logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

ارور کولرگازی کامفورت ایر

ارور کولرگازی کامفورت ایر
ارور کولرگازی کامفورت ایر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله ارور کولرگازی کامفورت ایر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

ارور کولرگازی کامفورت ایر یکی از اتفاقاتی است در صورت سرویس نکردن کولر گازی اتفاق می افتد. با توجه به بررسی های انجام شده، علت اصلی ارور کولر گازی مراقبت نکردن از دستگاه و سرویس نکردن کولرگازی کامفورت ایر است که موجب خراب شدن قطعات داخلی کولرگازی و در نتیجه آلارم کولر گازی کامفورت ایر می شود. در این مطلب به بررسی اینکه چه عواملی باعث هشدار کولر گازی کامفورت ایر می شوند و روش های رفع  کد خطا کولرگازی کامفورت ایر می پردازیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب همراه آی پی امداد باشید.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات کولر گازی کامفورت ایر صرفه جویی داشته باشید.

دلایل کد خطا کولرگازی کامفورت ایر

دلایل کد خطا کولرگازی کامفورت ایر با توجه به نوع دستگاه و هشداری که در پنل کولرگازی نمایش داده می شود، متفاوت است. تنها زمانی می توان به تشخیص کد خطا در کولرگازی کامفورت ایر پرداخت که دستگاه توسط تکنسین کولرگازی کامفورت ایر عیب یابی شود. اما طبق بررسی های انجام شده برخی از دلایلی که باعث آلارم کولرگازی کامفورت ایر می شوند عبارت است از:

 • خطای جریان فاز برای کمپرسور
 • قطع شدن جریان فاز مرتبط با کمپرسور
 • خراب شدن سنسور کندانسور
 • نرمال نبودن سیستم دستگاه اسپیلت
 • بالا بودن جریان برق
 • قفل شدن فن
 • داغ شدن موتور کولرگازی

راه های برطرف کردن ارور کولرگازی کامفورت ایر چیست؟

رفع کد خطا کولرگازی کامفورت ایر چگونه امکان پذیر است؟ رفع کد آلارم اسپیلت کامفورت ایر با توجه به علت هشدار کولرگازی کامفورت ایر متفاوت است. برای رفع علت ارور کولرگازی کامفورت ایر باید از نمایندگی کولر گازی کامفورت ایر درخواست شود تا تعمیرکار کولر گازی کامفورت ایر را برای تعمیر و رفع هشدار به محل اعزام کند. اغلب تکنسین های دوره دیده در این حوزه با تشخیص علت ارور کولرگازی کامفورت ایر با استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات اورجینال برای تعمیر کولرگازی اقدام می کنند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات کولرگازی کامفورت ایر چگونه در تهران به خدمات میپردازد؟

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات کولرگازی کامفورت ایر در تهران با حضور در محل برای تعمیرات کولرگازی کامفورت ایر اقدام می کند‌. برای اینکه بخواهید تکنسین اسپیلت کامفورت ایر به محل مورد نظر شما اعزام شود، باید از طریق راه های ارتباطی با نمایندگی تعمیرات کولرگازی کامفورت ایر تماس گرفته و درخواست خود در خصوص تعمیر و رفع هشدار کولرگازی کامفورت ایر در تهران در محل ثبت کنید. برای بر قراری ارتباط با شرکت آی پی امداد به عنوان نمایندگی کولرگازی کامفورت ایر باید از طریق شماره تماس 02158941 تماس بگیرید. سپس درخواست خود را برای اعزام تعمیرکار کولرگازی کامفورت ایر در تهران در محل به ثبت برسانید.

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات کولر گازی کامفورت ایر در محل

بعد از ثبت شدن درخواست شما در شرکت آی پی امداد به عنوان نمایندگی کولرگازی کامفورت ایر در تهران، نیروها در کمتر از یک ساعت با تجهیزات کامل به محل تعمیرات اعزام می شوند. بعد از حضور در محل تکنسین کولر گازی کامفورت ایر با استفاده از تجهیزاتی که با خود به همراه دارند، برای تعمیر کولرگازی کامفورت ایر اقدام می کنند. چنان =چه علت ارور کولرگازی کامفورت ایر خراب شدن قطعات باشد، بعد از رضایت مشتری، برای تعمیر یا تعویض قطعات کولرگازی کامفورت ایر با استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیرات اقدام می کنند.

چرا برای خدمات تعمیر اسپیلت کامفورت ایر از آی پی امداد استفاده کنیم؟

آی پی امداد به عنوان نمایندگی کولرگازی کامفورت ایر در استان تهران برای تعمیر اسپیلت کامفورت ایر خدمات منحصر به فردی را به مشتریان ارائه می دهد که عبارتند از:

 • آی پی امداد برای راحتی و رفاه مراجعه کنندگان، تعمیر و عیب یابی کولر گازی را در محل انجام می دهد.
 • شرکت آی پی امداد نیروهای خود را در کمتر از یک ساعت بعد از ثبت شدن درخواست مراجعه آن کننده، آن ها را به محل تعمیرات اعزام می کنند.
 • آی پی امداد یکی از تعمیرگاه های یا سابقه در استان تهران است که تعمیرات کولر و سایر دستگاه ها را با استفاده از قطعات اورجینال و تجهیزات پیشرفته تعمیر می کند.
 • مجموعه آی پی امداد از نیروهای متخصصی که در حوزه تعمیرات کولرگازی دوره دیده اند، برای اعزام به محل کمک می گیرد.

نتیجه گیری از ارور کولر گازی کامفورت ایر

در مطلب بالا به توضیح علت های ارور کولرگازی کامفورت ایر و روش رفع هشدار کولرگازی کامفورت ایر پرداختیم. شرکت آی پی امداد به عنوان نمایندگی کولرگازی کامفورت ایر از بهترین نیروها و قطعات برای تعمیر کردن لوازم خانگی استفاده می کند. بنابراین شما می توانید با خیال راحت تعمیر کردن کولرگازی خود را به این شرکت بسپارید. تعمیرکار کولرگازی کامفورت ایر در کمتر از یک ساعت از سوی شرکت آی پی امداد به محل تعمیرات اعزام می شود. سپس تعمیرات کولرگازی کامفورت ایر را در محل انجام می دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد