تعمیر جاروبرقی بوش در محل

تعمیر جاروبرقی بوش

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در محل

تعمیر جاروبرقی بوش در تهران ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی ؛ توسط تعمیرکار آموزش دیده تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد عیب یابی و رفع عیب میگردد ، اگر فنی هستید به خواندن ادامه دهید تا بدون هزینه به تعمیرات جاروبرقی بوش خود در منزل یا محل کار بپردازید .

نمایندگی تعمیرات جارو برقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش در محل : مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی بوش ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بوش جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر جاروبرقی بوش )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بوش را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیر جاروبرقی بوش در محل
تعمیر جاروبرقی بوش در محل

مراحل از تماس تا رفع عیب جاروبرقی بوش ( عیب یابی جاروبرقی بوش در تعمیرگاه مجاز )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جاروبرقی بوش خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار جاروبرقی بوش ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : در اکثر موارد تعمیرات جاروبرقی بوش شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

5 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

6 : در صورتیکه جاروبرقی بوش خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش جاروبرقی بوش کلیک نمایید .

توجه توجه : چنانچه خودتان قصد تحویل جاروبرقی بوش به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 8 صبح الی 9 شب به آدر س یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید  .

خدمات جاروبرقی بوش در تعمیرگاه مجاز  آی.پی امداد

 • فروش قطعات جاروبرقی بوش
 • تعویض قطعات جاروبرقی بوش در کارگاه
 • تعویض موتور جاروبرقی بوش
 • سرویس موتور جاروبرقی بوش
 • تعویض بلبرینگ جاروبرقی بوش
 • تعویض پروانه ، ذغال ، جا ذغالی ، بوبین ( بالشتک ) جاروبرقی بوش
 • شستشو و بادگیری جاروبرقی بوش
 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش
 • تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بوش
 • تعمیر جاروبرقی بوش در محل

فروش قطعات جاروبرقی بوش در نمایندگی تعمیرات

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی بوش جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 • کیسه جاروبرقی بوش
 • پاکت جاروبرقی بوش
 • لوله جاروبرقی بوش
 • فیلتر جاروبرقی بوش
 • لوله خرطومی جاروبرقی بوش
 • برس جاروبرقی بوش
 • موتور جاروبرقی بوش

را در سراسر ایران به فروش میرساند .
ارسال قطعات جاروبرقی بوش به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک  و ... ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی بوش به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه آی پی انجام میگردد .

جهت سفارش قطعات جاروبرقی بوش  با شماره 88986179 تماس حاصل فرمایید .

 • هموطن عزیز ؛ برند بوش جزء محبوب ترینها و لاکچری در ایران محسوب میشود ( از حسن انتخاب شما متشکریم ) .
 • کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی بوش فابریک ( با لوگو شرکت بوش ) بوده و از انبار مجموعه آی پی تهیه میشود .
 • ارسال قطعات یدکی جاروبرقی بوش در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

تعمیر جاروبرقی بوش در محل توسط تعمیرگاه مجاز

تعمیر جاروبرقی بوش در کارگاه مجهز آی.پی با استفاده از قطعات فابریک بوش انجام میگردد و همچنین شما عزیزان میتوانید از نزدیک شاهد تعمیر جاروبرقی بوش خود باشید . در نظر داشته باشید چنانچه نکات زیر را توجه فرمایید ، دیگر نیاز به تعمیرکار جاروبرقی بوش نخواهید داشت .

 • بیشتر از 10 دقیقه از جاروبرقی بوش خود استفاده ننمایید .
 • پاکت جاروبرقی و فلتر بوش را به موقع تعویض نمایید .
 • اگر جاروبرقی بوش شما آب و خاک نیست به هیچ عنوان مایعات را با آن جارو نکنید .

آموزش تعمیرات جاروبرقی بوش

در این قسمت میخواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه از جاروبرقی بوش خود استفاده کنید و اگر مشکلی پیش آمد خودتان تعمیرکار جاروبرقی بوش خود شوید .

پاسخ نمایندگی تعمیرات به سوال : چه مشکلی امکان دارد برای جاروبرقی بوش شما به وجو بیاید ؟

مشکلات رایجی که برای جاروبرقی بوش پیش می آید ، راه حل های ساده ای دارند. مثال: گرفتگی حاصل از اجتماع اشیا در لوله فنری. همچنین ممکن است کابل برق، موتور، کلید، فن،  برس ها و بیرینگ های موتور نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. ممکن است نیاز باشد تسمه را تعویض کنید و یا فیلتر و لوله احتیاج به  تمیز کردن داشته باشند. تمامی این موارد را می توانید خودتان انجام دهید.

پاسخ نمایندگی تعمیرات به سوال : چگونه مشکل جاروبرقی بوش را برطرف کنیم ؟

 • اگر موتور جاروبرقی بوش کار نکرد ، مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است و گیرنده الکتریکی مشکلی ندارد. کابل برق را نیز تست کنید. موتور یونیورسال و کلید را تست کنید و هر قطعه ای که مشکل دارد را تعمیر یا تعویض کنید.
 • اگر موتور جاروبرقی بوش کند کار می کند، به دنبال هر گونه آشغال یا تجمع گرد و خاک به مرور زمان بگردید و در صورت وجود آن را برطرف کنید. اگر فن خراب است، آن را تعویض کنید. برس های فرسوده را تعویض کنید و بلبرینگ های خشک را با روغن و یا گریس سبک روغن کاری کنید و بلبرینگ های فرسوده را تعویض کنید.
 • اگر موتور جاروبرقی بوش متوقف می شود و دوباره کار می کند، کابل برق، کلید، موتور و فن را تست کنید و در صورت نیاز سرویس و یا تعویض کنید.
 • اگر موتور جاروبرقی ال جی صدا می دهد ، محفظه جاروبرقی را باز کنید و کثیفی و آشغال موجود در اطراف موتور را تمیز کنید. فیلتر ها را تمیز یا تعویض کنید. تسمه خراب را جدا کرده و تعویض کنید. فن موتور را بررسی کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید و رابط فن به شفت موتور را محکم کنید.
 • اگر مکش جاروبرقی بوش کافی نیست ، به احتمال زیاد مخزن یا کیسه آن پر شده است. در صورت نیاز آن را خالی و یا تعویض کنید. همچنین لوله فنری را از نظر انسداد چک کنید و در صورت گیر کردن یا تجمع اشیا در آن، مشکل را برطرف کنید. فیلتر را تمیز یا تعویض کنید. فن موتور را چک کنید.
 • اگر برس کرک بر روی فرش بر جا می گذارد، تسمه شل شده را تعویض کنید و غلتک برس را بررسی کنید و تمیز کنید و آن ها را در جایشان تنظیم کنید و یا در صورت لزوم تعویض کنید. مسیر جریان هوا در لوله و داخل دستگاه را تمیز کنید.

پاسخ نمایندگی تعمیرات به سوال : چگونه بوی بد جاروبرقی بوش را از بین ببریم ؟

بوی جاروبرقی به طور کلی دو نوع است: بوی بد جاروبرقی به خاطر کثیفی و بوی سوختگی.

 • دلیل بوی بد جاروبرقی بوش

اگر جاروبرقی بوش شما بویی شبیه سگ و یا زباله می دهد، معمولا این مشکل به علت گیر کردن آشغال در جاروبرقی می باشد که از مو، پشم حیوانات، باکتری و مواد بوزای دیگر که در جاروبرقی گیر کرده اند، متصاعد می گردد.

 1. مرحله اول این است که کیسه، برس ها و فیلتر را چک کنید. دراین حالت بهتر است کیسه را به جای خالی کردن تعویض کنید. اگر جاروبرقی بوش شما کیسه قابل تعویض ندارد، باید آن را خالی کرده و کاملا با آب بشویید. سیکلون جاروبرقی را با یک دستمال پارچه ای به خوبی تمیز کنید.
 2. ممکن است مجبور باشید فیلتر را تعویض کنید. البته اگر فیلتر منشا ایجاد بو باشد. گاهی اوقات شستن فیلتر کمکی به از بین بردن بو نمی کند. حتی فیلترهای قابل شستشو نیز هر چند وقت یک بار باید تعویض شوند. همیشه قبل از دوباره قرار دادن فیلتر در جای خود، از خشک شدن کامل آن مطمئن باشید. گاهی اوقات 2-3 روز تا خشک شدن کامل فیلتر زمان می برد. بهترین راه این است که فیلتر یدک داشته باشید.
 3. همچنین ممکن است که غلتک برس دارای باکتری و مواد دیگری شده است و ایجاد بو می کند. در این مورد نیز باید مطمئن شوید که پاک کردن و شستن برس مشکل را حل می کند و یا اینکه باید آن را تعویض کنید.
 4. علاوه بر این، اگر جاروبرقی بوش شما کیسه قابل تعویض ندارد، محفظه اشغال را خالی کرده و با دقت آن را بشویید و صبر کنید تا کامل خشک شود.

در صورت تعویض هر کدام از قطعات ذکر شده، حتما مطمئن باشید که قطعات جدید اورجینال هستند. قطعات فیک کیفیت پایینی دارند و ممکن است درست فیت جاروبرقی شما نباشند. که در آن صورت عملکرد دستگاه در بهترین حالت نخواهد بود.

برای ایجاد بوی خوب می توانید از قرص های خوشبو کننده برای جاروبرقی استفاده کنید. این قرص ها به داخل کیسه جاروبرقی رفته و بوی مطلوبی ایجاد می کنند که از خروجی جاروبرقی در زمان روشن بودن به بیرون متصاعد می شود. در برخی مدل ها، تولید کننده ها فیلترهای خوشبو کننده نیز ارائه می دهند. اگر میانه خوبی  با خوشبو کننده ها ندارید، می توانید از مواد طبیعی مانند دارچین و دیگر دانه ها استفاده کنید که تجربه ثابت کرده است که نتیجه مشابه دارند.

 • دلیل بوی سوختگی جاروبرقی بوش

اگر از سمت جاروبرقی خود بوی سوختگی حس کردید، این مسئه دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. ممکن است انسدادی در جاروبرقی ایجاد شده باشد که مانع عمل کردن تسمه شود که در آن صورت بوی لاستیک سوخته حس خواهید کرد. همچنین ممکن است تسمه فرسوده و کشیده شده باشد که در آن صورت در برابر بیرینگ می لغزد و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. بررسی کنید که کشش در تسمه به قدری هست که غلتک برس را با سرعت بالا بچرخاند.

ممکن است مو یا نخ به دور غلتک برس پیچانده شده باشد که در نتیجه ایجاد بوی سوختگی می کند. اگر جاروبرقی تمیز نباشد و فیلترها مسدود شده باشند، فشار روی موتور بیشتر شده و مجبور است کار بیشتری انجام دهد که حتی ممکن است به سوختن موتور نیز منجر شود. پس باید مطمئن شوید که جاروبرقی تمیز بوده و مسیر جریان هوا باز است.

بوی سوختگی همچنین می تواند نشانی از مشکل سیم کشی باشد. وقتی که جاروبرقی روشن است، به سیم دست بزنید و اگر حس کردید بیش از حد گرم است، جاروبرقی را از برق بکشید و پایانه های آن را چک کنید. هر پایانه ای که شل شده بود، محکم کنید.

اگر تمام اقدامات بالا را انجام دادید ولی هنوز بوی سوختگی برطرف نشده بود، ممکن است مشکل از موتور جروبرقی بوش باشد. در این صورت بهترین کار این است که جاروبرقی را به تعمیرگاه مجاز جاروبرقی بوش ببرید.

تعمیرات جاروبرقی بوش در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیرات جاروبرقی بوش در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیرات جاروبرقی بوش در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیرات جاروبرقی بوش در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیرات جاروبرقی بوش در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات جاروبرقی بوش در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیرات جاروبرقی بوش در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیرات جاروبرقی بوش در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

6 دیدگاه

 • اختر تهمتن

  با عرض سلام
  ممنون از اطلاعات كاملي كه گذاشته ايد

  No votes yet.
  Please wait...
 • محمدی

  سلام من جاروبرقی م بوش ۲۰۰۰واتsphera30هستش که درش شکسته از کجا میتونم تهیه کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برای خرید قطعات جاروبرقی بوش با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرجی

  سلام توضیحاتتون کامل بود ولی من جواب سوالم رو پیدا نکردم
  جارو برقی من ارگومکس ۲۰۰۰ است که ۱۰ ساله کار میکنه ولی جدیدا وقتی روشنش میکنم صدای دلخراشی شبیه چاقو تیز کنهای برقی میده ، باید چکار کنم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بلبرینگ و پروانه جاروبرقی بوش شما باید تعویض گردد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • موسی پور

  سلام شما تو ارومیه نمایندگی دارید؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.