6 ماه پیش توسط شاهمرادی مطرح شد

آیا خرد کن کوکینگ خوبه؟

سلام، کیفیت خردکن کوکینگ به چه صورته؟ چون میخوام این خرد کن رو خریداری کنم اما نسبت به کیفیتش اطلاعی ندارم. راهنمایی کنید. ممنون

396 بازدید
3 پاسخ
6 ماه پیش توسط الهه نیازی مطرح شد

خرد کن مایر یا سیلور کرست؟

سلام وقت بخیر، قصد خرید خردکن برقی رو دارم و بین دو برند مایر و سیلور کرست مردد هستم. اگر امکانش هست درباره امکانات و کیفیت این دو برند خردکن توضیح بدید. ممنون

451 بازدید
1 پاسخ
6 ماه پیش توسط اشکانی مطرح شد

خرد کن تکنو ساخت کجاست؟

سلام، من میخوام دستگاه خردکن بخرم و به تازگی که به بازار سر زدم، با مدل های مختلف خردکن تکنو مواجه شدم. میخواستم بدونم که خرد کن تکنو ساخت کدام کشوره؟

389 بازدید
1 پاسخ
6 ماه پیش توسط امیری مطرح شد

روش تست موتور سبزی خرد کن

عرض سلام و خسته نباشید. دستگاه سبزی خردکن به صورت ناگهانی خاموش شده و از قسمت موتور آن دود خارج شد. به چه صورت باید موتور سبزی خرد کن رو بررسی کنم که سالمه یا خیر؟

336 بازدید
1 پاسخ
7 ماه پیش توسط شاپوری مطرح شد

خرد کن ولتون ساخت کجاست؟

سلام من میخوام خرد کن برقی مارک ولتون بخرم اما راجع به کشور سازنده و این برند اطلاعاتی ندارم. اگر امکانش هست راهنمایی کنید.

338 بازدید
2 پاسخ
7 ماه پیش توسط محمودی مطرح شد

علت دود دادن سبزی خرد کن چیه؟

سلام، من یک سبزی خرد کن 6 کیلویی دارم. زمانی که دستگاه رو روشن و چند دقیقه از اون استفاده می کنم، شروع به دود کردن میکنه. لطفا راهنمایی کنید که علت دود کردن سبزی خرد کن چیه و برای رفع مشکل باید چه کاری انجام بدم.

712 بازدید
1 پاسخ
7 ماه پیش توسط سمیرا حسنی راد مطرح شد

علت نچرخیدن تیغه خرد کن چیست؟

سلام یک خردکن برقی دارم. زمانی که دستگاه رو به برق میزنم و روشن می کنم، تیغه خرد کنم صدا میده ولی نمیچرخه. علت نچرخیدن تیغه های خردکن چیه و به چه صورت مشکل رفع میشه؟

532 بازدید
1 پاسخ
اینستاگرام آی پی امداد