نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیر یخچال سای بای ساید بلومبرگ در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) تهران با استفاده از تعمیرکار مجموعه آی.پی امداد ( تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید بلومبرگ ) در محل عیب یابی و رفع عیب میشود ، همچنین در نظر داشته باشید برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه راهنمای فارسی استفاده از دستگاه ، علت ارور و رفع کد خطا را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی و اطمینان کامل از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ بهره مند شوید .

توجه : برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در تهران میتوانید با شماره های آی.پی امداد ( تعمیرگاه مجاز ساید بلومبرگ در محل ) تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در تهران : مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بلومبرگ جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بلومبرگ را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید بلومبرگ در نمایندگی تعمیرات

1 : چنانچه احساس کردید مشکلی در ساید بای ساید بلومبرگ شما به وجود آمده سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ به خود تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی اپراتور استفاده کنید تا رفع عیب شود .

2 : چنانچه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید بلومبرگ ) در محل حاظر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .

3 : توجه داشته باشید تعمیرات تخصصی بردهای لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد و تمامی خدمات شامل یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

4 : چنانچه ساید بای ساید بلومبرگ خریداری نموده اید برای استفاده از خدمات و گارانتی با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید ، در غیر این صورت برای خدمات پس از فروش ساید بای ساید بلومبرگ کلیک نمایید .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ در نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید بلومبرگ صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید بلومبرگ یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید بلومبرگ خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید بلومبرگ داغ کرده است .
 5. فریزر بلومبرگ منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر بلومبرگبرفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید بلومبرگ کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید بلومبرگ روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید بلومبرگ کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید بلومبرگ خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید بلومبرگ خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید بلومبرگ عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در نمایندگی تعمیرات

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعویض دمپر یخساز بلومبرگ
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر بلومبرگ
 • شستشوی مدار گاز بلومبرگ
 • سرویس سالیانه کندانسور بلومبرگ
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید بلومبرگ
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید بلومبرگ جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید بلومبرگ

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

نکاتی مهم از ساید بای ساید بلومبرگ در نمایندگی تعمیرات

 1.  ساید بای ساید بلومبرگ از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید بلومبرگ پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر بلومبرگ در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر بلومبرگ برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید بلومبرگ و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید بلومبرگ حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید بلومبرگ را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در تهران

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید بلومبرگ ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید بلومبرگ را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید بلومبرگ به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید بلومبرگ معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید بلومبرگ تخصص میخواهد .

تعویض کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بلومبرگ یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال بلومبرگ شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید بلومبرگ در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور ساید بای ساید بلومبرگ

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی ساید بای ساید بلومبرگ

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید بلومبرگ در تهران

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید بلومبرگ در منزل

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در تهران

آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان سعی در آموزش تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ دارد ، تا چنانچه مشکل ساید شما جزئی بود و در خانه ، منزل یا محل کار خود بدون نیاز به تعمیرکار ساید بای ساید بلومبرگ به رفع عیب و تعمیرات بپردازید .

چرا یخچال ساید بای ساید بلومبرگ کار نمی‌کند ، چگونه تعمیر و رفع عیب نماییم ؟

پریز برق را بررسی کنید >>> آن را به‌طور صحیح وصل کنید.

فیوزها را بررسی کنید.

چرا سروصدای یخچال ساید بای ساید بلومبرگ هنگام استفاده در حال افزایش است ، برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد ؟

عملکرد عملیاتی محصول ممکن است بسته به تغییرات دمای محیط متفاوت باشد. این طبیعی است و نه یک سوء عملکرد.

پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ به سوال : چرا اجرا یخچال و فریزر با دور بالا انجام می‌شود ؟

 • دستگاه جدید شما ممکن است بزرگ‌تر از قبل باشد. محصولات بزرگ‌تر با دورهای بالاتر اجرا خواهند شد.
 • دمای اتاق ممکن است بالا باشد. >>> به‌طورمعمول اجرا محصول در دور بالا انجام می‌شود.
 • ممکن است محصول به‌تازگی وصل شده باشد یا یک مورد غذای جدید در داخل قرارگرفته باشد. >>> این محصول زمانی که به‌تازگی متصل شده یا محصول غذای جدید درون آن قرار دارد، طول می‌کشد تا به دمای تنظیم‌شده برسد. این طبیعی است.
 • مقدار زیادی از مواد غذایی گرم ممکن است اخیراً در محصول قرار داده‌شده است. >>> غذای گرم را در محصول نگذارید.
 • درب‌ها اغلب باز می‌شوند و یا برای دوره‌های طولانی باز می‌شوند. >>> هوا در حال حرکت به داخل دستگاه باعث می‌شود که محصول به مدت طولانی به کار ادامه دهد. سعی کنید درب را زیاد باز نکنید.
 • درب فریزر یا خنک‌کننده ممکن است باز باشد. >>> بررسی کنید که درب کاملاً بسته است.
 • ممکن است دستگاه در دمای پایین تنظیم‌شده باشد >>> درجه حرارت را به درجه بالاتر تنظیم کنید و منتظر بمانید تا محصول به دمای تنظیم‌شده برسد.
 • واشر درب یخچال فریزر ممکن است کثیف، فرسوده، یا آسیب‌دیده باشد. >>> تمیز کردن یا تعویض واشر درب باید انجام شود.
 • دمای محفظه فریزر در مقدار کم تنظیم‌شده است. >>> فریزر را تنظیم کنید دمای محفظه را به درجه بالاتر برده و دوباره بررسی کنید.

چرا دمای کولر بسیار کم است، اما دمای یخچال ساید بلومبرگ مناسب است ؟

 1. دمای محفظه خنک‌کننده به میزان بسیار کم تنظیم‌شده است. >>> فریزر را تنظیم کنید
 2. دمای محفظه را به درجه بالاتر و دوباره بررسی کنید.

چرا اقلام غذایی در محفظه‌های خنک‌کننده ساید بای ساید بلومبرگ منجمد می‌شوند ، برای رفع عیب و تعمیرات  از تعمیرگاه مجاز یا کدام نمایندگی بهره مند شویم ؟

 1. دمای محفظه خنک‌کننده به میزان بسیار کم تنظیم‌شده است. >>> فریزر را تنظیم کنید
 2. دمای محفظه را به درجه بالاتر و دوباره بررسی کنید.

چرا دمای کولر یا فریزر در ساید بای ساید بلومبرگ خیلی بالا است ، برای  رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد ؟

 • دمای محفظه کولر با درجه بسیار بالا تنظیم‌شده است. >>> صبر کنید تا دمای قسمت‌های مربوطه با تغییر درجه حرارت خنک‌کننده یا فریزر، به سطح کافی برسد.
 • درب‌ها اغلب باز می‌شوند و یا برای دوره‌های طولانی باز می‌شوند. >>> درب را بیش‌ازحد باز نکنید.
 • درب ممکن است باز باشد. >>> به‌طور کامل درب را ببندید.

ممکن است دستگاه به‌تازگی وصل شده باشد یا یک مورد غذای جدید در داخل قرارگرفته باشد. >>> این مسئله طبیعی است. هنگامی‌که به‌تازگی وصل شده یا محصول غذای جدید درون آن قرارگرفته است، محصول برای رسیدن به دمای تنظیم‌شده، طول می‌کشد.

مقدار زیادی از مواد غذایی گرم ممکن است اخیراً در محصول قرار داده‌شده است. >>> غذای گرم را در محصول نگذارید.

دلیل لرزش یا سروصدا در ساید بای ساید بلومبرگ چیست ؟

 1.  اطمینان حاصل کنید که توانایی زمین برای تحمل محصول کافی است.
 2. مواردی که در مورد محصول قرار می‌گیرند ممکن است موجب ایجاد سروصدا شوند. >>> مواردی را كه ایجاد سروصدا می‌کنند را حذف كنید.

چرا صدای باد از ساید بای ساید بلومبرگ می‌آید ؟

ساید بای ساید بلومبرگ از یک فن برای فرایند خنک کردن استفاده می‌کند. این طبیعی است و نه یک سوء عملکرد.

چرا داخل یخچال ساید بای ساید بلومبرگ بوی بد دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد ؟

 1. محصول به‌طور مرتب پاک نمی‌شود. >>> به‌طور منظم داخلی را با استفاده از اسفنج، آب گرم و آب گازدار تمیز کنید.
 2. مواد بسته‌بندی خاص ممکن است باعث به وجود آمدن بو شود>>> از مواد بسته‌بندی بدون بو استفاده کنید.
 3. مواد غذایی در ظروف پوشیده نشده قرار گرفتند. >>> غذاها را در بسته‌بندی‌های پوشیده نگهداری کنید. هر غذای منقضی یا خراب‌شده را از دستگاه خارج کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات بلومبرگ

تعمیرات مایکروفر بلومبرگ ، تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ ، تعمیرات اجاق گاز بلومبرگ ، تعمیرات کولرگازی بلومبرگ  ، تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیرات یخچال بلومبرگ

3 دیدگاه

 • الهه یزدان پرست

  با سلام و روزبخیر
  من تیر سال گذشته یک دستگاه ساید بای ساید دو درب بلومبرگ مدل 9440 تهیه کردم و از همان ابتدا دچار مشکلات بسیار شده است از جمله مشکل صدای زیاد که منجر به تعویض فن فریز ر شد ، یخ زدن مواد در یخچال که سنسور محیطی را تعویض نمودند ،کامل قرار نگرفتن جا یخی که کامل عوض شد.مجددا صدای زیاد که موتور را تعویض نمودند و موتور پاناسونیک بر روی آن نصب کردند که باز هم به دلیل صدا فن فریزر تعویض شد ولی همچنان صدا بسیار زیاد می باشد. در حالی که شرکت الان میگه دیگه از نظر فنی مشکلی ندارد در صورتی که صدا خیلی زیاد می باشد.
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید که در حالی که هنوز گارانتی داریم به کجا مراجعه کنم.

  • مدیر

   سلام ، فن داخل اواپراتور ساید بای ساید بلومبرگ خود را چک نمایید و در صورت تعویض حتما فن فابریک بزارید .

 • محمد یحیائی

  الان۷سال از ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ساید بای سایداستفاده میکنیم از کیفیت مطلوبی برخوردارهستن،فقط ماشین ظرفشویی یه مشکل کوچیکی داشت که همون موقع توسط نمایندگی رفع شد،واین مشکلاتی که برای ساید عنوان شد نبوده،ضمن اینکه کارکرد موتور نرمال،صدای موتور کم،وبرودت خیلی خوب وقابل تنظیم میباشد و تا بحال هیچکدوم از محصولاتش مشکلی نداشتن…

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.