logo logo تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت با ما در تماس باشید 021-58941

ارور ماشین ظرفشویی باکنشت

ارور ماشین ظرفشویی باکنشت
ارور ماشین ظرفشویی باکنشت
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله ارور ماشین ظرفشویی باکنشت به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

از جمله مهم ‌ترین مطالبی که کاربران و تعمیرکاران ماشین ظرفشویی باکنشت باید بدانند ارور های مختلف ماشین ظرفشویی باکنشت و نحوه برطرف کردن آن ‌ها است. این مسئله به این دلیل حائز اهمیت است که کد های خطا در ماشین ظرفشویی باکنشت بیانگر وجود مشکل در دستگاه هستند و بی ‌توجهی به آن‌ ها ممکن است باعث خراب شدن دستگاه و کار نکردن آن شود. آیا شما نیز به دنبال ارور ماشین ظرفشویی باکنشت و روش ‌های برطرف کردن آن هستید؟ در این مقاله تمام کدهای خطای ماشین ظرفشویی باکنشت به همراه راه ‌های رفع آن برای شما توسط مجموعه قوی آی.پی امداد جمع‌ آوری ‌شده است پس در صورتی ‌که از کاربران ماشین ظرفشویی باکنشت هستید و یا اینکه علاقمند به کسب اطلاعاتی در این زمینه می‌باشید ما را در ادامه مطلب همراهی کنید.

با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید تا 75 % در هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت صرفه جویی داشته باشید.

کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت

آیا در حال کار کردن با ماشین ظرفشویی باکنشت خود هستید که ناگهان متوجه کد های خاصی بر روی صفحه ‌نمایش آن می‌شوید؟ آیا تصور می‌کنید نمایش ارور بر روی صفحه ‌نمایش ماشین ظرف‌ شویی ‌تان نشان ‌دهنده مشکل جدی در ماشین ظرفشویی است؟ یکی از مهم ‌ترین نگرانی ‌های کاربران ماشین ظرفشویی باکنشت این است که دلیل ارور ها و کد های خطایی که در برخی از مواقع بر صفحه ‌نمایش ماشین ظرفشویی نمایان می‌شوند چیست و نحوه بر طرف کردن آن نیز چگونه است؟ پاسخ به این سؤال این است که ارور ماشین ظرفشویی باکنشت که با معمولاً با حروف بزرگ انگلیسی و عددی در کنار آن نمایان می‌شود نمایانگر این موضوع هستند که مشکلی در ماشین ظرفشویی وجود دارد که شما باید آن مشکل را شناسایی و برطرف کنید. نگران نشوید مشکل ماشین ظرفشویی شما قابل ‌حل است.

اگر اطلاعات کافی درزمینۀ تعمیرات ماشین ظرفشویی ندارید بهتر است بر طرف کردن ارورهای ماشین ظرفشویی باکنشت خود را به نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت بسپارید و از تعمیر آن توسط خودتان و افراد غیر حرفه ‌ای خودداری کنید چون تشخیص درست ارور ماشین ظرفشویی باکنشت نقش مهمی در سلامت و افزایش عمر دستگاه ایفا می‌کند و این مسئله از نظر اقتصادی برای شما بسیار به‌ صرفه‌ تر می‌باشد.

ارور F8 ماشین ظرفشویی باکنشت

ارور علت ارور
F8 نامناسب بودن سطح آب

این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود که برخی از آن‌ ها عبارتند از:

 • بسته شدن صافی‌ ها
 • خراب شدن پمپ گردش آب
 • خراب شدن نشانگر آب

رفع عیب کد خطای ‌F8 ماشین ظرفشویی باکنشت:

برای برطرف کرد کد خطای F8 ماشین ظرفشویی باکنشت اقدامات زیر را انجام دهید:

 • صافی‌ های موجود در ماشین ظرفشویی را ازنظر بسته بودن بررسی کنید.
 • عملکرد پمپ گردش آب را چک کنید و اگر نیاز بود آن را تعویض نمایید.
 • نشانگر آب را بررسی کنید.

ارور … ماشین ظرفشویی باکنشت

ارور علت ارور
روشن نشدن ماشین ظرفشویی

رفع عیب کد خطای ‌ ماشین ظرفشویی باکنشت:

 • اگر کد خطای … به دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی باشد؛ ابتدا درب ماشین ظرفشویی را چک کنید و از بسته بودن آن مطمئن شوید.
 • اگر درب ماشین ظرفشویی بسته بودن کابل برق ماشین ظرفشویی را که متصل به پریز است بررسی و در صورت وجود قطعی و اتصالی آن را تعویض کنید.
 • اگر با انجام اقدامات گفته‌ شده مشکل ماشین ظرفشویی شما برطرف نشد پیشنهاد می‌کنیم برای حل مشکل ماشین ظرفشویی باکنشت خود با آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، تماس بگیرید.

ارور FA ماشین ظرفشویی باکنشت

ارور علت ارور
FA آب از درون ماشین ظرفشویی به بیرون نشت پیدا کرده.

علت نشتی آب از زیر ماشین ظرفشویی به دلیل وجود آب در قسمت پایین ظرفشویی و خراب شدن حسگر ایجاد می‌شود.

رفع عیب کد خطای ‌FA ماشین ظرفشویی باکنشت:

 • شما برای رفع کد خطای FA باید حسگر ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعمیر نمایید.

ارور F6 ماشین ظرفشویی باکنشت

ارور علت ارور
F6 وجود مشکل در پرکردن آب است.

دلایل نمایش این ارور عبارتند از:

 • بسته بودن شیر ورودی آب
 • خراب شدن شیر برقی
 • خراب شدن فلومتر

رفع عیب کد خطای ‌F6 ماشین ظرفشویی باکنشت:

 • ابتدا شیر ورودی آب را بررسی کنید و در صورت بسته بودن آن را باز کنید.
 • کارکرد شیربرقی ماشین ظرفشویی باکنشت را چک کنید و مشکلات آن را بر طرف نمایید.
 • فلوتر را ازنظر سالم بودن تست کنید.

کد خطای F4 ماشین ظرفشویی باکنشت

ارور علت ارور
F4 در تخلیه آب مشکل وجود دارد.

این مشکل اغلب به دلیل خراب شدن میکروسوییچ اتفاق می‌افتد.

رفع عیب کد خطای ‌F4 ماشین ظرفشویی باکنشت:

 • برای رفع کد خطای F4 در ماشین ظرفشویی باکنشت لازم است لوله تخلیه آب از نظر وجود گرفتگی و مسدود شدن بررسی شود.
 • همچنین نمایندگی باکنشت با دقت زیاد میکروسوییچ را بررسی کنند و در صورت نیاز آن را تعویض نمایند

چه اقداماتی جهت برطرف کردن اخطار ماشین ظرفشویی باکنشت در منزل انجام دهیم؟

ماشین ظرفشویی ها از جمله مهمترین لوازم خانگی محسوب می شوند که با توجه به استفاده مداوم از آنها، ممکن است با ایرادات و مشکلاتی مواجه شوند و ارورهایی بر روی نمایشگر آنها نشان داده شود. هریک از این کد خطاها و ارورها معنای خاصی دارند و مربوط به بخش های مختلف ماشین ظرفشویی می شوند. به طور کلی با شناخت ارور و کدهای خطای ماشین ظرفشویی باکنشت می توانید نسبت به مشکلات و ایرادات دستگاه خود آگاه شوید. بعضی از این ایرادات بسیار جزئی هستند و به راحتی در منزل قابل رفع می باشند، اما با توجه به پیچیده و تخصصی بودن امر عیب یابی و رفع کدهای ارور ماشین ظرفشویی باکنشت، بهتر است از تعمیرکاران باتجربه و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. نمایندگی تعمیرات آی پی امداد می تواند به شما در امر رفع کد آلارم ماشین ظرفشویی باکنشت کمک نماید.

نتیجه‌گیری در مورد ارورها و کدهای خطای ماشین ظرفشویی باکنشت

احتمالاً با خواندن مطالب بالا متوجه شده‌اید که معنای کدهای خطا و نحوه بر طرف کردن آن در ماشین ظرفشویی باکنشت نسبت به سایر ماشین‌ های ظرفشویی متفاوت است. پس‌ از این موضوع می‌توانیم نتیجه بگیریم که تنها تعمیرکاران متخصص در زمینۀ تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت که آموزش ‌های لازم در مورد بر طرف کردن ارور ماشین ظرفشویی باکنشت دیده‌اند می‌توانند به ‌راحتی مشکل ماشین ظرفشویی شما را به‌ درستی تشخیص دهند و عیب آن را برطرف نمایند.

پیشنهاد ما به شما این است که در صورتی ‌که در تهران زندگی می‌کنید برای برطرف کردن ارور های مختلف ماشین ظرفشویی باکنشت خود با آی.پی امداد تماس بگیرید و مشکل ماشین ظرفشویی خود را در همان روز و در محل و منزل تان بدون پرداخت هیچ هزینه ‌ای در رفت و آمد حل کنید. لازم به ذکر است بدانید مجموعه آی.پی امداد دارای تعمیر کارانی متخصص و متبحر درزمینۀ تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت هستند که آماده خدمت ‌رسانی به تمام شهروندان تهرانی می ‌باشند. برای برطرف کردن کد خطای ماشین ظرفشویی باکنشت خود همین حالا با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید و مشکل ماشین ظرفشویی خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست