logo logo تعمیر لوازم خانگی فیلور با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیرات فیلور در کرج

تعمیرات فیلور در کرج
تعمیرات فیلور در کرج
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات فیلور در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از قدیمی ترین شرکت های ایرانی که در زمینه تولید یخچال و فریزر فعالیت دارد، شرکت فیلور است که توانسته محصولات متنوعی را تولید می کند که شامل انواع یخچال فریزر است. همچنین این برند سابقه طولانی در بین خانواده‌های ایرانی دارد و افراد متفاوتی هستند که برای خرید یخچال فریزر این برند را انتخاب می کنند. مانند تمامی برندهای موجود در بازار بروز خرابی در محصولات برند فیلور کاملاً طبیعی و غیر قابل انکار است. در صورتی که شما با خرابی‌هایی در یخچال فریزرهای فیلور روبرو شدید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلور در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار که توسط شرکت آی پی امداد ارائه می شود، بهره مند شوید.

کاربران گرامی؛ شرکت تعمیرات لوازم خانگی با ایجاد نمایندگی های فعال در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه آماده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فیلور مانند یخچال و فریزر میباشد.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار

قطعا می‌دانید که پس از مشاهده کردن خرابی اولین اقدامی که باید انجام داد، تماس گرفتن با مرکز تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار است. در ادامه نحوه تماس با این مرکز را به شما توضیح خواهیم داد:

 1. تماس با شماره‌ 02158941: پس از برقراری تماس با این شماره و ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی فیلور تا حداکثر یک ساعت تکنسین مربوطه به محلی که شما ثبت کرده‌اید، اعزام شده و مشکل را حل می‌‌‌کند.
 1. استفاده از فرم آنلاین موجود در وبسایت‌: در این فرم شما می‌توانید خرابی وسایل خانگی فیلور در کرج را اعلام کنید تا کارشناسان مربوطه برای رفع مشکل به آدرسی که در فرم‌ ثبت کرده‌اید، بیایند و تعمیرات را در محل انجام دهند.
 2. لازم به ذکر است که با ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار از هر دو طریق، کارشناس مربوطه در حدود کمتر از یک ساعت موظف است که خود را به محل کار و یا منزل شما برساند.
 3. همچنین پس از انجام تعمیرات و ارائه‌ خدمات تعمیرات لوازم خانگی فیلور در استان البرز، میزان رضایتمندی شما به صورت کامل بررسی و پیشنهادات و انتقاداتتان اعمال می‌گردد.

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک کرج، اندیشه، شهریار و فردیس در محل کار یا منزل شما

اگر ساکن استان البرز هستید، میتوانید تمامی خدمات فوق را در شرکت آی پی امداد دریافت کنید. شرکت آی پی امداد به عنوان مرکز تعمیرات لوازم خانگی فیلور در استان البرز است. با تماس گرفتن با دفتر مرکزی این شرکت می توانید کارشناس را در محلی که خودتان مشخص می‌کنید، داشته باشید. لازم است بدانید که خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در شهریار، فردیس، کرج و اندیشه توسط شرکت آی پی امداد ارائه می شود. شما برای دریافت خدمات مربوطه می توانید با دفتر مرکزی این شرکت در ارتباط باشید.

این شرکت با تمامی نمایندگی های معتبر فیلور در استان البرز در ارتباط است و در صورتی که شما با خرابی هایی در محصولات فیلور روبرو شوید، می توانید تنها با برقراری تماس با دفتر مرکزی این شرکت، تکنسین ها و کارشناسان باتجربه را در محل داشته باشید و خدمات را بدون جابجایی وسایل در محلی که خودتان می‌خواهید دریافت کنید. لازم است بدانید که با استفاده از خدمات نمایندگی فیلور در استان البرز می توانید هزینه های تعمیر خود را تا ۷۵ درصد کاهش دهید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج، اندیشه، شهریار و فردیس آی پی امداد چه وظایفی دارد؟

آی پی امداد پس از حضور کارشناسان در محل، فرم رضایتمندی و نظرسنجی شما را در دستور کار خود قرار می دهد تا بتواند عملکرد و راندمان شرکت را بالاتر ببرد. به همین دلیل برای شرکت کردن در نظرسنجی و همچنین بررسی میزان عملکرد کارشناس لازم است قبل از هر چیزی وظایف تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در استان البرز را بدانید. در ادامه وظایف مذکور را خدمت شما اعلام خواهیم کرد:

 • حضور در محل در کمتر از یک ساعت؛ پس از ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی فیلور، کارشناس مربوطه موظف است تا حداکثر یک ساعت خود را به محلی که شما درخواست داده‌اید، برساند و خدمات را ارائه کند.
 • عیب یابی و توضیح دقیق مشکل؛ پس از رسیدن کارشناس و بررسی دستگاه برند فیلور در کرج، باید عیب و مشکلی که دستگاه با آن مواجه شده است را به صورت کامل برای شما توضیح دهد تا بتوانید دقیقا متوجه مشکل ایجاد شده شوید.
 • انجام خدمات نسبت به تعرفه‌ تصویب شده توسط اتحادیه؛ تعمیرکار لوازم خانگی فیلور در کرج، شهریار، اندیشه و فردیس نمی‌تواند بیشتر از تعرفه‌ ثبت شده از شما درخواست پرداخت هزینه داشته باشد و تمامی مخارج و هزینه‌ها زیر نظر آی پی امداد می‌باشد.
 • تعویض قطعه با قطعات اورجینال و فابریک؛ تمامی تعمیرکاران برند فیلور در کرج که توسط آی پی امداد به محل اعزام می‌شوند، قطعه‌های خراب شده در محصولات برند فیلور را با قطعات اورجینال تعویض می‌کنند و از این بابت لازم نیست نگرانی داشته باشید‌.

تعمیر لوازم خانگی فیلور در فردیس، شهریار، اندیشه و کرج

در صورتی که ساکن شهریار، فردیس، کرج و اندیشه هستید و با خرابی هایی در لوازم خانگی فیلور مواجه شدید، می توانید از خدمات آی پی امداد که به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در استان البرز است، استفاده کنید. تمامی متخصصین و کارشناسان اعزام شده توسط شرکت آی پی امداد متخصصین کارآمد و متبحر هستند که در این زمینه می‌توانند کمک زیادی به شما کنند. لازم است بدانید که با حضور شرکت آی پی امداد دیگر مثل سابق خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج سخت و زمانبر نیست و به راحتی می توانید خدمات مربوطه را در حداقل زمان ممکن دریافت کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه کجاست؟

قطعا اطلاع دارید که یخچال فریزرهای قدیمی با ایجاد یخ و برفک مصرف انرژی یخچال را به حداکثر مقدار ممکن می رساندند و در دراز مدت کارایی مناسبی نداشتند. امروزه شرکت فیلور با تولید یخچال فریزرهای بدون برفک توانسته میزان انرژی مصرفی یخچال را به حداقل مقدار ممکن برساند و باعث شود که افراد بتوانند بدون پرداخت هزینه های بالا یخچال فریزر باکیفیتی را در محل زندگی خود داشته باشند.

ویژگی های زیاد و تنوع بالایی که شرکت فیلور برای تولید یخچال فریزرهای خود در نظر گرفته، باعث شده که این برند به یک برند مطمئن و کارآمد در زمینه تولید یخچال و فریزر تبدیل شود. در صورتی که شما نیز دارای یخچال فریزرهای فیلور هستید و به تازگی با خرابی آن مواجه شده اید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه که توسط شرکت آی پی امداد ارائه می شود، بهره مند شوید.

هزینه تعمیر یخچال فیلور در کرج

هزینه‌ تعمیر یخچال فیلور در کرج به موارد متعددی بستگی دارد. اینکه شما چه مدل یخچال فریزری دارید و چه نوع خرابی یخچال فریزر شما را تهدید کرده است، همه و همه در تعیین قیمت تعمیرات یخچال و فریزر تاثیر مهمی دارد. اما در صورتی که دارای یخچال فریزر فیلور هستید و می خواهید برای تعمیر آن از خدمات شرکت آی پی امداد استفاده کنید، لازم نیست نگران باشید. شرکت آی پی امداد با ایجاد یک فضای رقابتی توانسته هزینه های تعمیرات را تا ۷۵ درصد کاهش دهد. همچنین در هنگام تعمیر به شما ضمانت نامه معتبر نیز ارائه می‌دهد. با در نظر گرفتن تمامی موارد در صورتی که قصد دارید از هزینه‌ی تعمیر یخچال مطلع شوید می‌توانید به صفحه تعرفه تعمیرات یخچال فیلور در وبسایت آی پی امداد مراجعه نمایید.

تعمیر لوازم برقی آشپزخانه فیلور در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

پیدا کردن نمایندگی های معتبر برای تعمیر لوازم خانگی فیلور در استان البرز یکی از دغدغه‌های افرادی است که با خرابی هایی در این یخچال فریزرها مواجه می‌شوند. در صورتی که شما نیز طرفدار محصولات برند فیلور هستید و از یخچال فریزرهای این برند استفاده میکنید، برای دریافت خدمات مربوطه می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار که توسط شرکت آی پی امداد ارائه می شود، بهره مند شوید. این شرکت به شما کمک میکند تا هزینه های تعمیر را به حداقل برسانید. همچنین برای اطلاع پیدا کردن از نمایندگی‌های رسمی فیلور در ایران کافیست با شماره ای که روی کارت گارانتی دستگاه ثبت شده تماس بگیرید.

محدوده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار توسط آی پی امداد

این موضوع را در نظر داشته باشید که شرکت آی پی امداد برای افزایش محدوده‌ ارائه خدمات خود در استان البرز شعب متعددی را افتتاح کرده و در تمامی شعب حضور فعال دارد. در صورتی که شما با خرابی محصولات برند فیلور مواجه شدید و قصد داشتید از خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در استان البرز بهره‌مند شوید، کافیست با شرکت آی پی امداد در ارتباط باشید. آی پی امداد مرکز تعمیر لوازم خانگی برقی فیلور در کرج، شهریار، فردیس و اندیشه است که در ادامه محدوده فعالیت آن را خدمت شما اعلام می کنیم:

مناطق ارائه خدمات تعمیرات یخچال و فریزر فیلور در کرج توسط آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر فیلور در شهریار و اندیشه آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

محدوده ارائه خدمات تعمیرات یخچال و فریزر فیلور در فردیس توسط آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، شهرک دهکده، 48 دستگاه، شهرک داروگر، بلوار بهاران، منظریه، شهرک طالقانی، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج، شهریار، فردیس و اندیشه آی پی امداد

استفاده از خدمات شرکت آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی برقی فیلور در کرج، شهریار، فردیس و اندیشه مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و هزینه های تعمیرات را به حداقل مقدار ممکن میرساند. با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق تا به اینجا سعی کردیم تمامی امکانات و نکاتی که برای استفاده از خدمات شرکت آی پی امداد لازم است بدانید را به شما اعلام کنیم. در این قسمت سعی داریم مزایایی که شرکت آی پی امداد در اختیار شما قرار می دهد را به صورت خلاصه بیان کنیم تا بتوانید یک نتیجه گیری خوب در زمینه استفاده از خدمات شرکت آی پی امداد داشته باشید:

 • استفاده تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد از قطعات فابریک
 • کاهش 75% هزینه های تعمیر با استفاده از خدمات آی پی امداد
 • متخصص بودن نیروی انسانی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد
 • پشتیبانی قوی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

تعمیرات لوازم خانگی فیلور در فردیس

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

تعمیرات لوازم خانگی فیلور در شهریار و اندیشه

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست