021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات اسپرسوساز با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

آموزش تعمیرات اسپرسوساز

آموزش تعمیرات اسپرسوساز
آموزش تعمیرات اسپرسوساز
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

آموزش تعمیرات اسپرسوساز همراه با عیب یابی و علت مشکلات مختلف را شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید بتوانید به راحتی بدون پرداخت هزینه به رفع عیب دستگاه خود بپردازید، همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع مشکل دستگاه خود میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز در تهران توسط تیم حرفه ای آی پی امداد بهره مند شوید.

کاربر گرامی هرگونه سوالی در زمینه نحوه آموزش و راهنمایی تعمیرات اسپرسو ساز داشتید کافی است در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر اسپرسوساز در منزل

اگر از طرفداران اسپرسو هستید و از خوردن این نوشیدنی تلخ لذت می‌برید، به‌ احتمال‌ زیاد در منزلتان از یک دستگاه اسپرسوساز برای درست کردن این نوشیدنی استفاده می‌کنید. در صورتی ‌که از کاربران دستگاه اسپرسوساز هستید، حتماً به این مسئله توجه کرده‌اید که در برخی از مواقع، دستگاه اسپرسوساز مانند گذشته عملکرد خود را به ‌درستی انجام نداده و اسپرسو خوشمزه‌ای را به شما تحویل نمی‌دهد.

آیا می‌دانید بهترین کار در این مواقع چیست؟ پیشنهاد می‌کنیم هنگام استفاده از دستگاه اسپرسوساز، ابتدا دفترچه راهنما و مطالب مختلف در مورد آموزش تعمیرات اسپرسوساز را مطالعه کنید تا بتوانید هنگام بروز مشکل در دستگاهتان، بدون نیاز به تعمیرکار مشکلات آن را رفع نمایید.

نحوه آموزش و عیب یابی مشکلات اسپرسوساز توسط بهترین تعمیرکار آی پی امداد

اگر دستگاه اسپرسوساز شما در منزل یا در کافه آسیب دیده است و فرصت کافی برای انتقال دستگاه به تعمیرگاه مجاز تخصصی تعمیرات اسپرسوساز را ندارید نگران نباشید. بهترین تعمیرکار متخصص تعمیر اسپرسوساز در آی پی امداد اینجاست تا تجربیات خود را در زمینه عیب یابی و رفع عیب دستگاه اسپرسوساز خانگی و صنعتی به زبان ساده در اختیار شما قرار دهد.

با مطالعه آموزش نحوه عیب یابی و تعمیرات اسپرسوساز توسط تعمیرکار آی پی امداد میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را پیدا کرده و اقدام به رفع آن نمایید.

علت خارج نشدن اسپرسو باوجود روشن بودن پمپ چیست؟ جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر اسپرسو از دستگاه اسپرسوساز با وجود روشن بودن پمپ خارج نمیشود، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 • این مشکل به دلیل نبود آب درون مخزن اسپرسوساز، ریختن بیش ‌از حد اسپرسو درون فیلتر دستگاه و جرم گرفتن پمپ اسپرسوساز ایجاد می‌شود.
 • برای رفع عیب اسپرسوساز در این مورد، ابتدا باید از وجود آب در مخزن دستگاه مطمئن شوید. همچنین در صورتی‌ که دستگاه اسپرسوساز به‌ صورت مستقیم به شیر آب متصل است، از وصل بودن آب ساختمان اطمینان حاصل پیدا کنید.
 • بعد از اطمینان از وصل بودن آب، بهتر است مقدار اسپرسو درون دستگاه را چک کنید و در صورت وجود مقدار زیاد اسپرسو در اسپرسوساز، از مقدار آن بکاهید.
 • اگر مشکل دستگاه با این اقدامات برطرف نشد، لازم است پمپ اسپرسوساز را از نظر وجود جرم چک کنید.
 • در برخی از مواقع ممکن است جرم گرفتن پمپ و انسداد آن، باعث بروز این مشکل در دستگاه شما شده باشد.

علت روشن شدن پمپ اسپرسوساز و تولید صدا زیاد چیست؟ جهت تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟

اگر اسپرسوساز سر و صدایبسیاری دارد جهت عیب یابی و رفع مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • مانند همیشه دستگاه اسپرسوساز خود را روشن کرده‌اید اما این بار برخلاف روزهای دیگر، با روشن شدن پمپ دستگاه صدا زیادی تولید می‌شود؟ نگران نشوید.
 • برای رفع عیب اسپرسوساز در هنگام تولید صدا زیاد، لازم است مخزن آب دستگاه را چک کنید و از وجود آب در آن مطمئن شوید؛ چون این حالت معمولاً به دلیل نبود آب در مخزن اسپرسوساز ایجاد می‌شود.

علت نشتی دادن آب از درون دستگاه اسپرسوساز چیست؟ برای رف این مشکلل چه باید کرد؟

اگر متوجه شده‌اید که آب از درون دستگاه اسپرسوساز به بیرون نشت کرده است، آموزش رفع عیب اسپرسوساز به شرح زیر است:

 • لوله خروجی دستگاه را که آب از آن خارج می‌شود ، بررسی کنید.
 • این مشکل معمولاً به دلیل بسته شدن، انسداد و پیچ‌ خوردگی لوله خروجی دستگاه اسپرسوساز ایجاد می‌شود.

آموزش رفع علت وجود تفاله اسپرسوساز در فنجان

در حال نوشیدن اسپرسو هستید که ناگهان متوجه وجود تفاله در فنجانتان می‌شوید. آیا می‌دانید علت این مشکل چیست و برای رفع عیب اسپرسوساز در این مورد چه باید کرد؟ نگران نباشید؛ ما به شما علت‌های این مشکل و نحوه رفع آن را توضیح می‌دهیم.

 • علت‌ این امر، خراب شدن سبدهای فیلتر اسپرسوساز است.
 • برای رفع این مشکل، باید سبدهای فیلتر اسپرسوساز را چک کنید و درصورت وجود مشکل، آن را تعویض نمایید.
 • بهتر است سبدهای فیلتر اسپرسوساز را به ‌صورت دوره‌ای جهت جلوگیری از خراب شدن تمیز نمایید.

آموزش رفع کم شدن فشار دستگاه اسپرسوساز

علت کم شدن فشار دستگاه اسپرسوساز و آموزش نحوه رفع آن در اسپرسوساز به شرح زیر است:

 • بعد از مدتی استفاده از دستگاه اسپرسوساز، معمولاً واشرهای گروپ موجود در آن خراب می‌شود و نیاز به تعویض دارد.
 • معمولاً واشر گروپ های موجود در اسپرسوساز بعد از یک سال استفاده، خراب می‌شود.

طرز تهیه اسپرسو در دستگاه اسپرسوساز

در کنار خواندن مطالب مفید در مورد آموزش تعمیرات اسپرسوساز، یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای افزایش عمر دستگاه اسپرسوساز و خوردن یک اسپرسو با طعم خوب و خوشمزه لازم است به آن توجه کنید، این است که بر اساس روش‌های اصولی و درست از دستگاه اسپرسوساز استفاده نمایید. مراحل درست کردن اسپرسو در دستگاه به این ‌صورت است:

 • ابتدا دستگاه اسپرسوساز و هد آن را تمیز کنید. بهتر است هر روز قبل از استفاده از دستگاه، ابتدا هد آن را تمیز کنید. این کار علاوه بر اینکه باعث افزایش عمر دستگاه و کمتر خراب شدن آن می‌شود، از بد طعم شدن اسپرسو نیز جلوگیری می‌کند.
 • بعد از تمیز کردن اسپرسوساز، اسپرسو را آسیاب کنید و سپس به مقدار نیاز درون هد گروپ اسپرسوساز بریزید.
 • تا ریختن کامل اسپرسو به درون قوری منتظر بمانید.
 • بعد از ریخته شدن کامل اسپرسو درون قوری، می‌توانید آن را در فنجان‌های مخصوصتان بریزید و از خوردن این نوشیدنی خوشمزه لذت ببرید.

خلاصه مقاله آموزش تعمیر اسپرسوساز و نکات مهم جهت نگهداری از آن

در کنار آشنایی با آموزش تعمیرات اسپرسوساز ،بهتر است بدانید در نگهداری از دستگاه اسپرسوساز نکاتی وجود دارند که شما با رعایت این نکات می‌توانید مدت زیادی از دستگاهتان بدون نیاز به تعمیرات اسپرسوساز استفاده کنید. برخی از این نکات عبارتند از:

 • بهتر است سبد فیلتر دستگاه اسپرسوساز را در هنگام استفاده با آب داغ بشویید. این کار باعث خارج شدن رسوبات موجود در دستگاه می‌شود.
 • آب فیلتر را به ‌صورت مرتب عوض کنید.
 • قطعاتی از دستگاه اسپرسوساز که قابل جدا شدن است، به‌ صورت دوره‌ای جدا و تمام آن‌ها را تمیز کنید؛ چون در هر بار استفاده از دستگاه، مقداری از اسپرسو در بین این قطعات باقی می‌ماند که به ‌مرور زمان این موارد باعث اختلال در کار دستگاه و نیاز به تعمیرات اسپرسوساز می‌شود.
 • دستگاه اسپرسوساز را بعد از هر بار استفاده خاموش نمایید.
 • هد دستگاه اسپرسوساز را به‌صورت روزانه تمیز کنید.
 • بهتر است برای کاهش نیاز به تعمیرات اسپرسوساز، درون مخزن آن از آب تصفیه‌ شده استفاده کنید؛ چون آب شهری معمولاً سخت است و درون آن املاحی وجود دارد که به ‌مرور زمان این املاح، باعث تشکیل رسوبات و اختلال در عملکرد دستگاه می‌شوند.
 • برای تمیز کردن راه‌ آب دستگاه اسپرسوساز می‌توانید درون مخزن آب اسپرسوساز را با آب داغ و مواد شوینده پرکنید. در این حالت، درون فیلتر اسپرسو چیزی نریزید و دستگاه را در این حالت روشن کنید و اجاره دهید مانند روزهای قبل کار خود را انجام دهد.

747 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مقدم 05 مرداد 1400

  سلام دستگاه دلونگی نسپرسو مدل لاتیسما تاچ سه ساله دارمش و کار میکنه مخزن فوم میکرش شیر فوم دار نمیده چیکار کنم ؟

  پاسخ دادن
 2. زهرا 04 مرداد 1400

  سلام به تازگی دستگاه nowaمدلncm_147خریدم موقع راه اندازی اصلاازدستگاه آب بیرون نمیاد چرا؟

  پاسخ دادن
  مریم 03 مرداد 1400

  سلام دو ماهه دستگاه زیگما خریدم مخزن آب رو تا نصفه آب میکنم بعد میبینم از داخل دستگاه آب ریخته بیرون ،مخزن جدا آب کردم اصلا شکستگی نداره و آب مخزن رو کم میکنم خوبه ،دیروز با اینکه آب مخزن کم بود بازم از زیر دستگاه آب زده بود بیرون بی زحمت راهنماییم کنید قهوه ای هم که میده خیلی داااغ هستش طبیعی؟؟؟شاید خیلی جوش میاد از داخل آب ریزش داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 مرداد 1400

   سلام تمام اتصالات متصل به مخزن آب باید چک بشه.

   پاسخ دادن
  حسین 26 تیر 1400

  سلام دستگاه دلونگی ec 850 دارم د. هفتست خریدم. چند روزه اصلا درست عصاره گیری نمیکنه و تفاله قهوه که قبلا بعد از استفاده خشک و بسیار متراکم میشد الان کاملا خیسه و آب روش وامیسته و غیر متراکمه و انگار هیج فشاری بهش وارد نشده.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 تیر 1400

   سلام ابتدا نازل آب جوش رو به جاي شير اتصال داده و با محلول مخصوص كه داخل كارتن هست منع را پر كرده سپس دكمه ي double و single رو نگه داشته و شستشو را آغاز كنيد

   پاسخ دادن
  هومان شریفیان 19 تیر 1400

  سلام خسته نباشید من دستگاه دلونگی ec 850 دارم امروز راه اندازیش کردم طبق دستورالعمل اول هواگیری دستگاه رو انجام دادم ولی دستگاه اسپرسو نمیده و ابجوشم خیلی بد میاد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 تیر 1400

   سلام مراحل اوليه را بخوبي انجام نداده ايد بايد منبع سه بار معمولا پر و خالي شود و آلارم اتمام زده شود

   پاسخ دادن
    صفری 03 مرداد 1400

    سلام صفری هستم.دستگاه اسپرسوسازخانگی دارم امادرسوپرمارکت ازش استفاده میکنم.مثل قبل نمیزنه وموقع زدن ازاطراف اسپرسومیادبیرون لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 03 مرداد 1400

     سلام، واشر دسته گروپ خراب شده و باید تعمیر بشه.

     پاسخ دادن
  فرشاد 18 تیر 1400

  سلام ممنون از خدمات خوبتون. ببخشید دستگاه مباشی 2016 دارم حدود 4 ماه است. چند وقتی هست فشار دستگاه کم شده. قبل موقع شروع کار فشار سریع تا نزدیک 10 بار بالا میومد و بعد از کار هم خیلی دیر فشار کم میشد و به صفر میرسید. الان فشار خیلی دیر بالا میاد و بیشتر 6 هم نمیره و بعد از کارهم خیلی سریع برمیگرده ردی صفر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 تیر 1400

   سلام، ابتدا بویلر دستگاه باید باز شود و رسوب زدایی نمایید و سپس پمپ باید باز شود و اورینگ ها تعویض شوند.

   پاسخ دادن
   مارال 24 تیر 1400

   سلام من اسپرسو ساز همیلتون خریدم دیروز، امروز مراحل اولیه رو از رو دفترچه راهنما قبل از آماده سازی قهوه رو انجام دادم،منتهی آب گرم از دستگاه خارج نمیشه،چه کنم؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 26 تیر 1400

    سلام حتما در assemble كردن دستگاه سيم جا نخورده

    پاسخ دادن
  مرتضی 17 تیر 1400

  درود ونیتی ۵۷۰۰ خریدم هنگام تهیه قهوه فشار تا ۲۰ بار بالا می ره دلیلش چیه

  پاسخ دادن
  مژگان سلطاني 17 تیر 1400

  با سلام وخسته نباشيد دستگاه اسپرسوساز نوآ١٢٨دارم تازه خريدم باهاش قهوه درست ميكنم ولي فوم يا كف نداره عقربه فشار سنج هم تكان نميخوره وديگه اينكه خروج اب جوشش هم كمه دليلش چيه باتشكر

  پاسخ دادن
   شهزاد 01 مرداد 1400

   سلام سه ماهی میشه مباشی ۲۰۱۶ خریدم.اولا فشار بار دستگاه با تمپ فوق العاده زیاد هم تا ده بار نمیرفت که استانداردش همون بود ولی جدیدا فشار دستگاه میره رو چهارده بار وتایم ومیزان عصاره گیری نصف میشه آسیاب قهوه همیشگیشه با تمپ خیلی جزئی هم فشار رو چهارده هستش

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 01 مرداد 1400

    سلام، اگر دستگاه ایپرسوساز شما بدون پرتا فیلتر فشار خوبی داره قطعا مشکل از میزان آسیاب دونه قهوه هستش، در غیر این صورت دستگاهتون باید باز بشه و پمپ دستگاه به طور کامل چک بشه.

    پاسخ دادن
     شهزاد 01 مرداد 1400

     ممنون یه مقدار قهوه با آسیاب کمی درشتتر نسبت به قبل میگیرم اگه حل نشد مزاحمتون میشم

     پاسخ دادن
  عباس 17 تیر 1400

  سلام وقت بخیر نوا مدل ۱۵۱ دارم تازه خریدم یکی ۲ روزه که از پشت دستگاه اب توی منبع میاد رو کابینت همیشگی نیست ولی چند بار اتفاق افتاده علت چیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 تیر 1400

   سلام، باید اتصالات ورودی به پمپ و بویلر بررسی شود.

   پاسخ دادن
  نگار 16 تیر 1400

  سلام دستگاه دلونگی 685 دارم موقع گرفتن اسپرسو اب داخل پرتوفیلتر میمونه و کامل خارج نمیشه و خود اسپرسو هم به سختی از دستگاه خارج میشه البته اسیاب قهوه مناسب اسپرسوساز هست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 تیر 1400

   سلام، شیر آب جوش را به قسمت اتصال منبع شیر متصل نمایید و دکمه دبل و سینگل را همزمان 10 ثانیه نگه دارید و سپس بعد از روشن شدن دکمه بخار آن را فشار دهید و اجازه دهید تا آب منبع تا انتها تخلیه شود. بعد از خالی شدن، مجدد منبع را پر نمایید و دکمه بخار را فشار دهید تا آب منبع کامل تخلیه شود. دستگاه را سرویس نمایید.

   پاسخ دادن
  مهسا 13 تیر 1400

  سلام دلونگی ۶۸۵ یک ماهه خریدم الان چراغ بخارش نارنجی شده این طبیعیه اینقدر زود یا دستگاه مشکلی داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام، بله متاسفانه ٦٨٥ اين ضعف رو داره وچراغ شستشوي دستگاه زود به زود روشن ميشه و بايد شستشو را كامل انجام بدهيد

   پاسخ دادن
  علیپور 12 تیر 1400

  سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی و تشکر از سایت خوبتون که مشکلات دوستان رو راهنمایی میکنید .من یه دستگاه اسپرسو نوا 247 دارم که بعد شستشو بويلر دکمه بخار رو وقتی چراغ سبز خاموش نشده بزنم فیوز ميپره وقتی چراغ سبز خاموش میشه دکمه رو بزنم هیچ کاری نمی کنه فکر میکنم سیم کلیدها رو اشتباه زدم البته قسمت اسپرسو و پمپ به خوبی کار میکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام سيم اتصال به ميكروسوييچ بويلر را اشتباه وصل كردين

   پاسخ دادن
  حميدرضا 10 تیر 1400

  سلام دستگاه ونیز دارم وقتی روشن میکنم چراغ شروع به چشمک زدن میکنه ولی زمانی که باید نشون بده دستگاه آماده و داغ شده که چراغ به صورت ثابت روشن بمونه این اتفاق نمیوفته و همینطور به چشمک زدن ادامه میده وزمانی که کلید رو برای خارج شدن اسپرسو میچرخونم هیچ اتفاقی نمی افته ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ دادن
  محمد 10 تیر 1400

  سلام من یک دستگاه نوا ۱۲۸ دارم وقتی اذش قهوه میگیرم اصلا رویه قهوم فوم نمیبنده دستگامم‌تازه خریدم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 تیر 1400

   سلام اگر دستگاه نو هست حتما ايراد از آسياب و نوع قهوتون هست،قهوه ي اسپرسو آسياب مناسب با نوا تهيه كنيد

   پاسخ دادن
  ماندانا 08 تیر 1400

  سلام من اسپرسوساز مدل 421دارم قهوه خوبی میده و کف خوبی هم تولید میکنه فقط بعد از گرفتن قهوه یک شات و دو شات سینی تا نصف پر آب میشه و از پایین سینی کمی بخار میاد آیا این طبیعیه؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 تیر 1400

   سلام بله اين آب برگشت شستشوی مدارتون هست و هيچ مشكلی نداره

   پاسخ دادن
  ندا 07 تیر 1400

  سلام دستگاه دلونگی خانگی دارم یک سال نیمه ازش استفاده می‌کنم همه چیزش عالی فقط چند وقتیه وقتی قهوه درست می کنم وقتی دسته که بسکت توش هست را در می آورم تا ۴الی ۵دقیقه صدای بخار آب میاد ازش و کمی هم بخار آب آیا مشکلی پیدا کرده دستگاه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 تیر 1400

   سلام بله لطفا سوپاپ پشت هدگروپ رو و فنر سوپاپ رو تعويض كنيد و مشكل حل ميشود

   پاسخ دادن
  Hamed 03 تیر 1400

  با سلام من دستگاه ۶۸۵ دلونگی تهیه کردم حدود ۴ماه دکمه بخار نارنجی شده میخواستم ببینم خیلی زود رسوب نگرفته؟و برای رسوب گذاری دقیقا باید چکار بکنم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 تیر 1400

   سلام خير دستگاه به صورت نرم افزاری پيغام ميده و بخاطر رسوب ميتونه نباشه نازل آب جوش رو به جای شير اتصال داده و با محلول مخصوص كه داخل كارتن هست شستشو رو انجام دهيد

   پاسخ دادن
  سجاد 30 خرداد 1400

  سلام یک دستگاه نوا ۱۴۷ دارم.نو گرفتم روز دوم استفادمه وصل کردمش حرارتش بیش از حد زیاد بود در حدی که قهوه رو سوخته داد و از کاپش بخار فشاربالا همراه قهوه میومد لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 خرداد 1400

   سلام ورودي سيم اتصال به ترموفيوز بويلر قطع شده عزيز دستگاه از كارخانه خوب جمع نشده

   پاسخ دادن
  سامی 29 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر. یکدستگاه اسپرسوساز دلونگی مدل ec685 گرفتم که روز اوله دارم باهاش کار میکنم.وقتی دکمه سینگل یا دبل رو میزنم صدای خیلی بلندی داره. طبیعیه یا مشکلی داره؟

  پاسخ دادن
  Hesam 28 خرداد 1400

  سلام خسته نباشید دستگاه اسپرسو ساز نوا مدل147 دارم موقعی ک دستگاه رو روشن میکنم از جایی ک کاپ قهوه بسته میشه آب داغ چکه میکنه و قهوه هم خیلی کم خامه میده ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 خرداد 1400

   سلام بايد سوپاپ فنر هدگروپ رو تعويض كنيد و مشكلتون حل ميشه

   پاسخ دادن
  ابراهیم مدرسی 27 خرداد 1400

  سلام .من دیروز اسپرسو ساز مایر ۴۴۵ گرفتم.موقع قهوه گیری از لوله خروجی بخار اب گرم همزمان با فشار زیاد میاد و قهوه هم خوب کف نمیکنه.مشکلش چیه؟ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 خرداد 1400

   سلام قسمت مدار برد و ميكروسوييچ اسپرسو رو بايد چك كنيد مدار يكسره شده و با تعمير مشكل حل ميشود

   پاسخ دادن
  ابراهیم مدرسی 27 خرداد 1400

  قهوه ساز مایر ۴۴۵ نو خریدم .برا اولین بار که استفاده کردم متوجه این مشکل شدم

  پاسخ دادن
  ابراهیم مدرسی 27 خرداد 1400

  سلام من یک اسپرسو ساز مایر ۴۴۵ گرفتم.موقع قهوه گیری از نازل خروجی بخار اب داغ با فشار بیون میاد و قهوه هم کف نمیکنه.باید چکار کنم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 خرداد 1400

   سلام قسمت سيم كشي برد اسپرسو سازتون مشكل پيش اومده بايد دستگاه باز شود و ميكروسوييچ اسپرسوساز و ولوم بخار چك شود

   پاسخ دادن
  امیر 24 خرداد 1400

  سلام خسته نباشین در قهوه ساز نوا ۱۲۸وقت قهوه زدن در حین قهوه گیری از لوله تخلیه هم آب خارج میشود مشکل از کجاست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 خرداد 1400

   سلام تبديل شستشوي برگشت آب خراب شده و نياز به تعمير يا تعويض دارد

   پاسخ دادن
    امیر عباس 25 خرداد 1400

    سلام تبدیل شست شوی برگشت رو از کجا میشه فراهم کرد

    پاسخ دادن
  امیرحسین 24 خرداد 1400

  سلام..قهوه ساز مدل زیگما... میزنم جوش بیاد چراغ سبزش روشن میشه ولی موقعه ای قهوه میگیرم قهوه مثل اب میده نه فوم داره نه غلظت،آب سیاه میده همه جاشو تمیز کردم متوجه نمیشم مشکل از کجاشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 خرداد 1400

   سلام مشكل از قهوتون هست اسپرسو مخصوي آسياب خانگي بگيرين عزيز

   پاسخ دادن
  Majid 23 خرداد 1400

  میخواستم بدونم چرا دستگاهمو روشن میکنم بخار آب باشدت زیاد از ناحیه ای که قهوه خارج می‌شود بیرون میاد مدل دستگام نوا R12است ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ دادن
  علیزاده 20 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر ببخشید یک سوال داسشتم من یک دستگاه اسپرسو خریداری کردم وقتی دسته اسپرسو را همراه پودر قهوه به نازل اسپرسو وصل میکنم و روشن میکنم بعد از چند لحضه که پمپ آب رو میزنم واسپرسو خارج میشود دسته به طور خطر ناکی از دستگاه جدا میشه وتمام پودر داخلش روبه اطراف پرت میکنه میخواستم بدونم مشکل از کجاست با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 خرداد 1400

   سلام ابتدا پودر قهوه تون رو ببنيد كه اسپرسو آسياب شده باشد اگر پودر مناسب بود بايد سراغ واشر گروپ برويد

   پاسخ دادن
   Reza espersso 23 خرداد 1400

   سلام به اندازه آسیاب قهوه خود توجه کنید نباید برای دستگاه خانگی از آسیاب ریز استفاده شود

   پاسخ دادن
  رومینا 20 خرداد 1400

  با سلام و احترام ما یک دستگاه نووا ۱۴۹ داریم که نو هستش و برای تست یبار اسپرسوی آن را تست کردیم یکبار هم بخار و آب جوش‌... اما برای بار بعدی دیگر بخاد و آب جوش از نازل خارج نشد!!! یعنی وقتی دکمه رو سمت بخار و آب جوش قرار میدیم کلا هیچ صدا و واکنشی دریافت نمیشه حتی چند ثانیه طولانی هم صبر کردیم اما خبری نشد! اما قسمت اسپرسو اوکی هستش و آب رو میده بیرون بدون هیچ مشکلی ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :)

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 خرداد 1400

   سلام قسمت نازل اسپرسو شما گرفته عزيز و با شستشوی ساده انجام پذير هست

   پاسخ دادن
    رومینا 22 خرداد 1400

    سلام مجدد وقت بخیر خیر نازل گرفته نیست! از این جهت که وقتی روی اسپرسو زده میشه و آب خارج میشه و یهو وضعیت رو به آب‌جوش تغییر میدیم برای لحظاتی از نازل آب و بخار خارج میشه به راحتی. ولی به صورت مجزا روی آب‌جوش و بخار کلا هیچ واکنشی نداره دستگاه !

    پاسخ دادن
  Javad 17 خرداد 1400

  سلام خسته نباشید ... اسپرسوساز مدل nova 146 بعد از ۴ ماه قدرتش کم شده و وقتی حتا قهوه به میزان نصفه فیلتر داخلش میریزم موقع عصاره گیری چند ثانیه اول فشار خروجی خوبه و بعد یهو انگار خفه میشه و قطره ای ازش قهوه میاد ... مشکل از دستگاهه یا اسیاب قهوه؟ چون اسیاب قهوه مثله روز اوله ... ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 خرداد 1400

   سلام مشكل ميتونه از پمپ باشه ابتدا بايد منبع بويلر شستشو داده بشه سپس بايد پمپ رو تعويض يا تعمير كنيد

   پاسخ دادن
  Soha 15 خرداد 1400

  سلام دستگاه persia نازل بخار به خوبی کار میکرد ولی یهو صدایه شدید داد الان هیچ بخاری خارج نمیشه فقط بدنه دستگاه داغ میشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 خرداد 1400

   سلام بايد المنت بويلر و پمپ چك بشه اگر از اسپرسو خروجي دارين و فقط نازل بخار كار نميكنه بويلر بايد باز بشه و شستشو داده بشه

   پاسخ دادن
  فرزام 15 خرداد 1400

  سلام خسته نباشید، دستگاه من نوا ۱۴۹ هست. از موقعی که از پودر مخصوص شستشوی دستگاه اسپرسو استفاده کردم از پرتافیلتر آب مثل قبل با فشار خارج نمیشه و هنگام عصاره گیری هم عصاره چکه چکه میاد و یکنواخت نمیاد و اصلا کرمای خوبی نمیده مثل قبل. ممکنه راهنمایی کنید مشکل از چی هست. ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 خرداد 1400

   سلام اگر قبل از شستشو دستگاه مشكلي نداشته و بعد از خراب شده از محلول شستشوي مخصوص استفاده كنيد حتما مدار دچار گرفتگي شده

   پاسخ دادن
  ایمان 12 خرداد 1400

  با سلام.به تازگی دستگاه نوامدل ۱۴۹ خریدم.دو سه مرحله باهاش کار کردم ولی دیدم تفاله های مانده از قهوه حالت نرمی و تقریبا خمیری داره.علت چیه؟متشکرم

  پاسخ دادن
  پارسا 11 خرداد 1400

  سلام .درجه فشار سنج نوا ۱۲۸ کار نمیکنه . علتش چیه ؟ دستگاه نو هستش و اولین باره که روشنش کردم .

  پاسخ دادن
  Siamak 10 خرداد 1400

  سلام.دستگاه من اسمش saeco است ولی نمیدونم چرا اخطار میده؟در صورتی که دربش بسته است! نظر شما چیست؟

  پاسخ دادن
  رضا علیزاده 08 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر اسپرسوساز خانگی سیلور کرست داریم متاسفانه چند روزی است که موقع استفاده کردن تمام چراغها به حالت چشمک زدن هستش دلیلش چیست آیا امکان داره راهنمایی بفرمایید تا رفع شود

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 خرداد 1400

   سلام برد فرمان از كار افتاده و بايد تعمير يا تعويض شود

   پاسخ دادن
  عباس 07 خرداد 1400

  سلام. دستگاه مباشی ۲۰۵۰ بعد از روشن شدن کلیدهای سمت چپ که تک و دوبل است بصورت چشمک زن و به رنگ قرمز میزند و دستگاه کار نمی کند. عیب چی ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 خرداد 1400

   سلام ابتدا ترموفيوز هاي بويلر رو چك تا قطعي نداشته باشه اگر سالم بود بايد سراغ برد برويد

   پاسخ دادن
  علی 06 خرداد 1400

  سلام بادستگاه اسپرسوساز وقتی اسپرسو درست میکنم هم خوب درست میکنه هم خوب خامه میده ولی وقتی هد گروپ در میارم مقداری آب روی هد گروپ وروی تفاله قهوه موجوده بعضی وقتها هم اسپرسو داغ نیست ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 خرداد 1400

   سلام اون آب به نوع آسياب قهوه بستگي داره و مشكل خاصي نيست

   پاسخ دادن
  علی 05 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر من یه دستگاه دلونگی 850 دارم با اینکه ازش استفاده میکنم ولی چراغ پاور دستگاه به حالت چشمک زن درومده که هر کاری میکنم این چراغ خاموش نمیشه ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 خرداد 1400

   سلام دستگاه رسوب گرفته و بايد با محلول مخصوص و شير آب جوش دستگاه از قسمت نازل بخار رسوب زدايي شود

   پاسخ دادن
  سمیرا 05 خرداد 1400

  سلام من یک دستگاه اسپرسو ساز دلونگی خریدم متاسفانه وقتی به پریز برق زدم قسمت بالایی دستگاه برق داشت و لی دستگاه روشن می شد وکار می کرد ولی نمیشه بهش دست زد ؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 خرداد 1400

   سلام ابتدا بايد سيم اتصال برد به بدنه را چك كنيد اگر مشكلي نداشت از يك پيچ ارت بزنيد به لوله ي آب

   پاسخ دادن
  علی 04 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر من یه دستگاه میباشی مدل ۲۰۱۰ دارم برای اولین بار که قهوه خواستم بزنم آب ازش خارج نشد ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 خرداد 1400

   سلام، پمپ آب بررسی شود

   پاسخ دادن
  جلال قیاسی 03 خرداد 1400

  سلام دستگاه اوردن ووسم ارور E4 میده، باید کجاشو تعمیر کنم؟

  پاسخ دادن
  جمشید 02 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر دستگاه Nova 142 دارم زمانی که کلید روشن شدن رو میزنم چراغ قرمز روشن میشه ولی جدیدا چراغ تا نجی سمت راست روشن نمیشه دست به قسمت بالایی دستگاه میزنم حالت اتصالی خاموش روشن میشه و دستگاه تا اون خاموشه گرم نمیشه قبلاً اون چراغ نارنجی همزمان با کلید اصلی روشن و بعد از تقریبا یک دقیقه چراغ نارنجی خاموش میشد و کلید اصلی وسط رو می‌زدیم و اسپرسو ساخته میشد لطفاً راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 خرداد 1400

   سلام لطفا ابتدا ترموفيوز و اتصلات به آن را چك كنيد اگر سالم بود سراغ المنت بويلر برويد تا وقتي المنت داغ نشه چراغ نارنجي خاموش نميشه

   پاسخ دادن
    مرادی 08 تیر 1400

    سلام خسته نباشید. من دستگاه اسپرسو ساز دسینی دارم یه مدت بود که وقتی روشن میکردم بلافاصله دکمه بخارش چشمک نمی‌زد درحالی که دستگاه سرد بود ولی علامت بخار روشن بود. ولی قهوه خیلی سرد تحویل میداد.از دیروز دستگاه رو که به برق میزنم پاورش سه بار چشمک میزنه و خاموش میشه

    پاسخ دادن
  فاطمه 25 اردیبهشت 1400

  سلام. من به تازگی دستگاه اسپرسوساز ساچی مدل ۷۰۵۵ خریدم. وقتی دستگاه رو روشن میکنم. نازل کف شیر درست کار میکنه و بخار میده. اما از اون قسمت که پرتافیلتر نصب میشه هیچ آبی خارج نمیشه. و بعد از چند دقیقه که دستگاه رو روشن کردم وقتی پرتا فیلتر رو باز میکنم فقط کمی نمناکه اما آبی خارج نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 اردیبهشت 1400

   سلام مشكل خروجي آب از پرتافيلتر ميتونه علل زيادي داشته باشه كه ابتدا بايد مسير ورودي آب از منبع به پمپ و ورودي ها به بويلر را چك كنيد ميتونه حتي يك گرفتگي ساده باشه كه با محلول مخصوص مشكل برطرف بشه

   پاسخ دادن
  مهدی 24 اردیبهشت 1400

  سلام.من امروز اسپرسو ساز هانوور ۱۱۲۵ گرفتم.هوا گیری اولیه انجام دادم.ولی دستگاه اسپرسو مثل چایی میده و کف خیلی خیلی کم مثل حباب روشه و یه مقدار کم بوی سوختگی میده و دسته گروپ رو که جدا میکنم قهوه آب دار توشه و خشک نیست.مقدار تمپ رو کم و زیاد کردم ولی فرقی نکرد.در ضمن بدون دسته گروپ مقدار فشار آب مثل شرشر آروم بارونه.حالا نمدونم همینجوری باید باشه یا نه باید بیشتر باشه؟ اشکال چی میتونه باشه.ممنون از شما

  پاسخ دادن
  امير 22 اردیبهشت 1400

  سلام دستگاه من دلونگي bco 420, قسمت بخار ساز كار نميكند حتي دستگاه رو هم باز كردم تا اگه گرفتگي توي مسير هست را برطرف كنم ولي گرفتگي وجود نداشت و همچنان قسمت بخار ساز كار نميكند

  پاسخ دادن
  آرش اکبری 21 اردیبهشت 1400

  سلام بنده یک دستگاه اسپرسوساز مباشی 2050 گرفتم اما متاسفانه گیج فشارسنجش کار نمیکنه و به بنده گفتن باید رگلاژ بشه بعد درست میشه, آیا میشه منو راهنمایی کنید که خودم رگلاژ کنم یا حتما باید بره تعمیرگاه؟

  پاسخ دادن
   فرشاد 10 تیر 1400

   سلام منم همین مشکلو دارم

   پاسخ دادن
  اشکان 20 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر دستگاه من فوما هست چند ماهی هست که خریداری کردم و انواع اسیاب قهوه رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم به من قهوه با کف نداد امروز متوجه شدم اسپرسو هایی که از بیرون میگیرم خیلی داغ هست ولی این دستگاه قهوه ای که به من میده در حد گرم هست قسمت چای ساز و بخار ساز دستگاه به خوبی کار میکنه مشکل از چی میتوته باشه؟ همیشه اب تسویه استفاده میکنم و تا حالا یک بار هم مخزن دستگاه خالی نشده فقط روز اول که میخاستم دستگاه روشن کنم اب از قسمت خروجی نمیومد حدود ۲ساعتی روشن بود تا با زدن دکمه ی پروگرام درست شد روی دستگاه قسمتی که شات ها رو میذارم برای گرم موندن کامل داغ میشه حتی وقتی دستگاه رو میذارم روی قسمت بخار فشار اینقدر زیاد هست که از خروجی اب هم بخار میاد لطفا راهنمایی کنید من شیراز هستم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 اردیبهشت 1400

   سلام داغی قهوه به داغی آسياب ربطی نداره و كف قهوه به فشار دستگاه و نوع قهوه اسپرسو مربوط ميشه دستگاه با يك شستشو مشكلش برطرف ميشه

   پاسخ دادن
  شایان 20 اردیبهشت 1400

  سلام من دلونگی ecam 420 دارم خطای Descale میده با اینکه انجامش دادم ولی نمیره ! همینطور صداش و تایم ساخت اسپرسوش زیاد شده ؟ مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 اردیبهشت 1400

   سلام يكي از مراحل descal رو بخوبي انجام نميدين اگر نا آخر انجام ميدهيد و آلارم اتمام كار هم زد باز هم برطرف نشد بايد شستشوي قوي تري انجام داد

   پاسخ دادن
  محمد منصف 20 اردیبهشت 1400

  سلام دستگاه من دلونگی ec685 هست وقتی صافی درون قسمت سری دستگاه قرار میگیره بسختی چفت میشه و روی قسمت close میاد! مشکل از کجاست بنظرتون؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 اردیبهشت 1400

   سلام، دسته گروپ را باید به درستی جا بزنید

   پاسخ دادن
  مجید مقدس 19 اردیبهشت 1400

  سلام.دستگاه دلونگی ۴۲۱ رو که فرمودید دیگ بخار فشار دستگاه دچار رسوب گرفتگی شده است.راهنمایی میکنید که باید رسوب گیری بشه؟و خودم میتوانم اینکار را انجام بدهم که اگه میتوانم به چه صورت انجام بشه؟

  پاسخ دادن
   صابر 10 خرداد 1400

   سلام و خسته نباشد من دستگاه مباشی ۲۰۱۴ دارم منتهی اصلا کرما نمیده با انواع اسیاب تست کردم مشگل از کجاست به نطرتون

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 11 خرداد 1400

    سلام اگر دستگاه خروجي آب داره و قهوه ميده نوع جنس قهوه تون مناسب نيستيه بار با قهوه ي عربيكا خالص بيرون برايتان آسياب كنه و تست كنيد حتما جواب ميگيريد

    پاسخ دادن
  مرتضی 19 اردیبهشت 1400

  باسلام من دستگاه جمیلای نیم صنعتی دارم از روز اول قهوه ام کرم یا کف نداره یه لایه نازک بالاش داره میشه راهنماییم کنین مشگل چیه ممنون میشم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 اردیبهشت 1400

   سلام اگر آب از هد گروپ خروجي خوب دارد بايد فيلتر دسته گروپ و نوع قهوه ي اسپرسو رو چك كنيد آسياب قهوه ي اسپرسو حتما بايد به درستي دستگاه آسياب شود اگر درشت باشد كف قهوه ي خوب نداريد

   پاسخ دادن
  پوریا 19 اردیبهشت 1400

  با سلام، اسپرسو سازم مباشی 2020 هستش 5، 6 ماهی هست باهاش کار میکنم، امروز روشن کردم چراغ آبی و قرمز دستگاه چشمک زنان روشن شد و ثابت نمی مونه مشکل از چی هستش؟ اب گیریم میکنم فقط یه ثانیه اب میاد بعد قطع میشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 اردیبهشت 1400

   سلام قسمت برد كه فرمان براي دستگاه هست ايراد پيدا كرده و قابل تعمير هست

   پاسخ دادن
  مجید مقدس 17 اردیبهشت 1400

  سلام .دستگاه دلونگی ۴۲۱ دارم.هنگام ساخت قهوه فرانسه از مخزن اب ان که جلوی دستگاه میباشد بخار خارج میشود در صورتیکه اوایل به این صورت نبود جدیدا اینجوری شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 اردیبهشت 1400

   سلام ديگ بخار فشار دستگاه دچار زسوب گرفتگي شده و آب رو ذخير ميكنه و خروجي نداره و فقط فشار بخار خارج ميشه

   پاسخ دادن
  مجتبی 17 اردیبهشت 1400

  سلام دستگاه دلونگی ۴۲۱ دارم .وقتی پودر قهوه اسیاب شده خیلی ریز میریزم خروجی اسپرسو کار نمیکنه و به صورت قطره چکانی خروجی داره .چه پودری باید استفاده کنم راهنماییم کنید لطفا

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 اردیبهشت 1400

   سلام ميتونيد از قهوه ي مديوم دارك با درجه متوسط آسياب كنيد درجه ي آسياب به دستگاهتون مربوط ميشه،سعي كنيد از آسياب هاي انگي استفاده نكنيد

   پاسخ دادن
  امید 16 اردیبهشت 1400

  دستگاه قهوه ناگهانی ازقسمت پایین مدام اب میاد تو سینی قطع نمیکنه انگاری یکسره شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 اردیبهشت 1400

   سلام برد دستگاهتون سوخته و بايد تعويض كنيد

   پاسخ دادن
  مطلبي 14 اردیبهشت 1400

  سلام دستگاه من همسول است متاسفانه شير كف ساز كار نميكنه و شير را بصورت كف نميكند آخرين بار يك صداري بلند كرد و داغ و خاموش شد از اونموقع فقط اسپرسو ميده و نمياوانم از شير سازش استفاده كنم الانم مجدد چك كردم و كار نمرد و دستگاه خانوش شد و خيلي هم داغ شد و بخار كمي خارج شد الان يك ربع گذشته و دستگاه روشن نميشه لطفا راهنمايي بفرماييد با تشكر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 اردیبهشت 1400

   سلام مدار نازل بخار از داخل قطع شده بوده و آبريزي داشته بورد دستگاه رو از مدار قطع كرده ابتدا بايد برد تعمير شود سپس سراغ مدار بويلر از از نازل برويد و تعمير كنيد

   پاسخ دادن
    سپیده 18 اردیبهشت 1400

    سلام بعد گرفتن اسپرسو تفاله ی قهوه کاملا ابکی هست علتش چی ؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 18 اردیبهشت 1400

     سلام دستگاه حتما بايد سرويس و اسيد شويی شود فشار Bar دستگاه كم شده در مرحله بعدی كيفيت قهوه و ميزان آسياب بايد چك شود

     پاسخ دادن
  مسعود، ساری 13 اردیبهشت 1400

  با سلام.. دستگاه اسپرسو نوا دارم.. وقتی دستگاه رو اماده قهوه گیری میکنم از بین واشر اب میده.. واشر تعویض شده و خوب محکم میشه.. مرتب قطعات تمیز میکنم ولی نمیدونم ایراد کجاست.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 اردیبهشت 1400

   سلام عزيز دستگاه شما ايرادي ندارد لطفا قهوه ي پودر اسپرسو تهيه كنيد قهوه ي شما مناسب دستگاهتون نيست

   پاسخ دادن
  حسین مختاری 11 اردیبهشت 1400

  سلام.اسپرسو ساز زیگما دارم.کاپوچینا خوب میداد.الان شیرو که اماده میکنم .میام اسپرسو رو روشن کنم قهوه با فشار زیاد میاد قهوه رو می سوزونه .آبکی میاد قهوه مشکل چیه ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 اردیبهشت 1400

   سلام كيفيت قهوه تون مناسب دستگاه خانگي نيست احتمالا قهوه ي فرانسه استفاده كردين بايد پودر دون اسپرسو با آسياب ريز تهيه كنيد

   پاسخ دادن
    نوید 20 اردیبهشت 1400

    سلام ، من یه دستگاه اسپرسو ساز ec685 دلونگی دارم که چراغ رسوب زدایی اش شروع به چشمک زدن کرد ، با اینکه رسوب زدایی کردم باز چراغ رسوب زدایی چشمک میزنه، آیا دوباره باید رسوب زدایی کنم یا دستگاه مشکلی داره ؟ سپاس پیشاپیش

    پاسخ دادن
  محدثع 09 اردیبهشت 1400

  سلام،دستگاه اسپرسو من اسمش یونیکه الان به مشکل خوردهاول نازل بخارش کلا دیگ کار نکرد وقتی روشنش میکردم انگار دستگاه تحت فشار بود الانم دیگ کلا دستگاه درست کار نمیکنم وقتی تو مخزن آب میریزم و روشنش میکنم کلا آب نمیاد آب از بدنه ی دستگاه میاد بیرون و آمپر دستگاه میره بالا انگار که دستگاه تحت فشاره،ممنون میشم مشکلش رو بگید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 اردیبهشت 1400

   سلام دستگاه شما دچار رسوب گرفتگي زياد شده و بايد كل دستگاه با مواد شستشو داده شود و سعي كنيد روشنش نكنيد و كار نكنيد

   پاسخ دادن
    مریم سالاری 10 اردیبهشت 1400

    سلام ، دستگاه اسپرسوساز ویداس دارم ، پمپ کار می کند اما اسپزسو از محل وارد نمیشود

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 11 اردیبهشت 1400

     سلام خيلی از موارد ميتواند ايراد كار باشد كه ابتدا بايد از ورودی آب به دستگاه چك شود تا پمپ و مدارات كل بويلر

     پاسخ دادن
  حمید 08 اردیبهشت 1400

  درود بر شما دستگاه اسپرسو ساز دلونگی 685 دارم از مسافرت برگشتم دیدم توی دستگاه یه عالم مورچه رفته و وقتی خاستم دستگاه رو روشن کنم یه صدای خیلی کم اتصالی اومد و دستگاه روشن نشد ینی اصلا پاور پشت دکمه ها هم نمیاد بنظر میاد فیوز یا همچین چیزی سوخته نظر و پیشنهاد شما چیه ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 اردیبهشت 1400

   سلام مشكل از برد شما هست كلا حشرات ريز روی برد به مرور زمان تاثير گذار هستن و برد رو خراب ميكنن

   پاسخ دادن
  معصومه 07 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر،من دستگاه اسپرسوساز دلونگی ۶۸۵ دارم که این اواخر نازل بخارش نیاز به رسوب زدایی داشته یعنی همون چشمک نارنجی که میزده،من سوب زدایی رو که خواستم انجام بدم اولین دور از نازل بخار یه مقدار اب به بیرون پمپ شد اما بعدش یسره فقط بخار میاد ،دیگه اب تانک دستگاه خالی نمیشه طبق پروسه رسوب زدایی،خواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه که اب خارج نمیشه؟؟ممنونم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 اردیبهشت 1400

   سلام، پروسه شستشوی ٦٨٥ بايد كامل انجام شود. ابتدا دو دكمه زير بخار را ١٠ ثانيه نگه داشته سپس دكمه ي بخار رو زده براي اين كار نازل آب جوش رو وصل كنيد سپس دكمه بخار زده و منبع را با آب و محلول مخصوص تا ماكسيمم پر كنيد بعد از خالی شدن منبع آن را خوب بشوييد و بعد دوباره پر از آب كنيد و همين كار را تكرار كنيد تا محلول اسيدی از دستگاه خارج شود و با پيغام خود دستگاه كار تمام ميشود اگر اين مراحل درست انجام نشود دستگاه كار نميكند

   پاسخ دادن
  دلوشزه 05 اردیبهشت 1400

  سلام من یک دستگاه اسپرسو صنعتی خریدم روی پلاک دستگاه حک شده برق 220 240 و380 تا415 ایا میتوانم بابرق تک فاز راه اندازی کنم ممنون

  پاسخ دادن
  معین 03 اردیبهشت 1400

  سلام دستگاه قهوه مباشی 2050 باید از چه آسیایی استفاده بشه که قهوه کرم زیادی داشته باشه وقتی قهوه رو میزنم آبکیه، مشکل کجاست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 اردیبهشت 1400

   سلام از دستگاه آسياب منزل استفاده نكنيد اگر هم از بيرون تهيه ميكنيد بفرماييد آسياب ريز برای دستگاه خانگی میخواید.

   پاسخ دادن
  بهنام 01 اردیبهشت 1400

  با عرض سلام در قسمتی که هدگروپ بسته میشود بر روی خود دستگاه یک صافی آب وجود دارد که آب باید از تمام سوراخ های صافی بر روی قهوه چکه کند ولی بیشتر آب فقط از یک قسمت شره میکند!! یک بار صافی را از روی دستگاه باز کردم و کثیف نبود و کاملا تمیز بود ولی باز همین مشکل رو دارام آیا این اصلا مشکل حساب میشه یا تاثیری در کیفیت قهوه نداره؟ سوال دوم اینه که وقتی شروع میکنم به شات گرفتن در دو سه ثانیه اول ابتدا آب با کمی هوا خارج میشود بعد درست میشه. هوا گیری هم انجام دادم ولی باز این اتفاق می افته آیا این مشکل حساب میشه؟ دستگاه مباشی ۲۰۱۶

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 اردیبهشت 1400

   سلام نه عزيز اين مشكلی نداره در كل، ولی ميزان آسياب قهوه شما برای مباشی مناسب نيست وقتی كه قهوه تهيه ميكنيد بفرماييد كه درجه آسياب رو روی ريز باشه تا خروجی دستگاهتون هم بهتر باشه هم هوا نگيره

   پاسخ دادن
  مینا 01 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر من امروز که دستگاه روشن کردم بعد که خواستم دوباره درست کنم هر کاری میکنم دستش از بدنه جدا نمیشه که بتونم توش قهوه بریزم چیکار منمغ

  پاسخ دادن
  سمیرا 29 فروردین 1400

  با سلام، یک ماهه دستگاه اسپرسو ساز سون استار خریدم، تا دیشب خوب کار میکرد ولی امروز که روشن کردم، آب خیلی کم خارج میشه، ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 فروردین 1400

   سلام خروجی آب به خيلی از قطعات مربوط ميشه ابتدا دستگاه و دسته گروپ را با محلول شستشو دهيد اگر مشكل حل نشد بايد كل دستگاه از جمله پمپ چك شود

   پاسخ دادن
  مصطفی 28 فروردین 1400

  با سلام میخواستم بپرسم نازل دستگاه من تا آخر بسته نمیشه اگر هم بشه با فشار تا آخر بسته میشه آیا مشکل پیش میاد براش ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 فروردین 1400

   سلام نه مشكلی نداره بايد شير بخار سرويس بشه و اگرنه مشكل خاصی نداره

   پاسخ دادن
    عطیه فقیهی درگهانی 02 اردیبهشت 1400

    سلام دستگاه من تا دیروز خوب کار می کرد منتها امروز که خواستم استفاده کنم بعد از اینکه چراغ چشمک زن ثابت شد و دکمه رو فشار دادم فقط صدا می اومد و اصلا قهوه ای بهم نداد، ممنون میشم بهم بگید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 04 اردیبهشت 1400

     سلام دستگاه شما المنت ها داغ ميشه ولي خروجي نداره كه بايد كل مسير مدارتون از پمپ تا بويلر چك بشه ممكن هست يك گرفتگي ساده باشه كه با شسشو دستگاه مشكلتون حل بشه

     پاسخ دادن
  Mahdi 27 فروردین 1400

  سلام وقت بخیر من دستگاه اسپرسوساز خانگی مباشی مدل ecm2016 خریدم. روز اول متوجه لرزش خیلی کم و جریان الکتریسیته در بدنه شدم. تعویض کردم دومی ام همینطور بود میخواستم بدونم این مورد عادی هستش تو این مدل دستگاهای استیل یا مشکل. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 فروردین 1400

   سلام لرزش دستگاهتون طبيعی هستش و برق بدنه دستگاه ميتونه به ارت منزلتون ربط داشته باشه

   پاسخ دادن
   سجاد رشیدیان 09 اردیبهشت 1400

   دستگاه nova 149 رو ۱۰ روزی هست خریداری کردم منتها بعد اینکه اب جوش میاد ازش قهوه میگیرم قهوه ای ک میده داغ نیس ک لبسوز باشه و همون موقع باید استفاده اش کرد علت چیه؟ دستگاه نو هست

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 11 اردیبهشت 1400

    سلام احتمال اين هست كه ترموفيوز روی بويلر خوب روی جاش نباشد يا معيوب باشد كه بايد دستگاه باز شود و چك شود

    پاسخ دادن
  باران 27 فروردین 1400

  سلام روزتون بخیر. من دستگاه مباشی 2010 دارم رسوب گرفته بود و رسوبگیریش کردم از اون موقع قهوه ای که میده خیلی رقیقه و فوم خوبی نداره به نظرتون مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 فروردین 1400

   سلام ممكنه پمپ ضعيف شده باشه و نياز به تعويض اورينگ داشته باشه در غير اين صورت به ميزان آسياب قهوه دقت شود

   پاسخ دادن
    باران 29 فروردین 1400

    منظورتون از اورینگ همون واشر هدگروپه؟ تعویض بسکت تاثیری داره؟ چون دبل رو بهتره میده فقط سینگل رو خوب نمیده.

    پاسخ دادن
   امیر 28 فروردین 1400

   سلام دستگاه منم این مشگل داره می خواستم بدونم چطور رسوبگیری کردین و فشار اب دستگاه کم شده است

   پاسخ دادن
  پیام حقگو 26 فروردین 1400

  سلام وقت بخیر . دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO 260 من دچار نشت شده . متوجه شدم واشه دندانه دار بالای گروپ ذوب شده . امکان تهیه است ؟

  پاسخ دادن
  علی افرینش 23 فروردین 1400

  سلام. دستگاه گاستینو دارم. اب رو کاملا داغ میکنه ولی اسپرسو خروجی داغ نیست. گرمه.. علت چیه ؟ ممنون

  پاسخ دادن
  علی افرینش 23 فروردین 1400

  سلام.دستگاه گاستینو دارم.. اب رو کاملا داغ میکنه ولی اسپرسو رو میگیرم داغ نیست ..گرم هست تقریبا.. دلیلش چیه ؟ ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 فروردین 1400

   سلام منبع بويلر رسوب گرفته و نياز به ديسكيل داره

   پاسخ دادن
  علی 21 فروردین 1400

  سلام پرتافیلتر دستگاه چطوری باز میشه

  پاسخ دادن
  امین 21 فروردین 1400

  دستگاه بیزرا صنعتی دارم یکسال نشده ولی خروجی آب از بسکتم خیلی کم شده و بسکت دیگری زیاد..واسه زدن به قهوه سینگل زمانه زیادی می‌بری ولی بسکت دیگم پر آب در ضمن هد گروپ باز کردم چک کردم مسیر لوله ها همرو چک کردم هیچ گرفتگی نداره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 فروردین 1400

   سلام بايد لوله ي خرجوي جدا كننده از از پمپ به بويلر چك بشه پمپ دستگاه سالم هست اما مدار پيچيده هستش و بايد تك تك چك بشه

   پاسخ دادن
  حسام 20 فروردین 1400

  سلام یه دستگاه فوما ۱۵۱۰ بدون پمپ وقتی کلید رو می‌زنی از هد گروپ آب نماید ولی کلید رو رو حالت بخار می‌زنی مشکلی نداره علت چیست دستگاه شتشوی شد قبل از اینکه شتشو بشه همین مشکل رو داشت

  پاسخ دادن
  وحید 19 فروردین 1400

  سلام... توری کف بسکت سینگل مباشی ۲۰۱۶ ناخودآگاه کنده شده حالا جفت نمیشه .چکار کنم کلا عوضش کنم یا درست میشه

  پاسخ دادن
  maral 18 فروردین 1400

  خواهش میکنم جواب سوالمو بدید چرا دستگاه قهوه ساز من مدل مباشی ۲۰۱۵ درجه رفته بالا و پایین نمیاد چکار کنم

  پاسخ دادن
  کامران 17 فروردین 1400

  سلام ببخشید برای لوازم پمپ اسپرسو صنعتی کجا میتونم تهیه کنم پره های ذغالی و فیبر و فنر ممنونم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  امیر 14 فروردین 1400

  سلام و عرض ادب من یه دستگاه نوا ۱۴۹ دارم. روزی معمولا یه فنجون قهوه ازش میگیرم و دوماهه خریدم. بعضی وقتا که میخوام دو کاپ پشت سر هم بگیرم یا آب از دستگاه خالی شه که تمیزش کنم هیچ کاری نمیکنه. بنظر شما ایراد داره؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 فروردین 1400

   سلام، اگر منظورتون اينه كه فقط يك فنجان قهوه ميده و بعد دستگاه lock ميشه ايراد بردي هست و قابل تعمير ميباشد

   پاسخ دادن
  سعید 13 فروردین 1400

  سلام و تبریک سال جدید، من یه اسپرسو ساز مایر مدل 8008 دارم، دستگاه رو چند روزی میشه خریدم (آکبند هست) وقتی قهوه میگیرم عقربه بار عمل نمیکنه از صفر تکون نمیخوره فقط دو سه دفعه کار کرد و تا 12 رفت، این مدل آسیاب هم روی خودش داره و با شماره های مختلف قهوه رو آسیاب کردم اما عقربه تکون نمی خوره، کیفیت خروجی قهوه قابل قبوله و غیر از عقربه فشارسنج مشکلی نداره، میشه لطفاً راهنمایی کنید این موضوع خیلی ناراحتم کرده.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 فروردین 1400

   سلام اگر دستگاه نو هستش ابتدا اول نوع جنس قهوه ي دون اسپرسو رو چك كنيد

   پاسخ دادن
    سعید 13 فروردین 1400

    سلام، یعنی با تعویض نوع قهوه عقربه فشار سنج شروع به کار می کنه؟ و برای این مدل دستگاه چه نوع قهوه ای رو پیشنهاد میدید؟ ممنون از جواب سریع شما.

    پاسخ دادن
     Reza 17 فروردین 1400

     سلام بله وقتي قهوه مناسب نباشه آب داخل گروپ خفه ميكنه و دستگاه خروجي نميده در نتيجه عقربه كار نمكينه ،وقتي ميخواين قهوه تهيه كنيد به فروشنده تاكيد كنيد دون اسپرسو براي دستگاه خانگي ميخواين كه كف قهوه ي مناسبي هم داشته باشه

     پاسخ دادن
   علیرضا 14 فروردین 1400

   سلام.من یه دستگاه گاستروبک مدل ۴۲۶۰۹دارم.الان چن روزه موقع گرفتن قهوه چراغ HEATINGروشن میشه و مثل قبل قهوه خوب نمیده.اشکال ازکجاست؟ممنون

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 15 فروردین 1400

    سلام دستگاه از قسمت المنت يا بويلر ايراد پيدا كرده بعد از رفع ايراد دستگاه رو شستشو دهيد

    پاسخ دادن
     فرشاد 09 خرداد 1400

     با سلام دستگاه دلونگی ۴۳۱ دارم. کل سیستم بخوبی کار میکند اما با تهیه دو تا سه شات سینی جلو پر از آب میشود. آیا تنظیم خاصی دارد یا طبیعی است؟ متشکرم

     پاسخ دادن
      آی پی امداد 10 خرداد 1400

      سلام اون آب شستشوي برگشت دستگاه هستش و طبيعي است

1 2 3 4