نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در تهران

شرکت مای تگ کار اولیه خود را با تولید ماشین لباسشویی شروع کرده و تاکنون با تولیدات ماشین لباسشویی و یخچال‌فریزر و ظرفشویی و بسیاری از لوازم‌خانگی به‌عنوان رقیبی قدرتمند در برابر شرکت‌های بزرگ تولیدات لوازم‌خانگی ادعای وجودیت می نماید. با وجود سابقه طولانی در تولید لباسشویی گاهی لباسشویی‌های مای تگ دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات دارند. در این زمان تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ بهترین گزینه برای مراجعه هستند.

متخصصین آی.پی امداد به ‌عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی مای تگ دارای تخصص بالایی هستند و خدمات باکیفیت و عالی را برای همه نیازهای شما، از مشکلات مکانیکی متداول تا پیچیده‌ترین تعمیرات را به مشتریان خود ارائه می‌نمایند. اولویت اصلی خدمات به مشتریان است به همین منظور، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مای تگ، در جدیدترین فناوری‌ها و روش‌های تعمیر آموزش‌ دیده‌اند و همیشه با ابزار و تجهیزات لازم برای حل مشکل لباسشویی شما آماده می‌باشند.

تعمیرگاه ماشین لباسشویی مای تگ در تهران
تعمیرگاه ماشین لباسشویی مای تگ در تهران

توجه: آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات تعمیرات برند مای تگ را ارائه می کند. برای تعمیر وسیله مورد نظر خود کلیک کنید:

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در تهران

چنانچه لباسشویی مای تگ شما با مشکلی مواجه شده و باسیل انبوهی از لباس‌های کثیف مواجه هستید نگران نباشید، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ آماده‌ی ارائه بهترین خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران است. این نمایندگی با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر و با تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین خدمات را به شما ارائه میدهد.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مای تگ با ارائه گارانتی خدمات، قیمت منصفانه، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، برآورد هزینه قبل از انجام تعمیرات و خدمات سریع که ثمره دارا بودن شعب گوناگون در سطح شهر تهران است بهترین گزینه برای تعمیر لباسشویی مای تگ شما است.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مای تگ، به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر، در کمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده و تعمیرات را انجام خواهند داد. شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمت می‌توانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین‌های مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی که همگی باتجربه و فنی می‌باشند از نزدیک‌ترین شعبه به منزل شما در محل شما حاضر شده و تعمیرات را در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی مای تگ در محل و منزل

درگذشته یکی از دغدغه‌های مشتریان برای تعمیر لباسشویی حمل کالای خود به تعمیرگاه بود. امروزه نمایندگی تعمیرات لباسشویی با انجام تعمیرات در محل و منزل شما این مشکل را برطرف کرده و دیگر نیازی به هزینه‌های هنگفت حمل‌ونقل و تقبل احتمال آسیب دیدن دستگاه نیست. فقط کافی است با یکی از شعب آی.پی امداد تماس بگیرید تا حرفه‌ای‌ترین. مجرب‌ترین متخصصین تعمیرات در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و با همراه داشتن تمامی ابزار و تجهیزات لازم برای انجام تعمیرات مشکل دستگاه لباسشویی مای تگ شما را برطرف نمایند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مای تگ در محل برای جلب رضایت مشتریان خود نسبت به خدمات تعمیرات ارائه ‌شده، خدمات تعمیرات خود را تضمین می‌کند. چنانچه در مدت تعیین ‌شده در برگه ضمانت خدمات لباسشویی شما با مشکل مشابهی مواجه شود، نمایندگی مجاز بدون اخذ هزینه مجدد نسبت به تعمیر مجدد آن اقدام می‌نماید و دیگر نیازی به هزینه مجدد نیست.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی مای تگ

تعمیرگاه ماشین لباسشویی مای تگ با احتساب نرخ تعمیرات بر اساس نرخ مصوب دولتی و نظارتی باصرفه‌ترین و اقتصادی‌ترین گزینه برای تعمیرات لباسشویی شما است. این نمایندگی از همان ابتدا قبل از انجام تعمیرات برآورد قیمت کرده و هزینه‌های احتمالی را به مشتری ارائه می‌نماید و در صورت موافقت مشتری تعمیرات را انجام می‌دهد.

تعمیرکاران در صورت خراب شدن قطعه تمام سعی خود را انجام می‌دهند که قطعه خراب‌شده را تعمیر نمایند، اما چنانچه قطعه تعمیر نشد قطعه اورجینال را با نازل‌ترین قیمت جایگزین قطعه خراب می‌کنند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی مای تگ

عیب‌یابی لباسشویی مای تگ خراب ‌شده گام اول در انجام تعمیرات تخصصی است، چنانچه عیب‌یابی به‌درستی انجام شود به‌ راحتی می‌توان با داشتن دانش و تخصص تعمیرات لباسشویی را انجام داد. نمایندگی تعمیرات لباسشویی مای تگ با داشتن متخصصین حرفه‌ای آموزش‌دیده به‌راحتی می‌توانید نسبت به پیدا کردن عیوب لباسشویی شما اقدام نمایند. چنانچه عیوب دستگاه شما به‌درستی شناسایی نشود چه ‌بسا صدمات جبران‌ناپذیری به دستگاه شما وارد می‌شود.

چنانچه با هرکدام از مشکلات زیر مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی مای تگ هستید با آی.پی امداد تماس بگیرید:

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی مای تگ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

روشن نشدن لباسشویی مای تگ علل گوناگونی می‌تواند داشته باشد از جمله:

 • پریز برق مشکل دارد و برق در آن جریان ندارد.
 • دوشاخه و یا سیم برق خراب‌ شده و باید تعویض شود.
 • برق از ترمینال وارد کلید اصلی نشده است.
 • ﮐﻠﯿﺪ خراب است.
 • رابط‌های میکرو سوئیچ قطع‌ شده‌اند و یا میکروسوئیچ ماشین لباسشویی خراب است.

علت خاموش شدن ناگهانی لباسشویی مای تگ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

این مشکل بر اثر خراب شدن میکروسووئیچ درب، زبانه و قفل درب، تایمر الکترونیک لباسشویی، سیم برقی ورودی آب یا موتور لباسشویی اتفاق می‌افتد ابتدا باید اطمینان حاصل کرد که علت بروز این مشکل بر اثر خرابی کدام ‌یک از موارد ذکر شده است سپس نسبت به تعمیر آن اقدام نمود. اگر مشکل از موارد ذکر شده نبود باید نوسانات برق یا خرابی دوشاخه برق بررسی گردد.

چرا دیگ ماشین لباسشویی مای تگ نمی‌چرخد؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

نچرخیدن دیگ لباسشویی ممکن است بر اثر، خرابی سیستم قفل درب، تسمه محرک لباسشویی، ایراد موتور و اجزای مرتبط مانند کوپلر، کلاچ و… باشد که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ به‌راحتی می‌توانید با تعمیر یا تعویض قطعه این مشکل لباسشویی شما را برطرف نمایند.

چرا ماشین لباسشویی آبگیری نمی‌کند و آب داخل لباسشویی نمی‌شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

چنانچه درب ﻣﺎﺷﯿﻦ باز باشد، میکرو سوئیچ یا هیدروستات خراب باشد، سیم‌های رابط بین کلید تایمر لباسشویی، میکروسوئیچ، هیدروستات و شیر قطع ‌شده باشد و یا شیر ورودی آب خراب‌ شده باشد ممکن است این مشکل برای لباسشویی مای تگ شما پیش آید.

چرا لباسشویی مای تگ بعد از آبگیری کار نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

خرابی هیدورستات، سوختن موتور تایمر لباسشویی مای تگ، قطع شدن سیم رابط بین موتور تایمر و هیروستات که از طریق اهم متر قابل‌ تشخیص است از علل بروز این مشکل می‌باشد.

چرا لباسشویی مای تگ فقط آبگیری می‌کند موتور شستشو کار نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

این مشکل ممکن است براثر خراب بودن خازن یا موتور باشد در غیر این صورت محور درام بر اثر خورد شدن یاتاقان در موقعیت گریپاژ قرار گرفته است.

چرا بعد از شستشو آب کثیف لباسشویی مای تگ تخلیه نمی‌شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

آب لباس‌ها به دلیل خرابی خازن راه‌انداز یا سوختن دور تند و یا کم بودن ولتاژ برای رسیدن به دور تند گرفته نمی‌شود.

ماشین لباسشویی مای تگ هنگام شستشو صدا می‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

دلیل صدا کردن ماشین لباسشویی غالباً شکسته شدن یاتاقان، تسمه یا سه‌نظام نگه‌دارنده است، اما در برخی موارد لاستیک دور درب به‌صورت استاندارد قرار نگرفته و یا تسمه خراب ‌شده است.

چرا پودر لباسشویی حل نمی‌شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

کثیف بودن فیلتر شیر الکتریکی یا جاپودری و استفاده بیش‌ از اندازه از پودر علت حل نشدن پودر و باقی ماندن بر روی لباس‌ها است.

علت برق داشتن بدنه لباسشویی مای تگ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

چنانچه یکی از قطعات الکتریکی دارای اتصال بدنه باشد و یا سیم‌های ارت به ‌درستی نصب نشده‌ باشد بدنه برق دارد.

از دیگر خرابی‌های احتمالی لباسشویی مای تگ به موارد زیر می‌تواند اشاره کرد:

 • عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی مای تگ
 • لرزش شدید لباسشویی مای تگ
 • لباسشویی مای تگ آب‌گیری نمی‌کند.
 • لباسشویی مای تگ ارور می دهد.
 • موتور لباسشویی مای تگ کار نمی‌کند.
 • دکمه‌های روی صفحه برنامه‌ها کار نمی‌کند.
 • شلنگ تخلیه لباسشویی مای تگ پاره شده است.
 • شلنگ ورودی آب لباسشویی مای تگ نشتی دارد.
 • ماشین لباسشویی مای تگ لباس‌ها را خشک نمی‌کند.
 • لاستیک لباسشویی مای تگ پوسیده و پاره شده است.
 • از زیر درب لباسشویی مای تگ آب نشت می‌کند.

درصورتی‌که هر یک از ایرادات در ماشین لباسشویی شما بوجود آمده و یا لباسشویی‌تان به‌کلی از کار افتاده است با تعمیرگاه‌ مجاز ماشین لباسشویی مای تگ تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن لباسشویی شما را تعمیر و سالم به شما تحویل دهیم.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین لباسشویی مای تگ در تهران

آی.پی امداد به‌ عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مای تگ با دارا بودن تعمیرکاران حرفه‌ای در امر تعمیر بهترین گزینه برای تعمیر لباسشویی در زمان خرابی است. تعمیرکاران آی.پی امداد با در دست داشتن تجهیزات و ابزار و قطعات کامل به محل شما اعزام شده و تمامی مراحل تعمیر لباسشویی شما را در محل شما در کمترین زمان انجام می دهند. از ویژگی های این تعمیرگاه ارائه خدمات در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته می باشد. شعب گوناگونی که آی.پی امداد در اقصا نقاط تهران دارد سبب در دسترس بودن این تعمیرگاه در تمامی مناطق شده است.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در شمال تهران

2: شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مای تگ در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

1 دیدگاه

 • ناشناس

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه
  براتون بشه

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.