تعویض قفل درب ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر و تعویض قفل درب ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین و محبوب ترین وسایل منزل به شمار می رود؛ چرا که بخش عظیمی از مسئولیت شما را به دوش می کشد و اجازه می دهد اوقات خود را بجای آنکه برای شستن لباس های کثیف بگذرانید، در کنار عزیزانتان بگذرانید. حال آنکه گاهی عملکرد این دستگاه پر کاربرد، دچار مشکل شده و روند کار منزل شما را مختل می کند. ضرورت تعویض قفل درب ماشین لباسشویی یکی از مواردی است که به منظور استفاده مجدد از این دستگاه، نیازمند بررسی و اصلاح می باشد.

Read More

تنظیم سطح آب ماشین لباسشویی

آموزش نحوه تنظیم کردن سطح آب ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی را روشن می کنید، دستگاه شروع به آبگیری می کند. بعد از مدتی احساس می کنید که آب بیش از اندازه وارد دیگ ماشین لباسشویی شده است و تنظیم سطح آب ماشین لباسشویی بهم ریخته است. شستشوی لباس‌ها در ماشین لباسشویی دارای مراحل مختلفی می باشد: آبگیری، چرخش، وارد شدن پودر شوینده، آبکشی، تخلیه آب، خشک کن. تمامی مراحل باید با ترتیب و در مدت زمان معین که شما تعیین می کنید صورت گیرد، اگر یکی از مراحل انجام نگیرد، مراحل بعدی نیز انجام نمی شوند.

Read More

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی

تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی برای بیمارستان ها ، خشک شویی ها ، هتل ها ، مراکز بهداشتی و درمانی تخصص میخواهد و حتما باید با استفاده از قطعات فابریک به رفع عیب پرداخته شود که این امر تنها در آی پی امداد محقق میشود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در تهران

برند تکنو یکی از محبوب‌ ترین ها در زمینه ی لوازم خانگی در ایران می باشد. این برند ایتالیایی که 65 سال قبل به دست برادران خوش ذوق و با استعداد کانتینی تاسیس شده است، توانسته در طی این چند سال در تولید محصولات خود بسیار موفق عمل کند. اما این محصولات نیز همانند دیگر دستگاه ها و لوازم خانگی ممکن است دچار خرابی و یا ایراد شوند که در این صورت به منظور تعمیر آنها باید به نمایندگی های مجاز آن مراجعه کرد. در همین راستا نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو با داشتن تعمیرگاه های مجهز در سطح شهر و با در اختیار داشتن کادر مجرب و دانش آموخته آماده ی ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی به خریداران محترم می باشد.

Read More

تعمیر اسپرسوساز صنعتی

تعمیر اسپرسوساز صنعتی برای رستوران ، کافی شاپ ، هتل ، بیمارستان و ارگان های مختلف تخصص ما است . ارائه بهترین خدمات در محل همراه با ضمانتنامه رسمی و استفاده از قطعات فابریک آی پی امداد را از دیگران متمایز نموده است.

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی :

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی بیزرا
نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی نوا
نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی دلونگی
نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی جیمبالی
نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی ونیز