021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات اسپرسوساز 021-58941 با ما در تماس باشید

آموزش تعمیرات اسپرسوساز

آموزش تعمیرات اسپرسوساز
آموزش تعمیرات اسپرسوساز

آموزش تعمیرات اسپرسوساز همراه با عیب یابی و علت مشکلات مختلف را شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید بتوانید به راحتی بدون پرداخت هزینه به رفع عیب دستگاه خود بپردازید، همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع مشکل دستگاه خود میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز در تهران توسط تیم حرفه ای آی پی امداد بهره مند شوید.

کاربر گرامی هرگونه سوالی در زمینه نحوه آموزش و راهنمایی تعمیرات اسپرسو ساز داشتید کافی است در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا  کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر اسپرسوساز در منزل

اگر از طرفداران اسپرسو هستید و از خوردن این نوشیدنی تلخ لذت می‌برید، به‌ احتمال‌ زیاد در منزلتان از یک دستگاه اسپرسوساز برای درست کردن این نوشیدنی استفاده می‌کنید. در صورتی ‌که از کاربران دستگاه اسپرسوساز هستید، حتماً به این مسئله توجه کرده‌اید که در برخی از مواقع، دستگاه اسپرسوساز مانند گذشته عملکرد خود را به ‌درستی انجام نداده و اسپرسو خوشمزه‌ای را به شما تحویل نمی‌دهد.

آیا می‌دانید بهترین کار در این مواقع چیست؟ پیشنهاد می‌کنیم هنگام استفاده از دستگاه اسپرسوساز، ابتدا دفترچه راهنما و مطالب مختلف در مورد آموزش تعمیرات اسپرسوساز را مطالعه کنید تا بتوانید هنگام بروز مشکل در دستگاهتان، بدون نیاز به تعمیرکار مشکلات آن را رفع نمایید.

نحوه آموزش و عیب یابی مشکلات اسپرسوساز توسط بهترین تعمیرکار آی پی امداد

اگر دستگاه اسپرسوساز شما در منزل یا در کافه آسیب دیده است و فرصت کافی برای انتقال دستگاه به تعمیرگاه مجاز تخصصی تعمیرات اسپرسوساز را ندارید نگران نباشید. بهترین تعمیرکار متخصص تعمیر اسپرسوساز در آی پی امداد اینجاست تا تجربیات خود را در زمینه عیب یابی و رفع عیب دستگاه اسپرسوساز خانگی و صنعتی به زبان ساده در اختیار شما قرار دهد.

با مطالعه آموزش نحوه عیب یابی و تعمیرات اسپرسوساز توسط تعمیرکار آی پی امداد میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را پیدا کرده و اقدام به رفع آن نمایید.

علت خارج نشدن اسپرسو باوجود روشن بودن پمپ چیست؟ جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر اسپرسو از دستگاه اسپرسوساز با وجود روشن بودن پمپ خارج نمیشود، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 • این مشکل به دلیل نبود آب درون مخزن اسپرسوساز، ریختن بیش ‌از حد اسپرسو درون فیلتر دستگاه و جرم گرفتن پمپ اسپرسوساز ایجاد می‌شود.
 • برای رفع عیب اسپرسوساز در این مورد، ابتدا باید از وجود آب در مخزن دستگاه مطمئن شوید. همچنین در صورتی‌ که دستگاه اسپرسوساز به‌ صورت مستقیم به شیر آب متصل است، از وصل بودن آب ساختمان اطمینان حاصل پیدا کنید.
 • بعد از اطمینان از وصل بودن آب، بهتر است مقدار اسپرسو درون دستگاه را چک کنید و در صورت وجود مقدار زیاد اسپرسو در اسپرسوساز، از مقدار آن بکاهید.
 • اگر مشکل دستگاه با این اقدامات برطرف نشد، لازم است پمپ اسپرسوساز را از نظر وجود جرم چک کنید.
 • در برخی از مواقع ممکن است جرم گرفتن پمپ و انسداد آن، باعث بروز این مشکل در دستگاه شما شده باشد.

علت روشن شدن پمپ اسپرسوساز و تولید صدا زیاد چیست؟ جهت تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟

اگر اسپرسوساز سر و صدایبسیاری دارد جهت عیب یابی و رفع مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • مانند همیشه دستگاه اسپرسوساز خود را روشن کرده‌اید اما این بار برخلاف روزهای دیگر، با روشن شدن پمپ دستگاه صدا زیادی تولید می‌شود؟ نگران نشوید.
 • برای رفع عیب اسپرسوساز در هنگام تولید صدا زیاد، لازم است مخزن آب دستگاه را چک کنید و از وجود آب در آن مطمئن شوید؛ چون این حالت معمولاً به دلیل نبود آب در مخزن اسپرسوساز ایجاد می‌شود.

علت نشتی دادن آب از درون دستگاه اسپرسوساز چیست؟ برای رف این مشکلل چه باید کرد؟

اگر متوجه شده‌اید که آب از درون دستگاه اسپرسوساز به بیرون نشت کرده است، آموزش رفع عیب اسپرسوساز به شرح زیر است:

 • لوله خروجی دستگاه را که آب از آن خارج می‌شود ، بررسی کنید.
 • این مشکل معمولاً به دلیل بسته شدن، انسداد و پیچ‌ خوردگی لوله خروجی دستگاه اسپرسوساز ایجاد می‌شود.

آموزش رفع علت وجود تفاله اسپرسوساز در فنجان

در حال نوشیدن اسپرسو هستید که ناگهان متوجه وجود تفاله در فنجانتان می‌شوید. آیا می‌دانید علت این مشکل چیست و برای رفع عیب اسپرسوساز در این مورد چه باید کرد؟ نگران نباشید؛ ما به شما علت‌های این مشکل و نحوه رفع آن را توضیح می‌دهیم.

 • علت‌ این امر، خراب شدن سبدهای فیلتر اسپرسوساز است.
 • برای رفع این مشکل، باید سبدهای فیلتر اسپرسوساز را چک کنید و درصورت وجود مشکل، آن را تعویض نمایید.
 • بهتر است سبدهای فیلتر اسپرسوساز را به ‌صورت دوره‌ای جهت جلوگیری از خراب شدن تمیز نمایید.

آموزش رفع کم شدن فشار دستگاه اسپرسوساز

علت کم شدن فشار دستگاه اسپرسوساز و آموزش نحوه رفع آن در اسپرسوساز به شرح زیر است:

 • بعد از مدتی استفاده از دستگاه اسپرسوساز، معمولاً واشرهای گروپ موجود در آن خراب می‌شود و نیاز به تعویض دارد.
 • معمولاً واشر گروپ های موجود در اسپرسوساز بعد از یک سال استفاده، خراب می‌شود.

طرز تهیه اسپرسو در دستگاه اسپرسوساز

در کنار خواندن مطالب مفید در مورد آموزش تعمیرات اسپرسوساز، یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای افزایش عمر دستگاه اسپرسوساز و خوردن یک اسپرسو با طعم خوب و خوشمزه لازم است به آن توجه کنید، این است که بر اساس روش‌های اصولی و درست از دستگاه اسپرسوساز استفاده نمایید. مراحل درست کردن اسپرسو در دستگاه به این ‌صورت است:

 • ابتدا دستگاه اسپرسوساز و هد آن را تمیز کنید. بهتر است هر روز قبل از استفاده از دستگاه، ابتدا هد آن را تمیز کنید. این کار علاوه بر اینکه باعث افزایش عمر دستگاه و کمتر خراب شدن آن می‌شود، از بد طعم شدن اسپرسو نیز جلوگیری می‌کند.
 • بعد از تمیز کردن اسپرسوساز، اسپرسو را آسیاب کنید و سپس به مقدار نیاز درون هد گروپ اسپرسوساز بریزید.
 • تا ریختن کامل اسپرسو به درون قوری منتظر بمانید.
 • بعد از ریخته شدن کامل اسپرسو درون قوری، می‌توانید آن را در فنجان‌های مخصوصتان بریزید و از خوردن این نوشیدنی خوشمزه لذت ببرید.

خلاصه مقاله آموزش تعمیر اسپرسوساز و نکات مهم جهت نگهداری از آن

در کنار آشنایی با آموزش تعمیرات اسپرسوساز ،بهتر است بدانید در نگهداری از دستگاه اسپرسوساز نکاتی وجود دارند که شما با رعایت این نکات می‌توانید مدت زیادی از دستگاهتان بدون نیاز به تعمیرات اسپرسوساز استفاده کنید. برخی از این نکات عبارتند از:

 • بهتر است سبد فیلتر دستگاه اسپرسوساز را در هنگام استفاده با آب داغ بشویید. این کار باعث خارج شدن رسوبات موجود در دستگاه می‌شود.
 • آب فیلتر را به ‌صورت مرتب عوض کنید.
 • قطعاتی از دستگاه اسپرسوساز که قابل جدا شدن است، به‌ صورت دوره‌ای جدا و تمام آن‌ها را تمیز کنید؛ چون در هر بار استفاده از دستگاه، مقداری از اسپرسو در بین این قطعات باقی می‌ماند که به ‌مرور زمان این موارد باعث اختلال در کار دستگاه و نیاز به تعمیرات اسپرسوساز می‌شود.
 • دستگاه اسپرسوساز را بعد از هر بار استفاده خاموش نمایید.
 • هد دستگاه اسپرسوساز را به‌صورت روزانه تمیز کنید.
 • بهتر است برای کاهش نیاز به تعمیرات اسپرسوساز، درون مخزن آن از آب تصفیه‌ شده استفاده کنید؛ چون آب شهری معمولاً سخت است و درون آن املاحی وجود دارد که به ‌مرور زمان این املاح، باعث تشکیل رسوبات و اختلال در عملکرد دستگاه می‌شوند.
 • برای تمیز کردن راه‌ آب دستگاه اسپرسوساز می‌توانید درون مخزن آب اسپرسوساز را با آب داغ و مواد شوینده پرکنید. در این حالت، درون فیلتر اسپرسو چیزی نریزید و دستگاه را در این حالت روشن کنید و اجاره دهید مانند روزهای قبل کار خود را انجام دهد.

512 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. میلاد 05 اسفند 1399

  سلام دستگاه مباشی2050 دارم امروز یه دونه قهوه سرد بهم داد و دیگه کار نکرد الان چراغ هاش قرمز شده و اجازه نمیده هیچ قسمتی از دستگاه کار کنه علتش چیه؟؟

  پاسخ دادن
 2. عیسی سالمی 03 اسفند 1399

  سلام من دستگاه نوا 140دارم سه سالی هست که باهاش کار میکنم خیلی ازش راضیم اما امروز که روشنش کردم یکسره شده و اصلا متوقف نمیشد عیبش از کجاس ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  Pari 02 اسفند 1399

  باسلام قهوه سازم اسپرسوبیرون نمیزنه قطره قطره آب بیرون میاد علتش جرم یاواشرش خراب شده؟

  پاسخ دادن
  اسماعیل 25 بهمن 1399

  چراغ آبی زرد شده چشمک میزند

  پاسخ دادن
  نیما ساعی 24 بهمن 1399

  سلام وقت بخیر....من دستگاه gimilai3005 دارم و موقع استفاده از نازل بخار آب زیادی همراه با بخار از نازل خارج میشه و عملا فوم شیر یا شکلات داغ نمیتونم داشته باشم....تعمیرکار گفت پاشش آب به داخل بویلر موقع استفاده از بخار بیشتر از حد نیاز هستش...آیا میشه با تعویض آی سی یا ری پروگرم کردنش این ایراد رو برطرف کرد ؟

  پاسخ دادن
  حسن 20 بهمن 1399

  سلام وقت بخیر،من دلونگی ۶۸۵ دارم وقتی کاپو میزنم اولش میزان بخار خوبه بعد یه دفعه زیاد میشه وشیر به اطراف میپاشه،ودر ضمن سریعا کف شیر که غلیظ هم نیست میخوابه،ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  امین 20 بهمن 1399

  سلام. دستگاه نوا مدل ۱۴۸ دارم، موقعی که میخوام اسپرسو بگیرم از قسمت هدگروپ قطره قطره آب چکه میکنه، واشری که فیلتر هدگروپ روش سوار میشه رو عوض کردم باز هم درست نشد! ممکنه واشرش خوب نباشه؟ چه چیزهایی باعث میشه از هدگروپ آب چکه کنه! لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

  پاسخ دادن
  آرش 19 بهمن 1399

  سلام دستگاه نوا 149وقتی پرتاب فیلتر وصل باشد نشتی آب داخل دستگاه دید میشه از کجا ممکنه این نشتی باشد؟

  پاسخ دادن
  سکوه 19 بهمن 1399

  سلام روز بخیر‌.حواسم نبود .اسپرسو سازم و بدون آب روشن کردم.. فقز مرحله گرم کردن و انجام میداد ک یادم اومد رفتم خاموشش کردم... الان روشن میشه.. آبم داغ میکنه .اما صدای خیلی زیادی میده آب واسه درست کردن قهوه بیرون نمیده..یعنی سوخته؟

  پاسخ دادن
  رویا 13 بهمن 1399

  سلام وقت بخیر،اسپرسوساز عرشیا خریداری کردم امروز برای بار اول استفاده کردم فقط قسمت لوله بخار اون بخار خارج نمی‌شود

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 بهمن 1399

   سلام، المنت و ترموستات را بررسی نمایید و چک نمایید تا مسیر لوله گرفتگی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
  محسن 11 بهمن 1399

  سلام، من یه اسپرسوساز خونگی نیولند خریدم که فشارش 20 بار هست، وقتی بدون گروپ میزنم که آب خارج بشه برای تمیز شدن دستگاه، آب با فشار خیلی زیاد خارج میشه که میریزه رو کانتر (خیلی پرفشارتر از دوش حموم)، میخواستم ببینم این طبیعیه یا یجای کار ایراد داره؟ البته این موضوع روی درست کردن قهوه تاثیری نداره و وقتی ازش قهوه میگیرم همه چی خوبه.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 بهمن 1399

   سلام، دستگاه مشکلی ندارد.

   پاسخ دادن
  ابوالفضل 10 بهمن 1399

  سلام. من یه دستگاه بیرزا الیزه دارم که از لوله بخار اون بخار خارج نمیشه. دستگاه ابگیری میکنه از گروپم اب میاد فقط لوله بخار بخار نمیده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 بهمن 1399

   سلام بايد خروجی استيم چک شود. نازل بيزرا بايد كامل باز و سرويس شود و با اسيد شويی مشكل حل خواهد شد.

   پاسخ دادن
  محسن 09 بهمن 1399

  سلام امروز نوا ۱۴۰ خریدم قهوه ک میزنم تمام قهوه حباب هوا هست یعنی هوای زیادی از اسکوپ وارد لیوان میشه. و قهوه ابکی میده. لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست.ممنونم

  پاسخ دادن
   Reza 10 بهمن 1399

   سلام دوست عزيز آسياب قهوه و نوع قهوه اي كه خريداري كردين مناسب دستگاهتون نيست حتما بفرماييد دون اسپرسو براي نوا آسياب كنن

   پاسخ دادن
   میلاد 22 بهمن 1399

   دستگاه که روشن شدسه ثانیه بزارازش آب جوشش برزه بیرون به پرتافیلتررووصل کن وازش اسپرسو بگیر

   پاسخ دادن
  سمیه نظزنژاد 06 بهمن 1399

  اسپرسوساز زیگما ۹۲۰

  پاسخ دادن
   فاطمه 24 بهمن 1399

   سلام من دستگاه اسپرسو ساز مایر 140خریدم کار باهاش رو خیلی بلد نیستم .میشه شیر به جای اب ریخت داخلش؟زمانی که اسپرسو درست میکنه حتما باید پرتافیلتر یخ کنه حتما تا باز بشه؟؟؟؟

   پاسخ دادن
  اسدی 05 بهمن 1399

  با سلام من یک دستگاه نوا 128خریدم موقع کار درجه بار بالا نمیاد و قهوه بدون خامه بیرون می‌آید دلیلش چیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 بهمن 1399

   سلام، به دلیل اینکه دستگاه حرارت نمیدهد، ترموستات و المنت را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
   Iman 10 بهمن 1399

   سلام دستگاه شما از قسمت پمپ به بعد داراي گرفتگي يا كم كار بودن پمپ ميباشد تا زمانيكه فشار آب تا هد گروپ زياد نباشه فشارسنج كار نميكنه

   پاسخ دادن
  ایمان 03 بهمن 1399

  سلام..من دستگاه نوا ۱۴۰ دارم..موقع روشن کردن دستگاه، از نازل بخار(کف ساز) آب چکه می‌کنه البته کم و قطره قطره بنظرتون مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 بهمن 1399

   سلام مدار برگشت آب از منبع ميتونه گرفتگی داشته باشه و با يك سرويس ساده مشكل حل ميشه

   پاسخ دادن
   Kamran 10 بهمن 1399

   سلام حتما بايد مدار نازل از خروجي منبع چك شود ميتونه يك گرفتگي ساده باشه و با اسيد شويي مشكلتون حل بشه

   پاسخ دادن
  دریا 03 بهمن 1399

  سلام دستگاه من اسپرسو ساز ktmهست بعد از سرویس رسوب نازل بخازم خوب هست ولی از قسمت عصاره گیر قهوه اب چکه می کنه و ضعیف شده حدود هزینه چقدر ه ست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 بهمن 1399

   سلامف فیلتر دسته گروپ را تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
    یاسر 07 بهمن 1399

    سلام. دستگاه نوا دارم حدود یک ساله... امروز روشن کردم پمپ روشن میشه ولی قسمت اسپرسو سازش آب نمیاد ولی قسمت بخار سازش بخار میده بیرون... امروز برای اولین بار هم هست که میبینم گیج دستگاه روی درجه 200 هستش البته وقتی پمپ روشن میشه

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 07 بهمن 1399

     سلامف احتمالا یا رسوب گرفته یا پمپ مشکل دارد.

     پاسخ دادن
   Reza 10 بهمن 1399

   سلام بايد هد گروپتون باز بشه معمولا فنر گروپ وقتي خاصيتشو از دست ميده و خراب ميشه اين مشكل پيش و همينطور ميتونه از پيستون پشت هد گروپ هم باشه بايد چك بشه

   پاسخ دادن
  محسن 03 بهمن 1399

  سلام من به تازگی دستگاه اسپروساز مباشی مدل ۲۰۵۰خریداری کردم ممنون میشم روش کارکردن بااین دستگاه راکاملا برای من شرح دهید.

  پاسخ دادن
  دزفولی نژاد 26 دی 1399

  سلام قهوه ساز من مارک مایر مدل 440 است قسمت نازل آن کار نمیکنه دلیلش چیست و درجه بخار آن هم بخار گرفته است چه باید کرد؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 دی 1399

   سلام، وقتی نازل بخار قطع شده ولی قسمت خروجی اسپرسو شما سالم هست دستگاه با سرويس ساده مشكلش حل ميشه اگر نشد بايد دستگاه باز شود و قطعی بخار از منبع چك شود.

   پاسخ دادن
   Reza 10 بهمن 1399

   سلام دوست عزيز وقتي دستگاه رو روشن ميكنيد از زير يا بالاي دستگاه آبريزش هم دارين؟

   پاسخ دادن
  ایمان 24 دی 1399

  سلام..من دستگاه نوا ۱۴۰ دارم..موقع روشن کردن دستگاه از نازل بخار آب چکه می‌کنه البته کم و قطره قطره بنظرتون مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
  پدرام 24 دی 1399

  سلام . دستگاه من وقتی امروز روشنش کردم صداش اولش خوب بود بعد ، وقتی خواستم عصاره گیری کنم کم شد و فشار دستگاه هم خیلی کم شده ، بسختی آب ازش خارج میشه . میخواستموببینم دلیلش چیه؟

  پاسخ دادن
   Iman 10 بهمن 1399

   سلام دستگاهتون رو چند وقت هست خريداري كردين و مقدار استفاده ي شما چقدر هست؟بايد اول از همه چيز از سلامت پمپ دستگاهتون خيال راحت باشيم

   پاسخ دادن
  محمد 23 دی 1399

  سلام دستگاه اسپرسو ساز و قهوه ساز پرشیا خریدم فقط دگمه هاش روشن میشه دگمه فعال سازی روی قهوه و بخارش سفته نمیچرخه چرا

  پاسخ دادن
   Ehsan 10 بهمن 1399

   سلام حتما سوييچ گردان شكسته يا گرفتگي داره بايد باز بشه و تعمير بشه نگران نباشيد مشكل خاصي نيست

   پاسخ دادن
  بهناز 23 دی 1399

  با سلام من چندروزه دستگاه دلونگی مدل ۴۳۱ خریدم ولی از نازل اسپرسو خارج نمیشه فقط دفعه ی اول که روشن کردم اومد و بعد از اون اصلا نیومده و همون یکدفعه هم اصلا طعم و مزه ای نداشت و حتی هیچ کفی هم نداشت مثل چایی بود ممنون میشم راهنمایی کنین .

  پاسخ دادن
   Reza 10 بهمن 1399

   سلام نوع قهوه اي كه خريداري كردين احتمالا فرانسه هست و براي اسپرسو نيست حتما بفرماييد دون اسپرسو براي دستگاه نوا آسياب كنن

   پاسخ دادن
  Mohamad 21 دی 1399

  سلام خسته نباشید.دستگاه من از نوع آستوریا پراتیک دو گروپ نیمه اتومات هستش،الان روشنه ولی فشارسنج پمپ بدون اینکه پمپ روشن باشه اومده رو درجه سه وایساده.میخواستم ببین مشکلش چیه.ممنون

  پاسخ دادن
   Reza 23 دی 1399

   سلام وقت بخير،دستگاه وقتي مه هاموش هست برىويلر ماو ميكنه؟(داغ هستش)؟اگر غير از اين هست فشارسنج خراب شده

   پاسخ دادن
  Pani 20 دی 1399

  سلام. واشر دستگاه من خراب شده و هوا میکشه از کنارش و بخار رو از کناره های مخزن آب به بیرون میفرسته از کجا میتونم واشر تهیه کنم؟ تو اینترنت هرچی گشتم برای اسپرسوساز خانگی فوما fu-1510 واشر فابریک پیدا نکردم چطور میتونم این مشکل رو حل کنم و واشرش رو پیدا کنم

  پاسخ دادن
   Ali 23 دی 1399

   سلام ميتونيد با مراجعه به شركت دستگاهتون رو بيارين تا واشر مورد نظرتون رو نصب كنيم(حتما دستگاهتون بايد باشه

   پاسخ دادن
    Pani 24 دی 1399

    من ساوه هستم آیا امکان ارسال دستگاه بصورت پستی هست؟ یا باید حتما حضوری بیام؟ آدرس رو لطف میکنید...

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 24 دی 1399

     سلام، برای استفاده از خدمات تعمیر اسپرسوساز در آی پی امداد به آدرس کارگاه مراجعه نمایید. در قسمت تماس با ما درج شده.

     پاسخ دادن
  مهدی 19 دی 1399

  سلام دستگاه من جمیلای ۳۶۰۵ هست موقع عصاره گیری بیشتر آب از فاضلاب خارج میشه در واقع دستگاه درست عصاره گیری نمیکنه

  پاسخ دادن
   محمد رضا 23 دی 1399

   حتما بايد شير رفت برگشت آب چك بشه با اين خرابي فشار آب كم مبشه و در نتيجه عصاره ي خوبي ندارين

   پاسخ دادن
  الهه خلیلی 19 دی 1399

  سلام من دستگاه مخزن دار تک گروپ فایما دارم امروز که روشن کردم آب جوش و بخار مشکلی نداشت ولی اسپرسو نداد یعنی آب اصلا خارج نشد

  پاسخ دادن
   Bahrami 23 دی 1399

   سلام وقت بخير،ميتونه دلايل زيادي داشته باشه كه عمدتا از خروجي پمپ اين مشكل پيش مياد،دستگاهتون رو با محلول سرويس كنيد اگر حل نشد دوباره با ما در ميان بگذاريد

   پاسخ دادن
  حجت تیموری 19 دی 1399

  سلام نوا 137دارم.جهت فوم سازی دکمه بخار رازدم ولی بخار از نازل خارج نشد و صدای بدی داد.بخار از نازل خارج نمیشه.مشکل چیه ؟

  پاسخ دادن
   Reza 23 دی 1399

   حتما هميشه قبل و بعد از فوم گيري بخار خالي از دستگاهتون بگيريد تا اين مشكل پيش نياد بايد مدار خروجي پمپ از منبعتون چك بشه

   پاسخ دادن
  Danial 17 دی 1399

  سلام دستگاه من نوا ۱۴۰ هست تا دیروز قشنگ کار میکرد حالا یه دفعه از هیچکدوم خروجی ها آب خارج نمیشه مشکل چیه ممنون

  پاسخ دادن
   Mohammad 23 دی 1399

   سلام دوست عزيز،ميتونه از پمپ دستگاهتون باشه ولي باز بايد كارشناس چك كنه،صداي دستگاه هم تغييري كرده؟

   پاسخ دادن
  بیتا 16 دی 1399

  با سلام ماشین کافه من کروبس است امروز متوجه شدم شیر را به صورت کف دار نمی دهد و فقط شیر معمولی می دهد چرا اینطوری شده؟مشکل چیست ؟من تازه خریدم

  پاسخ دادن
   Reza 23 دی 1399

   سلام بايد با محلول مخصوص و با برنامه ي دستگاهتون دستگاه رو ريست اتومات كنيد

   پاسخ دادن
  مهدی 16 دی 1399

  سلام دستگاه من هامسول hs230 حدود 3 ساله خریدم الان موقع خروج قهوه ،از قسمت سینی زیر فنجان آب هم خارج میشه این در حالیه که قبلا فقط بعد از اتمام قهوه فقط فشار بخار باقیمانده در دستگاه خارج می‌شد

  پاسخ دادن
   Ali 23 دی 1399

   سلام شير سه راهي آب خراب شده و بايد تعويض بشه عزيز ايراد خاصي نداره

   پاسخ دادن
   مهدی 23 دی 1399

   سلام سپاسگزارم شیر سراهی را از کجا تهیه کنم خودم اگه فنی باشم میتونم تعویض کنم

   پاسخ دادن
  فرزاد 15 دی 1399

  سلام. چرا دستگاه من اسپرسوی سرد به من میده؟مشکل از کجاست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 دی 1399

   سلام، ترموستات و المنت باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  علی 10 دی 1399

  سلام من یه اسپرسو ساز میباشی مدل۲۰۵۰ دارم دقت کردم وقتی قهوه میگیرم عقربه بار عمل نمیکنه از صفر تکون نمیخوره قبلا تا ۱۵ میرفت

  پاسخ دادن
   عباس 13 دی 1399

   سلام. من هم همین مدل دارم با همین مشکل

   پاسخ دادن
   Peyman 23 دی 1399

   سلام يا ميتونه از فشارسنج باشه كه خراب شده و يا با رسوب گيري مدار فشار سنجتون درست ميشه حتما

   پاسخ دادن
  علی الیاسی 09 دی 1399

  سلام وقت بخیر،من یه دستگاه اسپرسو خانگی مدلsolacدارم،یه هفته آوردمش،البته استوک هستش،یکم صداش زیادهستش،امشب میخواستم اسپرسو درست کنم اما ندونستم داخل مخزن آب شو نگاه نکردم،وتوش آب نبود،روشن کردم بعداز30ثانیه که فهمیدم از خروجیش قهوه خارج نمیشه سریع خاموش کردن وقتی چک کردم دیدم آب توش نبست،داخل مخزن آب ریختم اما باوجود اینکه کار می‌کنه اما از خروجی هیچی نمیاد،امکان داره پمپش سوخته باشه،ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 دی 1399

   سلام، پمپ و بویلر اسپرسوساز شما باید بررسی شود. احتمال هم دارد که پمپ سوخته باشد.

   پاسخ دادن
   Reza 23 دی 1399

   سلام بله وقتي بدونه آب كار كنه پمپ به احتمال زياد ميسوزه ولي باز با اين حال با كارشناس مربوطه مشورت كنيد

   پاسخ دادن
  مهدی 08 دی 1399

  سلام دستگاه نوا 128 دارم دستگاه داشت خوب کار میکرد که یهو روی مانیتورش اخطار e4 داده . مشکلش چیه ممنون میشم دلیل شو بگین

  پاسخ دادن
  مهسا 08 دی 1399

  سلام من دیروز یه اسپرسو ساز زیگما خریدم که با وجود اینکه آب تو مخزن می ریزم باز هم هیچ آبی یا اسپرسویی از دستگاه خارج نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن کلید درجه بخار هم روی شیر تنظیمه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 دی 1399

   سلام، پمپ بررسی شود.

   پاسخ دادن
   Reza 09 دی 1399

   سلام اگر دستگاه زيگما توكار هست حتما بايد مخزن آب و سنسور آب چك شود در غير اينصورت بايد كل مدار چك شود تا مشكل خروجي برطرف بشه

   پاسخ دادن
    فرامرز 17 بهمن 1399

    در اسپرسوساز mrsبخار خارج نمیشه واسه درست کردن فوم

    پاسخ دادن
  محمود لامرد 08 دی 1399

  دستگاه اسپرسو ساز دسینی مدل 555 اتوماتیک دارم و به محض اینکه دستگاه را روشن میکنم پمپ خود به خود شروع به کار می‌کند و حدود 30 ثانیه بعد ک آب داغ شد پمپ خاموش می‌شود... لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   حمیدرضا 15 بهمن 1399

   سلام.دستگاه اسپرسوسازخانگی دارم مدل Gamilai4682 .. بعدازچندباراستفاده هنگ میکنه..

   پاسخ دادن
  حسین 07 دی 1399

  سلام اسپرسوساز گاسونیک دارم احساس میکنم مثل اولش کار نمیکنه و فشارش کم شده کریمای روی قهوه خوب شکل نمیگیره و حباب های درشت روی فوم ایجاد میشه و فوم یک دست و عالی مثل اولش نداره ایراد از کجاست با سپاس و تشکر فراوان

  پاسخ دادن
  محمد 01 دی 1399

  سلام من دستگاه نوا ۱۳۹ دارم من تا حالا از نازل بخارش استفاده نکردم الان ک امتحان میکنم فقط اب ب جای بخار بیرون میده دلیلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 02 دی 1399

   سلام، بویلر رسوب گرفته.

   پاسخ دادن
  رضا فسا 28 آذر 1399

  سلام مدل دستگاه دو گروپ صنعتی بیزرا 2019 نو هست. ما فقط از یک هدگروپ استفاده میکردیم بعد 6 ماه خواستیم با اونیکی هد هم کار کنیم دیدیم آب ازش بیرون نمیاد مشکلش چیه؟؟ با سرویس هد روی کار حل میشه یا نه؟

  پاسخ دادن
  دانیال 27 آذر 1399

  سلام من دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل bco320 دارم وقتی داخل مخزن قهوه فرانسه مقداری اب میریزم ،از زیر دستگاه اب خارج کل میشه.مشکل از چی هست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 آذر 1399

   با سلام، از داخل شیلنگ های متصل به پمپ اسپرسوساز را بررسی نمایید. ممکن است یکی از شیلنگ ها دچار گرفتگی شده باشد.

   پاسخ دادن
  توکل 25 آذر 1399

  سلام دلونگی ۴۲۱خریدم داخل سینی پس از هربار استفاده پر اب میشه میشه کمک کنید چرا اینجوریه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 آذر 1399

   سلام، واشر دور دسته گروپ مشکل دارد.

   پاسخ دادن
  محمدعلی 24 آذر 1399

  سلام مدل دستگاه من دیسینی۱۵ بار هستش قبل از اینکه هدگروپ وصل کنم دکمه روشنش ک میزنم نزدیکای ک چراغ سبزش روشن بشه اب میریزه علتش چی

  پاسخ دادن
  فاطمه 22 آذر 1399

  سلام ببخشید من اسپرسوساز دلونگی مدل 3531 دارم فنجون اول فقط کف سفید داره روی قهوه بقیه فنجون ها مثله چایی میشه اصلا کف و طعم خاص نداره علتش چی میتونه باشه؟! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   هانیه 22 بهمن 1399

   سلام وقت بخیر دستگاه نوا دارم همیشه خوب کار میکرد اما الان از قسمت نازل قهوه درست بیرون نمیاد چکه چکه و بعد صدای دستگاه خیلی خفه میشه مشکلش چیه؟ ممنونم از راهنمایی شما

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 24 بهمن 1399

    سلام، منبع رسوب گرفته و باید جرمگیری شود.

    پاسخ دادن
  پناهی 15 آذر 1399

  سلام من دستگاه دلونگی 685 ددیکا رو تازه خریدم و اومدم برای اولین بار استفاده کنم ، دستگاه اسپرسو میده و بعد دکمه بخار رو میزنم و اهرم بخار رو میپیچونم آب از داخل نازل بخار خارج میشه ولی وقتی میخوام با نازل بخار کار کنم که از شیر فوم بگیرم نازل بخار کار نمیکنه علت چیه؟

  پاسخ دادن
  محسن 13 آذر 1399

  سلام دستگاه نوا 140 ؛موقع زدن كليد روشن شدن دستگاه آب از مخزن به طور اتوماتيك خارج ميشود و استوپ نميشود در بويلر و مخزن و دستگاه هم زمان با چرخاندن به سمت اسپرسو گيري و بخار آب هم خروجي داد! علت اينكه آب مخزن بدون مكث از مخزن و بويلر داغ ميشود و خروج پيدا ميكند چيست؟

  پاسخ دادن
   ۰۹۱۸۶۰۳۴۷۴۰ 15 آذر 1399

   سلام دستگاه نوا ۱۲۷ تک و دوبل یک اندازه آب میاد ایراد کجاست

   پاسخ دادن
  میلاد 11 آذر 1399

  سلام دستگاه جیمیلای ۴۶۸۲ دارم ، گاهی موقع عصاره گیری اب از اطراف پرتا فیلتر خارج میشه . دستگاه نو هست . ممنون

  پاسخ دادن
   مریم 11 آذر 1399

   سلام از قسمت هد گروپ آب میچکه و بخار همزمان که قهوه میاد بیرون دستگاه گوسونیک

   پاسخ دادن
    حسین 16 آذر 1399

    سلام دستگاه گاسونیک دارم مثل قبل اسپرسو با فوم زیاد نمیده و بیشتر طول میکشه تا فنجانو پر کنه نظر خودم اینه که فشار دستگاه کم شده چیکار باید انجام بدم یکی از دوستان میگه باید واشر عوض کنم این واشر کجاست و چطور تعویض کنم

    پاسخ دادن
  حمید 09 آذر 1399

  سلام دستگاه اسپرو ساز رو تازه خریدم قهوه ای که ازش میگیرم مزه سوختگی میده با آسیاب ریزو درشت هم امتحان کردم ولی باز هم مزه سوختگی میده علت چیست

  پاسخ دادن
  مریم 08 آذر 1399

  سلام خسته نباشین اسپرسوسازم و زدم تو برق و روشن کردم دوتا چراغ ها باهم روشن میشه و وقتی میچرخونم طرفی که قهوه بریزه نمیریزه اصلا

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 آذر 1399

   سلام، برد الکترونیکی اسپرسوساز شما مشکل دارد.

   پاسخ دادن
  میثم فلاحی 04 آذر 1399

  سلام خسته نباشی دستگاه جیملای۳۶۰۵دارم وقتی میخواسم ازش اسپرسو بگیرم از لوله آب گرم سمت چپ دستگاهم آب میاد علت چیه؟!دستگام کامل نو هستش و اصلا قهوه خوبی بهم نمیده؟!

  پاسخ دادن
  کامیار فرزام 04 آذر 1399

  سلام یک دستگاه هوگل دارم که چند حالته هست حدود ۶ ماه استفاده نکردم الان که روشن کردم پیغام مخزن آب نداره و عکس پارچ آب نشون میده رو ال سی دیش در صورتی که مخزن آبش رو پر کردم،فنر فیلتر کف مخزن آب رو که بالا میدم آب خارج میشه اما رو دستگاه که مخزن رو میزارم دستگاه باز پیغام اینکه داخل مخزن آب بریزید میده قبلش کاملا سالم بود وقتی هم جمع کردم استفاده نکنم هم مخزن آبش روشسته ام اون شناور داخل مخزن آب هم گویا رسوب گرفته میشه یعنی مشکل از اون باشه؟

  پاسخ دادن
  مهدی 03 آذر 1399

  من نوا 128 دارم دستگاه من بعد از ۵ دقیقه روشن بودن اگه باهاش کار نکنم خاموش میشه . میشه کاری کرد که خودکار خاموش نشه

  پاسخ دادن
   سهیل 05 دی 1399

   داداش میره استندبای ،راهی نداره

   پاسخ دادن
  گلنوش 02 آذر 1399

  سلام. وقت بخير. من نوا ١٤٩ دارم، كاملا اوكى بود تا اينكه ديروز قسمت بخارش مشكل پيدا كرد و فقط صدا ميداد و هيچ بخارى خارج نميشد. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  پاسخ دادن
  علی افرینش 26 آبان 1399

  سلام. دستگاه من گاستینو 690 هست. خروجی اسپرسو یدونه منظم خارج میشه یکی حباب.. باز پرتا فیلتر رو بدون قهوه وصل میکنم. از ی خروجی اب منظم میاد اون یکی فقط حباب.. مشکل چیه ؟ ممنون اگر جواب بدین

  پاسخ دادن
   محمد 01 آذر 1399

   سلام ميتونه از گرفتگي دسته گروپ باشه فيلتر و دسته رو خوب تميز كنيد به احتمال زياد درست ميشه

   پاسخ دادن
  شهریار 24 آبان 1399

  اقا خسته نباشید دستگاه ۱۵بار هاردستون دارم از نازل بخارش دیگه هیچی نمیاد دکمشو میزنم علت چیه؟

  پاسخ دادن
   احسان 01 آذر 1399

   سلام دوست عزيز ميتونه علتهاي زيادي داشته باشه وقتي دكمه اسپرسو رو ميزنيد خروجي داريد يا خير،در غير اينصورت نوك نازل رو خوب تميز كنيد و بايد از منبع خروجي تون خوب چك بشه

   پاسخ دادن
  مرادی 20 آبان 1399

  سلام من دستگاه اسپرسو ۱۵ بار ناسا دارم وقتی میزنم تو برق بدون اینکه دکمه روش رو بزنم درجا پمپ کار میکنه دیگه قطع نمیشه میشه راهنمایی بکنید مشکل کجاست

  پاسخ دادن
   اميد 01 آذر 1399

   سلام ميتونه هم كليد خراب شده باشه ويا به احتمال بيشتري از بردتون باشه،وقتي كه اين صدا مياد از قسمت خروجي آب هم خارج ميشه؟

   پاسخ دادن
  آقايی 16 آبان 1399

  سلام اسپرسوساز کیپر 2005 رو حدود 2 ماه که خریدم، سه هفته اول کف خیلی خوبی میداد،ولی الان کف خوبی نمیده و مزه اسپرسوم هم احساس میکنم مزش بد شده علتش چیه؟؟ همیشه آب تصویه استفاده میکنم و مرتب تمیزش میکنم

  پاسخ دادن
   Reza 17 آبان 1399

   سلام دوست عزيز اگر دو هفته است خريداري كرده ايد و نو هست حتما به قهوه ي اسپرسو و ميزان آسيابش دقت كنيد

   پاسخ دادن
  حمید 13 آبان 1399

  سلام دستگاه ۳ کاره قهوه ساز گرفتیم تازه داریم راه اندازیش میکنیم اب داخل مخزن ریختیم ودستگاهو روشن کردیم چراغ داغ شدن اب روشنه وقتی دکمه ریختن اسپرسورو میزنیم صدا میده ولی اسپرسو خارج نمیشه وداخل لیوان نمیریزه لطفا کمکمون کنید

  پاسخ دادن
   Mostafa 17 آبان 1399

   سلام اگر دستگاه نو خريداري كرده ايد حتما مدار ورودي و خروجي پمپ رو چك كنيد در غير اينصورت بايد كل مدار و پنپ تست بشه

   پاسخ دادن
  فرشید 24 مهر 1399

  سلام یه دستگاه نوا ۱۲۸ دارم دیروز از کار افتاد و علامت منفیه ۴ اومد رو صفحه گوشی

  پاسخ دادن
   Morteza 17 آبان 1399

   سلام حتما بايد سنسور يا برد چك شود مدل نوا دقيقا چي هست؟

   پاسخ دادن
  ابوالفضل 13 مهر 1399

  تو ۱۰ روز یعنی نیاز به رسوب زدایی پیدا کرده چون من از آب جوشیده سرد استفاده میکنم که جرم نگیره ؟؟خودم میتونم رسوب زدایی کنم یا نه؟؟

  پاسخ دادن
   Reza 16 مهر 1399

   سلام نه حتما بايد توسط تكنسين مخصوص دستگاهتون اين كار انجام بشه

   پاسخ دادن
  ابوالفضل 08 مهر 1399

  سلام خسته نباشید دستگاه مباشی مدل Em2009۱۰ روزه خریدم تا چند روز پیش خوب بود قهوه خیلی با کیفیتی میداد الان چند روزه قهوه درست میکنم نمیدونم چرا ثهوه آبکیه و کف روی فنجان خیلی کم شده

  پاسخ دادن
   Arman 11 مهر 1399

   سلام دوست عزيز اگر پمپ مشكلي نداشته باشه دستگاهتون بايد رسوب زدايي بشه سعي كنيد قبل از اينكه مشكل ساز بشه سريعتر رسوب زدايي كنيد

   پاسخ دادن
   امیر عبداللهی 15 آذر 1399

   سلام دستگاه نوا ۱۲۷ تک و دوبل یک اندازه آب میده و بخار هم کم میاد از لوله و خودش قطع میکنه

   پاسخ دادن
  محمد 08 مهر 1399

  سلام دستگاه من سیلور کرست هست و وقتی که دکمه لاته رو میزنم بخار خیلی زیادی نمیده وشیر هم به زور از شیر میاد وی صدایی متل مکیدن از مخزن شیر میاد بخاطر همینم کف نمیکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   Ehsan 11 مهر 1399

   سلام،قسمت شير ساز داخل دستگاه يا گرفتهشده يا نياز به تعويض دارد چند وقته از دستگاهتون استفاده ميكنيد؟

   پاسخ دادن
    محمد 12 مهر 1399

    من بع عنوان استوک تازه خریدمش میشه بفرمایید این گرفتگی کجاست وایا خودم میتونم انجامش بدم یانه متشکر

    پاسخ دادن
1 2 3