دو درب هیتاچی چند روزیس آلارمش کار نمیکند دلیل چیست .ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 خرداد 1399

   سلام ، سنسور روی برد مربوط به آلارم مشکل دارد. چیز خاصی نیست

   پاسخ دادن
  ابراهیمی 16 اسفند 1398

  سلام چندروزی بود داخل یخچال اب میزد بیرون..شیلنگ تبخیرش گرفته بود.با فوت کردن بازش کردم همه چیش اوکی شد.بعداز ۲روز لامپای یخچال روشن میشه .ولی اصلا سرمایی نداره .دست روموتور یخچالم میذارم سرده.علتش چی میتونه باشه.مدل یخچالم R660

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 17 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، موتور یخچال فریزر هیتاچی شما باید توسط تعمیرکار چک شود.

   پاسخ دادن
    رامین 01 مهر 1399

    سلام، من یک یخچال هیتاچی w760 دارم، حس میکنم مدت زمان زیادی یخچال کار می‌کنه و صدای وز وز از پشتش میاد میخواستم ببینم طبیعی هست؟ البته هم قسمت یخچال هم فریزر به درستی کار میکنه فقط نمیدونم میزان بلندی صدا باید چقدر باشه و مدت زمانی که کار میکنه تو ۱ ساعت چقدر هست

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 03 مهر 1399

     با سلام، فن کنار کمپرسور و فن داخل فریزر بررسی شود.

     پاسخ دادن
  احمد 05 اسفند 1398

  سلام۴سال هست یخچال فریزر هیتاچی دو درب بالا فریزر و پایین یخچال خریدم و چند روز است که فن سمت راست داخل فریزر صدا میکند و یکسره کار میکند لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم مشکلش را حل کنم ممنون از لطفتون

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 05 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، فن یخچال فریزر هیتاچی شما باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
    احمد 07 اسفند 1398

    سلام ممنون از محبت تون که پاسخ دادید لطف بفرمائید می شود که تا یک مدتی فریزر با یک فن کار کند یا خیر و اگر فن دوم را برایش تهیه نکنم اشکالی پیدا می کند ممنون مدل یخچال فریزر هیتاچی R-v660pUK3K

    پاسخ دادن
     آی.پی امداد 07 اسفند 1398

     سلام ، بله . در صورت مشکل هر کدام از فن ها باید تعویض شود

     پاسخ دادن
  رامین ادینه 24 آذر 1398

  سلام یخچال فریزر هیتاچی چهار در بعلت خرابی پریز ،برق قطع و وصل میشد موتور یخچال الان روشن نمیشود ولی چراغ های اون روشن میشود به نظر شما مشگل از برد است یا موتور با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 25 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، ابتدا برد الکترونیکی و سپس کمپرسوسر یخچال فریزر هیتاچی شما باید توسط تعمیرکار آی پی امداد در محل چک شود.

   پاسخ دادن
  عبدالنبی 11 آذر 1398

  باسلام یک یخچال فریزر هیتاچی دارم یخچال دو در بالا و کشوی فریزر پایین . کشو باز نمشود یک سمت آن مشکل ندارد سمت دوم آن مثل اینه که چسب خورده به یخچال و اصلا تکون نمیخوره . مرسی بابت راهنماییتون .

  پاسخ دادن
  حسین ثنایی 20 آبان 1398

  سلام وقت بخیر بخچال هیتاچی دارم که چند روز خنک نمیکنه البته فریزش مشکل نداره فقط یخچال خنک نمیکنه دوازده ساعت هم خاموشش کردم فایده ای نداشت ممنون میشم راهنمایم کنید مشکلش چیه؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 20 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، فن فریزر هیتاچی شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

   پاسخ دادن
  مجتبی طیب 18 مهر 1398

  سلام لطفا راهنمایی کنید یخچال چهار درب هیتاچی دارم یک هفته ست چراغ انرژی سیوینگ اون روشن شده و مرتب چشمک میزنه. داخل یخچال خوب سرد نمیکنه.احتمال میدم بچه م دکمه ها رو دستکاری کرده باشه.لطفا اگه یه همچین موردی برا شما پیش اومده راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  عابد ویسی 09 شهریور 1398

  سلام ما الان ۶ ساله یخچال فریزر هیتاچی داریم.اما یه مدته فریزرش وقتی ک مواد غذایی تازه میزاریم داخلش یخ ک نمیزنه هیچ هر چی ام داخلش بوده آب میکنه شاید بگم سه چهار روز طول بکشه تا دوباره یخ ببندند ب نظر شما مشکلش چیه مدلشم از ایناس ک بالاش یخچال دو دره و فریزرش کشویی پایینه.ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دادن
   مدیر 09 شهریور 1398

   سلام ، فن ، ترمودیسک و برد الکترویکی یخچال فریزر هیتاچی شما باید چک شود .

   پاسخ دادن
  نگین سیفی 28 مرداد 1398

  سلام وقت بخیر...من یخچال هیتاچی چهار درب دارم قسمت بالا ک فریزر هست روشن است و کار میکند اما قسمت پایین ک یخچال هست فقط لامپ هاش روشنه اما صفحه دیجیتالی روی درب یخچال کار نمیکند و داخل یخچال سرد نیس مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 28 مرداد 1398

   سلام ، فن داخل فریزر و سنسور یخچال فریزر هیتاچی شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  مهدی 12 مرداد 1398

  یخچال فریزرهیتاچی دارم صدای هشدار بازبودن دربها و کلید ها قطع شده ، ولی یخچال سالم سالم کار میکنه حتی چراغ درب ها موقع باز شدن روشن میشن مشکل از چی مینونه باشه

  پاسخ دادن
   مدیر 12 مرداد 1398

   سلام ، سنسور ها دستگاه شما باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  عباس شریفی 08 مرداد 1398

  باسلام ودعای خیر مدتی است که دو طرف بدنه یخچال هیتاچی ما خیلی داغ میشود و همزمان یخچال قدرت سردگنندگی خود را از دست میدهد. لطفاً راهنمایی فرمایید که علت بروز این مسئله چیست و آیا میتوان برای رفع قطعی این مشکل، از کارشناسان محترم آن شرکت کمک گرفت؟ ضمناً اگر این گرم شدن بدنه، ادامه پیدا کند چه مشکلی ممکن است پیش بیاید؟ با احترام - عباس شریفی

  پاسخ دادن
   مدیر 09 مرداد 1398

   سلام ، گرم شدن بدنه یخچال مربوط به لوله های تعبیه شده در داخل بدنه است ، که نشان از سالم بودن یخچال فریزر هیتاچی شما است ، اگر چنانچه برودت خود را از دست داد فن داخل اواپراتور فریزر و قسمت دیفراست ( یخزدایی ) باید توسط خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  رضا محمد موسی هستم 20 تیر 1398

  یخچال هیتاچی ۴درب دارم الان صدای هشدار بازشدن دربها قطع شده ودیگه بوق نمیزنه که بفهمیم درب بازاست

  پاسخ دادن
  سهراب 10 تیر 1398

  سلام وقت بخیر ، بعد از اسباب کشی به منزل جدید بعد از ۶، ۷ ساعت یخچال رو روشن کردیم ، دمای داخل یخچال و فریزر طبیعی و خوبه اما دو طرف بدنه یخچال خیلی داغ شده ، این طبیعیه یا مشکلی داره؟ و اینکه اگه ادامه دار باشه چه مشکلی پیش میاد؟ خیلی ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 10 تیر 1398

   سلام ف مشکلی نیست . کندانسور داخل بدنه است .

   پاسخ دادن
  امید حسینی 17 خرداد 1398

  سلام یخچال فریزر چهار درب دارم هیتاچی قسمت فریزر عادیه ولی قسمت پایین یخچال سرد نمیکنه داخل اون قسمت پشت یخچال که شکل کاسه ای هستش کنار کمپرسور که یه لوله فنری شکل داخلش قرار گرفته خشک هستش و اب داخلش نیست ایا باید اب داخلش باشه؟؟یا باید ای داخلش باشه؟ازداخل یخچال هم یه دکمه کشویی داره که یطرف نوشته meat یه طرف دیگه نوشتهvegitableباید رو کدوم باشه؟؟ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 17 خرداد 1398

   سلام ، خیر . دمپر پایین یخچال چک شود .

   پاسخ دادن
  مهدی 16 خرداد 1398

  با سلام من از یحچال فریزر هیتاچی استفاده میکنم طی دو هفته فن سرمادهی یخچال برفک می زند و من با سشوار برفک را اب کردم دوباره بعد دو سه روز همین طور شد علت چیست

  پاسخ دادن
   مدیر 17 خرداد 1398

   سلام ، یخچال فریزر هیتاچی شما مشکل دیفراست دارد برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  ایمان 08 خرداد 1398

  سلام یخچال فریزر هیتاچی 4در مدل w_r660 دوسال هست دارم گاهی یخچال کامل خاموش میشه باید از پریز بکشم و دوباره بزنم که کار کنه مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 10 خرداد 1398

   سلام ، خاموش میشود یعتی چی ؟

   پاسخ دادن
  موذني 07 خرداد 1398

  با سلام ديروز يخچال هيتاچي مدل R600a گرفتم offنميكنه البته مث اينكه دور تند كار ميكنه بعد كم ميشه مشكل از چيزي هست يا نوع موتورش اينجوريه صداشم يكم زياده با سپاس

  پاسخ دادن
  شيدا ملاعبداله 30 اردیبهشت 1398

  سلام مدتيست يخچال فريزر من صداهاي زيادي داره تو بعضي سايت ها نوشتن دو روز خاموش كنم خوب ميشه امكان داره با اين كار خوب شه يا حتما فن احتياج به عوض كردن داره ؟

  پاسخ دادن
   مدیر 30 اردیبهشت 1398

   سلام ، با خاموش کردن درست نمیشود ، یکی از دلایل صدای یخچال هیتاچی میتواند از فن باشد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  علی صمدزاده 27 اردیبهشت 1398

  سلام خسته نباشید آبریز بیرونی یخچال هیتاچی من مسدود شده هردوتا پمپ آب راهم چک کردم کار می کنند وقتی اهرم روی درب را فشار می دهم از تو فریزر قسمت بالای مخزن یخ آب می آید لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 28 اردیبهشت 1398

   سلام ، شیلنگ آب یخچال هیتاچی شما ایراد دارد .

   پاسخ دادن
    رها 29 مرداد 1398

    سلام یخچال هیتاچی مدل ۷۶۰ بدون برفک خریدم اما قسمت فریزر یخ می زند علت چیست؟

    پاسخ دادن
     مدیر 30 مرداد 1398

     سلام ، فن یخچال فریزر هیتاچی شما باشد چک شود ، دستگاه شما مشکل یخزدایی ( دیفراست ) دارد .

     پاسخ دادن
  خانوم اسدی 23 اردیبهشت 1398

  سلام .خسته نباشید یخچال فریزر م اولش صدا بلندی داد خاموشش کردم صداش قطع شد بعضی وقتا میوه ها تو یخچال یخ میزنه. حالا هم روی صفحه مانیتورَش حالت چشمک زن foمیزنه

  پاسخ دادن
   مدیر 23 اردیبهشت 1398

   دلیل صدای یخچال فریزر هیتاچی میتواند از گمپرسور یا فن باشد ، علاوه بر چک کردن قطعات مذکور سنسورها نیز چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  محمد 18 اردیبهشت 1398

  یخچال هیتاچی بود

  پاسخ دادن
  محمد 18 اردیبهشت 1398

  سلام علت این که بعد از بستن درب یخچال برای اولین بار ۵دقیقه بعد ولی در دفعات بعد بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه بعد صدای بوق باز بودن درب میدهد و با باز و بسته کردن درب صدا قطع می شود،مشکل چیست؟

  پاسخ دادن
   مدیر 18 اردیبهشت 1398

   سلام ، برد الکترونیکی شما آلارم میدهد و مشکل از رله برد یخچال فریزر هیتاچی شما میباشد .

   پاسخ دادن
  ناشناس 18 اردیبهشت 1398

  سلام یخچال فریزر هیتاچی ۴درب دارم یکسره روی درجه های پاور کار میکند علت آن چیست؟

  پاسخ دادن
  ساجدین 17 اردیبهشت 1398

  باسلام قسمت یخ سازیخچال باقفل کودک کارنمیکندکارنمیکندمشکل چیست

  پاسخ دادن
  حسن مرادی 07 اردیبهشت 1398

  باسلام مدتی هست قسمت یخچال گرم اما فریزر حالت عادی هست قبلا همچو موردی داشت به مدت 12 ساعت یخچال از برق کشیدم مورد برطرف شد. لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   مدیر 08 اردیبهشت 1398

   لام ، سیستم دیفراست یخچال هیتاچی شما مشکل دارد ، همچنین برد الکترونیکی هم باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آ.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  شهرام ن 29 فروردین 1398

  سلام یخچال هیتاچی دودرب مداRv910می باشددفترچه راهنمافارسی ندارد لطفااگه امکانش باشه راهنمای فارسی رابفرستید باتشکر

  پاسخ دادن
  ناشناس 28 بهمن 1397

  سلام نزدیک 11 سال است ک از یخچال فریزر هیتاچی استفاده می‌کنیم. هیچ مشکلی وجود ندارد فقط درب یخچال از طرح چرم است ک بخش کوچکی از آن رنگش رفته است. چکار باید انجام دهیم؟ امکان تعویض درب وجود دارد یا رنگ کردن درب؟

  پاسخ دادن
  غلامرضا عربی 18 بهمن 1397

  سلام من یخچال هیتاچی تازه خریدم جدیدا یه وقتایی صداش زیادتر از اون حالت عادی میشه دلیلش چی میتونه باشه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 21 بهمن 1397

   سلام ، فن یخچال هیتاچی خود را چک نمایید .

   پاسخ دادن
  مجتبي جاويد 11 بهمن 1397

  سلام مواد غذايي داخل يخچال يخ زده به درجه يخچال هم دست نزديم علت چى ميتونه باشه

  پاسخ دادن
   مدیر 13 بهمن 1397

   سلام ، احتمال اینکه یخچال فریزر هیتاچی شما یکسره کار کند هست ، ترموستات ، برد الکرونیکی و دمپر یخچال باید توسط تعمیرکار نمایندگی چک شود . برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
   مرضیه کانطوری 15 اردیبهشت 1398

   سلام خسته نباشید یه یخچال هیتاچی گرفتم البته مدل قدیمی که بالا فریز و پایین یخچال الان یسره کار میکنه و اینکه درجه فریز روی چند باشه و درجه یخچال روی چند باشه البته دیجیتالی نیست

   پاسخ دادن
    مدیر 15 اردیبهشت 1398

    سلام ، یخچال روی 3 و فریزر روی -18

    پاسخ دادن
  منصور پلنگی 15 آبان 1397

  باسلام. یخچال من چند روزه که صدای عجیبی میده,موتور یخچال داغ داغه و بدنه یخچال داغ,فریزر یخچال خنک نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 15 آبان 1397

   سلام ، برد الکترونیکی چک شود ، موتور یخچال هیتاچی شما یکسره داره کار میکنه ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مرتضی شرف پور 12 شهریور 1397

  باسلام مدت یکسال است از یخچال هیتاچی استفاده میکنیم...اخیرا سر و صدای یخچال زیاد شده...آیا باد کولر گازی روی اون تاثیر گذار هست یا ن یا مشکل دیگه ای داره

  پاسخ دادن
   مدیر 12 شهریور 1397

   یکی از دلایل سر و صدا در یخچال هیتاچی فن آن است ، فن را چک نمایید و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی بهره مند شوید .

   پاسخ دادن