logo logo تعمیرات کن با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیرات کن

تعمیرات کن
تعمیرات کن
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات کن به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که در منزل از لوازم خانگی کن استفاده می کنید حتماً با ویژگی ها و کارایی بالای آنها آشنا هستید. ما در این متن قصد داریم تا اگر لوازم خانگی شما از برند کن دچار خرابی شده است، شما را راهنمایی نماییم تا آن را با استفاده از سرویس هایی که در نمایندگی ما برای تعمیرات کن ارائه می شود به بهترین شکل تعمیر کنید. در صورتی که نیاز به تعمیرکار لوازم خانگی کن دارید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیرات کن در تهران

برند کن در سال 1362 با در نظر گرفتن نیاز ها و با هدف تامین این نیازها در آشپزخانه ایرانی، برای اولین بار در ایران اقدام به تولید محصولی کرد که محصول را با نام هود شناخته می شود. به همین علت نیز در ایران هود آشپزخانه همواره با نام هودکن شناخته شده است اما قابل ذکر است که این برند در زمینه ی تولید انواع دیگر لوازم خانگی نیز فعالیت دارد.

در صورتی که به دنبال یک نمایندگی مجاز در تهران هستید تا دستگاه معیوب خود از برند کن را تعمیر کنید، ابتدا بهتر است با ویژگی ها و نوع سرویس دهی نمایندگی ما بیشتر آشنا گردید تا مطمئن شوید بهترین گزینه برای تعمیرات کن، این مرکز می باشد.

در این مرکز در انتخاب تکنسین ها نهایت حساسیت انجام شده و آن ها از میان افرادی دانش آموخته و خلاق انتخاب گشته اند. به منظور آگاهی بیشتر آنها از قطعات به کار رفته در انواع لوازم خانگی و همچنین کسب مهارت و تعمیر مطابق با روش های مدرن، برای آنها دوره های آموزشی فشرده ای برگزار شده است. این تعمیرکاران دارای دانش فنی بالایی می باشند و مهارت کافی برای انجام تعمیرات دستگاه ها را دارند.

توجه: آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، خدمات تعمیرات هود کن را نیز ارائه می کند. برای تعمیر با ما تماس بگیرید.

تعمیرات کن در محل و منزل

در پی تماس با مرکز مجاز تعمیرات کن ، تکنسین ها در کمترین زمان و متناسب با وقت تعیین شده توسط مشتری، در منزل و یا مکان مورد نظر حاضر می شوند تا دستگاه معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و تعمیر نمایند. طی تعمیر دستگاه، سعی آنها بر این است که قطعه ی معیوب را تعمیر کنند و تا حد ممکن از تعویض آن اجتناب نمایند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند. این امر در کاهش هزینه های تعمیر نیز نقش بسزایی دارد.

با تماس با نمایندگی تعمیرات کن در تهران نیازی به انتقال دستگاه به این مرکز برای تعمیر نیست. از آن جایی که حمل و جابجایی وسایل خانگی مخصوصاً با ترافیکی که در پایتخت حکم فرماست، کاری بسیار دشواری است و علاوه بر سختی زیاد، هزینه های زیادی نیز دارد، این مرکز به جای انتقال دستگاه به محل ارائه ی خدمات، تکنسین های خود را به منزل و یا محل قرار گیری دستگاه اعزام می کند تا مشکل حمل و نقل برای کاربران ایجاد نگردد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی کن

نرخ تعمیرات کن در این نمایندگی با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی یکسان است. این مرکز با در نظر گرفتن نرخ تعیین شده برای تعمیر از سوی این نهادها اقدام به تعمیر دستگاه می کند. تکنسین های ما ابتدا هزینه های ناشی از تعمیر را برای مشتری شفاف سازی می کنند تا در صورت تمایل وی اقدام به تعمیر نمایند.

استفاده از قطعات اصلی و فابریک در تعمیر محصولات کن

اگر با خرابی در یکی از لوازم خانگی خود از برند کن مواجه شده اید، از تعمیر آن به دست تعمیرکاران غیر حرفه ای یا عمومی خودداری کنید؛ زیرا این افراد ممکن است با تعمیر اشتباه و یا استفاده از قطعات تقلبی خسارت جبران ناپذیری به دستگاه وارد کنند. این در حالی است تعمیرکاران ما در مرکز تعمیرات کن با بررسی دقیق دستگاه، خرابی و محل آن را به صورت دقیق شناسایی می کنند و سپس آن را تعمیر می نمایند. در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز از قطعات اصلی استفاده می کنند تا هم کیفیت تعمیر را بالا رود و هم موجب افزایش عمر مفید محصول گردد.

مشکلات متداول لوازم خانگی کن

اگر در منزل از یکی از محصولات شرکت کن استفاده می کنید و با خرابی در آنها مواجه شده اید و نمی دانید چه کار کنید! نگران نباشید ما در این متن درباره چند اشکال اساسی که ممکن است در این محصولات رخ دهد و راه کارهای پیش رو توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه می کنید تا شاید با استفاده از آنها تصمیم درستی برای رفع این اشکالات بگیرید.

چرا هود کن روشن نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر دستگاه هود به هیچ عنوان روشن نشود، ممکن است چند دلیل متفاوت وجود داشته باشد. مثلاً امکان دارد مدار دستگاه قطع شده باشد یا قطعه‌ای از آن سوخته باشد و یا شاید فیوز دستگاه آسیب دیده باشد. در هنگام بروز چنین مشکلاتی لازم است این قطعات تعمیر و یا تعویض گردند. این کار باید به دست افراد متبحر انجام گیرد. شما می توانید تماس با مرکز تعمیرات کن و استفاده از خدمات آن، دستگاه خود را به بهترین شکل تعمیر نمایید.

چرا دکمه های صفحه نمایش هود کن از کار افتاده اند؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

دکمه های موجود در هود اگر کار نکنند، احتمالاً اختلالی در داخل هود به وجود آمده است. از جمله دلایل کار نکردن کلیدها، ممکن است قطع شدن سیم های داخل آن باشد و یا ممکن است به دلیل وجود نم در داخل هود دچار آسیب شده باشند و یا دلایل دیگری داشته باشد. بهتر است برای تعیین نوع خرابی و همچنین محل دقیق آن از تعمیرکاران حرفه ای کن در تهران کمک بگیرید تا از تعمیر آن به شکل صحیح اطمینان داشته باشید.

علت زرد بودن شعله ی اجاق گاز کن چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

در برخی موارد بعد از روشن کردن شعله ی اجاق گاز متوجه می شویم که شعله ی اجاق زرد رنگ می باشد. این امر امکان دارد در اثر مسدود بودن صفحه مخلوط کن اجاق رخ داده باشد و به دلیل این که هوای کمی با گاز مخلوط شده است، شعله به رنگ زرد درآمده است. برای رفع آن بهتر است کمی این صفحه را باز نمایید.

چرا پیلوت اجاق گاز کن خاموش می شود؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

علت این مورد می تواند این باشد که مقدار گازی که به پیلوت می رسد کم است و یا امکان دارد حجم هوایی که در صفحه مخلوط کن اجاق با گاز ترکیب می شود زیاد باشد. هر دوی این علت ها مربوط به بخش صفحه مخلوط کن اجاق گاز می شود و به منظور رفع آن یا خودتان دست به کار شده و صفحه را کمی ببندید و یا از تعمیرکاران ما در مرکزی تعمیرات کن کمک بگیرید.

علت خاموش شدن گریل فر کن چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر بعد از پخت غذا می خواهید آن را داخل فر گریل کنید ولی بعد از مدت زمان کمی از روشن کردن شعله ی گریل فر، خاموش می شود احتمالاً اشکال از ترموکوبل و یا بوبین دستگاه است. به منظور رفع این اشکال باید ترموکوبل تعویض شود. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی ما از خدمات تعمیرات کن بهرمند شده و در آنجا با استفاده از قطعات اصلی اقدام به تعویض ترموکوبل فر شما شود.

علت عدم پخت یکنواخت غذا در فر کن چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر به هنگام بیرون آوردن ظرف غذا از داخل فر متوجه شدید که یک طرف غذا نپخته و یا طرفی از آن سوخته است، این امر امکان دارد بر اثر اختلال در حسگرهای دمایی و یا المنت های موجود در فر اتفاق افتاده باشد. برای رفع این موضوع ابتدا این قطعات باید بررسی شده و در صورت نیاز باید تعویض گردند.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی کن در تهران

آی.پی امداد که به عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی کن در تهران فعالیت دارد، در سایه ی خدمات بی نظیری که به مشتریان و مراجعه کنندگان عزیز ارائه داده است، توانسته کارنامه ی کاری درخشانی برای خود رقم بزند. تکنسین های این مرکز بر خود می بالند که با تعمیر دستگاه های معیوب با بهره گیری از مدرن ترین روش ها و همچنین استفاده از قطعات اصل و فابریک توانسته اند رضایت حداکثری متقاضیان را به دست آورند و اطمینان آنها را به خود جلب نمایند. شما هم اگر به دنبال یک مرکز تعمیرات معتبر و ارزان برای تعمیر دستگاه های معیوب خود هستید، این نمایندگی می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد.

بعد از اتمام کار تعمیر توسط تکنسین ها، ضمانت نامه ای از طرف مرکز تعمیرات کن به مراجعه کننده ارائه خواهد شد که این گارانتی به این منظور به کاربر داده می شود تا از نوع خدمات ارائه شده و برطرف شدن مشکل دستگاه معیوب خود خاطر جمع باشد. این ضمانت نامه از 6 ماه تا 36 ماه دستگاه را گارانتی می کند. در صورت بروز دوباره ی مشکل در همان قسمت از دستگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده، کاربر می تواند با مراجعه این مرکز، تمامی خدمات را به صورت رایگان دریافت نماید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات کن در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات کن در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات کن در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات کن در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات کن در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست