دسته‌ها

برچسب‌ها

تعمیرات جاروبرقی تعمیرات ساید بای ساید تعمیرات یخچال در منزل تعمیر اجاق گاز تعمیر اجاق گاز آلتون تعمیر اجاق گاز استیل البرز تعمیر اجاق گاز امرسان تعمیر اجاق گاز بلومبرگ تعمیر اجاق گاز شرق تهران تعمیر اجاق گاز عادل گاز تعمیر اجاق گاز غرب تهران تعمیر اجاق گاز کن تعمیر اسپیلت تعمیر جاروبرقی تعمیر جاروبرقی در محل تعمیر ساید بای ساید تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماکروفر تعمیر ماکروفر در محل تعمیر مایکروفر تعمیر مایکروفر در محل تعمیرکار یخچال فریزر تعمیرگاه مجاز سامسونگ تعمیر یخچال تعمیر یخچال بلومبرگ تعمیر یخچال در محل تعمیر یخچال ساید بای ساید تعمیر یخچال ساید بلومبرگ تعمیر یخچال شرق تهران تعمیر یخچال غرب تهران تعمیر یخچال فریزر سرویس اجاق گاز سرویس اسپیلت سرویس کولرگازی نحوه شستن کولراسپیلت نصب کولرگازی نمایندگی aeg آاگ نمایندگی الجی نمایندگی بوش نمایندگی بکو نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان نمایندگی دوو نمایندگی کنوود

از لباسشویی بدانید

دانستنیهایی در رابطه با ماشین لباسشویی : تعمیر ماشین لباسشویی (تماس با ما )

8 اشتباهی که نباید هنگام استفاده از ماشین لباسشویی انجام داد  :

بر خلاف تصور عام که ماشین لباسشویی قادر به شستن لباسها با از بین بردن باکتری ها میباشد : باید بدانید در محیط مرطوب باکتری ها برای خود جولان میدهند .
بنابراین باید با اطلاع از روش های نادرست استفاده از ماشین لباسشویی، از تولید میکروب ها و به خطر انداختن سلامت افراد خانواده جلوگیری کنید . موارد زیر خطاهایی هستند که گاه خانم ها در زمان استفاده از ماشین مرتکب می شوند.
 1 : لباسهای زیر را با دیگر لباسها در ماشین لباسشویی جهت شستشو نیندازید ، میکروبها در محیط مرطوب زنده و قابل سرایت می باشند ، همچنین امکان سرایت میکروب از دیگر لباسها به لباس زیر است که بیماری های ناشی از پوستی را به همراه دارد .

لباسهای زیر را با آب ولرم و مواده شوینده ملایم جداگانه بشویید و سپس آن ها را در معرض مستقیم آفتاب قرار دهید .
  2 : ملحفه و روبالشتی ها یکی از بهترین مناطق برای ایجاد آلرژی و حفظ گرد و غبار هستند . بنابر این آنها را به سرعت با آب داغ و دور تند بالا بشویید و از گردو غبار و محیط بیرون به دور باشند ( آنها را در محیط خانه خشک نمایید ) .
  3 : به یاد داشته باشیم که کپک ها در محیط مرطوب قابل رشد و تکثیر می باشند ، که بسیار برای آنهایی که آلرژی پوستی دارند مضر است ، برای مقابله بعد از شستن در ماشین لباسشویی را باز نمایید تا رطوبط داخل آن خارج شود ، همچنین با دستمال نم لاستیک را بگیرید .
  4 : ماشین لباسشویی را به  هیچ عنوان داخل حمام قرار ندهید ، تمام وسایل داخل حمام ( حوله ، لیف ، لباسها و... ) به مرور زمان خطرناک بوده و دارای آلرژی پوستی میشود ، بعد از شستشو بخار موجود باید در محیطی خشک که دارای پنجره نیز هست خارج شود ، که بهترین جا آشپزخانه می باشد .
 5 : چنانچه پوست دست شما به برخی از مواد شوینده حساسیت دارید ، از آنها برای شستن لباسشها در ماشین لباسشویی استفاده ننمایید ؛ زیرا همان مواد به خاطر حساسیت شما به کب بدنتان سرایت میکند .

چنانچه مبتلا به آلرژی یا ناراحتی پوستی هستید ، از مواد شوینده معطر استفاده ننمایید .
  6 : تنها 30 دقیقه بعد از شستن لباسها و خارج نکردن آنها از لباسشویی به تولید باکتری ، قارچها و کپکها کمک به سزایی کردید ، بنابر این برای رهایی از باکتری ها به سرعت بعد از شستشو آنها را از لباسشویی خارج نمایید و جهت خششک شدن زیر تابش خورشید اقدام نمایید .
  7 : خانمهای شاغل مخاطب ما شماها هستید ، توجه فرمایید : به دلیل ازدحام کار و شلوغی لباسهای کثیف را در حمام انباشته نکنید تا محیطی امن برای باکتری ها به وجود نیاورید ، باکتری ها در لباس ها رخنه کرده و به دنبال راهی مناسب نمایان میشوند ، بنابر این تا لباسهای مرطوب ، عرق کرده و کثیف انباشته نشده نسبت به شستن آنها اقدام فرمایید .
  8 : از شستن کفشهای گلی و آلوده به همان شکل در ماشین لباسشویی خودداری فرمایید ، زیرا باکتری ها مدتها در لباسشویی جا خوش میکنند .

تعمیر ماشین لباسشویی  (تماس با ما)

لباسشویی خود را خوشبو کنید

روش هایی برای خوشبوکردن ماشین لباسشویی

به دلیل وجود جرم ها و لکه ها در جا پودری و قسمتهای مختلف ماشین لباسشویی امکان دارد بعد از شستن لباسها بوی نامطبوعی بدهد . اگر به برطرف کردن بوی نامطبوع لباسها نپردازید هشداری جدی برای وجود باکتری ها و قارچ ها در لباسشویی است که ممکن است فرایند شستشو معکوس عمل کند و باعث بروز بیماری هایی در شما عزیزان شود . با استفاده از مواد شوینده کلر دار و جوهر نمک لباسشویی خود را تمیز نمایید با کمک اسفنج به تمیزی لباسشویی بپردازید سپس در را ببندید به مدت 4 ساعت صبر نمایید سپس دمای داخل را با آب داغ افزایش دهید ، حالا در قسمت جا پودری کمی جوهر نمک بریزید و ماشین لباسشویی را در حالت شستشو قرار دهید .

هنگام شستن لباس‌های مشکی و تیره ، اولین نکته ای که به ذهن ما می‌رسد این است

برای اینکه لباسهای مشکی شما رنگ خود را از دست ندهد و خاصیت جنس خود را حفظ کند ، به روشهای زیر دقت فرمایید :

** اول از همه پیشنهاد میشود که لباسهای مشکی ، تیره و جین را با ماشین لباسشویی نشویید .

راه بهتر : برای این کار ابتدا تشتی همراه با محلول یک فنجان سرکه سفید و مایع شستشوی لباس و آب سرد آمادده نمایید و سپس لباسها را به مدت نیم ساعت در آن نگهدارید و به آرامی شستشو دهید و با آب سرد آبکشی نمایید .

توجه : دقت فرمایید که سرکه سفید مانع از دست رفتن رنگ و باعث براق شدن لباس میشود .
** راه دوم اینکه میتوانید با مقداری نمک شستشو را انجام دهید با ین تفاسیر که مخلوط نمک و سرک سفید هم کارساز است .

** راه سوم و مرسوم امروزه استفاده از مایع لباسشویی مخصوص لباسهای مشکی است .

توجه : برای شستن لباسهای مشکی حتما از آب سرد استفاده نمایید .

توجه : آب سرد هم رنگ لباس را از بین نمیبرد هم اینکه عمر آن را طولانی میکند .

توجه : برای جلوگیری از پرز دادن لباسهای مشکی بهتر است از نرم کننده استفاده نمایید .

توجه : لباسهای مشکی را بعد از شستن و خشک کردن به سرعت در معرض نور آفتاب قرار ندهید .

پاک کردن انواع لکه ها

به یاد داشته باشید نسبت به پاک کردن همه لکه ها در ابتدا اقدامات زیر را انجام دهید :

1 : سرعت عمل 2 : از قسمت پشت لکه برای پاک کردن اقدام نمایید 3 : چنانچه از پارچه ای برای پاک کردن لکه استفاده میکنید ، پارچه را بر روی لکه فشار دهید و بردارید و دوباره فشار دهید ( این کار را چندین بار امتحان نمایید ) 4 : مسیر پاک کردن : از محدوده خارجی به سمت وسط لکه 5 : برای لکه های غیر چرب حتما از آب سرد استفاده نمایید .

حال در زیر به انواع لکه ها و نحوه پاک کردن آنها میپردازیم 

لکه خون : معمولا با آب سرد از بین میرود در غیر این صورت نشاسته با آب را مخلوط نمایید تا به صورت خمیر در بیاید سپس آن را روی لکه خون بمالید بعد از خشک شدن نشاسته را از پارچه جدا نمایید و بعد لباس را بشویید ، آنگاه لکه به صورت کامل ناپدید میشود .

  لکه گل و لا : در این موقع نیمه ای از سیب زمینی را بر روی لکه بمالید سپس لباس را در آب سرد بگذارید و آنگاه با پودر لباسشویی شستشو دهید ، چنانچه لکه ای باقی ماند با کمی الکل آن را از بین ببرید .

لکه آدامس : یخ یا بنزین بهترین راه می باشد .

لکه شکلات :  مخلوط سرکه و الکل را به پنبه آغشته کرده و سپس آن را روی لکه بکشید ، همچنین آب اکسیژنه میتواند کمک کند .

  لکه رژ لب : خمير دندان بر روي لکه بماليد و سپس لکه را با آب گرم شستشو دهيد. يا محل لکه را در گليسيرين بخيسانيد سپس روي لکه را الکل يا بنزين بماليد پارچه اي که آغشته به محلول پودر رختشويي شده را روي لکه بماليد بعد در محلول پودر رختشويي بشوييد، سپس خوب آبکشي کنيد.

لکه بستنی : پارچه لک شده را با محلول آب و مايع لباسشويي خيس کنيد و بعد با پنبه اي آغشته به بنزين روي آن بکشيد و بعد آبکشي کنيد

 
  لکه آبمیوه : در ابتدا دقت فرمایید که لکه روی پارچه سفید ( با آب و صابون بشویید )   یا پارچه پشمی ( آب اکسیژنه با چند قطره آمونیاک لکه را پا کنید ) یا پارچه ابریشمی سفید ( با مخلوط آب الکل سفید بشویید ) است .

  لکه میوه های رنگین :

راه حل اول : با آب و آمونیاک بشویید .

راه حل دوم : مقداری نمک روی لکه بریزید و سپس با پودر ماشین لباسشویی بشویید و اگر همچنان محلول با قی ماند از محلول کلر استفاده نمایید .

لکه تمشک : پودر ماشین لباسشویی بهترین راه است در غیر این صورت مقداری ماست بریزید و سپس با آب داغ بشویید .

  لکه آبرنگ : در ابتدا با آب سرد بشویید و سپس با آب ولرم و بودر ماشین لباسشویی بشویی و آبکشی نمایید .

لکه رنگهای پلاستیکی : در ابتدا لکه را بتراشید و سپ در تشتی از نفت بگذارید و آنگاه با آب گرم و صابون بشویید .

لکه تازه رنگهای روغنی : چنانچه خشک شده باشد کاری نمی توان کرد ، در غیر اینصورت در ابتدا اضافه رنگ را بتراشید سپس پنبه ای را با تربانتین روی لکه بکالید و آن را با پنبه ای دیگر پاک نمایید ( چندین بار این مرحله را تکرار نمایید ) و سپس با آب گرم و پودر ماشین لباسشویی بشویید .

لکه زنگ زدگی : لکه را در تشتی که محلولی از آب لیمیوی تازه و نمک ( دهنمان آب افتاد ) است به مدت 10 دقیقه گذاشته و سپس با آب بشویید .

لکه چرب و مدادهای چرب آرایشی : با استفاده از 2 عدد دستمال کاغذی در دو طرف لکه و فشاردن اتوی داغ روی یکی از دستمالها از بین میرود .

لکه چای و قهوه : با استفاده از آب و پودر ماشین لباسشویی لکه از بین میرود .

لکه زردی اتو : نیمی از پیاز را روی لکه بمالید و سپس با پارچه خیس دیگری روی لکه بکشید یا از محلول آب اکسیژنه استفاده نمایید .

لکه واکس : با پارچه ای آغشته به مایع ظرفشویی از بین میرود در غیر اینصورت با پارچه آغشته به الکل تمیز نمایید .

لکه قیر : اول در بنزین بخوابانید و سپس با آب و پودر ماشیت لباسشویی بشویید و آنگاه در معرض آفتاب قرار دهید .

لکه روی چرم : در ابتدا با پنبه و روغن زیتون بکشید سپس با پنبه ای دیگر آن را پاک نمایید .

پاک کردن لکه چربی از چرم : با مایع ظرفشویی بمالید و سپس بگذارید خشک شود و آنگاه با دستمال جلا دهید .

لکه شیر : در ابتدا آمونیاک را رقیق نمایید و سپس کمی نمک به آن اضافه کنید و لکه را پاک کنید سپس آب بکشید .

  لکه عرق بدن : محلولهای مورد استفاده : 1 : آب نمک 2 :خمیر جوش شیرین و سرکه سفید 3 : سرکه و آبلیمو .

  لکه جوهر : در ابتدا 5 دقیقه در ظرفی از شیر قرار دهید سپس آن را با آب بشویید .

پاک کردن لکه مرکب : محلول مورد نیاز سرکه سفید و الکل میباشد ، سپس با آب بشویید .

لکه سس گوجه فرنگی : با الکل تمیز کنید سپس با آب سرد و پودر ماشین لباسشویی بشویید .

لکه چسب : با تکه ای پارچه و سقداری سرکه از بین میرود .

لکه روغن : نوشابه کارساز میباشد ، سپس با آب و پودر بشویی .

لکه روغن ماشین : روي لکه ها را روغن بماليد و بگذاريد 12ساعت بماند و سپس آن را با بنزين پاک کنيد .

لکه نوشابه : نمک یا پودر بچه بهترین است و آن را تا يک ساعت بگذاريد بماند سپس با کمي مايع ظرفشويي و آب گرم شستشو دهيد.

  لکه تخم مرغ : در ابتدا با آب سرد بشویید و سپس با آب گرم و صابون محل لکه را شستشو دهید .

توجه : برای برطرف کردن اثر لکه از الکل و محلول رقیق آمونیاک استفاده نمایید .

لکه زرد سیگار : از حبه قند استفاده نمایید و سپس آن را با آب و پودر ماشین لباسشویی بشویید .

. خدمات شرکت آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و سابقه درخشان  شامل تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ، خشک کن ، ماشین لباسشویی صنعتی و خانگی ، ماشین لباسشویی دوقلو  ... (کلیه مارکهای ایرانی و خارجی ) سامسونگ ، سوپرا ، گلدستار، دوو، ال جی ، آاگ ، ایندزیت ، جنرال الکتریک ، کن وود ، فیلکو، بوش ، زیمنس ، زانوسی، ارج ، ویرپول ، فیلیپس ، هات پوینت ، بوش ، آبسال ، هوور، سانیو ، فریجدر ، آدمیرال ، گرونیه ، اگنس ، پارس ، ناسیونال ، هیتاچی ، وستینگهاوس ، کلوینار، جنرال استیل ، الکترولوکس ، هایسنس و غیره 24  ساعته  در سراسر تهران با ضمانتنامه 12 ماهه کتبی و رسمی در محل می باشد .

تعمیر ماشین لباسشویی

تلفن نمایندگی ها در سراسر تهران

1: شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

 

No votes yet.
Please wait...