علت خنک نکردن کولر گازی

علت خنک نکردن کولر گازی

Rating: 4.1/5. From 77 votes.
Please wait...

علت خنک نکردن کولر گازی

علت خنک نکردن کولر گازی مقاله ای است که آی.پی امداد در این قسمت به آن پرداخته است. طبیعتا کولر های گازی برای خنک کردن متفاوت  و بهتری که نسبت به کولر های ابی داشته اند به شهرت رسیدند و این روز ها کمتر کسی را می بینیم که برای خرید یک سیستم تهویه هوا و خنک کننده به سراغ کولر های آبی برود.

برای شارژ کولر گازی , اطلاع از هزینه ی تعمیر کولر گازی و تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی الجینمایندگی تعمیرات کولرگازی بکو و یا نمایندگی تعمیر کولرگازی بلومبرگ  بر لینک کلمات کلیک کنید.

تعمیر کولرگازی تخصص میخواهد ، حتما برای خدمات ، عیب یابی و سرویس کولرگازی با آی.پی امداد همراه شوید .

اما مشکل از ان جایی شروع می شود که شما علی رغم هزینه زیادی که برای خرید و نصب کولر گازی انجام می دهید باز هم آن میزان از سرما و خنکی که مورد نظرتان است و یا قبلا در محیط های دیگر از همین مارک کولر گازی دریافت کرده اید را تجربه نمی کنید بنابراین باید به دنبال علت خنک نکردن کولر گازی باشید.

در این حالت شما اولین ذهنیت که دارید این است که کولر گازی که خریداری کرده اید خراب است و یا کیفیت پایینی دارد و این درحالی است که عوامل متعدی می تواند جزو علت خنک نکردن کولر گازی قرار بگیرد.

علت خنک نکردن کولر گازی
مشکل خنک نکردن کولر گازی

علت خنک نکردن کولر گازی را باید در دو دیدگاه متفاوت مورد نقد و بررسی قرار داد.

 • کولر گازی چندین سال است کار می کند و تازه با این مشکل مواجه شده است.
 • کولر گازی را تازه خریداری کرده اید.

اگر کولر گازی را مدت زمان زیادی است که خریداری کرده اید و به دنبال علت خنک نکردن کولر گازی هستید ما برای شما در مقاله ی علت خنک نکردن کولر گازی در این باره توضیح داده ایم.

در مقالات قبلی توضیح دادیم که مشکل گرم بودن باد کولر گازی چه مواردی می تواند باشد. مشکلاتی که عمدتا باعث بروز ایراد در سیستم خنک کنندگی کولر های گازی می شود را باید فورا تشخیص داد و با تماس با متخصصین تعمیر کولر گازی از انها درخواست کنید تا  فروا موضوع را بررسی کنند تا مشکل به سایر تجهیزات کولر گازی آسیب نرساند.

علت خنک نکردن کولر گازی
مشکل خنک نکردن کولر گازی

از عمده ترین علت خنک نکردن کولر گازی که می تواند در خنک نکردن کولر های گازی با عمر کاری چند ساله نقش داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم تمیز کاری و سرویس سالیانه کولر گازی
 • خراب شدن و یا مسدود شدن فیلتر کولر گازی
 • خراب و یا سوختن فن یا موتور فن کولر گازی
 • اتمام و یا کمبود گاز در سیستم کولر گازی
 • خرابی کمپرسور کولر گازی
 • خرابی ورودی و یا خروجی های هوا کولر گازی
 • مشکلات اورلود کولر
 • عیب در ترموستات کولر گازی

و ....

ولی چنانچه کولر گازی را تازه خریده اید و یا نسبت به سلامت تجهیزات و قطعات کولر گازی اطمینان یافتید ولی همچنان کولر گازی باد خنک نمی زند و به دنبال علت خنک نکردن کولر گازی هستید مشکلات مرسوم در این زمینه را می توان عوامل زیر توضیح داد:

 • قرار گرفتن کمپرسور کولر گازی در مسیر مستقیم نور خورشید

کولر های گازی برای اینکه به خوبی بتوانند هوای خنک اتاق شما را تامین کنند از یک کمپرسور استفاده می کنند. این کمپرسور در کولر های گازی معمولی در پنل خارجی دستگاه و در کولر های پنجره ای در قسمت بیرونی کولر گازی تعبیه می شوند.  وقتی در اغلب ساعات روز نور خورشید بصورت مستقیم بر روی کمپرسور بتابد باعث می شود که باد کولر خنکی مناسب نداشته باشد.

در مقاله علت خنک نکردن کولر گازی باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی کولر های گازی یک درجه محیطی مناسب برای کمپرسور را تعریف می کنند که این درجه نشان می دهد که باد کولر در این درجه حرارت بهترین نوع خنک کنندگی را دارد . بنابراین در زمانی که محیط گرم تر باشد باد خروجی کولر هم گرم تر و در زمانی که محیط خنک تر باشد باد کولر خنک تر می شود.

علت خنک نکردن کولر گازی
مشکل خنک نکردن کولر گازی

در مقاله علت خنک نکردن کولر گازی توصیه میکنیم همواره به یاد داشته باشید که گرم شدن و داغ شدن کمپرسور کولر گازی به راحی کولر را آسیب پذیر می کند. هر چه دما و گرمای بیشتری در اطراف پنل خارجی کولر گازی باشد کارایی کمپرسور کاهش می یابد و کم کم به مر حله ای می رسد  که ممکن است باعث از بین رفتن عایق ها و اتصال کوتاه در کمپرسور و حتی سوختن کمپرسور کولر گازی شود.

تابش نور خورشید بصورت مستقیم به کمپرسور نه تنها باعث فشار زیاد به این قطعه برای تامین سرمایش لازم می شود بلکه برق مصرفی دستگاه را هم بسیار زیاد می کند و در نهایت با تمام این توصیفات کولر گازی به اندازه مناسب خنک نمی تواند بکند.

 

دلیل خنک نکردن کولر گازی :

علت خنک نکردن کولر گازی :کولر های گازی یک سیستم چرخشی در هوا ایجاد می کنند. آنها دمای گرم اتاق را دریافت می کنند و به بیرون انتقال می دهند و در عوض هوای سرد را به محیط داخل خانه هدایت می کنند. اگر گرمای بیرون اتاق به شدت بالا باشد کولر های گازی در انتقال هوای داغ به بیرون اتاق دچار مشکل می شوند. یکی از استاندارد هایی که در کولر های گازی رعایت می شود این است که این کولر ها در یک درجه حرارت به خوبی کار کنند و در درجه حرارت دیگر کار خود را متوقف کنند.

اغلب کولر های گازی  در دمای بین 46 تا 48 یا کار خود را متقوف می کنند و یا به کلی روند نزولی دارند.

کمپرسورهای کولر گازی اگر در چنین وضعیتی قرار داشته باشند طبیعتا نمی توانند به خوبی کار کنند و باد خنک نمی زنند. بهتر است برای آنها سایبان تهیه شود و یا در در صورتیکه تازه در حال نصب است حتما در منطقه ای که سایه بیشتری دارد نصب شود.

البته در هنگام نصب کولر گازی باید میزان عبور هوا هم در نظر گرفته شود و بهتر است در مناطق خفه و جایی که جریان هوا کم است کولر نصب نشود.

 • ظرفیت کولر گازی نسبت به محیط کم است( یکی دیگر از علت خنک نکردن کولر گازی )

مشکل اصلی برخی از افراد این است که کولر گازی را تنها با توجه به میزان بودجه خود انتخاب می کنند و نه با توجه به میزان خنک کنندگی و یا طرفیت کولر گازی اما انتظار دارند که به همان میزان که اتاق کوچک تر خنک می شود این کولر ها بتوانند در محیط های بزرگتر هم همان کارایی را داشته باشند.

بنابراین باید در هنگام خرید کولر گازی برای جلوگیری از احتیاج پیدا کردن به علت خنک نکردن کولر گازی پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت.

 • ظرفیت باد کولر
 • میزان گرمای محیط
 • تعداد کولر های گازی محیط
 • فعالیت و تعداد نفراتی که در یک محیط کار می کنند

با در نظر گرفتن این پارامتر ها و برخی دیگر از موضوعات می توانید کولر گازی را در بهترین حالت خود و متناسب با نیاز خود خریداری نمایید تا به علت خنک نکردن کولر گازی احتیاج پیدا نکنید.

 • عمر زیاد کولر گازی

کولرهای گازی امروزی کارایی و قابلیت های بیشتری نسبت به مدل های قدیمی تر دارند و هر روز نیز بر قابلیت و توان انها افزوده می شود. گذر عمر در کولر های گازی درست همانند سایر تجهیزات و وسایل دیگر باعث افت توان و کیفیت انها می شود.

طبق گزارشات انجمن مهندسین امریکایی در راستای علت خنک نکردن کولر گازی یک کولر گازی در سال اول 7 درصد ، سال دوم 5 درصد و در سال های بعد 2 درصد از کارایی خود را کم کم از دست می دهند و برق بیشتری هم مصرف می کنند. با یک برآرود کوتاه و اولیه می توان نتیجه گرفت کولر های گازی با عمر حدود 20 ساله بالغ بر 40 درصد و نزدیک با نیمی از قدرت خود را از دست می دهند و این درصورتی است که به خوبی کار نگهداری و تعمیرات کولر گازی انجام شده باشد.

در مقاله علت خنک نکردن کولر گازی توصیه می شود هر ساله قبل از راه اندازی کولر های گازی یک بازدید دوره ای از کولر گازی داشته باشید تا در صورت وجود نقص و یا نیازهایی برای اقدامات پیشگیرانه بتوانید به موقع و قبل از بحرانی شدن خرابی کولر گازی اقدام نمایید.

نصب کولر گازی توسط تکنسین های حرفه ای کولر گازی بهترین راه برای گرفتن بیشترین نتیجه از کولر گازی است.

شرکت تعمیر لوازم خانگی ای پی امداد بهترین انتخاب برای نصب ، تعمیرات و بازدید دوره ای کولر های گازی شما خواهد بود.  متخصصین ما با تحصیلات و دانش بالا ، تجربه زیاد و ابزار پیشرفته عیب یابی و تعمیر کولر گازی در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در کمترین زمان می باشند.

استفاده از قطعات اورجینال و مورد تایید کارخانه تولید کننده ، ضمانت  ماهه تعمیر کولر گازی ، انجام خدمات در محل مشتری ، استفاده از جدید ترین ابزار برای تشخیص عیب کولر گازی  و ... را تنها از کارشناسان ما در شرکت تعمیر کولر گازی ای پی امداد بخواهید.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی هایسنس ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی تراست ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی گری ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ

 

143 دیدگاه

 • علی برهانی

  ماازسرویس دهی کولرهایسنس راضی نیستیم

  Rating: 3.6/5. From 13 votes.
  Please wait...
  • ناشناس

   چرا،

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • محمدکاظمی

  سلام یک کولرگری دست دوم خریدم ولی 2ماه کارکرداست لوله های کولر روی خودش بودروز اول سرد کردولب الان خوب سردنمیکنه کمپرسورزیرافتاب است ولی سایبون داردامکان سولاخ بودن لوله رادارد

  Rating: 3.5/5. From 6 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله احتمالش هست و شما نیاز به تعمیرکار کولرگازی دارید .

   Rating: 2.3/5. From 3 votes.
   Please wait...
 • حسین 5

  سلام. زمانیکه که کولر شروع به کار می‌کند بعداز 5دقیقه با سرد تبدیل به باد گرم می‌شود. علت چیست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

  Rating: 2.4/5. From 5 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، درجه را روی چند گذاشتید ؟

   Rating: 2.0/5. From 3 votes.
   Please wait...
 • حسین پای برسنگ

  سلام کولر گازی نزدیک یکسال است خرديداري کردم الان موتور و فن روشن است ولی سرد نمیکند علت چیست کولر اورجنرال 30000هم است ممنونم

  Rating: 5.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی ، شارژگاز ، نشت یابی و خازن را چک نمایید .

   Rating: 3.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • پریسا

   مال ماهم عین شماس الان اصلا سیستم سرماشیش کار نمیکنه

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مصطفی شعبانی

  سلام کولر ما چند روزه سرماش کم شده دلیلش چی میتونه باشه

  Rating: 3.8/5. From 4 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا به خواندن مقاله های سایت بپردازید ، سوال شما خیلی کلیه .

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
  • م .ک

   سلام وقتتون بخیر ببخشید من اسپیلت ۳۰۰۰۰سامسونگ دارم تا امروز صبح هم باد سرد داشت ولی امروز که هوا هم بینهایت گرمه نزدیگ ظهر فیوز پرید بعد که وصل کردم باز هم‌خوب بود ولی بعد از خاموش کردن و ۲ساعت بعد روشن کردن بادش اصلا خنک نیست حتی از پنکه هم ضعیفتره به نظرتون ایرادش چی میتونه باشه ؟

   Rating: 3.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، برای اینکه کمپرسور توان استارت زدن را ندارد .

    Rating: 2.0/5. From 1 vote.
    Please wait...
 • نیما فلاحی

  سلام:کولر دو تیکه سامسونگ ۳۰هزار هستش قبلا موتورش موشکی بوده ک سوخته الان ی موتور پیستونی تگام۳هندی ۵۵۳۲اوردم روش نصب کردم ک الان سرمای کمه و لویه بزرگ هم سرد سرد نیست علیت چیه ممنونم

  Rating: 3.3/5. From 4 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کمپرسور کولرگازی شما مشکل دارد .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مریم اسماعیلپور

  کولر ما الجی هستش وچند روزه خنک نمیکنه وروی صفش علامت srمیاد علتش چیه ممنون میشم جواب بدین

  Rating: 3.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولر گازی الجی شما نیاز به سرویس دارد.

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مرتضی قناد

  سلام کولرگازی جنرال ۲۴۰۰۰ دارم، حس میکنم در بعضی مواقع سرمای کمتری ایجاد میکنه چ زمانی ک هوا خنک و خوبه چ زمانی ک گرم و بالعکس بعضی اوقات خوب سرد میکنه، موقع استارت کمپرسور هم صدایی شبیه ب خالی شدن باد لاستیک میاد. لطفا راهنمایی کنید ..
  ممنون

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی شما باید سرویس گردد .

   No votes yet.
   Please wait...
  • علی

   سلام کولر گازی ال جی ۲۴ دارم پارسال خریدم امسال باد خنک تولید نمیکنه؟ علت چیه؟

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، علت خنک نکردن کولرگازی الجی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد ، دیدگاه ها و جوابها همراه با مقاله را کاملا مطالعه نمایید .

    No votes yet.
    Please wait...
 • مهدی قهرودی

  سلام
  کولر ما کمپرسور بزرگ با پنتل سه تیکه است که الان دوتا از پنل ها باد خنک نداره و یکی کاملا درسته و خنک میکنهمیخواستم ببینم علت چیه؟

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، نشتی گاز دارد .

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • reza-azari

  سلام.کولر 30هزار موتور بزرگ تراست دارم که به تازگی سرویس شستشو انجام شده.گاز گیری هم شده فقط روز اولی که گازگیری شده خوب خنک کرده اما بعدش خنکی و سرماش خیلی کم شده ه درجه رو 20 تنظیمه تا 17هم آوردم تفاوتی نکرده.نصاب آوردم گیج زده میگه گازش خوبه نشستی هم نداره.اما سرماش خیلی کمه.بنظر شما مشکل از کجاس؟از لوله خروجی هم خیلی خیلی کم آب میریزه.لوله های بالا هم خوب سردن.

  Rating: 3.2/5. From 10 votes.
  Please wait...
 • حورش

  سلام كولو ما يهو از كار افتاده بايد چي بشه ؟

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برق و خازن را چکنمایید ، سپس برد الکترونیکی و موتور را چک نمایید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • reza-azari

  سلام.
  میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟؟کولر 30هزار موتور بزرگ تراست دارم که به تازگی سرویس شستشو انجام شده.گاز گیری هم شده فقط روز اولی که گازگیری شده خوب خنک کرده اما بعدش خنکی و سرماش خیلی کم شده ه درجه رو 20 تنظیمه تا 17هم آوردم تفاوتی نکرده.نصاب آوردم گیج زده میگه گازش خوبه نشستی هم نداره.اما سرماش خیلی کمه.بنظر شما مشکل از کجاس؟از لوله خروجی هم خیلی خیلی کم آب میریزه.لوله های بالا هم خوب سردن.

  Rating: 3.3/5. From 3 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی شما نشتی دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسن دروند

  کولر‌گازی میوتسبشی ۳۰۰۰۰داریم تازه نصب کردیم دوسه روز اول خوب خنک می کرد ولی بعد چند روز میزان خنک کنندگی امد پایین خوب خنک نمی کند علتش چیست

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات کولرگازی میتسوبیشی شما نیاز به چک کردن دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امین

  سلام اسپیلت جنرال ۳۰۰۰۰ یکسال خریدمش فن و موتور بیرونی کار می‌کنه ولی سرما دهی و پرتاب بادش نسبت به قبل کم شده دلیلش چی می‌تونه باشه.با تشکر از شما.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی جنرال شما نیاز به سرویس دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن

  سلام این درسته که میگن یکی از علتهای خنک نکردن اسپیلت هنگ کردن ان است و باید ریست بشه تا خنک کنه؟

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خیر .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضايي کرمان

  سلام کولر گازي الجي 19000هزار دارم روز از ساعت يک ب بهد خنک نميکنه علتش چيه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، به دلیل فشار برق آمپر نمیکشه ، یک خازن مکمل اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
  • رضا

   بخاطر اینکه ظهر افتاب و گرما خیلی بیشتره .پنجره های منزلتون رو پرده و افتاب گیر ضخیم بزارین . اگر توی منزلتون خیلی بقول معروف سوراخ و سنبه هست مسدود کنین . درجه برودت کولر روی 16 باشه !روی پنل بیرونی و گرمای کولرتون سایه بان بزارین

   No votes yet.
   Please wait...
 • عباس ریسی

  سلام یک کولر گازی دارم خنک نمیکنی کمبریسور هم روشن میشه ولی بادش گرمه تازه هم گازش کردم بنظر شما مشکلش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی شما نشتی دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی بدری

  سلام من کولر پنجره ای ۲۴هزار دارم بعد از مسافت ۲۰۰۰کیلومتری رسیدیم مقصد و بعد نیم ساعا زدم یه ۲۰دقیقه باد گرم زد بعد یکمی سرد شده ولی اون سرمای کامل رو نداره بعد جلو رادیاتش هم یخ میزنه و در راه هم گرد وغبار گرفته بودش بعد رادیات از جلو فقط چهارتا از ۱۰تا لولش سرد میکنه مشکل چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اواپراتور و کندانسور کامل شسته شود . کولرگازی شما نیاز به سرویس دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسن طهماسبی

  باسلام وخسته نباشیدخدمت شماببخشیدمن چندساله کولرپنجره ای دارم دوسال پیش ازکارافتاداتومات نمیکرداستاکاراومدعوض کردخوب شدالان یک هفته که پریزبرقش یک شاخش سیاه میشه نزدیک به اب شدن؟ازدیروزهم دیگه اتومات نمیکنه فقط روی فن میمونه میره اتومات کنه ولی نمیتونه واسه چیه ممنون مرسی

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • احمد پور

  با سلام. کولر گازی پنجره ای 18000 سوپرا، نمبتواند روی گاز برود و سریع به حالت فن برمیگردد. لطفا راهنماییکنید.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا خازن هارد استارتر اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی بحرانی

  سلام،کولرگازی پنجره ای دارم همیشه روی فن کارمیکنه روی کولرکه میزنیم صدای موتور خیلی ضعیفه اصلاخنک نمیکنه علتش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کندانسور و اواپراتور باید کامل شسته شود ، برای تمیز کردن و رفع عیب از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 1.5/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • فریبرز عالی پور

  سلام.کولر پنجره ای سوپرا دارم
  چندتا از شبکه های رادیات جلو سرد نمیکنه علت کمبود گاز هستش؟

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سسلام ف بله یتواند مشکل از گاز باشد ، ولی قبل از شارژگاز کولرگازی ، کندانسور و اواپراتور باید سرویس شود ، همچنین برای تعمیر کولرگازی میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پیمان آذر

  سلام من ۴ سالی هست که یک کولر گری خریدم سال اول خیلی شدید سرد میکرد ولی سالهای بعد باد آن گرم شد به طوری که اصلا باد خنک نمی داد.ولی ی سرویس کار آوردم گاز زد داخلش یک سال خوب بود ولی الان بعد یک سال دوباره روشنش کردم دوباره بادش گرم گرم شده لطفا راهنمایی بفرمایید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف امکان دارد کولرگازی شما نشتی داشته باشد و بعد از نشتیابی مجدد باید شارژگاز اصولی انجام گردد ، برای تعمیر کولرگازی در تهران میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سعید

  سلام آیا در اهواز نمایندگی و یا شخصی که مجرب و مطمئن در تعمیر کولرهای دوتیکه باشد را دارید لطفاً آدرس و تلفنش را بفرمایید.با تشکر سعید

  No votes yet.
  Please wait...
 • علی .s.d

  سلام .خسته نباشید کولر24000هایسنس دارم پنلش یخ میزنه لوله ای هم که وصل میشه به موتور یخ میزنه باد کولر هم گرمه.علتش چیه تشکر .گازگیریش هم کردم

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اسپیلت شما مشکل گاز دارد ، همچنین اواپراتور و کندانسور هم باید سرویس شود ، برای تعمیر کولرگازی هایسنس میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضا نیکجو

  سلام کولر فوجی ۲۴۰۰۰ تازه نصب کردم احساس میکنم سرماش کمه نظرتون چیه صفر نصب کردم
  نظرتون در مورد کولر فوجی چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دلایل مختلفی برای باد سرد ندادن کولرگازی هست ، میتوانید مقاله علت خنک نکردن کولرگازی را با دقت مطالعه فرمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
   • مازیار آشنا

    سلام کولرمون لوله های جلوش یخ میزنه و پرتاب بادش خیلی کم شده ،علت چیه ؟؟

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، کولرگازی شما مشکل گاز دارد ، همچنین فبلتر هوا هم تمیز شود ، برای شارزگاز کولگازی در محل میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

     No votes yet.
     Please wait...
 • مجید

  با سلام
  کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتور دار ما تابستان سال قبل به خوبی ۳ سال گذشته که کولر را نصب کردیم کار میکرد، اما امسال وقتی روشن کردیم فقط باد گرم زد. به نظر شما مشکل چیست؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اول کمپرسور چک شود و در صورت یاز یک خازن مکمل اضافه نمایید ، سپس گاز کولر چک شود ، همچنین برای تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی الجی در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهرداد مبرزی

  با عرض سلام.کولر گازی من رو موتور نمیتره که خنک کنه.حدود ده دقیقه هم میزارم روشن بمونه ولی متاسفانه رو موتور نمیره،دلیلش چیه؟؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خازن اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام كولر ما كار ميكرد عالي عصر ي هو بادش گرم شد و ديگه كمپرسور بيرونش روشن نميشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا مشکل برق را حل نمایید و سپس یک خازن اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ابوالفضل امینی

  سلام دوسال پیش کولر گازی هایر ۳۰۰۰۰ نصب کردم یک ماه اول خوب سرد میکرد بعد از ان دیگه خوب سرد نمیکنه چندین نوبت هم سرویسکار اومده ولی جواب نگرفتم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، علت سر نکردن کولرگازی حایر شما میتواند دلایل مختلفی به مانند شیربرقی 4 طرفه ، شارژگاز ، کمپرسور باشد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیراات کولرگازی حایر بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام امسال کولر دو تیکه ۳۶هزار تراست گازگیری کردم اما دو روزه که سرمای بادش کم شده اما گرم نیست و از لوله آب ان آب چکه نمیکند علت چیه با تشکر

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، احتمال دارد نشتی داشته باشد همچنین برای رفع آبریزی شیلنگهای خروجی را چک نمایید ، برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی تراست بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید

  سلام
  یک کولر گازی نو مارک گری گرفتم یکسال نشده ناگهانی یک بوی سوختگی تو اتاق از کولر اومد
  کولر کامل کار میکنه ولی دیگه خنک نمیکنه
  علتش چی می نونه باشه
  ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ،کمپرسور کولرگازی شما باید چک شود ، برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی گری در تهران بهره مند شوید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
   • حمید

    ممنون از پاسخ سریعتان
    بوی سوختگی داخل اتاق اومد این به این معنی نیست که داخل پنل داخل اتاق قطعه ای سوخته؟
    کمپرسور روی پشت بام به خوبی درحال کارهست و وقتی روی مود کول قرار میدم به خوبی روشن میشه

    Rating: 4.0/5. From 1 vote.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، امکان دارد برد الکترونیکی هم اتصالی کرده باشد .

     No votes yet.
     Please wait...
     • حمید

      ممنون از توجهتان
      اگر برد اتصالی کرده باشه کلا باید برد تعویض بشه یا معمولا قطعه خاصی میسوزه که سرد نمی کنه؟
      چه قطعه ای رو برد باید بررسی کنم؟
      ممنون

      No votes yet.
      Please wait...
     • مدیر

      سلام ، مشخص نمیکنه کدام قسمت برد آسیب دیده است .

      No votes yet.
      Please wait...
 • علی

  سلام یک هفته است کولر گازی دست دوم سامسونگ ۱۸ هزار خریدم لوله هاش یخ زده ولی خونه رو خنک نمی کنه آبم از لوله نمی ده علتش چیست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل شارژگاز داره ، برای تعمیر کولرگازی سامسونگ از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ح س

  سلام مایک کولر هایسنس داریم وحدودن تا الان پنج بار جابجا کردیم ولی تواین پنج بار هیچ وکیومی انجام نگرفته همینجوری هواگیریش میکنندخواستم بدونم ایا تاثیری داره

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی هواگیری نمیخواد

   No votes yet.
   Please wait...
 • سیدعمیدنوراحمدی

  سلام خسته نباشید کولرگازی پنجره ای اجنرال دارم با خنک میزنه ولی اصلا محیط رونمایی ممکنه لطفا میشه راهنمایی بفرمایید تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • غفاردیندار

  درود بر شما!
  سی ام اردی بهشت 96 یک کولر گازی هایسنس 30000 خریدم. سال دوم گاز زدیم امسال هم خوب خنک نمی کند.تعمیر کار آوردم .گفت نشتی گاز دارد. گاز خالی کرده. ضمنا فیلترهایش را شستم.
  آیا این ادعا درست است؟ چه کار باید بکنم؟
  باسپاس

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله . احتمال دارد نشتی گاز داشته باشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پارمیس حیدری

  سلام….دو روز پیش یک کولر گازی ال جی اینورتر خریدیم و بعد از نصب فقط در حد روشن شدن تحویل گرفتیم ولی بعد دیدیم که اصلا سرد نمیکنه ایا ممکنه که کولر مشکل داری رو خریده باشیم؟از نظر گارانتی باید الان کولر رو برای ما تعویض کنن به نظر شما؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، احتمال دارد کمپرسور عمل نمیکند و برق مشکل داشته باشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • من

  سلام..ما دو روزه یک کولر ۱۲۰۰۰ اسپیلت وست پوینت نو خریدیم..باد کولر خنک هست اتاق رو کمی خنک میکنه ولی سرد نمیشه؟اتاق خواب حدود ۱۰،۱۲ متر هست..مشکل چی میتونه باشه.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اواپراتور و کندانسور باید سرویس کامل شود ، برای تعمیر کولرگازی در تهران میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مریم

  سلام.کولر گازی وست پوینت داریم.پارسال خریدیم.از همون روز اول بادش اون سرما رو نداره.خنک هست.اما سرماش زیاد نیس.نصابم دیده گفته گازش خوبه.مشکل نداره.سایبان هم داره.دستمونم ک میبریم نزدیکش سرمای زیادی نداره.میشه بگید مشکل از کجاست؟ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی شما نیاز به سرویس دارد ، برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی وست پوینت بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • روح اله

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون که جواب همه رو با حوصله و بررسی می دید…
  یه کولر گازی گری 25000 پنجره ای دارم که 3 روزی هست حس میکنم خونه رو خوب خنک نمیکنه مثل قبلا دیشب هم سرویسش کردم ولی تغییری نکرد قبلا بقدری خونه سرد میشد که مجبور بودم خاموشش کنم ولی الان در حد خنک نگه داشتن خونه هستش و خیلی سرد نمیکنه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولر پمجره ای خود را باید سرویس نمایید . کولر را از جاش در بیارید قسمت کندانسور و اواپراتور را با چنته و آب بشویید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضا

  سلام : من توی شهر اهواز برای منزلم که 200 متره بود یه کولر گازی 18000 نصب کردم و به خوبی هم جوابگو بود! به شیراز کوچ کردیم همان کولر رو برای واحد 120 متری نصب کردم خنکیش باور کنین از کولر ابی کمتره .خودم نصب بلدم . هیچ مشکلی نداره اما چیزی که هست کولرهای گازی مخصوصا اسپیلت توی هوای شرجی و مرطوب خیلی بهتر خنک میکنن تا شهرهای خشکو گرم!ممکنه شما برای یه مکان 100 متری بهترین کولر گازی 30000 نصب کنین اما بعلت هوایی که شهرهایی مثل تهران . شیراز و اصفهان داره کولر گازی 2 تیکه خوب جواب نده تنها راهی که میمونه کولر گازی ایستاده هست!گرما به نصبت سرما بسیار سبکتره و بسمت بالا حرکت میکنه اما سرما روبه پایینه و به سمت سقف منزل هست! کولرهای اسپیلت یا اسپلیت گرمایی که به سمت بالا و سقفه میکشه و بسمت پایین پرتاب میکنه اما کولرهای ایستاده هوای پایین منزل و مکان رو میکشه و بسمت نه کاملا بالا میفرسته! الان تست کنین کولر روشنه یه چهار پایه بزارین و سرتون رو سمت سقف بگیرین میبینین که چقدر هوای سقف منزل گرمه ! ببینین چه فشاری به رادیات کولر میاره! بهترین گزینه کولر ایستاده هست . الان کولر ایستاده 24000 هم توی بازار هست .یه کولر 24000 ایستاده به مراتب خنکی بیشتری نسبت به یه کولر 2 تیکه 30000 و 36000 داره .معمولا کولر 2 تیکه رو 30 سانتی سقف نصب میکنن به نصابتون بگین کولرتون رو 60 تا 70 سانتی سقف نصب کنه !

  No votes yet.
  Please wait...
 • صابر

  سلام خدمت شما مدیر محترم به خدا خسته شدم یه کولر اسنوا دوتکه 30 هزار دارم اوایل گرما دیگه سرماش ول شد موتو بزرگ تی پی هست جریانش چیه به گارانتی میگم بیاد نگاش کنه هم نمیاد پنل داخلی هم خیلی صدا داره

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور ، گاز و فن کندانشور باید چک شود .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یه کولر گازی ۱۲ هزار گری دارم موتور روشنه سرویس کردن ولی خنک نمیکنه علتش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
 • امیر عباس جهان بخش

  یه کولر داریم گری ۱۲ هزار موتور روشنه ولی خنک نمیکنه علتش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • رضا

   حتما برای متراژ منزل یا اتاقتون کمه ,

   No votes yet.
   Please wait...
   • قاسم خواجویی

    سلام خسته نباشیدکولرگازی پنجره ای دارم روشن که میکنم روکولر میره خنک میکنه بعدازدودقیقه با یه صدای بلندی شبیه خالی شدن باد لاستیک ازکولر خارج میشه وفقط فن کار میکنه چرا ممنون

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، شیربرقی چک شود .

     No votes yet.
     Please wait...
 • محمد روشن

  سلام کولر گازی ال جی 18000 دارم سرویس شستشو انجام شده 4تا از لوله های جلو قسمت وسط وقتی رو سرما میره یخ میزنه از ظهر تا غروب هم خیلی دیر رو سرما میره بیشتر رو فن کار میکنه ولی شب کاراییش خوب و به موقع انجام میده علت چی میتونه باشه کولر پنجره ای هستش ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل از گاز میباشد ، شارژگاز باید طبق اصول توسط خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی الجی انجام شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ع ن س

  سلام وقت بخیر یک کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ داریم که هر سال با شروع فصل گرما کلی اذیت میکنه الانم باد خنک میزنه ولی سرد نمیکنه.موتورش رو دور تند نمیره و یکنواخت است مشکلش از کجاست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، باد خنک میزنه و سرد نمیکنه ؟!!

   No votes yet.
   Please wait...
 • سمانه شاهقلی

  سلام…دوروزه کولر اسپیلت ۲۴۰۰۰گری گرفتم چندساعت اول بعد از نصب خوب خنک میکرد اما یهو سرماش خیلی کم شد و پنل داخلی صدای خرده سنگ میده مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • ناشناس

  با سلام یک کولر گازی اورجینال اینتور ۳۰۰۰۰ خریدیم چند روز اول خنک کرد و بعد کم خنک میکند مرسی

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سوال شما کلی است به خواندن مقاله و جواب دیدگاه دیگران بپردازید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضا سپهوند

  سلام .کولر من گری ۳۰۰۰۰ هزار هستش پنل رو روی ۱۸ تنظیم کردم اما بعد چند ثانیه درجه روپنل خود به خود میره بالا وقتی کنترل رو بروی باد کولر باشه حدااقل روبه پایین تا ۲۴ میاد نه کمتر نصاب هم دوبار اوردیم میگن مشکلی نداره .بتظرتون مشکل ثابت نموندن درجه ی کولر جی میتونه باشه ؟ممنونم

  Rating: 4.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور کولرگازی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی گری در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمیدرضا بابایی

  سلام.دوساله کولر dgrneral ۲۴۰۰۰ خریدم.پارسال خوب خنک میکرد و دما رو رو ۲۴ هم میزاشتم ترموستاتش خوب کار میکرد و آف و آن میکرد.امسال که کولر به خونه جدید جابجا کردم حس میکنم هم مثل قبل خنک نمیکنه و هم رو هر دما میزارم آف نمیکنه کمپرسورش و یه سره کار میکنه.درجه سرعت فن رو هم رو هر درجه میزارم یکنواخت کار میکنه.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برای رفع یکسره کار کردن کولرگازی : 1 – شارژگاز 2 – سنسور ها چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ابراهیمی

  سلام خسته نباشیداسپیلت ۳۶۰۰۰ال جی داریم سه سال خوب بودبادش خیلی سردبود ولی الان اصلا بادش خنک نیست وگازش کردن دوروزخوب بوددوباره بادش گرم توروخدابگین چکارکنیمهرکی میادنمیتونه درستش کنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، امکان دارد نشتی داشته باشد و به طور اصولی شارژگاز نشده باشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن بهرامیان

  کولر دو تیکه با ده سال کارکرد دارم مارک میتسوبیشی 30000 و سرویس پانل داخلی هم پارسال انجام شده و باد سرد هم میدهد اما جدیدا زیاد آف و آن میکند ، دلیل آن چیست ؟ آف و آن زیادی طبیعی است یا کولر مشکل پیدا کرده ؟ ضمنا فاصله پانل داخلی تا خارجی 30 متر میباشد ؟ دمای کنترل هم روی 22 تنظیم می شود ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور داخل اواپراتور چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ایمان شریفی

  کولر گازی جنرال ما کمپروسورش یه طرف سرد میکنه یه طرفش گرم خاز گاز شو عوص کردیم ولی باز همین مشکل داره وباد گرم نیزنه دلیلش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف کولرگازی شما مشکل گاز دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد حاجعلی

  سلام من یه کولر ۱۲۰۰۰ خریدم نو هست ۱۵ دقیقه باد سرد میده بعد میره رو فن موتور کار میکنه اما باد سرد نمیده مشکل از کجا میتونه باشه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی شما مشکل برق دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد حاجعلی

  با تقویت خازن مشکل قطع شدن حل شد حالا سرمای اولیه رو نداره و یکم سرماش کم شد این مربوط به چی میتونه باشه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، گاز را چک نمایید و سپس یک سرویس کامل کندانسور و اواپراتور را نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد حاجعلی

  سلام و تشکر از راهنماییتون من برای کولر خازن اضافه تعریف کردم درست شد اما نسبت سرمایش الانش با حالت اول که چند دقیقه بیشتر کار نمی کرد کمتر شد.می تونید راهنمایی کنید این سرمای کولر چطور باید حل کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • پیام

  سلام
  یک هفته هست کولر گازی 2 تیکه LG (داکت) تو فاصله زمانی 3 تا 7 عصر باد گرم میزنه و آمپر متر واحد نشون میده بخش بیرونی تو این فاصله جریان زیر یک میکشه ولی در سایر ساعات جریان تا 15 آمپر بالا میره و همه چیز مرتب هست
  انگار به دمای هوای بیرون یا آفتاب رفلکس میده !
  راه حل چیه ؟
  الان سال دوم عمر دستگاه هست تا کنون مشکلی نبوده.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • حمیدشریفی اصل

  باسلام یه کولر تراست 30هزارداریم ارور سی میزنه ولوله ی گازش یخ میزنه چندروز پیش هم گاز گیریش هم کردیم گفت لوله هاش هم نشت نمیدن ولی خنک نمیکنه وارور که بزنه خاموش میشه لطفا راهنمایی کنین مشکلش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیر چهار طفه چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سیاوش میرزاده

  سلام
  کولر گازی سوپرا ۱۸۰۰۰هزار دیروز خریدم
  امروز اومدن نصب کردن
  اصلا از خنک بودنش راضی نیستم
  فامیل ما۱۲هزار داره طی نیم دقیقه حال پذیرایی ۶۰متر را مثل یخجال میکنه
  نمیدونم علت چیست

  No votes yet.
  Please wait...
 • شهریار فرزامفر

  سلام
  کولر گازی ۱۲ هزار LGدو ساله از بانه خریدم خوب بود وسال گذشته تا حالا۲۰ دقیقه کار میکنه ویک ارور EC میدهد وقطع میشود وپس از اینکه از برق در می اید خوب میشه ومجدا

  No votes yet.
  Please wait...
 • منصور

  خوب هست شما در تهران می توانید به مردم اصولی کمک کنید در شهر کرمان یک سرویس کار درست و حسابی وجود ندارد فقط نصاب کلر نو هستند و دو نفر را از اماکنی که تابلوی نمایندگی دارند به خانه من مراجعه کردند تمام هنرشان کبسول گازشان هست و تمام.موفق باشید

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • farzad5864

  سلام کولر پنجره ای 19000دوسال کار دارم تازه سرویسم شده ولی انگار 50درصد سرمادهی داره لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • Tanin

  سلام خسته نباشید ما تازه کولر خریدیم ولی همین ک روشن میکنیم میزاریم رو ۱۶ ولی ۱۰مین خنک میشه بعد اون باد گرم میزنه مشکل از چی میتونه باشه؟!!!!!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • روح اله

  سلام .کولر دو تیکه سامسونگ32هزار دارم که در طبقه دوم نصبه . هوای اینجا هم نزدیک به 50درجست .الان کولر مدام کار میکنه ولی خنک کنندگیش کمه ..بادش هم از نزدیک خنکه ولی خونه خنک نمیشه..لطفا راهنمایی کنید ..ممنونم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا سرویس شود و سپس گاز چک شود ، همچنین اگر کمپرسور وارد مدار نمیشود خازن مکمل اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سعید.ذوالفقاری

  سلام.کولر ال جی ۳۶۰۰۰ داریم.امسال گازشو تعویض کردیم.اما فقط یک سوم پنل داخلی باد سرد میده و دو سوم دیگه ش مثل پنکه میمونه.چه مشکلی داره.یک دنیاااا ممنون.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف کمپرسور کولرگازی شما عمل نمیکند و فقط فن فعال است ، یک خازن مکمل اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ابراهیم

  پنل اسپیلت من نصفش باد سرد میزنه و نصفش باد گرم!!!
  اگه میشه راهنمایی بفرمایید.
  سپاس

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولرگازی شما مشکل گاز دارد ، برای شارژ گاز کولر گازی می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسینی

  سلام برای من گرم میشه کولر گازیم قیمی هست چیکار کنم مدلش تی سی ال است

  No votes yet.
  Please wait...
 • حسینی

  سلام کولر گازیم قدیمی هستش مدلش تی سی ال هست باد گرم میده چیکار کنم چیو بررسی کنم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا دستگاه شما نیاز به سرویس دارد و سپس گاز و دیگر قطعات دستگاه شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی تی سی ال در تهران چک شود .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • حسینی

  سلام تو قم نمایندگی یا شعبه نداره

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • حسن

  سلام کولرگازی ۱۸هزار OGENERAL داریم الان حدود دوسال است کار میکند اما مدتی است خوب سرد نمیکنه علت چیست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا ببینید موتور دستگاه شما روشن میشود یا خیر ، در مرحله بعد گاز را چک نمایید ، سپس به سرویس کامل دستگاه بپردازید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یه کولر دارم ۱۳هزار بادش خیلی خوب بود خاموش کردم خونه خیلی سرد بود چند دقیق بعدش روشن کردم همه چیز دستگاه کار می‌کنه ولی باد سرد نمیزنه انگار رویه پنکه هستش ولی چند روز پیش شیر هایی که لوله ها بهش وسل هستش اونا یخ زده بود بادشم گرم بود خاموش که کردم چند دقیقه بعدش روشن کردم خوب شد ولی الان که باد گرم میزنه لوله ها یخ نزده اصلن سردم نیست علت چیه

  No votes yet.
  Please wait...
 • شهرام میرقوامی

  سلام خسته نباشید
  یه کولرگازی جنرال 30000 دارم چند وقته ارورe4 میزنه وخاموش میشه ولی اگر روی اتوماتیک کار کنه مشکلی نداره فقط وقتی یکسره روشنه بعدازحدود یک ساعت ارور E4 میزنه و بعد از چند دقیقه خاموش میشه ( کولر من جنرال 30000 و از بانه خریداری شده ) از لطف شما تشکر و قدردانی میکنم

  No votes yet.
  Please wait...
 • شهرام میرقوامی

  علت ارورE4 و خاموش شدن بعدار چند دقیقه چیست؟( کولر من جنرال 30000 و از بانه خریداری شده ) از لطف شما تشکر و قدردانی میکنم

  No votes yet.
  Please wait...
 • Azim

  سلام
  ۱هفته است اسپلیت جنرال مکث تو فضای ۱۰متری نصب کردمارتغاع سقفم ۲/۴۰ولی ضهرا نمیتونه محیط کوچیک خنک کنه دماباید روی ۱۸بذاریم روبه اسپلیت نشست فنش پرتاب باد قوی نداره

  No votes yet.
  Please wait...
 • م.زارع

  سلام جناب مهندس کولر گازی ما 18000 یوتکس هست که الان سه ماه مشکل داره جوری که دما رو کنترل 18 هست ولی کولر دماش 29 پاینتر نمیاد و خنک نمیکنه گفتیم شاید گاز نداره سرویسکار هم امد چکش کرد گفت گازش فوله کمپرسور هم ریز بار میره چون صدای گردش فشار گاز تو پنل ساختمان میاد الان هم که هوا کلن خنکتر شده باز دماش از 29 پایین تر نمیاد.
  راهنمایی کنید ممنون میشم.

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.