نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا : مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات اسنوا با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات اسنوا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات اسنوا را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید اسنوا ( عیب یابی ساید بای ساید اسنوا )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ساید بای ساید اسنوا خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید اسنوا ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید اسنوا با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید اسنوا صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید اسنوا یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید اسنوا خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید اسنوا داغ کرده است .
 5. فریزر اسنوا منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر اسنوا برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید اسنوا کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید اسنوا روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید اسنوا کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید اسنوا خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید اسنوا خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید اسنوا عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید اسنوا در محل

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض دمپر یخساز اسنوا
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر اسنوا
 • شستشوی مدار گاز اسنوا
 • سرویس سالیانه کندانسور اسنوا
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید اسنوا جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید اسنوا

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید اسنوا

نکاتی مهم از ساید بای ساید اسنوا در نمایندگی تعمیرات

 1.  ساید بای ساید اسنوا از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید اسنوا پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر اسنوا در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر اسنوا برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید اسنوا و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید اسنوا حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید اسنوا را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در تهران

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید اسنوا ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید اسنوا را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید اسنوا به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید اسنوا به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید اسنوا به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید اسنوا معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید اسنوا تخصص میخواهد .

نحوه نصب و تعویض فیلتر بیرونی تصفیه آب یخچال ساید بای ساید اسنوا

1 : در ابتدا شیر ورودی آب یخچال ساید بای ساید اسنوا را ببندید .

2 : در صورتیکه قبلا فیلتر بیرونی داشته اید واشر به رنگ قرمز را با انگشت شصت گرفته و سپس دو سر لوله را بیرون بکشید و در غیر این صورت لوله را با قیچی برش دهید .

3 : فیتینگها را داخل قرار دهید و محکم کنید .

4 : لوله ای که از شیر آب آمده را داخل سمت راست فیلتر تصفیه آب وارد کنید و سپس شیر آب را باز کنید و یک ظرف بزرگ زیر آن قرار دهید تا آب سیاه ناشی از کربن داخل فیلتر از آن خارج شود و مجددا شیر آب را بسته و این کار را در سمت چپ فیلتر تکرار نمایید .

5 : در نهایت شیر آب را باز کنید .

6 : این نکته را در نظر داشته باشید بعد از تعویض فیلتر تصفیه آب بیرونی یا داخلی یخچال ساید بای ساید اسنوا چراغ تعویض فیلتر روشن میشود و برای از بین بردن این آلارم یخچال ساید بای ساید شما نیاز به ریست دارد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا

دکمه ( lock و filter sleep ) یا دکمه ( filter reset ) یا دکمه ( ice maker lock و lock ) را همزمان به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ، توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

در بالا نحوه کامل تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید اسنوا را شرح دادیم ، حالا میتوانید با اطمینان کامل  آب آشامیدنی تصفیه شده را شرب نمایید

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا

قابل ذکر است زمان تعویض بر حسب معیار کیفیت و اورجینال بودن فیلتر یخچال ملاک می باشد ، فیلترهای مرسوم و موجود در بازار  دارای 6 ماه تاریخ مصرف میباشد .

اما تمامی فیلترهای تصفیه یخچال ساید بای ساید اسنوا که توسط تکنسینهای مجموعه آی پی تعویض میشود دارای یکسال ضمانت تعویض است و ضمنا تا دو سال نیاز به تعویض ندارد .

تعویض کمپرسور ساید بای ساید اسنوا

کمپرسور ساید بای ساید اسنوا از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای اسنوا یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال اسنوا شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید اسنوا

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور ساید بای ساید اسنوا

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

تعویض لوله مویی ساید بای ساید اسنوا در محل

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید اسنوا در محل

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید اسنوا در منزل

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید اسنوا خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

تعمیر ساید بای ساید اسنوا : چرا موتور یخچال ساید بای ساید اسنوا کار نمی‌کند ؟

در صورت بروز این مشکل موارد زیر را بررسی کنید

آنالیز کمپرسور یخچال: این مشکل می‌تواند در صورت کار نکردن کمپرسور یخچال اتفاق بیفتد. علت کار نکردن کمپرسور یخچال می‌تواند  نزدیک بودن فاصله یخچال تا دیوار باشد که باعث شده از جریان مناسب هوا جلوگیری شود. مسئله بعدی برخورد مستقیم نور خورشید یا گرما به یخچال می‌باشد؛ بنابراین باید یخچال را از منبع گرما دور نگه‌دارید تا به کمپرسور آن آسیبی وارد نشود. درصورتی‌که یخچال شما در حال یخ‌زدایی باشد این مشکل می‌تواند بروز کند البته لازم به ذکر است درصورتی‌که یخچال شما خودکار باشد یخ‌زدایی مسئله‌ای طبیعی و هرچند وقت یک‌بار این اتفاق خواهد افتاد.

مورد بعدی چه کردن پریز برق می‌باشد شما باید اطمینان حاصل کنید که یخچال خود را به‌صورت صحیح به  پریز برق متصل کرده‌اید.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا : آنالیز کارکرد موتور یخچال

درصورتی‌که دور کار کردن موتور یخچال شما بالا یا طولانی است می‌توانید این دلایل را بررسی کنید، اگر یخچال شما بزرگ‌تر باشد مدت‌زمان بیشتری کار می‌کنند و این مسئله‌ای عادی است.

اگر هوای محیط گرم باشد باعث بیشتر کار کردن یخچال می‌شود تا بتوانند محیط درونی خود را سرد کند.

درصورتی‌که برای مدت زیادی از یخچال استفاده نکنید برای شروع مجدد آن چند ساعت طول می‌کشد تا به دمای موردنظر برسد.

اگر درهای دستگاه را زیاد  باز و بسته کنید را درب دستگاه را به مدت زیادی باز نگه‌دارید این مسئله باعث انتقال هوایی جمعیت به درون دستگاه شده و باعث می‌شود یخچال شما بیشتر کار کند تا به دمای موردنظر برسد.

مورد دیگر قرار دادن غذاهای گرم در درون یخچال است این مسئله باعث می‌شود دستگاه شما به مقدار زیادی کار کند تا غذای گرم را خنک کند و این نیازمند کارکرد دور بالای موتور است همواره از بسته بودن درب یخچال فریزر اطمینان حاصل کنید و درصورتی‌که می‌خواهید ظرف غذا را در درون یخچال قرار دهید مواظب باشید که باعث جلوگیری از بسته شدن درب یخچال نشود.

مسئله بعد که باید موردتوجه قرار گیرد نوار پلاستیکی است که دور درب‌ها  را فراگرفته است که امکان دارد کثیف و یا آسیب‌دیده باشد که در این صورت باید اقدام به تعویض آن کنید هنگامی‌که این نوار آسیب ببیند یخچال مجبور است بیشتر کار کند تا به دمای موردنظر برسد.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا : چرا دمای فریزر بسیار بالا می‌باشد اما دمای یخچال مناسب است ؟

 

در این‌گونه موارد باید دمای فریزر را مقداری بالابرده تا این مشکل حل شود هنگامی‌که  فریزر را بر روی دمای خیلی سرد تنظیم می‌شود این‌گونه مسائل به وجود می‌آید.

 

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید اسنوا: چرا با قرار دادن غذا در کشوی یخچال  یخ‌زدگی دیده می‌شود ؟

در صورت  بروز این مشکل موارد زیر را بررسی کنید:

به سراغ تنظیمات دمای بروید احتمالاً دمای یخچال بر روی خیلی سرد قرار داده‌شده است

دمای محیط را در نظر بگیرید امکان دارد بسیار پایین باشد.

گاهی اوقات نیاز است مواد غذایی خود را در بخش‌های مناسب یخچال قرار دهید به‌خصوص اگر دارای مایعات باشند و نیاز است آن‌ها را به بخش‌های گرم‌تر یخچال انتقال دهیم.

 

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید اسنوا : چرا یخچال و فریزر بسیار گرم است ؟

 

تنظیمات دما را بررسی کنیم ممکن است  دستگاه بر روی دمای گرم تنظیم‌شده باشد.

باز کردن زیاد درب‌های یخچال نیز می‌تواند علت دیگر باشد امکان دارد در به‌خوبی بسته نشده باشد و مقداری باز باشد.

درصورتی‌که غذای داغ در درون یخچال قرار دهید این مشکل ممکن است اتفاق بیفتد به‌طورکلی  ورود هوای گرم به دستگاه می‌تواند باعث بروز این وضعیت شود.

در این‌گونه موارد وصل شدن جریان برق را نیز در نظر بگیرید در صورت قطعی برق این اتفاق امکان دارد بیفتد که باید مقداری به یخچال زمان دهید تا به دمای خود برسد.

تعمیر ساید بای ساید اسنوا : دلیل سروصدای زیاد هنگام روشن شدن یخچال چیست ؟

این مسئله امری عادی است و جای نگرانی ندارد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا: افزایش صدا با شروع به کار کمپرسور

هنگامی‌که یخچال می‌خواهد شروع به کار کند با فشار بالاتری وارد عمل می‌شود که این مسئله افزایش صدا همراه است که مسئله‌ای عادی است و با شروع به کار کردن این مشکل حل می‌شود.

 

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید اسنوا : مشکل ارتعاشات دستگاه چیست ؟

همواره تراز بودن یخچال خود را بررسی کنید زیرا امکان دارد سطح زیر یخچال شما تراز نباشد. حتی این امکان وجود دارد درصورتی‌که اشیایی بر روی یخچال شما قرار داده‌اید باعث ایجاد صدا شود.

حتی اقلامی که در دستگاه قرار گرفتن نیز می‌تواند باعث ایجاد صدا ناشی از لرزش شوند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا : دلیل دیده شدن یخ آب و رطوبت در درون دستگاه چیست ؟

یکی از مواردی که باعث ایجاد برفک رطوبت در داخل دستگاه می‌شود مسئله شرجی بودن دما  است که یک امر عادی است دلیل دیگر می‌تواند بازماندن در مدت زیاد باشد؛ که باید از این کار پرهیز کرد

 

تعمیر ساید بای ساید اسنوا : دلیل دیده شدن رطوبت در بیرون یخچال چیست ؟

اگر رطوبت در بیرون یخچال‌های و یا بین درها دیده شود نشان‌دهنده موارد زیر می‌تواند باشد:

اولین مسئله شرجی بودن هوا است. بسته نشدن کامل در دستگاه می‌باشد. قرار دادن بعضی از مواد غذایی مانند سبزیجات در درون دستگاه باعث تقطیرشده است که این مسئله امری عادی است و به خودی خود برطرف می‌شود.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا : دلیل دیده شدن  برفک بر روی دیوارهای فریزر چیست ؟

منافذ هوا را چک کنید که مسدود نشده باشد باید گردش هوا را موردبررسی قرار دهید هرگونه اقدامی که در درون یخچال قرار می‌دهید باید به‌گونه‌ای باشد که گردش هوا در بین آن‌ها به‌خوبی صورت بگیرد

همچنین مسئله برفک به بازماندن درب‌ها نیز مربوط است و باید به بسته بودن درب‌ها توجه داشته باشید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

تعمیرات یخچال فریزر اسنوا ، تعمیرات ساید بای ساید اسنوا ، تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا ، تعمیرات جاروبرقی اسنوا ، تعمیرات اجاق گاز اسنوا

نمایندگی اسنوا

 

Rating: 3.8/5. From 4 votes.
Please wait...

8 دیدگاه

 • روزرخ

  علت تخلیه نشدن آب لباسشویی اسنواپنج کیلویی ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پمپ تخلیه چک شود

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • قربانی

  دسته درب ساید برق دارد

  No votes yet.
  Please wait...
 • رامين شفيعي

  سلام . سايد اسنوا دارم روز جمعه داخل يخچال و فريزر رو شستيم از جمعه يخساز آب نميشه و محفظه يخساز تا زاويه ٤٥ درجه ميچرخه و بر ميگرده به حالت اوليه
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد چكار كنم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخساز ساید بای ساید اسنوا شما مشکل دارد ، برای رفع عیب نیاز به تعمیرکار یخچال اسنوا دارید .

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • شاکری

  سلام خسته نباشیدمن فن فریزریخچال سایدرانمایندگی عوض کردوالان بعدیه سال دوباره کارنمیکنه

  No votes yet.
  Please wait...
 • الهه بخشی

  سلام یخچال من توی قسمت یخساز یخ داخل لیوان تخلیه نمیشه و اون قسمت فنری مانند داخل مخزن یخ اصلا تکون نمیخوره شوهرم یکم دستکاریش کرد درست شد دوباره تا شب دیگه کار نکرد .ب.و اینکه بطور میانگین چند ساعتی یکبار باید یخ ساخته بشه احساس میکنم جدیدا خیلی دیر ب دیر یخ میسازه با اینکه مخزن یخ خالی هست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر یخساز ساید بای ساید اسنوا شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.