نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا

آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا از متخصص ترین، باتجربه ترین و تواناترین تعمیرکاران برای سرویس دهی و تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران بهره می برد. آی.پی امداد یک مرکز تخصصی منحصر به فرد برای تعمیر کولر گازی توشیبا و سایر برندها می باشد که به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. خدمات ارائه شده توسط آی.پی امداد بهترین انتخاب برای شما جهت تعمیر لوازم خانگی می باشند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در تهران

مجموعه آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی حایر مشاوره رایگان می دهد و مشتری مداری و جلب و رضایت مشتری از اصول این مجموعه به شمار می روند. اگر از عملکرد ماشین ظرفشویی حایر خود راضی نیستید، کافی است با آی.پی امداد برای تعمیر ظرفشویی حایر در محل و منزل تماس بگیرید.

Read More

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما

پاکشوما یکی از برندهای مطرح ایرانی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می‌کند. در سال‌های اخیر تحریم‌های اقتصادی و تاکید مسئولین بر استفاده از محصولات ایرانی در کنار کیفیت بالای تولید، تکنولوژی روز، طراحی‌های زیبا باعث توجه روز افزون مشتریان به این برند شده است. یکی از محصولات با کیفیت این برند جاروبرقی پاکشوما است. چنانچه جاروبرقی پاکشوما بر اثر استفاده مکرر خراب شد کافی است با آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاکشوما ، تماس بگیرید تا در کمترین زمان جاروبرقی شما در محل و منزل در شهر تهران تعمیر شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

در صورتی که ماشین لباسشویی باکنشت شما خراب شده است به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید. تعمیرکار غیر مجاز با عدم شناخت و دانش کافی درباره همه برند ها و مدلهای موجود در بازار ممکن است تعمیراتی با کیفیت پایین انجام بدهد. در نتیجه از عمر و میزان کارایی ماشین لباس شویی باکنشت شما کم کند و در عین حال هزینه ای از شما طلب کند و در قبال پیامدهای تعمیرش هم مسئول نشود. برای جلوگیری از چنین پیشامد هایی بهتر است به آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال میدیا

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر میدیا با داشتن سابقه درخشان 30 ساله همواره در جهت رفاه مشتریان خدمات متفاوتی را ارائه کرده است. آی.پی امداد، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال میدیا، از نیاز شما به یخچال فریزر میدیا آگاهی دارد و برای تعمیر فوری یخچال‌ شما تمام تعمیرات خود را از صفر تا صد در منزل شما انجام می دهد و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت. نمایندگی تعمیرات یخچال میدیا تحت نظر اتحادیه های مربوطه فعالیت دارد و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت می کند. آی.پی امداد خدمات ۲۴ ساعته برای تعمیرات تخصصی یخچال میدیا در تمام روزهای سال ارائه می دهد و از قطعات اورجینال و فابریک، ضمانتنامه رسمی و تعمیرکاران آموزش دیده برای عیب یابی و تعمیرات یخچال و فریزر و تعمیرات ساید بای ساید بهره می برد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ماژیک شف

مدرنیته انسان را کاملا به خود وابسته کرده. به طوری که یکی از وسایل خانه، که ممکن است قدمتش به صد سال هم نرسد، خراب شود طوری فلج می‌شویم که انگار آن وسیله از ابتدای خلقت با ما بوده. به خصوص اگر آن وسیله مربوط به برطرف کردن نیاز های اولیه باشد. مثل اجاق گاز که در روز چندین و چند نوبت وعده غذایی و نوشیدنی و … را با آن آماده می‌کنیم. ضرورت وجود و البته درست کار کردن اجاق گاز مانند اجاق گاز ماژیک شف (مجیک چف) در خانه ممکن است آدمی را به صرافت بیاندازد تا آن را فوری تعمیر کند. در این مورد با توجه به حساسیت امر و احتمال درست نشدن و حتی بدتر شدن آن بهتر است با یکی از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ماژیک شف، ارتباط برقرار کرده و تعمیر آن را به این مراکز بسپارید.