نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بلومبرگ جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بلومبرگ را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب یخچال فریزر بلومبرگ

1 : چنانچه احساس کردید مشکلی در یخچال فریزر بلومبرگ شما به وجود آمده سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ به خود تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی اپراتور استفاده کنید تا رفع عیب شود .

2 : چنانچه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار یخچال فریزر بلومبرگ ) در محل حاظر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .

3 : توجه داشته باشید تعمیرات تخصصی بردهای لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد و تمامی خدمات شامل یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

4 : چنانچه یخچال فریزر بلومبرگ خریداری نموده اید برای استفاده از خدمات و گارانتی با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید ، در غیر این صورت برای خدمات پس از فروش یخچال فریزر بلومبرگ کلیک نمایید .

مشکلات متداول تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال فریزر بلومبرگ صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال فریزر بلومبرگ یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر بلومبرگ خراب شده است .
 4. موتور یخچال فریزر بلومبرگ داغ کرده است .
 5. فریزر بلومبرگ منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر بلومبرگ برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال فریزر بلومبرگ کار نمیکند .
 8. یخچال فریزر بلومبرگ روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال فریزر بلومبرگ کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر بلومبرگ خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر بلومبرگ خراب شده است .
 12. سنسور یخچال فریزر بلومبرگ عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال فریزر بلومبرگ

 1.  یخچال فریزر بلومبرگ از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال فریزر بلومبرگ پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر بلومبرگ در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر بلومبرگ برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر بلومبرگ و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال فریزر بوش حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر بلومبرگ را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال فریزر بلومبرگ

کمپرسور یخچال فریزر بلومبرگ از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال بلومبرگ شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور یخچال بلومبرگ

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال فریزر بلومبرگ

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی یخچال بلومبرگ

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال فریزر بلومبرگ

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز یخچال بلومبرگ

هزینه شارژ گاز یخچال بلومبرگ

شارژ گاز یخچال بلومبرگ در منزل

نحوه شارژ گاز یخچال فریزر بلومبرگ

هزینه تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات بلومبرگ

تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ ، تعمیرات مایکروفر بلومبرگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ ، تعمیرات اجاق گاز بلومبرگ ، تعمیرات کولرگازی بلومبرگ  ، تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیرات یخچال بلومبرگ

لینکهای مرتبط

1: دانستنیهایی آموزنده ، کارا و علمی درباره یخچال فریزر ، ساید بای ساید

2: تاریخچه یخچال

3: زمان نگهداری مواد غذایی در یخچال

4 : تعمیر یخچال و ارتباط آن با خرید

5 : تعمیرات انواع یخچال سراسر تهران

6 : هزینه تعمیرات یخچال

7 : راهنمای خرید یخچال

8 : سوالات متداول درباره تعمیرات یخچال و جواب آنها

9 : آموزش تعمیرات یخچال

42 دیدگاه

 • زهرا حبیبی

  با عرض سلام
  بنده 6 ساله تمام محصولات بلومبرگ رو دارم ولی یخچال این مارک اصلا خوب نیست موتور ش صدا میده چندین بار تعمیر شده واقعا متاسفم.بنده یخچال سامسونگ هم دارم عالیه.نمیدونم تو ایران بلومبرگ مونتاژ میشه؟

  • مدیر

   سلام برند بلومبرگ جزء مارکهای مورد پسند و با دوام در ایران محسوب میشود ، شاید شما به دلیل استفاده از تعمیرگاه غیر مجاز دچار این مشکل شده اید ، تعمیر یخچال بلومبرگ تخصص میخواهد و حتما باید از قطعات فابریک استفاده شود در غیر این صورت به مشکل بر خواهی خورد ، بنابراین به دلیل عدم آگاهی از این موضوعات به مشکل خورده اید .

 • رفیع

  سلام یخچال فریزر بلوبرگ دوقلودارم پایه شیشه داخلیش شکسته.اصفهان از کجا میتونم تهیه کنم .ممنون

  • مدیر

   سلام لطفا بابت درخواست قطعه یخچال بلومبرگ خود و یا لوازم خانگی بلوبرگ خود به تلگرام مشاور در بالا پیغام دهید .

   • رفیع

    دوباره سلام نزدیک 2ساله شیشه داخل یخچالم شکسته هیچ نمایندگی هم پاسخگو نیست .متاسفم برای خودم و دیگران که از محصولات شرکتی استفاده می کنند که خدمات پس از فروش اون تا این حد ضعیفه.دوسال زمان بسیار زیادی برای یک شیشه که هنوز هم درست نشده.

 • مریم سیدی

  سلام یخچال بلومبرگ داریم که سه ساله خریدیم ولی خراب شده کار نمیکنه تعمیر کار گفت که موتورش سوخته که هزینه تعویضش 600000 تومن میشه ولی یه کاری کردن که گفتن دیگه خراب نمیشه که 200000 تومنم گرفتن اما یه روزم کار نکرد و دوباره خراب شده حالا مجبورم که موتورش رو عوض کنم خواستم ببینم واقعا قیمتها همینطوره یا گران حساب کردن؟؟

  • مدیر

   سلام ، هزینه تعویض موتور یخچال بلومبرگ به ضمانتنامه ، نوع موتور ، طریقه نصب بستگی دارد .

 • میلاد مهرانپور

  سلام من سال ٨٩ یخال فریزر از شهرستان خریدم و به علت شغلم در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان هستم.ممتاسفانه نه یخچال نه فریزرش کارنمیکنه اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

  • مدیر

   سلام ، موتور و قطعات یخچال فریزر بلومبرگ شما باید چک شود .

 • محمدمهدی حمیدی

  سلام فریزر بلومبرگ دارم الان 1 هفته است ارور میده روی صفحه دیجیتالش یه علامت تعجب قرمز رنگ چشمک زن میاد دربش هم خود به خود باز میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی فریزر بلومبرگ شما مشکل دارد .

 • عباس مرادی

  سلام.من پرند هستم.صفحه دیجیتال یخچال فريزرم خراب شده و الان معلوم نیست روی چه درجه ای.هزینه تعمیرش چقدر می شه.چون احساس می.کنم یخچال دماش پایین و خوب سرد نمی کنه.

  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به حضور تعمیرکار یخچال بلومبرگ در محل دارید .

 • فاطمه باقری

  سلام من یخچال فریزر دارم یخچال یک ماهه خنک نمیکنه حتی روی درجه ۲ میزارم مخفطه ی سرعت خنک کننده ام کارنمیکنه اتونات نمیکنه ولی درجه ی فریزر کاملا سرد و خوب هست سال ۹۵ هم موتور عوض کردم ال جی گزاشته شده . میگن ک یخ زدگی پیداکرده. لطفا کمک کنید.

  • مدیر

   سلام ، دمپر یخچال بلومبرگ خود را چک نمایید . یرای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

 • فاطمه باقری

  سلام من یخچال فریزر دارم یخچال یک ماهه خنک نمیکنه حتی روی درجه ۲ میزارم مخفطه ی سرعت خنک کننده ام کارنمیکنه اتونات نمیکنه ولی درجه ی فریزر کاملا سرد و خوب هست سال ۹۵ هم موتور عوض کردم ال جی گزاشته شده . میگن ک یخ زدگی پیداکرده. لطفا کمک کنید.

  • مدیر

   سلام ، دمپر یخچال بلومبرگ خود را چک نمایید ، همچنین برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات میتوانید با آی.پی امداد در ارتباط باشید .

 • ر.میم

  سلام، فریزر بلومبرگم خراب شده، سرما نداره، صدای موتور میاد استارت میزنه اما سریع قطع میشه، چند دقیقه بعد همین ماجرا تکرار میشه، موتورش خراب شده؟ موتور اصل هست یا چینی باید بذاریم؟

  • مدیر

   سلام ، موتور یخچال بلومبرگ شما سوخته است ، برای تعویض و رفع عیب از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

 • ناشناس

  سلام خدمت مدیر
  برد یخچال سایت ۱۳۳۰ بلومبرگ تعمیر میشه یا حتما باید تعویض بشه قیمت برد نو چقدر هست الان ممنونم اگه راهنمایی کنید

  • مدیر

   سلام ، بستگی دارد کدام قسمت برد به مشکل برخورده باشد ، شما اول بفرمایید مشکل یخچال شما چیست و چرا تشخیص از برد بوده ؟

 • مژگان پارسا

  سلام
  دیروز حدود ۶ الی ۷ ساعت درب فریزر باز بوده
  چون ما خونه نبودیم
  از دیروز درب فریزر رو چک کردیم که بسته باشه
  امروز اصلا یخ نزده بود
  همه آب شد چی کنم
  دما رو ۲۴ – تنظیم کردم

  • مدیر

   سلام ، صبر نمایید تا برودت به حد نصاب برسد ، در غیر این صورت مجددا عنوان نمایید .

 • رسولی

  سلام
  ما سال گذشته ساید دو درب 9440 بلومبرگ را خریداری کردیم و به علت صدای زیاد هم فن فریزر و هم کمپرسور تعویض شد ولی همچنان صدا میده باید چیکار کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا صدای فن و کمپرسور زیاده و از هم شرکت هم دیگه نمیان میگن صدا طبیعیه ولی اینطور نیست

  • مدیر

   سلام باید قطعات یخچال بلومبرگ شما چک شود تا مشکل شما حل شود ، برای رفع عیب و تعمیرات یخچال فریزر بلومرگ خود میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

 • فرهادفخری

  سلام
  یخچال فریزر دوقلوی مدل 1651/1671 دارم که دستگیره یخچال و هم دستگیره فریزر شکسته ایا این نوع دستگیره که دوتاشون مشابه هم هستن پیدا میشه. ممنون

 • ابوالفضل محمودی

  سلام.من یک یخچالknd9860دارم.دیروز برای تمیز کردن یخچال را از برق کشیدم.بعد که زدم به برق دیگر یخچال و فریزر کار نکرد و فقط چراغ داخلش روشن می‌شود.حتی صفحه دیجیتال رویش هم کار نکرد.
  میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟

  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی و پریز برق یخچال فریزر بلومبرگ شما باید توسط تعمیرکار خدمات نمایندگی تعمیرات چک شود ، برای رفع عیب و تعمیر میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

 • جوادمنوچهری

  ایراد یخچال فریزر من این هست که میوه و سبزی تو جا میوه ای یخ میزنه
  درجه رو از 4 که قبلا نماینده ای که نصب کرده بود قرار داده بود من رو 6 گذاشتم بازهم ایراد وجود داره

  • مدیر

   سلام ، درجه یخچال بلومبرگ خود را روی 1 بزارید و چنانچه مشکل حل نشد میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در تهران بهره مند شوید .

 • حسین زمانی

  با سلام مدت ۵سال است یخچال فریزر بلومبرگ دارم هر دوماه قسمت بالای فریزر میزند وفریزر ازکارمی افتد و حتما باید ۲۴ ساعت از برق کشیده شود وبعد از تمیز کردن دوباره کار میکند لطفا راهنمایی بفرمائید چاره کار چیست

  • مدیر

   سلام ، برد ، هیتر ، ترمودیسک و ترموفیوز یخچال بلومبرگ شما باید چک شود ف برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ توسط آی.پی امداد بهره مند شوید .

 • سمین لطفی

  سلام یخچال بلومبرگ دارم متورش سوخته، از نمایندگی اومدن گفتن بعلت جابجایی بعد ۶ساعت روشن کردم متورش سوخته،من تقریبا۲۰روز پیش جابجایی داشتم این مدت کاملادرست کار میکرد یک دفعه از کار افتاد بنظر شما بخاطر جابجایی بد متورش سوخته

  • مدیر

   سلام ، خیر .

 • رهبان

  سلام فریزر بلومبرگ دارم مدام چراغ خطر مثلثی چشمک میزنه. مشکلی داره؟

  • مدیر

   سلام ف از برق بکشید و مجدد بزنید .

 • حق شناس

  سلام.یخچال وفریزر دوقلوی بلومبرگ دارم.الان یک ساله که داخل یخچال پر از زنگ آهن میشه مشکل چیه؟؟روی شبکه گاز یخچال دائما پر از زنگ آهنه و آب داخل محفظه ی پشت یخچال نمیاد!بتازگی هم چراغ مثلث قرمز رنگ یخچال دائم روشن میشه که باید حتما ازبرق بکشم تا قطع بشه!توروخدا راهنماییم کنین.مشکلاتش ازکجاست؟

  • مدیر

   سلام ، فاضلاب دستگاه شما گرفته است ، شیلنگ پشت باز شود و کامل تمیز شود ، داخل یخچال هم یک محفظه دارد که آن هم باید تمیز نمایید .

 • غلامی

  سلام فریزر بلومبرگ ما علامت تعجب بامنفی ۲۰ چشمک میزنه علتش چی میتونه باشه

  • مدیر

   سلام ، سمسور یخچال فریزر بلومبرگ شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود .

 • ع‌. ملاح

  سلام مدت دو ماه ساید چهار درب بلمومبرگ خریدم از همون ابتذا صدای فنش ازار دهنده بود به نمایندگی اطلاع دادم اومد چک کرد و تا حدودی صدا قطع شد ولی بعد چند هفته دوباره صدا میده مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید با این هزینه های وحشتناک میدی یه ساید با قیمت فضایی میخری اونوقت هر روز یه جاش میلنگه الانم که چراغ خطر مثلثی روی برد کنار یخساز روشن شده دلیلش چیه لطفا راهنماایی کنید ممنون میشمشم

  • مدیر

   سلام ، فن همچنان مشکل دارد ، دستگاه هم نباید صدای آزاردهنده ای داشته باشد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ بهره مند شوید .

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.