021-58941 تماس
Logo
6 روز پیش توسط زهرا مطرح شد

نداشتن دکمه کانکشن ماکروفر کنوود

سلام خسته نباشید مایکروفر مدل کنوود MW598دارم و کانکشن نداره برای پخت کیک چه کاری باید انجام بدهم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با نداشتن دکمه کانکشن ماکروفر کنوود چگونه کیک بپزم؟

54 بازدید
1 پاسخ
2 ماه پیش توسط ضرغام موسوی مطرح شد

صدا دادن و خاموش شدن سولاردام جنرال

با سلام و تشکر از گروه تعمیرکاران آی پی امداد، یک سولار دارم مارک جنرال دارم که بعد از روشن کردن بعد از یک ثانیه یک صدای بم و کم داد بعد خاموش شد صداش مثل خلاصی چرخ دنده بود. ممنون میشم بفرمایید مشکل صدا دادن و خاموش شدن سولاردام جنرال از چیست.

121 بازدید
1 پاسخ
3 ماه پیش توسط فرهاد مراد مطرح شد

جرقه زدن داخل مکروفر ناسیونال

با سلام و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، ماکروفر من ناسیونال مدل دیمنسیون 4 هست. پس از روشن کردن و گذشت حدود 4 ثانیه از داخل آن صدای جرقه و لامپی روشن و خاموش میشه. درست مثل اتصالی سیم که هم برق میزنه و هم صدای جرقه میاد. میخواستم بدونم مشکل جرقه زدن داخل مکروفر ناسیونال از چی هست. ممنون از راهنمایی شما.

148 بازدید
1 پاسخ
3 ماه پیش توسط بهزاد مطرح شد

ماکروفر پاناسونیک هیچ عملی انجام نمیدهد

با سلام و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، ماکروفر پاناسونیک دارم که نه گرم می‌کنه و نه می‌چرخه. هیچ اروری هم نمیده چراغشم روشن نمیشه، فنش صدا میده ولی قطع میشه. نمی‌دونم مشکلش چیه، برنامه پخت که بهش میدم تو صفحش : نشون میده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چرا ماکروفر پاناسونیک هیچ عملی انجام نمیدهد؟

122 بازدید
1 پاسخ
3 ماه پیش توسط شکوفه حقیقی برومند مطرح شد

از کار افتادن ماکروفر پاناسونیک

با سلام و روز بخیر و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، ماکروفر پاناسونیک دارم که وقتی روشنش می کنم شروع به کار میکنه و همه چی سالمه، ولی بعد از سه ثانیه از کار میفته. میخواستم بدونم مشکلش چیه ؟  لازم به ذکر است که مدل اینورتر هم می باشد. ممنون میشم بفرمایید علت از کار افتادن ماکروفر پاناسونیک چیست؟ با تشکر.

129 بازدید
1 پاسخ
3 ماه پیش توسط مریم موسوی مطرح شد

ماکروویو آدمیرال در حین کار خاموش میشه

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، من سال 95 مایکرویو آدمیرال رو خریداری کردم دو سه سال استفاده نکردم پارسال اومدم تا زدیم به برق . بوی سوختگی اومد. دادیم تعمیر گفتند که فیوز حرارتش سوخته درست کردند. دیگه استفاده نکردیم تا دو روز پیش زدیم به برق، کلا مشکل داره. هر چند دقیقه یکبار کلا خامووش میشه. باید بیست دقیقه صبر کنیم تا دوباره برق بیاد داخل دستگاه. مثلا مواد کیک رو گذاشتیم داخل دستگاه و کلید comd رو زدیم زمان 45 دقیقه ای دادیم ولی سر بیست دقیقه کلا برقش میره و دستگاه قطع میشه. لطفا راهنمایی کنید که چرا ماکروویو آدمیرال در حین کار خاموش میشه؟

145 بازدید
1 پاسخ
3 ماه پیش توسط فاطمه محمد پور مطرح شد

چرا از المنت توستر وستا دود میاد

با سلام و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، توستر وستا دارم که ظرف کیک ترکید و مایه کیک ریخت توی توستر و روی المنت الان که تمیزش کردم و خشک شد به برق زدم و روشنش کردم از المنت هاش دود میاد، بايد چیکار کنم؟

205 بازدید
1 پاسخ
4 ماه پیش توسط فرید مطرح شد

عدم چرخش خودکار سینی ماکروفر پاناسونیک

با درود و خسته نباشید خدمت تعمیرکاران آی پی امداد، مدل ماکروویو پاناسونیک NN-CD997 زمانی که درب ماکرو (جهت گذاشتن ظرف به داخل آن) باز میشود , سینی بصورت خودکار شروع به چرخش میکند (شایان ذکر است در زمان بسته بودن درب ماکرو , به نظر میرسد سینی چرخش ندارد) البته پس از گذاشتن ظرف داخل ماکرو و بستن درب , به نظر میرسد چرخش متوقف شده و با دستور کار هر یک از 20 برنامه , چرخش سینی بطور طبیعی طبق برنامه تنظیم شده صورت میگیرد لطفا راهنمایی بفرمایید علت عدم چرخش خودکار سینی ماکروفر پاناسونیک چیست؟ با سپاس

188 بازدید
1 پاسخ
4 ماه پیش توسط سمیرا پناهنده مطرح شد

روشن شدن خود بخود ماکروفر مولینکس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد، مایکروفر مولینکس مدل OPTIQUICK COMPACT دارم که دیشب وقتی همه خواب بودن شروع به کارکردن کرده از صداش بیدار شدیم و فقط از برق کشیدیم حالا هم میترسم دوباره به برق بزنم میشه لطف کنین و راهنماییم کنید علت روشن شدن خود بخود ماکروفر مولینکس چیست؟

183 بازدید
1 پاسخ
4 ماه پیش توسط نرگس فتح الهی مطرح شد

ارور E32 مایکروفر سامسونگ

با سلام و تشکر از گروه تعمیرکاران لوازم برقی آی پی امداد، میخواستم بدون برای ارور e32 ماکروفر سامسونگ چیکار باید کرد؟ آیا در خونه توسط کارشناساتون تعمیر میشه؟ یا باید تو کارگاه تعمیر بشه. لطفا علت ارور E32 مایکروفر سامسونگ را بفرمایید.

224 بازدید
1 پاسخ
4 ماه پیش توسط محمدس مطرح شد

عدم کار دکمه های فشاری پنل مایکروویو دوو

باسلام و تشکر از گروه خدمات لوازم خانگی آی پی امداد، مایکروویو دوو سخنگو ۳۴ لیتری دارم که چند روز هست هیچ دکمه کار نمیکنه ولی ولوم های تنظیم تایم و منو کارمیکند.درضمن علامت استارت و تنظیم هم داریم بصورت چشمک زن اما انتخاب بادکمه خیر.نظرتکنسین و تیم درباره عدم کار دکمه های فشاری پنل مایکروویو دوو چی میباشد؟

227 بازدید
1 پاسخ
4 ماه پیش توسط مرتضی جعفری مطرح شد

سینی سولاردام نمی چرخد

با سلام و تشکر از گروه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد، سولاردام دارم که سینی گردان آن نمی چرخد، سینی را که بر می داری سه وجهی زیر آن می چرخد، ممنون میشم بفرمایید که چرا سینی سولاردام نمی چرخد؟ با تشکر.

148 بازدید
1 پاسخ
5 ماه پیش توسط آرمان کامرانیان فر مطرح شد

ارور 32 ماکروفر سامسونگ و مشکل سنسور وزن موتور گردان

با سلام و تشکر از گروه تعمیرکاران آی پی امداد، مایکروفر سامسونگ ارور E32 میدهد و ظاهرا مشکل از سنسور وزن است. میخواستم در صورت امکان بفرمایید علت ارور 32 ماکروفر سامسونگ و مشکل سنسور وزن موتور گردان از چیست و چه باید کرد؟

323 بازدید
1 پاسخ
5 ماه پیش توسط مهشید خسروی مطرح شد

کار نکردن دکمه استارت مایکروفر بلک اندکر

با سلام و تشکر از گروه تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد، مایکروفر بلک اندکر دارم که قبل از اسباب کشی سالم بود، بعد اون به برق زدم دکمه استارت کار نمیکنه وقتی به برق زدم برق مایکروفر روشن شد فن هم کار کرد فقط دکمه استارت و استوپ مشکل پیدا کرده، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید علت کار نکردن دکمه استارت مایکروفر بلک اندکر چیست؟

168 بازدید
1 پاسخ
5 ماه پیش توسط سمیرا خدابخش مطرح شد

قطع ناگهانی سولاردم الجی در حین کار

با سلام و خسته نباشید و تشکر از گروه تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد، من سولاردام ال جی مدل 3884N دارم که دو سه روز هست وقتی روشنش میکنم یه دفعه خاموش میشه و اگر هم کار کنه بعد از چند دقیقه دوباره کلا خاموش میشه انگار دیگه تو برق نیست، دیشب هم در حین کار قطع شد و ارور میداد که در بازه. هرچی از برق کشیدیم و دوباره زدیم همین طور بود فقط صفحه گردونش می چرخید و کار نمیکرد و میگفت در بازه. ممنون میشم راهنماییم کنید علت قطع ناگهانی سولاردم الجی در حین کار چیست؟

155 بازدید
1 پاسخ
5 ماه پیش توسط مریم نیک مطرح شد

تنظیم مایکروفر بلک انددکر برای پخت پیتزا

سلام و تشکر از سایت خدماتی آی پی امداد، 5 سال پیش مایکروفر بلک اندکر خریدم ولی اصلا یاد ندارم پیتزا درست کرده باشم، اصلا تنظیماتشو بلد نیستم؛ میشه دقیق یاد بدین نحوه تنظیم مایکروفر بلک انددکر برای پخت پیتزا چگونه است؟

978 بازدید
3 پاسخ
5 ماه پیش توسط محمد زیبافرد مطرح شد

اخطار در حالت کانوکشن سولاردم فوما

سلام و خسته نباشید خدمت تعمیرکاران آی پی امداد، من سولاردم فوما مدل fu 760 دارم و رو حالت کانوکشن بعد اینکه گرم میشه وقتی تو سینی مخصوصش چیزی میذاریم بعد ۲-۳ دقیقه بوق میکشه و یه اخطار ب شکل یه خط عمودی وسط یه لوزی ظاهر میشه و دیگه کار نمیکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایین  

142 بازدید
1 پاسخ
5 ماه پیش توسط کامنوش معمار مطرح شد

آتش گرفتن مایکروفر فلر

سلام و تشکر از گروه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد، مایکروفر فلر من چند روز قبل در زمان گرم کردن غذا، چند جرقه زد و داخل اون آتش کوچکی دیده شد. کل این زمان کمتر از 5 ثانیه بود و من بلافاصله مایکروفر رو از برق کشیدم. بعد از آتش گرفتن مایکروفر فلر جرات روشن کردن و تستش رو نداشتم، میخوام بدونم امکان اینکه کار کنه هست و تستش کنم؟ یا قبل از روشن کردن با همکاران شما برای تعمیر هماهنگ شم؟

120 بازدید
1 پاسخ
6 ماه پیش توسط بهار یوسفی مطرح شد

ذوب شدن قسمت داخلی درب مایکروفر الجی

سلام و تشکر از سایت آی پی امداد، درب مایکروفر الجی ما دو جداره است و قسمت داخلی درب مایکروفر در اثر برخورد سه پایه در زمان چرخش داخل مایکروفر که در حال گرم کردن غذا بود ذوب شده آیا این قسمت قابل تعویض هست یا باید کل درب عوض بشه؟ و آیا در این حالت امکان نشست امواج به بیرون هست و نباید استفاده کرد از دستگاه؟

158 بازدید
1 پاسخ
6 ماه پیش توسط ماندانا شعبانپور مطرح شد

تنظیم دما برای پخت کیک ماکروفر بلک اند دکر

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس آی پی امداد، در مایکروفر من درجه با درصده فشار مشخص شده از بیست درصد تا صد درصد..میخوام بدونم مثلا اگر بخوام کیک با دمای صدوهشتاد درجه به فرض درست کنم یا دویست درجه درست کنم چجوری با فشار قدرت این هماهنگ کنم و چجوریه. نحوه تنظیم دما برای پخت کیک ماکروفر بلک اند دکر چگونه است؟  

1059 بازدید
1 پاسخ