تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آزمایش

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش

برای تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش در تهران کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز لباسشویی آزمایش در تهران کجاست ؟

عجله نکنید و به خواندن ادامه دهید ....

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش
تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش

اینجا تعمیرگاه مجاز لباسشویی آزمایش میباشد و لازم است بدانید که تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش تخصص میخواهد و برای تعمیرات آن باید از قطعات فابریک آزمایش استفاده نمود تا باعث افزایش طول عمر لباسشویی آزمایش شما شود .

چرا برای تعمیرات لباسشویی آزمایش آی.پی امداد را انتخاب نمایید :

 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی آزمایش با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما تسهیل نموده است .
 • تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در آی.پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • تعمیرکار لباسشویی ازمایش با لباس فرم ای پی امداد در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ازمایش توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود در غیر این صورت تعمیرکار مربوطه ظرف کمتر از 1 ساعت در محل حاضر میشود .

در آی.پی امداد با سرویس ماشین لباسشویی آزمایش و مشکلات رایج این ماشین و هم چنین ویژگی های منحصر بفرد این ماشین لباسشویی آشنا می شویم ، بنابراین با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید .

توجه:چنانچه لباسشویی آزمایش خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش مندرج شده در برگه خدمات پس از فروش آزمایش تماس حاصل نمایید تا از نصب و خدمات رایگان بهره مند شوید لازم است بدانید ای پی امداد نمایندگی رسمی لباسشویی آزمایش نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز آزمایش در سراسر تهران فعال میباشد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش

آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش نمیباشد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی آزمایش در تهران فعال میباشد .

کارخانه لوازم خانگی آزمایش یکی از اولیت تولید کنندگان لوازم خانگی در ایران است که در سال 1337 در تهران به ثبت رسید و فعالیت خود را در تولید محصولات نفت سوز مانند بخاری نفتی و آبگرمکن نفتی و همچنین مصنوعات فلزی مانند میز و صندلی و تختخواب آغاز کرد.

نمایندگی تعمیرات آزمایش با رشد و توسعه لوازم خانگی همسو بود  و توانسته به محض تغییر شرایط به سمت تولیدات نوین خانگی مانند ماشین لباسشویی آزمایش، یخچال فریزر آزمایش و ... قدم بگذارد.  شاید در اغلب خانه های ایرانی های اصیل همچنان محصولاتی از این کارخانه قدیمی مانند ماشین لباسشویی آزمایش دیده شود.

کارخانه تولید لوازم خانگی آزمایش وجه تمایز خود را با سایر تولید کنندگان لوازم خانگی داخلی  تمرکز بر مدرنیزه نمودن خطوط تولید و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز برای تولید محصولاتی با کیفیت و در خور شان ایرانی می داند.

کارخانه آزمایش در حال حاضر اولین و تنهاترین شرکت تولید لوازم خانگی در ایران است که یخچال فریزر های آزمایش را بدون استفاده از گازهای مخرب لایه اوزن تولید می کند. شرکت آزمایش دیدگاه های فرا ملی خود را در بازارهای بین المللی با مشارکت دو غول تولید لوازم خانگی جهان به نام های لیبهر آلمان  و الور انگلستان دنبال می کند  و با استفاده از دانش و تخصص روز این دو شرکت نیز توانسته در تولید لوازم گرمایشی و لباسشویی آزمایش به کیفیت هایی در سطح جهانی دست پیدا کند.

هم اکنون شرکت آزمایش در سبد تولید لوازم خانگی خود به غیر از یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید آزمایش، جاروبرقی آزمایش ، کولر آبی آزمایش و آبگرمکن های پیشرفته آزمایش از ماشین های ظرفشویی تمام اتوماتیک ظرفشویی و سه نوع ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک آزمایش بهره مند می باشد .

ماشین لباسشویی آزمایش

همانگونه که آورده شد در سبد محصولات لوازم خانگی آزمایش سه مدل پیشرفته و تمام اتوماتیک ماشین لباسشویی آزمایش هم دیده می شود:

 • ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک AZ-1200-S
 • ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک AZ-1200-W
 • ماشین لباسشویی دوقلو AZ-XPB-96

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک AZ-1200-S یک ماشین فوق العاده زیبا با قابلیت تنظیم دور چرخش موتور بین 400 تا 1200 دور در دقیقه و بهره مندی از یک موتور  و قطعات برقی اروپایی می باشد.  این ماشین لباسشویی 24 برنامه شستشو دارد  و در ضمن دارای برنامه هوشمند عیب یابی نیز می باشد. کاربر می تواند ضمن دادن برنامه های مختلف شستشو به این ماشین دمای مورد نظر شستشو را هم به این ماشین لباشویی بدهد . این ماشین لباسشویی آزمایش دارای برچسب مصرف انرژی A و پایه های تنظیم برای سطوح شیب دار است.

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک AZ-1200-W ضمن داشتن توانایی ها وزقابلیت های مدل قبلی از یک برنامه پیشرفته ضد چروک و همچنین شستشوی سریع برای مواقع اضطرار برخوردار است

اما ماشین لباسشویی دوقلو AZ-XPB-96 طرفیت بالاتری را برای شستشو به کاربر ارائه می کند. طراحی منحصر به فرد این ماشین لباسشویی آزمایش به گونه ای است که درب رد بالای آن قرار گرفته و تا 1400 دور موتور اروپایی آن قابل تنطیم می باشد.  این ماشین دارای فیلتر های دائمی استیل پرزگیر است و بدنه ای دو الیخه لاکی از نوع سخت دارد که مقاومت بی نظیری در مقابل رطوبت دارد و این موضوع باعث شده تا عمر مفید این متاشین حسابی بالا برود. دارای درب های تاشو ، آبشار و حباب ساز و یقه شور و مجهز به آبکشی شرعی و اسلامی است.

ماشین های لباسشویی آزمایش تحت تخصص نیروهای متخصص و آموزش دیده این شرکت هموراه مورد سخت ترین آزمایشات کنترل کیفی قرار می گیرد و به منظور بهره وری بالاتر از جدیدترین امکانات رونمایی شده توسط واحد تخقیق و توسعه این شرکت در این دستگاه ها استفاده می شود.

ماشین لباسشویی آزمایش با رتبه انرژی  A+++برای کاهش مصرف آب و برق بسیار کارآمد می باشد و هم چنین کارایی با دور موتور۱۲۰۰ با قابلیت تنظیم ۱۲۰۰/۱۰۰۰/۸۰۰/۴۰۰ دارد که کارکرد شسشتوی قدرت مندی را ارائه می دهد ، دارای صفحه نمایش LCD لمسی و همچنین از  حافظه هوشمند برخوردار است ، عملکرد شستشو را به دلیل اینورتر بودن  ماشین لباسشویی آزمایش بدون بدون صدا و لرزش ارائه می دهد و برای ایمنی ماشین لباسشویی دارای قفل کودک و قفل اتوماتیک است که موجب می شود ماشین بدون ایجاد اختلالی در کارکردش شستشو را انجام دهد . جنس دیگ شستشو این ماشین لباسشویی تمام الماسه است .
ماشین لباسشویی آزمایش دارای ۱۶ برنامه شستشو همراه با برنامه های شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای است که تنوع شستشو را برای کاربر به ارمغان می آورد و به کاربر این امکان را می دهد تا متناسب با میزان و نوع کثیفی و همچنین تنظیم زمان برنامه به اندازه دلخواه فرایند شستشو مورد نظر خود را انتخاب کرده و بهترین نتیجه ممکن با بالاترین کیفیت شستشوی ممکن را دریافت کنند ، از آپشن های دیگر ماشین لباسشویی آزمایش شتشوی سه بعدی است  و هم چنین کاربر می تواند تنظیمات سطح آب و دما را انجام دهد .

خدمات پس از فروش آزمایش  و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش

ارائه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آزمایش در اقصی نقاط ایران و حتی کشور های هدف صادرات و همچنین ارائه پیشرفته ترین برنامه های تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی آزمایش تحت قالب انواع نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش و یا تعمیرگاه های مجاز آزمایش خدمات رسانی پس  از فروش و عیب یابی و تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی آزمایش را به امری سریع و بهینه در راستای افزایش سطح رضایت مشتریان تبدیل کرده است.

عمده تمرکز نمایندگی های خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آزمایش در ارائه خدمات نصب ، گارانتی و وارانتی محصولات لباسشویی آزمایش و در ضمن رسیدگی به شکایات و نطرات مشتریان و یا اندازه گیری رضایت مشتریان با هدف بهبود فرآیند  تولید این محصول می باشد و عمده تمرکز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش ، عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات ماشین لباسشویی آزمایش  یا برنامه های بزدید و تعویض قطعات معیوب این ماشین ها می باشد.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آزمایش

اما خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش به تنهایی جوابگوی حجم زیاد این ماشین ها در بازار مصرف ایران نبود و به منظور بهینه شدن خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش  و بخصوص اینکه این تعمیرات عمدتا به دلیل استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و فن آوری های نوین کار هر پیمانکار و یا تعمیرکاری نبود شرکت های بزرگ و متخصص تعمیر لوازم خانگی مانند شرکت تعمیر لوازم خانگی ای پی امداد با استفاده از دانش و تخصص بیش از نیم قرن تجربه خود اقدام به اخذ کد تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی آزمایش نمود  و همواره با بهره گیری از جدیدترین دانش های به کار رفته در تولید ماشین های لباسشویی آزمایش خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی آزمایش را به مشتریان این شرکت ارائه می کند.

 تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آزمایش آی پی امداد  ضمن بهره مندی از تخصص های پیشرفته تعمیر انواع ماشین لباسشویی آزمایش در تعمیرات خود از قطعات اصلی و اورجینال به کار رفته در این ماشین ها استفاده می کند و تعمیرات خود را به مدت 12 ماه از زمان تعمیر گارانتی و ضمانت می کند.

تعمیرگاه لوازم خانگی ای  پی امداد ضمن ضمانت تعمیرات خود خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین های لباسشویی آزمایش را در محل مشتری و در کمتر از چند ساعت انجام می دهند تا ضمن نظارت مستقیم خود مشتری بتواند هزینه های حمل و جابه جایی و استهلاک ماشین لباسشویی آزمایش را هم به شدت در راستای صرفه جویی در هزینه های مشتریان کاهش دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش توسط تعمیرگاه لوازم خانگی ای پی امداد حسن دیگر هم دارد. این شرکت درتمامی مناطق تهران نمایندگی فعال دارد  و خدمات خود را با تخفیف های ویژه به مشتریان اصلی خود ارائه می کند. شما هم در صورتیکه از ماشین لباسشویی آزمایش استفاده می کنید و نیاز به مشاوره و یا راهنمایی برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش خود داشتید می توانید با تماس با ما از خدمات حرفه ای ما بهره مند شوید.

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی آزمایش

در مواقع سرویس ماشین لباسشویی آزمایش ، اتصالات دیگ شستشو را با روغن زیتون یا روغن چرخ خیاطی روغن کاری کنید تا صدای کم تری در هنگام کارکرد تولید کند

در هنگام سرویس لباسشویی آزمایش شیر ورودی آب را بررسی کنید معمولا در در این ناحیه انباشته می شوند و گاها موجب کاهش فشار آب یا عدم ورود آب به داخل ماشین می گردند .

فیلتر خروجی آب را نیز در هنگام سرویس تمیز کنید زیرا در این ناحیه نیز رسوبات باعث انسداد می شود و عمل خروج آب را مختل می کند .

هرگز لباس بیش از حد مجاز در ماشین لباسشویی قرار ندهید

از مواد شوینده مناسب برای ماشین لباسشویی استفاده کنید ( پودرها یا مایع های شستشوی استاندارد ماشین لباسشویی و دارای تاریخ انقضا باشند تا کارکرد ماشین را دچار مشکل نکنند و هم چنین در صورت خوب نبودن پودرها در محفظه جاپودری باقی می مانند و باعث ایجاد لکه های سخت غیر قابل تمیز شدن می شوند )

دیگ شستشو را ماهی یکبار به وسیله جرم گیر شستشو دهید و هم چنین لاستیک دور درب ماشین لباسشویی را نیز تمیز کنید این قسمت دارای میزان قابل توجهی میکروب و قارچ و باکتری است و هم چنین پس از هر بار شستشو درب ماشین را باز بگذارید تا هوا جریان یابد و لباس های شستشو شده را از ماشین خالی کنید تا تولید بوی بد و نامطبوع نکند .

در صورت ایجاد لکه های نارنجی روی البسه پس از شستشو باید بررسی کنید که تا قسمتی را که دچار زنگ زدگی شده است را بیابید و تعمیرات لازم را انجام دهید .

مشکلات رایج ماشین لباسشویی آزمایش

از جمله عواملی که نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش است : تخلیه نشدن کامل آب ماشین لباسشویی آزمایش ، صدای شدید ، لرزیدن و تکان خوردن ماشین لباسشویی ، ارور دادن ، روشن نشدن ماشین لباسشویی ، عدم باز شدن درب ماشین ، عدم کارکرد دکمه های تعبیه شده روی ماشین ، خشک نکردن البسه ، نشتی آب و نچرخیدن استوانه‌ی ماشین لباسشویی و پر نشدن دیگ شستشو برای شروع کارکرد ماشین لباسشویی .

علت ایجاد صدا و لرزش شدید ماشین لباسشویی آزمایش

این مشکل به علت تراز نبودن ماشین لباسشویی به وجود می آید ، برای رفع  عیب ماشین لباسشویی آزمایش ، آن را در سطح صافی قرار دهید تا تراز شود ، از پایه های قابل تنظیم که در زیر ماشین لباسشویی تعبیه شده است نیز می توانید کمک بگیرید ، ماشین لباسشویی را دور از تابش مستقیم افتاب و هم چنین وسایل گرمازا قرار دهید ، برای شستشو های روزانه بیشتر از سه بار در طول روز ماشین لباسشویی را روشن نکنید ، بین شستشو ها نیز وقفه ایجاد کنید .

علت این که لباسها در لباسشویی آزمایش بوی نامطبوعی گرفته است ، چیست ؟

ایجاد بوی بد در ماشین لباسشویی آزمایش و لباس ها وجود میکروب ها و باکتری های موجود در ماشین است و هم چنین به دلیل رطوبت پس از هر بار شستشو است باید لباسها را پس از هر بار شستشو سریعا از ماشین لباسشویی خارج کنید و درب ماشین را نیز باز بگذارید تا هوای داخل آن عوض شود ، برای از بین بردن باکتری های موجود نیز باید ماشین لباسشویی را جرم گیری و تمیز کنید .

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی آزمایش چیست

اتصالات برق رسانی را چک کنید هم چنین در صورت سوختن فیوز آن را تعویض نمایید ،در صورتی که سیم کشی نیز نادرست انجام شده باشد می تواند این مشکل را بوجود آورد و ممکن است درب ماشین لباسشویی نیز باز مانده باشد که در این صورت ماشین روشن نخواهد شد بنابراین این مورد را بررسی کنید در صورت شکسته شدن و اسیب دیدن قفل درب باید آن را تعویض کنید .

علت نچرخیدن دیگ شستشو ماشین لباسشویی آزمایش چیست ؟

این مشکل ممکن است به دلیل قرار دادن  بیش از حد لباس درون ماشین لباسشویی حاصل شود و یا اینکه نحوه قرار گیری لباسهای کوچک و لباسهای بزرگتر به گونه ای نادرست است که این مشکل را در ماشین بوجود آورده است ، خرابی میکروسوئیچ درب و خرابی در قطعات کمربند ماشین لباسشویی نیز از علل ثانویه ایجاد این عیب است .

نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی آزمایش

احتمال دارد ماشین لباسشویی آزمایش تراز نباشد که موجب نشتی اب می شود بنابراین حتما آن را تراز کنید که باعث بهره وری بیشتر از ماشین می شود.

اگر نشتی آب در مراحل اولیه شستشو باشد علت آن پارگی یا آسیب دیدن شلنگ ورودی آب (که وظیفه هدایت آب به داخل دیگ شستشو را دارد ) است و اگر در مراحل پایانی شستشو با نشتی آب روبرو شدید علت آن پارکی و معیوب شدن شلنگ آب تخلیه ( وظیفه تخلیه آب پس از شستشو را دارد) است بنابراین با عیب یابی قسمت معیوب می توانید آن را تعمیر یا تعویض کنید .

خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش

 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی آزمایش
 • تعویض دیگ ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی آزمایش
 • تعویض لاستیک درب لباسشویی آزمایش
 • تعویض و تعمیر تایمر لباسشویی آزمایش
 • تعویض هیدروستات لباسشویی آزمایش
 • تعویض شیر برقی لباسشویی آزمایش
 • جرمگیری لباسشویی آزمایش
 • کلیه خدمات لباسشویی آزمایش

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.