logo logo تعمیرات جاروشارژی هاردستون با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیرات جارو شارژی هاردستون

تعمیرات جارو شارژی هاردستون
تعمیرات جارو شارژی هاردستون
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات جارو شارژی هاردستون به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرگاه مجاز و تخصصی تعمیرات جارو شارژی هاردستون با دارا بودن شعب متعدد در سرتاسر شهر تهران از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب؛ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان و مصرف کنندگان جاروشارژی های هاردستون میباشد. تعمیرکاران در نمایندگی تخصصی آی پی امداد در سریع ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه خدمات با کیفیت تعمیر و تعویض قطعات جارو شارژی هاردستون را برای شما عزیزان فراهم آورده اند.

کاربران گرامی، به یاد داشته باشید با استفاده از خدمات تعمیرگاه مرکزی جاروشارژی هاردستون در آی پی امداد میتوانید تا 75 درصد در هزینه تعمیر دستگاه خود صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیرات جاروشارژی هاردستون در تهران

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرات جاروشارژی هاردستون در تهران به صورت زیر است:

 • اولین راه ارتباط با تعمیرگاه مجاز مرکزی هاردستون تماس با نزدیکترین‌شعبه می باشد.
 • لازم به ذکر است که برای ارتباط با بخش تعمیر جارو شارژی هاردستون می توانید به صورت آنلاین و از طریق سایت آی پی امداد درخواست ارسال کنید.
 • بعد از ارسال درخواست و یا برقراری تماس با مرکز آی پی امداد مشخصات شما ثبت شده و نام متخصص مربوطه همراه کد اشتراک به گوشی شما پیامک می شود.
 • تعمیرکار جارو شارژی هاردستون در بازه زمانی بسیار کوتاه و کمتر از یک ساعت برای تعمیر در محل مربوطه حاضر می گردد.
 • اگر خواهان تعمیر جاروشارژی هاردستون در منزل نیستید، در این صورت می توانید به کارگاه مجهز آی پی امداد مراجعه نمایید.

خدمات تعمیر جاروشارژی هاردستون در تهران

استفاده طولانی از جاروشارژی هاردستون باعث می شود تا در برخی مواقع بعضی از قطعات داخلی جارو دچار مشکل شود که اکثرا رعایت نکردن نکات ایمنی و نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با روش استفاده صحیح از جارو باعث می شود تا چنین مشکلاتی به وجود بیاید، ولی با وجود نمایندگی تعمیرات جارو شارژی هاردستون تمام نگرانی ها در رابطه با رفع مشکل جارو از بین رفته است.

دیگر نیازی نیست تا زمان طولانی و یا هزینه های زیاد را برای تعمیر جارو شارژی متحمل شوید، با وجود افراد متخصص در نمایندگی های تعمیرات جارو شارژی هاردستون در تهران امکان تعمیر تمام مشکلات به وجود آمده در جاروشارژی در سریع ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه به وجود آمده است.
مشتریان عزیز خیلی راحت می توانند با ثبت سفارش آنلاین و یا برقراری تماس با مرکز تعمیر جارو شارژی هاردستون در تهران، خواستار تعمیر دستگاه در سریع ترین زمان ممکن شوند، که با وجود مرکز تعمیر آی پی امداد تمام این کارها به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

تعمیرات جارو شارژی هاردستون در محل یا در منزل

امکان دریافت خدمات متنوع در رابطه با تعمیر لوازم برقی مختلف مانند جاروشارژی یکی از خدمات ویژه ارائه شده توسط مرکز تعمیر آی پی امداد می باشد که با هدف جلب رضایت و همچنین راحتی بیشتر مشتریان انجام می شود.

 • مشتریان خیلی راحت می توانند بدون مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد و با صرفه جویی در زمان و هزینه خواستار رفع مشکل در محل یا در منزل شوند.

از مزیت های دیگر استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جارو شارژی هاردستون در یا محل و یا منزل:

 • تمام هزینه های اضافی حمل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه حذف می گردد.
 • مشتریان می توانند با بهره مندی از تعمیر دستگاه در منزل از لحاظ زمانی صرفه‌جویی کنند و خیلی راحت، زمان خود را به انجام کارهای مورد علاقه و مهم سپری کنند.
 • در صورت تعمیر دستگاه در محل این امکان به وجود می آید تا مشتریان، مراحل انجام کار را مشاهده نمایند.
 • همچنین کمک گرفتن از نمایندگی تعمیرات جارو شارژی هاردستون باعث می‌شود تا دستگاه به صورت صد در صدی تعمیر شده و تمام نگرانی ها در رابطه با تعمیر صحیح جارو از بین برود.

هزینه تعمیر جاروشارژی هاردستون در تعمیرگاه مجاز و مرکزی آی پی امداد

هزینه تعمیرات جاروشارژی هاردستون با توجه به مبلغ تعیین شده از طرف اتحادیه و مراکز مربوطه مشخص می گردد، همین مورد باعث شده تا هزینه تعمیرجاروشارژی هاردستون در تعمیرگاه مجاز و مرکزی آی پی امداد، هزینه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه باشد.

از مهمترین مزایای دیگر برای مشتریان توسط نمایندگی تعمیرات جارو شارژی هاردستون، امکان برآورد هزینه های احتمالی با در نظر گرفتن مشکل دستگاه می باشد.

در واقع یک لیست کامل از هزینه های مشخص شده برای اطلاعات بیشتر مشتریان آماده می گردد و در پایان کار به مشتری تحویل داده می‌شود
تا مشتری تمام جزئیات در رابطه با هزینه را بداند.

در برخی مواقع هزینه تعمیر جاروشارژی هاردستون در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد ممکن است بنا به دلایل زیر تغییر کند:

 • نوع مدل جارو شارژی هاردستون قدیمی و یا نابود بودن، می تواند باعث تفاوت قیمت در قطعات مربوطه شود.
 • همچنین استفاده کردن از قطعات فوق العاده با کیفیت هنگام تعمیر جاروشارژی هاردستون به وسیله تعمیرکار آی پی امداد بعث تغییرهزینه می گردد.
 • مدت زمان ضمانتنامه برای تعمیرات جاروشارژی هاردستون به وسیله نمایندگی

راهنمای تعمیرات و عیب یابی جارو شارژی هاردستون به وسیله تعمیرکار آی پی امداد

استفاده بلند مدت و مکرر از جاروهای شارژی هاردستون در برخی مواقع ممکن است، باعث بروز مشکلاتی شود که در این حالت کمک گرفتن از افراد متخصص برای رفع مشکل بهترین راه حل می باشد. در این صورت از لحاظ زمان وهزینه صرفه جویی خواهید کرد و از بروز مشکلات جدی در دستگاه خودداری می‌شود.

پس کمک گرفتن ازافراد متخصص نقش بسیار زیادی در جلوگیری از خراب شدن دائمی جارو و پرداخت هزینه های اضافی دارد.
در ادامه مطالب به چند نمونه از رایج ترین مشکلات و راه حل ها های ارائه شده توسط نمایندگان تعمیر جارو شارژی هاردستون بیان شده است.

دلیل کاهش مکش جاروشارژی هاردستون چیست برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد؟

هنگامی که کاهش مکش در جاروشارژی هاردستون اتفاق افتاد در این صورت برای مشکل رفع مشکل می توانید کارهای زیر را انجام بدهید:

 • مهمترین عاملی که باعث کاهش مکش در جارو شارژی می شود، پربودن محفظه جارو می باشد، که برای رفع ایراد باید محفظه را تمیز کنید تا مکش افزایش پیدا کند.
 • همچنین کثیف بودن غلتک های برس جارو شارژی نیز یکی دیگر از علل کاهش مکش جارو می باشد، که باید بخش پارویی را از لوله جدا نمایید و به صورت کامل تمیز کنید در این صورت کاهش مکش رفع می گردد.
 • همچنین یکی دیگر از علل کاهش مکش در جارو شارژی هردستون، پر بودن لوله های جارو از آشغال و یا و اجسام خارجی، مانند قطعات اسباب بازی و… می باشد، که مانع از گردش هوای مناسب در دستگاه می شود، که در این حالت نیز برای رفع ایراد باید لوله جارو را تمیز کنید.

دلیل خاموش شدن ناگهانی جاروشارژی هاردستون چیست برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که جاروشارژی هاردستون به صورت ناگهانی خاموش می شود در این صورت باید برای رفع عیب کارهای زیر را انجام دهید:

 • مهمترین عاملی که باعث عملکرد صحیح جارو می شود، جریان داشتن مناسب هوا مناسب داخل جارو می باشد که در برخی مواقع عواملی باعث مسدود شدن این جریان هوا می‌شود که یکی از این علت ها پر بودن محفظه می باشد، که شما برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی بهتر است بعد از هر بار استفاده از جارو محفظه را به صورت کامل تمیز کنید.
 • همچنین مسدود بودن لوله ها نیز می‌تواند مانع گردش هوایی صحیح در داخل دستگاه شود که در این حالت نیز با تمیز کردن لوله جارو می توانید از خاموش شدن ناگهانی جلوگیری کنید.
 • از علت‌های دیگر خاموش شدن ناگهنی جارو، کثیف بودن بیش از اندازه فیلتر جارو می باشد که باعث عدم جریان صحیح هوا در داخل دستگاه می شود که در این حالت نیز فیلتر را تمیز کنید.
 • در نهایت اتمام عمر باتری از علت های دیگر کار خاموش شدن ناگهانی جارو می باشد که در این صورت باید تعویض گردد.

دلیل شارژ نکردن جاروشارژی هاردستون چیست برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که جارو شارژی هاردستون به صورت صحیح شارژ نمی کند برای رفع مشکل می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • معمولا وقتی که پایه شارژر مشکل داشته باشد در این حالت جاروشارژی به صورت صحیح شارژ نخواهد کرد، پس هنگام گذاشتن جارو شارژی در محل شارژ از قرار گرفتن صحیح آن در جای خود و برقراری اتصال اطمینان حاصل کنید.
 • همچنین یکی دیگر از دلایل شارژ نشدن جارو، نبوده جریان برقدر پریز یا وجود گشتی و خرابی در سی می باشد و در نهایت پایان عمر مفید بطری از علت های دیگر شارژ نشدن جارو شارژی هاردستون است.

دلیل نچرخیدن غلتک برس جاروشارژی هاردستون چیست برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در مواقعی که غلتک برس جارو شارژی هاردستون به صورت نمی چرخد در این صورت برای تعمیر و عیب یابی نکات زیر را بررسی نمایید:

 • از دلایلی که می‌تواند مانع ازچرخیدن صحیح غلتک جارو شارژی هاردستون شود، پاره شدن تسمه باشد که در این صورت باید تعویض گردد.
 • همچنین وجود پرز و مو در بخش غلتک ها نیز می‌تواند مانع از چرخش صحیح غلتک شود که باید به صورت کامل تمیز گردد.

دلیل ایجاد بوی سوختگی در جاروشارژی هاردستون چیست و برای اینکه مشکل و تعمیر چه باید کرد؟

اگر هنگام کار با جاروشارژی بوی سوختگی احساس کردید برای رفع مشکل و تعمیر می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • به هیچ عنوان از جارو شارژی به صورت طولانی استفاده نکنید، چون در این حالت به موتور فشار وارد شده و باعث ایجاد بوی سوختگی می‌شود.
 • همچنین پاره شدن تسمه نیز می‌تواند باعث ایجاد فشار به موتور شده و بوی سوختگی یجاد کند.
 • کثیف بودن بیش از اندازه فیلترها نیز، باعث ایجاد فشار در بخش موتور شده و بوی سوختگی ایجاد می کند.
 • پس در این صورت باید همیشه جارو را به صورت صحیح تمیز کنید.

دلیل ایجاد صدای زیاد در جاروشارژی هاردستون چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که صدای بسیار زیادی در جاروشارژی هاردستون مشاهده کردید در این صورت می توانید برای رفع مشکل کارهای زیر را انجام دهید:

 • از اصلی ترین دلایل ایجاد صدای زیاد در جارو شارژی هاردستون، مسدود بودن لوله ها با اشغال می باشد، که می تواند صدای زیادی تولید کند که باید به صورت کاملا تمیز گردد.
 • اگر بخش پارویی جارو شکستگف شده باشد در این صورت نیز می تواند صدای زیادی تولید کند.
 • شکستگی بلبرینگ نیز یکی از علت‌های تولید صدای بسیار زیاد هنگام استفاده از جارو شارژی هاردستون می باشد.

دلیل گرم شدن بیش از اندازه جارو شارژی هاردستون چیست و برای حل این مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که جارو شارژی هاردستون بیش از اندازه گرم شود در این حالت برای رفع مشکل باید کارهای زیر را انجام دهید:

 • همیشه تایم استفاده از جارو را کاهش بدهید.
 • کثیف بودن، بخش های مختلف جارو مانند فیلتر لوله و محفظه می تواند باعث ایجاد فشار در موتور شده و باعث داغ شدن موتور گردد و با تمیز کردن صحیح جارو می توانید از بروز چنین مشکلی جلو گیری کنید.

دلیل روشن نشدن جارو شارژی هاردستون چیست و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که جارو شارژی هاردستون روشن نشد در این صورت برای تعمیر و عیب یابی می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • هنگامی که جاروشارژی را در پایه شارژر قرار می‌دهید جارو شروع به شارژ می کند و وقتی جریان الکتریکی از باتری به بخش موتور انتقال داده می‌شود در نتیجه باعث روشن شدن جارو می شود،که اگر این عمل اتفاق نیافتد، در نتیجه آن، جارو روشن نمی گردد.
 • همچنین از دلایل مهم دیگر که می‌تواند باعث روشن نشدن جارو شارژی شود خراب بودن موتور دکمه و یا برد می باشد.

نتیجه گیری در رابطه با نمایندگی تعمیرات جاروشارژی هاردستون در تهران

نمایندگی جارو شارژی هاردستون در تهران که دارای تیم فوق‌العاده تخصصی می باشد، با هدف راحتی بیشتر مشتریان خدمات متنوعی با همراه با گارانتی به مشتریان ارائه می دهد و تمام کسانی که خواستار تعمیر جاروشارژی هستند خیلی راحت می توانند با برقراری تماس با مرکز نمایندگی تعمیرات جاروشارژی هاردستون تماس حاصل کرده و یا به صورت آنلاین درخواست تعمیر ارسال کنند، که در نتیجه آن تعمیرکاران مربوطه با مشتری ارتباط برقرار کرده و در سریعترین زمان ممکن برای تعمیر دستگاه در محل حاضر می‌شوند.

خوشبختانه با وجود افراد متخصص و تیم حرفه ای در نمایندگی های تعمیرات جاروشارژی هاردستون امکان رفع تمام مشکل های جارو در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه امکان پذیر است.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروشارژی هاردستون در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروشارژی هاردستون در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروشارژی هاردستون به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروشارژی هاردستون، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد