logo logo تعمیر لوازم خانگی ارج با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ارج در کرج

نمایندگی تعمیرات ارج در کرج
تعمیرات ارج در کرج
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ارج در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از قدیمی ترین برندهای ایرانی که در زمینه تولید محصولات خانگی فعال است، برند ارج می‌باشد. لوازم مربوط به این برند شامل محصولات مرتبط با سرمایش گرمایش، یخچال و … می‌شود‌. این شرکت توانست در سال ۱۳۱۶ فعالیت خود را آغاز کند و هر روز بیش از پیش گسترش پیدا کند‌. اگر شما نیز صاحب محصولات این برند هستید و با خرابی آنها مواجه شدید، باید تمامی نکات مربوط به استفاده از تعمیرات لوازم خانگی ارج در استان البرز را بدانید. در این مقاله قصد داریم تمامی مسائل و موارد مربوطه را بررسی کنیم تا شما بتوانید خدمات را با بهترین حالت ممکن دریافت کنید. لازم است این خبر را به شما بدهیم که شرکت آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار فعالیت خود را آغاز کرده و در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به شما بکند.

کاربران گرامی؛ شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد با با ایجاد نمایندگی های فعال در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه آماده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی ارج مانند یخچال، ماشین لباسشویی و … میباشد.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج، فردیس، اندیشه، شهریار

زمانی که با خرابی لوازم برقی از برند ارج مواجه می‌شوید، به هیچ عنوان استفاده از این لوازم را ادامه ندهید و در اولین قدم با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در فردیس، اندیشه، کرج و شهریار تماس بگیرید. همچنین توجه کنید که اگر ساکن استان البرز هستید، با نمایندگی‌های فعال در البرز تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. برای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج ازدو طریق می‌توانید اقدام کنید:

 1. اولین راه تماس با شماره‌ی 02158941 است که پس از برقراری تماس با این شماره و ثبت درخواست تا حداکثر یک ساعت تکنسین مربوطه به محل اعزام شده و مشکل را حل می‌‌‌کند.
 2. راه بعد استفاده از فرم آنلاین تعمیرات لوازم خانگی ارج است.  در این فرم شما می‌توانید خرابی لوازم خانگی ارج در کرج را اعلام کنید تا کارشناسان مربوطه برای رفع مشکل به آدرسی که در فرم‌ ثبت کرده‌اید، بیایند و تعمیرات را در محل انجام دهند.
 3. با ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در استان البرز از هر دو طریق، کارشناس مربوطه در حدود کمتر از یک ساعت موظف است که خود را به محل کار و یا منزل شما برساند و خدمات خواسته شده را ارائه دهد.
 4. همچنین پس از انجام تعمیرات و ارائه‌ خدمات تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج، میزان رضایتمندی شما به صورت کامل بررسی و پیشنهادات و انتقاداتتان اعمال می‌گردد.

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج کرج، اندیشه، شهریار و فردیس در محل کار یا منزل شما

پس از اینکه با خرابی لوازم برقی خانگی مواجه شدیم، باید چه کاری انجام دهیم و دقیقا این کار در چه زمانی می تواند قابل انجام باشد. برای بررسی این موضوع لازم است به شما اعلام کنیم که شرکت‌ آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در استان البرز این امکان را در حداقل زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. شما پس از ثبت درخواست تا حداکثر یک ساعت پس از آن کارشناس مربوطه را در محلی که مشخص کرده‌اید، خواهید داشت. خدمات مربوط به تعمیرات را نیز سریعا دریافت خواهید کرد‌. با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق می توانید از خدمات شرکت آی پی امداد استفاده کنید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج، اندیشه، شهریار و فردیس آی پی امداد چه وظایفی دارد؟

پس از اینکه شما درخواست خود را مبنی بر ارسال تکنسین و کارشناس به محل برای تعمیر لوازم خانگی ارج در کرج ثبت می‌کنید، کارشناسان مربوطه موظفند که به تمامی نکات گفته شده در زیر عمل کنند:

 • حضور در محل در کمتر از یک ساعت: پس از ثبت درخواست کارشناس مربوطه موظف است تا حداکثر یک ساعت خود را به محلی که شما درخواست داده‌اید، برساند و خدمات را ارائه کند.
 • عیب یابی و توضیح دقیق مشکل: پس از رسیدن کارشناس و بررسی دستگاه برند ارج در کرج، باید عیب و مشکلی که دستگاه با آن مواجه شده است را به صورت کامل برای شما توضیح دهد. از این طریق می توانید دقیقا متوجه مشکل ایجاد شده شوید.
 • انجام خدمات نسبت به تعرفه‌ تصویب شده توسط اتحادیه: تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در استان البرز نمی‌تواند بیشتر از تعرفه‌ ثبت شده از شما درخواست پرداخت هزینه داشته باشد و تمامی مخارج و هزینه‌ها زیر نظر آی پی امداد می‌باشد.
 • تعویض قطعه با قطعات اورجینال و فابریک: تمامی تعمیرکارانی که توسط آی پی امداد به محل اعزام می‌شوند، قطعه‌های خراب را با قطعات اورجینال تعویض می‌کنند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ارج در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه کجاست؟

از مهمترین محصولات شرکت ارج می توان به یخچال فریزرهای این برند اشاره کرد. داشتن مشخصات قابل توجه یخچال‌های ارج توانسته باعث پرطرفدار شدن آن شود. از بین مشخصات موجود می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

گنجایش مناسب، ارتفاع استاندارد، تعداد طبقات مناسب، تعداد کشو لازم، جهت باز شدن درب، جا دار بودن و … همه و همه در پرطرفدار شدن محصولات این برند تاثیر مضاعفی گذاشته است. با توجه به اینکه برند ارج یک برنده ایرانیست، توانسته بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کرده و محصولات مناسب عرضه کند. اگر یخچال شما از این برند خراب شده، می‌توانید برای تعمیر آن از خدمات شرکت آی پی امداد استفاده کنید. آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در استان البرز مشغول به فعالیت است و این امکان را به شما میدهد تا در حداقل زمان ممکن خدمات مربوطه را دریافت نمایید.

هزینه تعمیر یخچال ارج در کرج

هزینه‌ تعمیر یخچال ارج مانند سایر محصولات تا قبل از مشاهده شدن توسط تعمیرکار قابل پیش بینی به صورت دقیق نیست. تنها مواردی که شما باید بدانید این است که با استفاده از خدمات شرکت آی پی امداد می توانید تا ۷۵ درصد در هزینه های مربوطه صرفه‌جویی داشته باشید. همچنین پس از ثبت درخواست شما تا حداکثر یک ساعت پس از آن کارشناس مربوط به محلی که مشخص کرده اید، اعزام می شود. خدمات این مرکز توسط تکنسین ها و کارشناسان کاربلد ارائه می گردد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ارج در کرج کدام است؟

اگر بخواهیم در بین محصولات موجود از برند ارج یکی از بهترین محصول های آن را معرفی کنیم ماشین لباسشویی است. ماشین لباسشویی برند ارج دارای مشخصات ویژه و قابل توجهی بوده است. همچنین محصول توانست در بین محصولات هم رده های خود قابلیت توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظرفیت بالا
 • مجهز بودن به صفحه نمایش ال ای دی
 • داشتن ۱۵ برنامه شستشو
 • برنامه های ویژه شستشوی دستی، شستشوی مختلط، شستشوی کامل و شستشوی البسه نخی
 • ابعاد استاندارد و … همه و همه از ویژگی های ماشین لباسشویی برند ارج است. تمامی مواردی که گفته شد از جمله نکاتی است که برند ارج در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. اگر دارای ماشین لباسشویی برند ارج هستید و به تازگی متوجه خرابی آن شده اید، لازم نیست نگران باشید. شما برای رفع مشکلات مربوطه می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در کرج بهره مند شوید. تمامی این خدمات توسط شرکت آی پی امداد در اختیار شما قرار می گیرد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج در کرج

قصد داریم در این قسمت، در رابطه با هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج در استان البرز صحبت کنیم. قطعا می دانید که هزینه‌های مربوطه می تواند طیف گسترده و وسیعی را در اختیار داشته باشد و این هزینه قابل پیش بینی دقیق نیست. با در نظر گرفتن موارد فوق لازم است برای اطلاع پیدا کردن از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ارج به صفحه تعرفه تعمیر ماشین لباسشویی در وبسایت آی پی امداد مراجعه کنید. این امکان برای تمامی مخاطبین شرکت آی‌پی امداد فراهم شده و بدون نگرانی می توانید از این امکان بهره مند شوید.

تعمیر لوازم برقی آشپزخانه ارج در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج اقدام به تعمیر تمامی لوازم اعم از لوازم آشپزخانه این برند کرده است. شما در صورتی که ساکن کرج، فردیس، اندیشه و شهریار هستید، می‌توانید بدون پرداخت هزینه برای جابه‌جایی لوازم خانگی ارج و یا درخواست تعمیرکار از تهران، فقط در یک ساعت مشکل لوازم خانگی ارج را با بهترین خدمات ممکن حل کنید. همچنین در صورت نیاز برای اطلاع پیدا کردن از نمایندگی های رسمی برند ارج در ایران میتوانید با شماره ای که روی کارت گارانتی دستگاه ثبت شده، تماس حاصل فرمایید.

محدوده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار توسط آی پی امداد

آی پی امداد با هدف تسهیل خدمات تعمیری برای افراد ساکن البرز اقدام به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه کرده است و با احداث شعب متعدد در استان البرز آماده ارائه خدمات در محله های زیر می باشد:

مناطق ارائه خدمات تعمیرات یخچال، لباسشویی ارج در کرج توسط آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی، یخچال ارج در شهریار و اندیشه آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

محدوده ارائه خدمات تعمیرات یخچال، لباسشویی ارج در فردیس توسط آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، شهرک دهکده، 48 دستگاه، شهرک داروگر، بلوار بهاران، منظریه، شهرک طالقانی، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج، شهریار، فردیس و اندیشه آی پی امداد

تا به اینجا به بررسی دقیق نحوه استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ارج در استان البرز پرداختیم، در ادامه می خواهیم بدانیم که برای تعمیر این محصولات در کرج چرا باید آی پی امداد را انتخاب کرد؟

 • استفاده تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد از قطعات فابریک
 • کاهش 75% هزینه های تعمیر با استفاده از خدمات آی پی امداد
 • متخصص بودن نیروی انسانی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد
 • پشتیبانی قوی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات لوازم خانگی ارج در کرج

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

تعمیرات لوازم خانگی ارج در فردیس

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

تعمیرات لوازم خانگی ارج در شهریار و اندیشه

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست