تعمیر اجاق گاز بوش

تعمیر اجاق گاز بوش

No votes yet.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش

تعمیر اجاق گاز بوش در تهران ( فر گاز ، رومیزی و توکار ) توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیرات اجاق گاز بوش را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز بوش بهره مند شوید .

تعمیر اجاق گاز بوش در تهران

( تعمیر اجاق گاز بوش ) مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بوش جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر اجاق گاز  بوش )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بوش را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیر اجاق گاز بوش

مراحل از تماس تا رفع عیب اجاق گاز بوش ( عیب یابی اجاق گاز بوش )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز اجاق گاز بوش خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار اجاق گاز بوش ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : در صورتیکه اجاق گاز بوش خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش اجاق گاز بوش کلیک نمایید .

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش در تهران

اجاق گاز یک وسیله ایمن و قابل اعتماد برای پخت و پز است، این وسیله نیز مانند سایر دستگاه ها گاهی دچار عیب در کارکرد معمول خود می شود، هنگامی که یک مشکل جزئی در اجاق گاز بوش شما حادث می شود، می توانید بدون نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش در تهران آن را رفع کنید، اگر قبل یا بعد از تعمیرات از اجاق گاز بوش بوی گاز را استشمام می کنید، گاز نشتی کرده است و باید بلافاصله به تکنسین اطلاع بدهید.

چرا اجاق گاز بوش گرم نمی شود ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

1: فیوز را بررسی کنید
راهنمای سیستم خود را بررسی کنید تا ببینید آیا سیستم احتراق اجاق گاز شما دارای فیوز است یا خیر،در قسمت زیر اجاق گاز واقع شده است، اگر عنصر فیوز سوخته شده باشد، آن را با فیوز یک اندازه جایگزین کنید.

2: پیلوت را پاک کنید
بررسی کنید که آیا پیلوت روشن است (فقط پیلوت ایستاده) این قطعه در زیر پانل در فر در دسترس است، اگر روشن نیست، آن را پاک کنید، یک سوزن را درون آن فشار دهید تا نازل را پاک کنید و با یک مسواک رسوبات خارج شده را حذف کنید، همچنین لوله و یا شکاف زیر مشعل را تمیز کنید که پیلوت را به پورت های گاز در سمت مخالف مشعل متصل می‌کند.

پیلوت را ببندید.
هوای فشرده به پاک کردن دوده کمک می ‌کند؛ پیلوت را روشن کنید.

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش در مرکز تهران، خودتان موارد زیر را برای رفع عیب به کار ببرید.

تایم پخت و پز در اجاق گاز بوش را ریست کنید، برای اطلاع از چگونگی ریست کردن به دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید، اغلب هنگامی که اجاق گاز از کارکرد صحیح جلوگیری می کند با ریست کردن مشکل برطرف خواهد شد.
اطمینان حاصل کنید که اجاق گاز وصل شده است و شما آن را به برق متصل کرده اید، سیستم های احتراق الکترونیکی و بعضی از پیلوت های ایستاده برای کارکرد خود به برق نیاز دارند.
فیوز احتراق اجاق گاز بوش را بررسی کنید (عکس 1) برای پیدا کردن آن به دفترچه راهنمای محصول نیاز دارید.
پیلوت را بررسی کنید (عکس 2) آن را خارج کنید، آن را طبق دستورالعمل سازنده، تمیز کنید  و اگر مطمئن نیستید که چطور آن را باز و سرویس کنید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران تماس بگیرید.

چرا برد الکتریکی مشعل اجاق گاز بوش گرما ندارد ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

1: مشعل خراب را حذف کنید
مشعل غیرفعال را با سایر مشعل های اجاق گاز بوش مقایسه کنید، اگر به نظر می رسد خسته و سوزانده شده، محدوده را جدا کنید، سپس مشعل را از سوکت خود بیرون بکشید و آن را جایگزین کنید، برای برداشتن یک مشعل، به سادگی آن را کمی بلند کنید و بکشید تا از سوکت خارج شود، ممکن است مجبور شوید کمی آن را بچرخانید تا جزییات را به دست آورید، برخی از مشعل ها با یک پیچ که شما باید آن را حذف کنید، تعبیه شده اند.

2: اتصال مشعل را محکم کنید

مشعل را در سوکت تکان دهید، اگر در سوکت شل شود، آن را بیرون بکشید و پایانه های مشعل را کمی برای اتصال نزدیکتر گسترش دهید، این را به آرامی انجام دهید - فلز شکننده است و شما نمی خواهید عنصر حرارت را بشکنید، سپس سوکت را با یک برس سیمی تمیز کنید، دوباره نصب کنید، دوباره دستگیره مشعل را بچرخانید و نتایج را آزمایش کنید.

3: سوکت معیوب را جایگزین کنید
سوکت مشعل را با برداشتن پیچ که آن را در بالای محدوده امن نگه می دارد، جایگزین کنید، سپس سیم های محدوده را باز کنید و آنها را به پایانه های سوکت جدید متصل کنید.

اگر محدوده شما دارای مشعلی است که کار نمی کند، شانس اینکه بتوانید آن را بدون ابزار خاصی تعمیر کنید، زیاد است، برای تشخیص یک مشعل معیوب، مراحل را به ترتیب انجام دهید، اگر مشعل پس از اجرای مراحل کار نکرد، با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش در غرب تهران تماس بگیرید، 95 درصد مشکلات به دلیل وجود یک مشعل معیوب اتفاق می افتد؛ اگر سیم های سوخته شده را مشاهده کردید، نگاهی به دامنه ان بیاندازید، این می تواند یک مشکل بزرگتر را نشان دهد.

  1. مشعل را برای دوام چک کنید. اگر آن سوراخ و سوخته شده است (عکس 1)، آن را جایگزین کنید.
    2. اتصالات را برای اتصال محکم بررسی کنید (عکس 2)
    3. یک مشعل عملکرد مشابه از همان اندازه بردارید و آن را در سوکتی امتحان کنید که کار نمی ‌کند، اگر این مشعل کار می‌ کند، مشعل خراب را با یک قطعه جدید جایگزین کنید.
  2. سوکت را بررسی کنید، اگر آن ذوب شده یا سوخته است، آن را جایگزین کنید (عکس 3) دو نوع اتصالات سیمی اصلی وجود دارد، سوکت ها دارای اتصالات پیچ (عکس 3) یا سیم های منحصر به فرد هستند که سوکت را به سیم کشی محدوده با اتصالات سیم سرامیکی عرضه شده وصل می کند.

احتیاط
همیشه قبل از از بین بردن یک مشعل، محدوده الکتریکی خود را جدا کنید.
نکاتی برای خرید قطعات جایگزین
قبل از رفتن به فروشگاه برای خرید یک قطعه جدید، نام تجاری، شماره مدل و شماره سریال اجاق گاز بوش را یادداشت کنید، اجاق گاز بوش دارای یک صفحه فلزی حاوی این اطلاعات است که معمولا در زیر درب و یا در پشت اجاق گاز بوش قرار دارد.

ابزار مورد نیاز برای تعمیر اجاق گاز بوش

ابزار لازم برای این پروژه تعمیراتی را قبل از شروع کار اماده کنید تا در حین عملیات تعمیر مجبور به توقف در مراحل و یافتن ابزار نداشته باشید.

پیچ گوشتی 4 سو
یک عدد مسواک قدیمی
پیچ گوشتی کوچک
سوزن
برس کوچک لوله

تعمیر اجاق گاز بوش در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر اجاق گاز بوش در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر اجاق گاز بوش در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر اجاق گاز بوش در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر اجاق گاز بوش در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر اجاق گاز بوش در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر اجاق گاز بوش در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر اجاق گاز بوش در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر اجاق گاز بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ،  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش

نمایندگی تعمیرات بوش

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.