تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است ، شما عزیزان در هر کجای تهران که باشید کافی است با خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک در محل تماس بگیرید تا با خدماتی بهینه و متفاوت آشنا شوید ، همچنین در نظر داشته باشید که آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده ، علت ارور ، نحوه رفع کد خطا و آموزش عیب یابی لباسشویی جنرال الکتریک را شرح داده است تا با آگاهی و دانش فنی به تعمیرات و رفع عیب بپردازید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ماشین لباس شویی جنرال الکتریک ، دستگاهی با عملکرد راحت می باشد که لباس های شما را به هر تعدادی و با هر نوع لکه ای می شوید. شما می توانید روزانه از ماشین لباس شویی جنرال الکتریک برای راحتی کارتان بهره ببرید. اگر ماشین لباس شویی جنرال الکتریک شما نیاز به تعمیرات دارد یا این که سؤالی راجع به نحوه استفاده از قطعات دستگاهتان دارید می توانید با سرویس خدمات مشتریان جنرال  الکتریک ، تماس حاصل فرمايید و یا با آنها در محل ملاقات کنید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک سال­ها است با ارائه خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک همراه با سرویس و رفع عیب م در خدمت مشتریان عزیز است. تکنسین­  های این مجموعه افرادی متعهد و دارای دانش فنی هستند که پس از گذراندن دوره­ های متفاوت به استخدام آی.پی امداد در آمده­ اند. در صورت نیاز به دریافت خدمات می­توانید با یکی از شماره­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، سرویس ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، رفع عیب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ( عیب یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک )

 1. ابتدا بخش عیب یابی این مقاله را به دقت بخوانید. در صورتی که موفق به تشخیص و رفع عیب نشدید با یکی از شماره­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید.
 2. در مورد مشکل خود با اپراتور صحبت کنید تا راهنمایی شوید.
 3. از مشاوره رایگان کارشناسان آی.پی امداد جهت رفع عیب لباسشویی جنرال الکتریک بهره مند شوید.
 4. در صورت نیاز به خدمات تخصصی از اعزام تعمیرکار لباسشویی جنرال الکتریک به محل استفاده کنید.
 5. پس از انجام تعمیر و یا تعویض قطعات ضمانت نامه  3 الی 12 ماهه جهت تمامی خدمات دریافت کنید.
 6. در اکثر موارد تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد قطعه مربوطه  به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .
 7. توجه داشته باشید که برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک ، دستگاه به هیچ عنوان از محل خارج نمیشود .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک (تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

 

هیچ کسی بهتر از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک ، ماشین لباس شویی  شما  را نمی شناسد، پس بهتر است به تخصص این افراد ایمان داشته باشید و تعمیرات دستگاهتان را به آن ها بسپارید تا  در اسرع وقت مشکل دستگاهتان را رفع نمایند.

 • ماشین لباس شویی جنرال الکتریک شما روشن نمی شود؟
 • در قسمت پمپاژ آب با مشکل روبرو می باشد؟
 • درب لباسشویی جنرال الکتریک هنگام باز یا بسته شدن ، دارای مشکل است؟
 • چرخه شستشوی لباسشویی جنرال الکتریک با مشکل مواجه است؟

آن را به کارشناسان سرویس مشتری خدمات لباسشویی جنرال الکتریک بسپارید.

در شهر تهران ، غرب تهران ، شکال تهران و جنوب تهران ، همه مناطق دارای نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک می باشد.

 

بررسی اجمالی ماشین لباس شویی جنرال الکتریک 

در این نوع ، ماشین لباس شویی جنرال الکتریک دارای ویژگی های زیر می باشد :

 • معکوس شدن به طور مستقیم
 • انجام موتور پیشران انتقال به وسیله یک کمربند(کمربند، مشابه کمربندی است در ماشین لباس شویی جنرال الکتریک قدیمی ) و کلاچ
 • اتصال مستقیم سبد به تسمه انتقال دهنده و چرخش آن در طول چرخه
 • زمان توقف یا چرخش برعکس موتور ، یک ترمز متصل به پایین ،باعث از چرخش ایستادن انتقال،هنگام تلاطم ماشین لباس شویی می شود.
 • عدم جمع شدن آب در پمپ ماشین لباس شویی
 • عدم به حرکت درآوردن پمپ، توسط موتور درایو
 • قرار داشتن پمپ تخلیه، نسبت به موتور سرخود در یک واحد جدا
 • عملکرد عالی سیستم تعلیق در این دستگاه
 • علت حرکت ماشین لباس شویی در هنگام چرخش،جدا نکردن میله اویزان می باشد که این میله برای نگهداری از قسمت های متحرک ماشین لباس شویی در زمان حمل آن می باشد(این میله را می توانید از سوراخ قسمت پایین سمت راست کابین جدا کنید).
 • برای متوقف کردن صدای بیش از حد بلند پمپ این دستگاه ، می توانید از یک کیت عایق با پانل هایی که به داخل کابین چسبیده می شوند ، استفاده کنید.

 

نکات تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک 

با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباس شویی جنرال الکتریک می توانید برخی از تعمیرات دستگاهتان را خودتان انجام دهید ، البته پیشنهاد ما به شما این است که  با نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک تماس بگیرید و کار را به متخصص خود بسپارید و از تعمیر کامل آن مطمئن باشید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک پس از تماس شما ، اقدام به فرستادن تعمیرکاران باسابقه به محل مورد نظر شما و یا منزل میکند که این عمل  باعث صرفه جویی در زمان  می شود و به نفع مشتری می باشد.

زمانی که تعمیرکار لباسشویی جنرال الکتریک یا کارشناس ماهر فرستاده شد ، هدف این تعمیرکاران با سابقه، تعمیر قطعه مشکل دار می باشد. اما در صورتی که لازم باشد حتما قطعه تعویض شود، قطعه ای با کیفیت و شرکتی و اصل به شما تحویل خواهند داد که دارای 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.

تا زمانی که گارانتی معتبر است ، اگر دستگاه ماشین لباس شویی جنرال الکتریک شما با مشکلی مواجه شد ، این تعمیرکاران با سابقه نمایندگی ، تعمیر دستگاهتان را به صورت کاملأ رایگان انجام خواهند داد.

نمایندگی ماشین لباس شویی جنرال الکتریک با ارائه بهترین خدمات ، سعی در جلب رضایت کامل مشتریان  و عدم مراجعه مشتریان به تعمیرکاران غیر حرفه ای دارد. مسلّمأ هیچ تعمیرکاری ماشین لباس شویی جنرال الکتریک را بهتر از تعمیرکاران با سابقه نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی  جنرال الکتریک نمی شناسد.

بنابر این در صورت بروز هر گونه  مشکلی در ماشین لباس شویی جنرال الکتریک خود، فقط و فقط به:

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک مراجعه نمایید.

 

عیب یابی ماشین لباس شویی جنرال الکتریک توسط تعمیرکار در نمایندگی تعمیرات

در اینجا به عیب یابی لباسشویی جنرال الکتریک و سوالات متداولی که برای شما عزیزان در ارتباط با تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک به وجود می آید میپردازیم .

 • چرا ماشین لباس شویی جنرال الکتریک لباس ها را کاملأ خوب نمی شوید ، برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم ؟

 1. عمل آب گیری ماشین لباس شویی جنرال الکتریک به خوبی انجام نمی شود. باید فشار آب ورودی و شیرها را بررسی کنید که آیا مقدار آب کافی وارد وان لباسشویی می­شود یا خیر؟
 2. عدم تمیز بودن لاستیک ماشین لباس شویی که موجب تجمع آب  در داخل لاستیک شده و منجر به کپک زدن لاستیک می شود. کثیفی لاستیک اطراف درب لباسشویی می­تواند سبب شود تا لباس­ها پس از  فرآیند شستشو تمیز نباشند. جهت جلوگیری از این اتفاق با یک دستمال نرم لاستیک را تمیز کنید و در صورت نیاز از جرم گیرهای مخصوص لباسشویی استفاده کنید.
 3. بررسی کنید که از مواد شوینده مطابق با دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک استفاده می­کنید.

توجه : اگر دستگاه شما لباس ها را خوب نمیشوید ، کافی است برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 • چرا ماشین لباس شویی جنرال الکتریک روشن نمی شود ، برای تعمیر و عیب یابی چه کار کنیم ؟

 1. عدم درست متصل شدن دوشاخه ماشین لباس شویی به پریز،که موجب قطع شدن جریان برق ماشین لباس شویی می شود.
 2. عدم بستن صحیح درب ماشین لباس شویی یکی دیگر از علت­ های شایع شروع به کار نکردن لباسشویی است.
 3. در صورتی که  برد ماشین لباس شویی دچار خرابی باشد از روشن شدن لباسشویی جلوگیری خواهد کرد.
 4. عملکرد نادرست سوئیچ درب ، در اثر گیر کردن با مواد شوینده ماشین لباس شویی از دیگر عوامل مهمی است که باید بررسی شود.
 5. در صورتی که لباسشویی را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید  محافظ اضافه بار ماشین لباس شویی فعال خواهد شد و از روشن شدن دستگاه جلوگیری خواهد کرد. در این صورت باید از حجم لباس­ های درون دیگ کم کنید.

توجه : اگر ماشین لباس شویی جنرال الکتریک روشن می شود ولی شروع به شستشو نمی­کند باید  باید شیر آب ورودی و شیر تخلیه ماشین لباس شویی به دقت چک شود. در صورت مشاهده خرابی جهت تعمیر و یا تعویض قطعات با نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید.

توجه : اگر دستگاه شما روشن نمیشود ، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 • چرا آب در ماشین لباس شویی جنرال الکتریک پر نمی شود ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

 • باز نبودن به طور کامل شیر های آب گرم و سرد ماشین لباس شویی
 • وجود سوراخ یا محل نشتی بر روی شلنگ پر کننده ماشین لباس شویی
 • مسدود بودن شلنگ پر کننده که مانع از برقراری جریان آب شده است.
 • عدم سالم بودن شیر ورودی آب
 •  چرا کلیدهای ماشین لباس شویی جنرال الکتریک کار نمی کند ، برای تعمیرات چه باید کرد ؟

اگر کلیدهای ماشین لباسشویی شما بدرستی کار نمی­کنند ممکن است شما نیاز به تعمیرات در برد و تایمر ماشین لباس شویی جنرال الکتریک داشته باشید .

 • چرا درب ماشین لباس شویی جنرال الکتریک بسته نمی شود ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

وجود عیب در قفل ماشین لباس شویی ویا میکرو سوییچ جنرال الکتریک باعث خواهد شد که درب لباسشویی بدرستی بسته نشود.

 • چرا اطراف درب  ماشین لباس شویی جنرال الکتریک دارای نشت می باشد ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟
 1. اگر درزگیر درب ماشین لباس شویی به مرور زمان دچار پوسیدگی و یا پارگی شود در اطراف درب شاهد نشتی آب خواهید بود. در این صورت باید درزگیر را تعویض کنید.
 2. شلنگ ورودی و تخلیه را جهت وجود هرگونه پیچ خوردگی ، پارگی و یا انسداد بررسی کنید.
 3. سیستم توزیع کننده مواد شوینده ماشین لباس شویی را جهت وجود رسوبات که باعث انسداد شوند بررسی کنید.

توجه : چنانچه دستگاه شما نشتی دارد ، کافی است برای خدمات لباسشویی جنرال الکتریک در محل با آی پی امداد تماس بگیرید .

 • ماشین لباس شویی جنرال الکتریک  در قسمت پشتی و سمت چپ ، دارای رطوبت است ؟

استفاده از مواد شوینده زیاد، در ماشین لباس شویی منجر به ایجاد کف بیش از اندازه خواهد شد که سبب نشتی در لباسشویی می­شود. همچنین بررسی کنید که آیا از مواد شوینده مخصوص لباسشویی استفاده می­کنید یا خیر. مواد شوینده دستی نیز کف بسیار زیادی را تولید می کنند که ماشین لباسشویی قادر به تمیز کردن آن نیست.

 • چرا چرخه شستشوی  ماشین لباس شویی جنرال الکتریک  به صورت نامنظم متوقف می شود ؟

عدم تعادل در بارگذاری ماشین لباس شویی باعث می­شود تا چرخه شستسو دچار مشکل شود. در حین قرار دادن لباس ­ها در داخل دیگ سعی کنید آن­ها را با دست باز کنید و در کل فضای دیگ پخش کنید.

 • چرا ماشین لباس شویی جنرال الکتریک ، قفل شده است ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

در صورتی که اقدام به باز کردن درب ماشین لباس شویی قبل از توقف کامل بکنید درب ماشین لباسشویی باز نخواهد شد. تا اتمام فرآیند شستشو صبر کنید.

 • چرا ماشین لباس شویی جنرال الکتریک دارای لرزش بیش از حد می باشد ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

 1. ابتدا بررسی کنید ماشین لباسشویی بر روی سطح صاف قرار دارد یاخیر. در صورت نیاز با استفاده از پایه­ ها لباسشویی را تراز کنید.
 2. ممکن است کمک فنرها دچار خرابی شده باشند. برای بررسی فنی کمک فنرها از کارشناسان تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک کمک بگیرید.
 3. از  سالم بودن بلبرینگ ها مطمئن شوید.
 • چرا آب در داخل وان ( دیگ )  ماشین لباس شویی جنرال الکتریک سرریز می کند ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

 1. شل شدن و یا افتادن شلنگ متصل به سوئیچ کنترل سطح آب از علت های رایج سرریز لباسشویی است. تمام اتصالات مربوط به شلنگ را با دقت بررسی کنید.
 2. سوئیچ کنترل سطح آب در ماشین لباس شویی اگر خراب شود فرمان قطع آب ورودی صادر نخواهد شد و آب سرریز می­کند.
 3. مشکل در تایمر ماشین لباس شویی از دیگر عوامل پرشدن آب در وان لباسشویی است. جهت تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک تنها کافی است با آی.پی امداد تماس بگیرید.
 • چرا خشک کن ماشین لباس شویی جنرال الکتریک کار نمی کند ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

 1.  ممکن است شلنگ تخلیه مسدود شده باشد. آن را به دقت بررسی کنید.
 2. تنظیمات مناسب خشک کن را برای جنس لباس­ها با استفاده از دفترچه راهنمای لباسشویی انتخاب کنید. در صورت انتخاب برنامه اشتباه خشک کن بدرستی کار نخواهد کرد.
 3. اشکال در قرقره موتور، تسمه و کلاچ ماشین لباس شویی از دیگر علت­های شایعی هستند که منجر به عدم کارکرد خشک کن می­شوند. در صورتی که تجربه تعمیر را ندارید جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به اتصالات داخلی لباسشویی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بهره مند شوید.
 4. زبانه درب ماشین لباس شویی ممکن است شکسته باشد. در صورت مشاهده شکستگی اقدام به تعویض آن کنید.
 5. از سالم بودن  فیوز حرارتی  و ترموستات ماشین لباسشویی مطمئن شوید.
 • ماشین لباس شویی جنرال الکتریک را چگونه تمیز کنیم؟

ماشین لباس شویی نیز مانند بسیاری از وسایل دیگر نیاز به جرم گیری و تمیز کردن دارد.هنگامی که شما لباس های چرک و کثیفتان را در ماشین لباس شویی برای شستشو می ریزید، جرم ها و آلودگی های لباستان به بدنه لگن ماشین لباس شویی شما می چسبد و اگر نسبت به تمیز کردن ماشین لباس شویی خود اقدام نکنید،پس از مدتی ماشین لباس شویی شما ، بوهای نامطبوعی را تولید می کند که حتی موجب تنگی نفس و آزار شما می شود. (در کل وسایلی را که با آب و مواد شیمیایی شوینده سر و کار دارند را باید هر از چند گاهی تمیز کرد تا بهداشت دستگاه و سلامتی شما حفظ شود.) در ادامه ، توضیحاتی را به شما می دهیم که تا حدودی به شما در جرم گیری و تمیز کردن ماشین لباس شویی تان کمک خواهد کرد.

تمیز کردن ماشین لباس شویی با آب داغ

1-اگر ماشین لباس شویی شما قدیمی است ، با استفاده از آب داغ ،لگن ماشین را پر کنید.

2-اگر ماشین لباس شویی شما جدید است ، منویی  به نام  SELF CLEANING CYCLE  را شامل می شود ، که با انتخاب آن ،لگن ماشین لباس شویی شما اتوماتیک وار،از آب داغ پر می شود.

3-سپس یک پیمانه پودر لکه بر به  مخزن ماشین لباس شویی خود اضافه کنید و دستگاه را روی حالت آبکشی قرار دهید.

4-پس از تمام شدن عمل آبکشی، لاستیک درب ماشین لباس شویی را با استفاده از یک دستمال تمیز و آب گرم ،از میکروب ها و کثیفی های ناشی از شستشوی لباس های چرک، پاک سازی کنید.

5-در انتهای کار ،  محل قرار دادن پودر و مواد شوینده در ماشین لباس شویی را پاکسازی کنید.

تمیز کردن ماشین لباس شویی جنرال الکتریک با استفاده از نوشابه و سرکه در نمایندگی تعمیرات

1-ابتدا لگن ماشین لباس شویی خود را از آب داغ پر کرده و مقدار کمی سرکه به آب اضافه کنید.

2-سپس در محل قرار گرفتن پودر و مواد شوینده، یک لیوان نوشابه ریخته و سپس درب ماشین لباس شویی را بسته و اندکی صبر کنید.

3- دستگاه را در تند ترین حالت شست و شو به مدت یک ساعت روشن کنید و قبل ازبه پایان رسیدن  این مدت ، به وسیله یک مسواک یا حوله تمیز ، لاستیک درب دستگاهتان و تمامی قطعات  را محتاطانه تمیز کنید.

4-در صورت عدم تمیز شدن ، مجددأ این مراحل را انجام دهید.

 • روش از بین بردن کپک ماشین لباس شویی جنرال الکتریک چگونه است؟

در قسمت لولای درب ماشین لباس شویی فرایند کپک زدن انجام می شود ، زیرا رطوبت و دمای مناسب برای کپک زدن در این نقطه فراهم است.در ادامه این مطلب ، روش هایی آسان برای راحت شدن از شر این کپک ها را ذکر می­کنیم.

 1. استفاده کردن از مواد شیمیایی و تمیز کننده های ضد کپک  یکی از راه­های رایج از بین بردن کپک است اما این مواد شیمیایی ممکن است باعث ایجاد حساسیت شوند و هرکسی نمی تواند برای تمیز کردن از این مواد استفاده کند و ما این روش را به شما پیشنهاد نمی کنیم.
 2. روشی که ما به شما در از بین بردن کپک های ماشین لباس شویی تان پیشنهاد می کنیم، استفاده کردن از محلول سرکه و لیموترش می­باشد.هم هزینه کمی دارد و هم طبیعی می باشد و برای سلامتی شما در صورت استشمام نکردن به صورت مستقیم، ضرری ندارد.
 3. ابتدا درون یک ظرف اسپری تمیز، یک فنجان سرکه و یک قسمت از چهار قسمت همان فنجان ،آب لیمو ترش بریزید.سپس آن را به لاستیک اطراف درب ماشین لباس شویی و نواحی اطراف، اسپری  کرده و پس از گذشت نیم ساعت با یک دستمال حوله ای تمیز ، آن را پاکسازی کنید. عملیات پاکسازی مربوط به محل پودر و مواد شوینده را پس از هر 6 بار شستشو ، انجام دهید .

توجه : اگر راهنمایی های بالا برای شما کارساز نبود ، کافی است برای از بین بردن کپک دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک در تهران بهره مند شوید .

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک در محل

سرویس و نگهداری صحیح لباسشویی سبب افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد. جهت آگاهی از سرویس­های دوره­ای می­توانید با یکی از شماره­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط کارشناسان فنی مجموعه آی.پی امداد راهنمایی شود. در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی نیز تکنسین­ های مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به محل شما اعزام خواهند شد. توصیه تعمیرکاران حرفه­ ای آی.پی امداد به شما این است که لطفا از اقدام به تعمیرات تخصصی بپرهیزید و حتما از نیروهای دوره دیده کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شمال غرب تهران

4: کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5: شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

 1. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک
 2. نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک 
 3. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

 

9 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
حامی 18 فروردین 1398

سلام چطور میشه زمان شستشو را کاهش داد

پاسخ دادن
  مدیر 18 فروردین 1398

  سلام ، زماندهی بر روی تایمر مشخص است .

  پاسخ دادن
مرضیه 17 آذر 1397

سلام من لباسشویی جنرال کره۸کیلو دارم چراموقع خشک کن حرکت میکنه آبکشی هم خوب نمیکنه

پاسخ دادن
  مدیر 17 آذر 1397

  سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی جنرال شما مشکل دارد و همچنین پایه های زیر تراز نمیباشد ، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک خود از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
رسولی 10 مهر 1397

سلام چرا هنگام استفاده از لباسشویی جنرال آبگرمکن روشن نمیشه ؟؟؟

پاسخ دادن
  مدیر 10 مهر 1397

  سلام ، چک کنید ببینید به آب گرم وصل است ؟

  پاسخ دادن
ندایی پور 27 تیر 1397

سلام نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در شهرستان ساوه را میخواستم

پاسخ دادن
ناشناس 03 مهر 1396

بسیار سایت خوب و آموزنده ای دارید

پاسخ دادن
سرویس ماشین لباسشویی,تعمیر ماشین لباسشویی,تایمر ماشین لباسشویی 17 اردیبهشت 1396

[…] بوش ،  نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال ، […]

پاسخ دادن