نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

نمایندگی تعمیرات مجاز ماشین لباسشویی باکنشت در تهران

در صورتی که ماشین لباسشویی باکنشت شما خراب شده است به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید. تعمیرکار غیر مجاز با عدم شناخت و دانش کافی درباره همه برند ها و مدلهای موجود در بازار ممکن است تعمیراتی با کیفیت پایین انجام بدهد. در نتیجه از عمر و میزان کارایی ماشین لباس شویی باکنشت شما کم کند و در عین حال هزینه ای از شما طلب کند و در قبال پیامدهای تعمیرش هم مسئول نشود. برای جلوگیری از چنین پیشامد هایی بهتر است به آی.پی امداد ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین لباسشویی باکنشت در تهران

آی‌پی امداد، تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی باکنشت در تهران ، طی سالها تلاش و با ارائه خدمات با کیفیت و ضمانت کیفیت، توانسته اعتماد مردم را جلب کند. وقتی شما ماشین لباسشویی خود را به تعمیرگاه مجاز می سپارید می‌توانید مطمئن باشید که تعمیر آن به بهترین نحو انجام می‌شود.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی باکنشت در تهران
تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی باکنشت در تهران

مزایای تماس با آی.پی امداد : نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

مشاوره رایگان تلفنی : اگر تا حدی با تعمیرات ماشین لباسشویی آشنایی دارید و می‌خواهید خودتان آن را تعمیر کنید کافی است با ما تماس بگیرید، مشاورین ما با تخصص خود آماده کمک به شما هستند و جلوی اشتباهات احتمالی شما را می‌گیرند.

استفاده از قطعات اورجینال : متخصصین آی.پی امداد تا جایی که امکانش باشد تلاش می‌کنند تا خود قطعه خراب شده را تعمیر کنند و فقط در صورتی که قطعه کاملا از کار افتاده باشد اقدام به تعویض آن می‌کنند. نکته مهم اینجاست که در این تعویض ها فقط از قطعات اورجینال استفاده می‌کنیم.

خدمات 24 ساعته حتی در تعطیلات رسمی : آی پی امداد شما را منتظر نمی گذارد. ما شما را درک می‌کنیم و می‌دانیم اگر یکی از لوازم خانه خراب شود روال عادی زندگی به کلی مختل خواهد شد. به همین دلیل خدمات خود را در به صورت 24 ساعته آن هم در هفت روز هفته، حتی در ایام عید و تعطیلات رسمی ارائه می‌دهیم.

کادر حرفه ای: آی.پی امداد متخصصین دوره دیده، با‌تجربه و متخصص برند ماشین لباس‌شویی شما را برای رفع مشکلتان در نظر می‌گیرد. تعمیرکارهای غیر مجاز با دانش عمومی خود نمی‌توانند خدماتی مثل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت را ارائه دهند.

انجام تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در منزل و محل : نیازی نیست برای جابه‌جایی ماشین لباسشویی‌تان تا تعمیرگاه متحمل زحمت و هزینه اضافه شوید. ما خودمان به منزل شما می‌آییم. تنها با یک تماس متخصصین ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با لباس فرم خود را به شما خواهند رساند

ضمانت تعمیرات : فکر نکنید که بعد از انجام تعمیرات و گرفتن هزینه آن شما را فراموش می‌کنیم. تعمیرگاه ماشین لباسشویی باکنشت آنقدر به کیفیت کار خود اعتماد دارد که تعمیرات خود را تا یک سال ضمانت می‌کند تا در صورت بروز مشکل احتمالی از خدمات رایگان آن استفاده کنید. با اعتماد به آی.پی امداد شما برای یک مشکل فقط یک بار هزینه می‌کنید، نه بیشتر.

هزینه پایین تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت : هزینه بالای تعمیرات شما را نگران کرده؟ می‌توانید نفس راحت بکشید. آی.پی امداد در قبال خدمات حرفه ای خود هزینه ای مشخص طبق مصوبه و بسیار کمتر از نرخ معمول تعمیرکاران غیر مجاز می‌گیرد. همچنین شما قبل از درخواست ارسال متخصص، با تماس تلفنی از مشکل ماشین لباسشویی خود و مقدار کارمزد تعمیر آن مطلع می‌شوید. در مقدار این مبلغ، محل زندگی شما و تعداد دفعات رفت و آمد تعمیرکار برای خرید احتمالی قطعه، در نظر گرفته می‌شود.

به خاطر داشته باشید که آی.پی امداد با حضور در منزل شما، اولویت قرار دادن تعمیر قطعه خراب شده، و ضمانت تعمیر خود، تا حد بسیار زیادی از هزینه های شما کم می‌کند. جهت تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت خود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

توجه: آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، خدمات تعمیر سایر محصولات باکنشت را نیز ارائه می دهد:

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در محل یا منزل

کمبود وقت در دنیای پرمشغله و پرهیاهوی امروز، مردم را بر آن وا می‌دارد تا از حداکثر وقت خود استفاده کرده و نیازهای خود را به صورت تلفنی برطرف کنند. از طرفی حمل ماشین لباسشویی تا محل تعمیر بسیار مشکل است. جهت حل مشکلات ماشین لباسشویی خود با آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در محل و منزل، تماس بگیرید تا مطمئن‌ترین و با تجربه‌ترین متخصصین نمایندگی باکنشت را به منزل یا محل كار خود در سطح تهران بیاورید و ضمانت خدمات را با ما بدون هیچگونه نگرانی در آرامش خیال تجربه كنید.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی باکنشت

هیچ چیز جای کار یک تعمیرکار متخصص را نمی گیرد. کار غیر حرفه ای می تواند باعث ایجاد آسیب‌های جدی به ماشین لباسشویی باکنشت شما شود و مشکل آن را دو چندان کند. اما اگر فکر می‌کنید مهارت کافی دارید می توانید از مطالب زیر کمک بگیرید. در اینجا برخی از مشکلات متداول ماشین‌های لباس شویی باکنشت و راه حل آنها را برایتان توضیح داده‌ایم.

آبگیری آهسته یا آبگیری نکردن ماشین لباسشویی باکنشت

این مشکل می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. ازجمله دلایلی که تاثیر گذارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • باز بودن درب ماشین لباسشویی باکنشت
  • خراب بودن میکرو سنج
  • کار نکردن هیدرواستات
  • قطع شدن سیم‌هایی که رابط بین کلید تایمر ماشین لباسشویی، میکروسوئیچ، هیدرواستات و شیر هستند.
  • خراب شدن شیر ورود آب.
  • ماشین لباسشویی عملیات آبگیری را تمام کرده اما مرحله بعدی شستشو را شروع نمی‌کند.

برای رفع این مشکل موارد زیر را بررسی کنید:

خراب شدن هیدرواستات: پس از مرحله آبگیری، دیافراگم داخل هیدروستات بالا می‌آید و بین کنتاکت‌های شماره و 11 و 13 برق رسانی صورت می‌گیرد. ابتدا برق لباسشویی باکنشت را قطع کرده و سپس به وسیله یک اهم متر ارتباط برقی کنتاکت ها را بررسی کنید. از آنجایی که هیدرواستات قابل تعمیر نیست در صورت عدم ارتباط برقی بین کنتاکت‌ها، قطعه مورد نظر باید تعویض شود. بهتر است تعویض قطعه را که یک کار تخصصی است به متخصصین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بسپارید.

سوختن موتور تایمر ماشین لباسشویی باکنشت: سیم‌های بوبین موتور تایمر ماشین را جدا کرده و خود بوبین را به برق 220 ولت وصل کنید. اگر چرخ دنده ها شروع به چرخش کردند نشانه سالم بودن موتور تایمر است. اگر موتور تایمر خراب شده بود قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.

قطع برق رسانی بین موتور تایمر و هیدرواستات: سیم رابط بین موتور تایمر و هیدرواستات را از روی نقشه ماشین لباسشویی پیدا کرده و با اهم متر آن را چک کنید. قطع بودن این سیم می‌تواند باعث چنین مشکلی بشود.

قطع نشدن اب پس از آبگیری کامل ماشین لباسشویی باکنشت: اگر آبگیری تا حدی ادامه یافت که آب درون دیگ آنقدر زیاد شود که از شیشه درب ماشین قابل دیدن بود، احتمال خرابی شیر ورودی آب وجود دارد. اگر پس از قطع کردن برق ماشین لباسشویی باکنشت عملیات آبگیری همچنان ادامه داشت، شیر خراب است. اما اگر قطع برق آبگیری را متوقف کرد عوامل متعددی را می‌توان در نظر گرفت. از جمله خرابی تایمر لباسشویی. ایراد سوئیچ فشار، و یا کم بودن فشار آب شیلنگ. بررسی و عیب‌یابی این مورد بهتر است به دست یک متخصص انجام شود. برای این کار می توانید به ما اعتماد کنید و با آی.پی امداد تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی باکنشت نشتی دارد

این مشکل در ماشین‌های لباسشویی باکنشت زیاد پیش می‌آید. با توجه به محل نشت آب، می‌شود دلایل و راهکار های مختلفی را برای آن در نظر گرفت.

درپوش پشت یا فوقانی ماشین لباسشویی را جدا کنید. عملکرد دستگاه را حین کار مشاهده کرده و محل نشت آب را پیدا کنید. اگر آب از یکی از رابط‌های لاستیکی نشت می‌کند باید آنها را تعویض کرد. دلیل دیگر نشت آب می‌تواند ترکیدن قاب جاپودری، واترپمپ و قسمتهای دیگر باشد. بهترین روش برای برطرف کردن کامل نشت آب تعویض قطعه آسیب دیده است.

بعد از اتمام آبگیری موتور شستشوی لباسشویی باکنشت کار نمی‌کند

خرابی خازن راه‌انداز. اگر مشکل از خازن راه‌انداز باشد صدایی از ماشین لباس شویی باکنشت می آید اما موتور نمی تواند حرکت کند. معمولا پس از چرخاندن پولی موتور شروع به چرخش می‌کند. سیمهای اطراف خازن را بررسی کنید. اگر مشکل از برق رسانی نبود خازن مورد نظر را تعویض کنید.

ممکن است مشکل از موتور ماشین لباس شویی یا یاتاقان باشد. بهتر است بررسی این قطعات را به تعمیرکار متخصص نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت بسپارید.

ماشین لباسشویی باکنشت لباس ها را به خوبی خشک نمی‌کند

مشکل در این مرحله از شستشو می‌تواند به دلیل گرفتگی در شیلنگ تخلیه و یا خرابی پمپ تخلیه باشد. ابتدا شیلنگ تخلیه را بررسی کنید تا دچار پیچ خوردگی نشده باشد. اگر این مورد پیش نیامده بود آن را چک کنید تا از مسدود نبودنش مطمئن شوید. اگر شیلنگ تخلیه با چیزی بسته شده بود می‌توانید از جریان فشار آب آن را باز کنید. اگر هیچ شیلنگ تخلیه مشکلی نداشت سراغ پمپ ماشین بروید. ابتدا آب داخل آبکش را خشک کنید، لباسشویی باکنشت را از برق کشیده و تمام ورودی های آن را بررسی کنید. احتمال قفل شدن پمپ نیز وجود دارد که در این صورت ادامه فعالیت موتور و تلاشش برای راه‌اندازی پمپ می تواند به شدت به ماشین لباسشویی آسیب بزند. ممکن است نیاز به تعویض پمپ باشد. در این صورت از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت بخواهید تعمیرات را به بهترین نحو برایتان انجام دهد.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.