logo logo تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیرات هیمالیا در کرج

تعمیرات هیمالیا در کرج
تعمیرات هیمالیا در کرج
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات هیمالیا در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

شرکت هیمالیا در دهه ۵۰ تاسیس شد و پا به عرصه تولید لوازم خانگی گذاشت. در دهه ۶۰ نیز توانست یخچال های صنعتی و فریزرهای صندوقی خانگی را تولید و به بازار عرضه کند. شرکت هیمالیا در زمینه تولید یخچال و فریزرهای ایستاده خانگی و تجهیز آزمایشگاه های مدرن در جهت بالا بردن کیفیت در عرصه تولید یخچال و فریزر توانست استانداردهای ملی ایران را کسب کند و در دهه ۸۰ به استانداردهای جهانی برسد. ممکن است برای ما این سوال پیش بیاید که برای دریافت خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات هیمالیا باید به کجا مراجعه کنیم! در این مقاله قصد داریم شرکت آی پی امداد را که به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار فعالیت دارد، به شما معرفی کنیم و همچنین اطلاعات معتبری را برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی برقی هیمالیا به شما بگویم.

کاربران گرامی؛ مرکز تعمیرات لوازم خانگی با با ایجاد نمایندگی های فعال در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه آماده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا مانند یخچال، ماشین لباسشویی و … میباشد.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا کرج، اندیشه، شهریار و فردیس در محل کار یا منزل شما تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، اندیشه، شهریار و فردیس آی پی امداد چه وظایفی دارد؟ نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه کجاست؟ هزینه تعمیر یخچال هیمالیا در کرج بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج کدام است؟ هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج برای تعمیر ماشین ظرفشویی هیمالیا در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه باید به کجا مراجعه کرد؟ هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هیمالیا در کرج مراحل درخواست تعمیرکار لوازم برقی آشپزخانه هیمالیا در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه محدوده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار توسط آی پی امداد مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، شهریار، فردیس و اندیشه آی پی امداد

نحوه تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار

دقیقا در لحظه‌ای که با خرابی لوازم خانگی هیمالیا در شهر کرج مواجه می‌شوید، لازم است دست نگه دارید و با کارشناس معتبر مرکز تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار تماس بگیرید. اما از چه طریقی این کار انجام پذیر است؟

 1. برقراری تماس و ثبت در خواست تعمیر لوازم خانگی هیمالیا از طریق شماره‌ی 02158941
 2. تکمیل کردن فرم آنلاین در وبسایت آی پی امداد و شرح مشکل

پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، کارشناسان مربوطه در حداقل زمان ممکن که بین چند دقیقه تا یک ساعت می‌باشد، در محل حضور پیدا کرده و مشکل را حل می‌کنند. همچنین پس از انجام تعمیرات تمامی پشنهادات و انتقادات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، اندیشه، شهریار و فردیس در محل کار یا منزل شما

شاید فکر کنید که پس از خراب شدن لوازم برقی باید ساعت ها در تعمیرگاه به سر ببرید تا بتوانید محصولات خود را بدون عیب تحویل بگیرید. اما این موضوع با شرایط کنونی اصلاً صادق نیست. شما دیگر برای تعمیر کردن لوازم خانگی برقی خود لازم نیست ساعت زیادی را صرف حمل و نقل آن کنید و هزینه زیادی را بپردازید. بلکه می توانید تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی برقی هیمالیا را در محل دریافت کنید. بدین منظور فقط لازم است که ساکن استان البرز باشید و شرکت آی پی امداد رابشناسید. شرکت آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در شهریار، کرج، اندیشه و فردیس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. همچنین شما می توانید با استفاده از خدمات مربوط به شرکت آی پی امداد تا ۷۵ درصد در هزینه‌های مربوط به تعمیرات صرفه‌جویی داشته باشید و ضمانت نامه معتبر نیز دریافت کنید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، اندیشه، شهریار و فردیس آی پی امداد چه وظایفی دارد؟

پس از ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در شهریار، فردیس، اندیشه و کرج در وبسایت آی پی امداد، نوبت ارسال تکنسین و کارشناس در محل تعیین شده توسط شما می رسد. در این مرحله برای بررسی بازدهی و عملکرد تکنسین مربوطه لازم است وظایف او را بدانید. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در استان البرز باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • در کمتر از یک ساعت در محل حضور پیدا کند و بیشتر از این شما را معطل نکند.
 • با قطعات اورجینال و فابریک برند هیمالیا، جایگزینی و تعویض قطعات را انجام دهد.
 • هزینه‌ تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در کرج توسط آی پی امداد مشخص شده است و بیش از هزینه‌ی مذکور درخواست پرداخت نداشته باشد.
 • پس از بررسی مشکل و عیب‌یابی این موضوع را به صورت کامل برای شما توضیح دهد و علت مشکل را توصیف کند.

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه کجاست؟

یخچال های هیمالیا ویژگی های متفاوت و قابل توجهی دارند و گنجایش و ابعاد استاندارد آنها باعث شده که به یک محصول پرطرفدار در میان افراد تبدیل شوند. ویژگی هایی که باعث شده یخچال فریزرهای هیمالیا مورد توجه واقع شومد شامل موارد زیر است:

 • داشتن یخساز اتوماتیک
 • داشتن محفظه های نگهداری میوه و سبزیجات همراه با کنترل رطوبت
 • امکان کنترل الکترونیک هوشمند
 • مجهز بودن به سیستم عیب یاب
 • مجهز بودن به ال ای دی داخلی
 • داشتن نمایشگر لمسی مجهز به آنتی ویروس و فیلتر آب
 • قابلیت اتصال به آب شهری

تمامی این موارد باعث شده که یخچال و فریزرهای هیمالیا در میان افراد نسبت به سایر برندها محبوبیت خاص‌تری داشته باشند. اما در صورتی که با خرابی این یخچال و فریزر ها مواجه شدید، می توانید از خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در استان البرز استفاده کنید. برای این کار، فقط کافیست با دفتر مرکزی شرکت آی پی امداد تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

هزینه‌ تعمیر یخچال فریزر هیمالیا به مدل یخچال و نوع خرابی آن وابسته است. اینکه ابعاد یخچال شما چقدر است، تعداد طبقات یخچال، اتوماتیک یا غیراتوماتیک بودن و موارد دیگر در قیمت تعمیر یخچال فریزر شما تأثیرگذارند. میزان خرابی نیز یکی از فاکتورهای مهم برای تعیین قیمت تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در کرج است. اما با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق در صورتی که بخواهید می توانید با مراجعه کردن به وب سایت آی پی امداد و رفتن به صفحه تعرفه تعمیرات یخچال از هزینه های لازم مطلع شوید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج کدام است؟

زمانی را تصور کنید که قصد دارید لباس های کثیف خود را بشویید و متوجه می شوید که ماشین لباسشویی هیمالیا از کار افتاده و کار نمیکند. امکاناتی که ماشین لباسشویی هیمالیا در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد شامل موارد زیر است:

 • داشتن ۱۶ برنامه شستشو
 • داشتن صفحه نمایش لمسی
 • امکان گرم کردن آب تا ۹۰ درجه سانتیگراد
 • وزن کم
 • ابعاد استاندارد و مناسب
 • باز شدن درب از جلو و …

اما با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق باید در نظر داشته باشید که برای تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا می توانید از خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج که توسط شرکت آی پی امداد ارائه می شود، بهره مند شوید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

هزینه‌ تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا به موارد متفاوتی بستگی دارد و از این بین می توان به نوع موتور، مدل آن و نوع خرابی اشاره کرد. مثلاً اگر ماشین لباسشویی شما به صورت کامل روشن نشود، قطعاً هزینه تعمیر بالاتری دارد نسبت به وقتی که نمی‌توانید با کیفیت بالا لباسها را بشویید‌. برای اینکه بتوانید از هزینه دقیق تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در استان البرز مطلع شوید، قبل از هر چیزی باید تعمیرکار مربوطه ماشین لباسشویی خراب شده را آنالیز کند. همچنین برای اطلاع از تعرفه تعمیرات می توانید به صفحه تعرفه تعمیر ماشین لباسشویی در وبسایت آی پی امداد مراجعه کنید.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی هیمالیا در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه باید به کجا مراجعه کرد؟

این روزها استفاده از ماشین های ظرفشویی به شدت متداول شده است. با توجه به اینکه این دستگاه ظروف را با حساسیت بیشتری می شوید، افراد زیادی هستند که از آن استفاده می کنند. ویژگی‌هایی که باعث پرطرفدار شدن ماشین ظرفشویی هیمالیا شده شامل موارد زیر است:

 • شستشوی اقتصادی
 • شستشوی سریع ظروف شستشوی ظروف حساس داشتن خشک کن
 • داشتن فیلتر خروجی آب
 • داشتن قفل‌کودک
 • مشخصات ظاهری زیبا
 • مشخصات کیفی بالا

همه‌ این موارد باعث پرطرفدار شدن ماشین های ظرفشویی هیمالیا شده است. در صورتی که شما نیز دارای ماشین‌ ظرفشویی هیمالیا هستید و به تازگی متوجه شده اید که ماشین ظرفشویی شما خراب شده، برای تعمیر آن می توانید از تعمیرکاران ماهر نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار که توسط شرکت آی پی امداد به محل اعزام می شوند، بهره مند شوید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هیمالیا در کرج

قطعا می دانید که هزینه‌ تعمیر ماشین ظرفشویی مانند سایر لوازم برقی موجود در آشپزخانه و خانه به موارد متفاوتی بستگی دارد و نمی توان از قبل هزینه دقیقی را برای آن تعیین کرد. اما در صورتی که دارای ماشین ظرفشویی هیمالیا هستید و می خواهید از هزینه تعمیر آن مطلع شوید، می توانید با رفتن به صفحه تعرفه تعمیر ماشین ظرفشویی هیمالیا در استان البرز که توسط شرکت آی پی امداد ارائه شده از هزینه ها مطلع شوید.

مراحل درخواست تعمیرکار لوازم برقی آشپزخانه هیمالیا در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

اگر می خواهید از خدمات شرکت آی پی امداد، مرکز تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار بهره مند شوید، لازم است مراحل استفاده از خدمات این مجموعه را بدانید. در صورتی که شما متوجه شدید که محصولات برند هیمالیا خراب شده است و قصد دارید شرکت آی پی امداد را به عنوان نمایندگی تعمیرات خود انتخاب کنید، لازم است مرحله به مرحله ای که در ادامه گفته می‌شود را طی کنید:

 • مرحله اول پس از اینکه متوجه شدید محصولات برند هیمالیا در استان البرز با خرابی مواجه شده است، قبل از هر چیزی لازم است استفاده کردن از آن را متوقف کنید و دستگاه را خاموش کنید.
 • مرحله دوم با دفتر مرکزی شرکت آی پی امداد تماس بگیرید و به کارشناس مربوطه مشکلی که برای دستگاه شما ایجاد شده را توضیح دهید. همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم آنلاین درخواست تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در استان البرز این کار را انجام دهید.
 • مرحله سوم کارشناس مربوطه تا یک ساعت پس از ثبت درخواست به محلی که شما مشخص کرده‌اید، اعزام می‌شود.
 • در مرحله بعدی لازم است مشکلاتی که برای دستگاه پیش آمده را برای کارشناسی که به محل آمده توضیح دهید.
 • پس از انجام فرآیند عیب یابی، تمامی مواردی که باعث ایجاد خرابی شده است، توسط کارشناس برای شما توضیح داده می شود. در صورتی که نیاز به پرسش هرگونه سوالی دارید، می توانید این کار را انجام دهید تا کارشناسان مربوطه با جزئیات موارد را خدمت شما اعلام کنند.
 • پس از آن شما هزینه‌ تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار را پرداخت می‌کنید.
 • در آخر یک فرم نظرسنجی که در رابطه با گزارش عملکرد کارشناسان است را پر می کنید و به همین راحتی در حداقل زمان ممکن مشکلات مربوطه حل میشود.

محدوده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار توسط آی پی امداد

لازم است بدانید که در صورت استفاده کردن از خدمات شرکت آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار علاوه بر اینکه شما می توانید تا ۷۵ درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی داشته باشید و کارشناسان مربوطه تا حداکثر یک ساعت پس از درخواست خود را به محل مورد نظر برساند، ضمانتنامه معتبر نیز میتوانید از این شرکت‌ دریافت کنید. تمامی مواردی که گفته شد، بدین معنی است که شما با خیال راحت و مطمئن و در حداقل زمان می توانید از خدمات شرکت آی پی امداد برای تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در استان البرز بهره‌مند شوید.

مناطق ارائه خدمات تعمیرات یخچال، لباسشویی، ظرفشویی هیمالیا در کرج توسط آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی، ظرفشویی، یخچال هیمالیا در شهریار و اندیشه آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

محدوده ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی، ظرفشویی، یخچال هیمالیا در فردیس توسط آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، شهرک دهکده، 48 دستگاه، شهرک داروگر، بلوار بهاران، منظریه، شهرک طالقانی، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا در کرج، شهریار، فردیس و اندیشه آی پی امداد

مزایای استفاده از خدمات آی پی امداد، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در استان البرز به شرح زیر است:

 • استفاده تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد از قطعات فابریک
 • کاهش 75% هزینه های تعمیر با استفاده از خدمات آی پی امداد
 • متخصص بودن نیروی انسانی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد
 • پشتیبانی قوی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه
 • مزایایی که گفته شد نشان می دهد که در صورت بروز خرابی در لوازم برقی منطقی ترین و بهترین راه استفاده از خدمات شرکت آی پی امداد است.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در کرج

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در فردیس

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در شهریار و اندیشه

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست