تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

تعمیرگاه لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز به چه معنا است ؟ نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برندهای مختلف کجاست ؟

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی اینجاست ، تا پاسخ تمام این سوالات را به شما بدهد .

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی واژه ای است که مردم با آن بسیار آشنا هستند ، وقتی پیک محله های مختلف دفترچه ای را برای تبلیغات در محله های مختلف توزیع میکنند ، ما بین آنها یا داخل صفحات با برگه هایی به نام تعمیرگاه مجاز آشنا میشوید ، اینها همان تعمیرگاه هایی هستند که از اتحادیه های مربوطه به مانند برودتی و چرخ دنده مجوز کسب کرده اند و به تعمیرات لوازم خانگی در خانه های مردم میپردازند . حالا سوال اینجاست ، بین این همه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کدام را برای خدمات انتخاب نمایید !!؟؟

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی.پی امداد را انتخاب نماییم ؟

 • شماره تعمیرگاه لوازم خانگی آی.پی برای برندهای مختلف را از 118 بخواهید .
 • تمامی تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز آی.پی دارای لباس فرم میباشند تا مردم با اطمینان پذیرای تعمیرکار مربوطه باشند .
 • تعمیرگاه لوازم خانگی آی.پی با سابقه ای درخشان و طولانی دارای اعتباری ارزنده در این حوزه میباشد .
 • تمامی قطعات تعویضی برای تعمیرات لوازم خانگی در مجموعه آی.پی فابریک بوده و از انبار خود مجموعه تهیه میشود .
 • تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی.پی با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .
 • مجموعه آی.پی دارای تعمیرگاه مجاز جاروبرقی و ماکروفر میباشد که با حضود در آنجا میتوانید از نزدیک شاهد تعمیرات جاروبرقی و ماکروفر خود باشید .
 • شما عزیزان میتوانید با اوپراتورهای تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی.پی تماس حاصل نمایید و قبل از حضور تعمیرکار سوال خود را پرسش کنید تا چنانچه مشکل جزئی بود راهنمایی شوید .
 • در نظر داشته باشید چنانچه با هرکدام از شعبات تعمیرگاه مجاز آی.پی در تهران تماس حاصل نمایید و مشکل جزئی نباشد و از طریق مشاوره تلفنی نتوان مشکل را حل کرد ؛ ظرف کمتر از یک ساعت تکنسین مربوطه در محل حاضر میشود و نهایتا تا 24 ساعت آینده دستگاه شما رفع عیب میگردد .
 • در مجموعه آی.پی امداد فروش قطعات به صورت جداگانه انجام میگردد ، شما عزیزان در هر کجای ایران که باشید کافی است قطعه مورد نیاز خود را از طریق تلگرام مشاور در بالا ارسال نمایید تا قیمت و نحوه ارسال را برای شما توضیح دهیم .

توجه :

تعمیر و نگهداری از لوازم خانگی هزینه بسیاری دارد و خرید لوازم یدکی خراب شده و تعمیر آن کاری خسته کننده است. البته که لوازم خانگی طول عمر معینی دارند. اما اگر درست از آن ها نگهداری نکنید، ممکن است کمتر از آنچه پیش بینی شده باشد عمر کنند. توصیه های زیر را بخوانید تا مطمئن شوید از وسایل خانه تان در حداکثر زمان بهره خواهید برد و کمتر به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی نیازمند شوید .

 • اجاق گاز: کلاهک های شعله اجاق گاز خود را به طور منظم چک کنید. شعله پیوسته آبی رنگ نشان دهنده این است که اجاق گاز درست کار می کند. وقتی شعله اجاق گاز زرد یا نارنجی باشد به این معنی ست که شعله ها نیاز به تمیز کردن دارند. می توانید آشغال ها و کثیفی های جمع شده در حفره پیلوت را با یک سوزن از آن خارج کنید.
 • یخچال: بیرون یخچال را هر چند وقت یک بار تمیز کنید. تمیز کردن سیم پیچ کندانسور با جاروبرقی سه یا چهار بار در سال کمک می کند که یخچال سرد تر بماند و برق کمتری مصرف کند. سعی کنید یخچالتان را بیش از حد پر نکنید و یا در آن را زیاد باز و بسته نکنید. هر چقدر یخچال بیشتر پر باشد و یا هر چقدر بیشتر در آن باز شود، نگه داشتن دمای مناسب مشکل تر خواهد شد.
 • ماشین ظرفشویی: فیلتر ماشین ظرفشویی را از تکه های غذا و تجمع شوینده ها پاک کنید.

مایکروویو: مایکروویو را تمیز نگه دارید. اگر در داخل آن غذا ریخته شده است، آن را با آب و صابون تمیز کرده و صبر کنید تا خشک شود. می توانید برای از بین بردن بوهای باقی مانده در مایکروویو یک قاشق چای خوری جوش شیرین را در یک فنجان آب ریخته و مایکروویو را 5 دقیقه روشن کنید. تمیز نگه داشتن مایکروویو به عمر مفید آن کمک می کند.

بهترین راه افزایش طول عمر لوازم خانگی تمیز نگه داشتن آن هاست.

اگر شما مانند بسیاری از افراد هستید، انتظار می رود که وقتی یک دستگاه خراب می شود، به دنبال یک تعمیرگاه مجاز با تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده باشیم.به دلیل اینکه زندگی و نیاز های ما بدون استفاده از اجاق گاز و یا لباسشویی به مشکل میخورد به سرعت به فکر تعمیر لوازم خانگی به دست خودمان می افتیم اما ممکن است ما به سراغ قسمتی از دستگاه برویم که مشکل را دو چندان میکند در حالی که بسیاری از خرابی های رایج دستگاه به راحتی توسط تکنسین متخصص تشخیص داده و حل می شوند. 

 

راه حل هایی برای چگونگی رفع مشکل قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی :

 • اگر اجاق گاز شما گرم نشود ، ابتدا به مشکلات ساده نگاه کنید ، سپس به تعمیرگاه مجاز اجاق گاز  به عنوان مثال اطمینان حاصل کنید که اجاق گاز به درستی وصل شده است .توری های اجاق گاز را چک کنید زیرا گاهی تجمع چربی و موادغذایی موجب ایجاد مشکل در اجاق گاز میشوند.سیم های اجاق گاز را چک کنید که قطع نشده باشند به این ترتیب که ابتدا جریان برق اجاق گاز را قطع کنید. شبکه آهنی و کلاهک شعله مشکل دار را بردارید. پایه مهر و موم شده شعله را برداشته و به دنبال سیم های قطع شده و مشکل دار بگردید.همچنین فندک اجاق را نیز چک کنید به ین صورت که چراغ ها را خاموش کرده دستگیره آن را بچرخانیم. اگر جرقه به جای آبی روشن، نارنجی یا زرد رنگ بود، شما نیاز به تعویض فندک خواهید داشت.
 • قبل از تماس با تعمیرکار لباسشویی یا تعمیرگاه مجاز لباسشویی مطمئن شوید که دستگاه به برق متصل و روشن است.پریز مربوط به لباسشویی را با یک لامپ سالم یا فازمتر چک کنید که برق داشته باشد. همچنین مطمئن شوید که درِ ماشین لباسشویی کاملا بسته شده باشد.اگر اشکال از پریز بود، مدارشکن و فیوز مربوطه را بررسی کنید.شیرهای آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که کاملا باز هستند همچنین از عدم پارگی شیلنگ ها مطمئن شوید.
 • در مورد ماشین ظرفشویی و قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی نیز ابتدا از باز بودن شیر آب مطمئن شوید. قطعی آب را بررسی کنید. مطمئن شوید شیلنگ های ورودی آب تاخوردگی نداشته باشند.همچنین بسیار مهم است که فیلتر ظرشویی را چک کنید که پر نشده باشد.پس از بررسی همه ی این موارد اگر مشکل ماشین ظرفشویی شما حل نشد با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تماس حاصل فرمایید.
 • درباره جاروبرقی نیز قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی چند نکته را چک کنید به عنوان مثال بررسی کنید که جاروبرقی شما به برق وصل و روشن است و در پریز , برق جریان دارد و حتی پریز برق را توسط یک لامپ چک کنید که برق در آن جریان داشته باشد.پاکت جاروبرقی را نیز چک کنید که بیش از حد پر نشده باشد.

 

ویژگی های تعمیرگاه لوازم خانگی مجار:

1.تعمیرگاه لوازم خانگی مجاز در وحله اول دارای شعب درسراسر شهر و کشور شماست.

2.تمامی تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دارای لباس فرم میباشند تا مردم با اطمینان پذیرای تعمیرکار مربوطه باشند .

3.تمامی قطعات تعویضی برای تعمیرات لوازم خانگی در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی فابریک بوده و از انبار خود مجموعه تهیه میشود .

4.تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی به طور دقیق پاسخگو و راهنمای مشتریان میباشد.

5.تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی میکند

6.تعمیرکار لوازم خانگی اعزامی از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پس ا انجام کار به شما فاکتور رسمی ارائه مینماید.

7.تمامی خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی برای مدت زمان معینی ضمانت میگردد.

8.تعمیرکارانی که با نمایندگی مجاز در حال همکاری هستند بیمه شده اند.زیرا اگر هر گونه صدمه ای که به تعمیرکار در خانه شما وارد بشود بیمه غرامت آن را پرداخت می کند.

9.در صورتی که وسیله شما در گارانتی است ابتدا با شماره روی دفترچه تماس بگیرید.دقت فرمایید حتما هنگام سرویس لوازم خانگی دفترچه گارانتی را باید در دست داشته باشید.

 

رعایت نکات ایمنی برای کاهش نیاز به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی:

1.از یک دستگاه محافظ برق برای اتصال چند وسیله ی برقی پر کاربرد استفاده نکنید.

2.گاهی سیم و دو شاخه ی لوازم خانگی برقی را بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارنددر صورتی که مشکلی دارند، نسبت به تعمیر یا تعویض آنها اقدام نمایید.

3.در هنگام آتش سوزی وسایل برقی، به هیچ عنوان از آب استفاده نکنید .توجه فرمایید قبل از هر کاری لازم است برق اصلی ساختمان را قطع کنید..

4.یکی دیگر از نکات ایمنی مهم که لازم است حتما رعایت شود، این است که اگر مشکلی در قسمت دو شاخه ی دستگاه هایی مثل مایکروفر، اتو، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، پلوپز، چای ساز، آبمیوه گیری و ... به وجود آمده است ، تا زمان تعویض یا تعمیر دو شاخه از این دستگاه ها استفاده نکنید؛ زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.

در هنگام خرید لوازم خانگی برقی دقت کنید که حتما دارای برچسب انرژی +A باشند تا از نظر مصرف انرژی در وضعیت بهینه و استاندارد قرار داشته باشند.

تعمیرگاه مجاز یخچال

مشکلات متداولی که برای مردم در ارتباط با یخچال در تعمیرگاه مجاز یخچال به وجود می آید به شرح زیر است :

 • چرا یخچال منزل ما خنک نمیکند ؟
 • چرا یخساز در ساید بای ساید یخ نمیسازد ؟
 • کد خطای نمایان شده در صفحه نمایش به چه دلیل است ؟
 • چرا فریزر ، یخچال ما منجمد نمیکند ؟
 • چرا موتور یخچال داغ کرده است ؟
 • چرا یخچال برفک میزند ؟
 • چرا یخچال صدا میدهد ؟
 • چرا یخچال اتومات نمیکند ؟

برای سوالات متداول و عیب یابی یخچال خود کلیک نمایید .

تعمیر یخچال تخصص میخواهد ، بنابراین با تعمیرگاه مجاز یخچال آی.پی تماس حاصل نمایید تا از قطعات فابریک و ضمانتنامه بهره مند شوید ، اینکه چه هزینه ای بابت تعمیرات یخچال خود پرداخت میکنید بسیار مهم میباشد ، ما برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال را نیز تحت پوشش قرار داده ایم تا با اطمینان کامل به تعمیرگاه مجاز یخچال آی.پی به رفع عیب یخچال خود بپردازید .

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی

مشکلات متداولی که برای مردم در ارتباط با ماشین لباسشویی در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی به وجود می آید به شرح زیر است :

 • چرا ماشین لباسشویی لباسها را خوب نمیشوید ؟
 • چرا دیگ لباسشویی نمیچرخد ؟
 • چرا ماشین لباسشویی روشن نمیشود ؟
 • چرا ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمیکند ؟
 • چرا در ماشین لباسشویی آب جمع میشود ؟
 • چرا ماشین لباسشویی برق میدهد ؟
 • چرا درب ماشین لباسشویی باز یا بسته نمیشود ؟
 • چرا ماشین لباسشویی هنگام خشک کردن صدا میدهد ؟
 • علت کد خطا در صفحه نمایش لباسشویی چیست ؟
 • چرا از ماشین لباسشویی آب چکه میکند ؟

برای سوالات متداول و عیب یابی ماشین لباسشویی خود کلیک نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی تخصص میخواهد ، حتما برای برند مربوط به لباسشویی خود از قطعات فابریک استفاده نمایید تا عمر لباسشویی شما افزایش یابد . تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آی.پی به شما اطمینان کامل میدهد تا با رویت هزینه تعمیرات لباسشویی دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید .

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی

مشکلات متداولی که برای مردم در ارتباط با ماشین ظرفشویی در تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی به وجود می آید به شرح زیر است :

 • چرا ماشین ظرفشویی ظرفها را خوب نمیشوید ؟
 • چرا بعد از شستن لکه در ظروف باقی میماند ؟
 • چرا ماشین ظرفشویی ظرفها را خشک نمیکند ؟
 • چرا ظرفشویی روشن نمیشود ؟
 • قرص ماشین ظرفشویی و شوینده از کجا بگیریم ؟

برای سوالات متداول ظرفشویی و عیب یابی ظرفشویی کلیک نمایید .

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی

مشکلات متداولی که برای مردم در ارتباط با جاروبرقی در تعمیرگاه مجاز جاروبرقی به وجود می آید به شرح زیر است :

 • چرا از جاروبرقی بوی سوختنی بلند شد ؟
 • دلیل کار نکردن سیم جمع کن جاروبرقی چیست ؟
 • چرا جاروبرقی صدای زیاد میدهد ؟
 • چرا جاروبرقی مکش ندارد ؟
 • پاکت جاروبرقی و قطعات جاروبرقی از کجا بخریم ؟

برای سوالات متداول جاروبرقی و عیب یابی جاروبرقی کلیک نمایید .

تعمیرگاه مجاز ماکروفر

مشکلات متداولی که برای مردم در ارتباط با ماکروفر در تعمیرگاه مجاز ماکروفر به وجود می آید به شرح زیر است :

 • چرا ماکروفر گرم نمیکند؟
 • دیل جرقه زدن ماکروفر چیست ؟
 • چرا ماکروفر روشن نمیشود ؟
 • چرا ماکروفر بوی بد میدهد ؟
 • تفاوت ماکروفر ، سولاردام و مایکروویو در چیست ؟

برای دیدن مشکلات متداول ماکروفر و دلیل آنها و عیب یابی ماکروفر کلیک نمایید .

همه ی ما به طور روزانه با لوام خانگی خود سر و کار داریم بنابراین لوازم خانه ی ما جزوی از روزمره و زندگی ما شده اند.چیزی که جزء لاینفک زندگی ماست صرفه جویی در هزینه و زمان است.در هنگام خرابی لوازم برقی منزل و یا لوازم آشپزخانه ما ناچار به هزینه کردن هم در زمینه مالی و هم در زمان هستیم اما شاید بتوان این هزینه را به حداقل رساند.

چیزی که اهمیت دارد این است که در هنگام خرید لوازم منزل خود ابتدا برندها را به طور کامل بشناسید و سپس نمایندگی هایی که این برند ها را در کشور و شهر شما پشتیبانی میکنند مورد بررسی قرار دهید زیرا همه ی وسایل ساخته ی دست بشر روزی به تعمیر نیاز پیدا میکند پس چه بهتر که این تعمیر با کمترین خسارت به ما انجام گیرد.

در این مقاله میخواهیم شما را با تمام مواردی که به شما در شناخت برندهای لوازم خانگی و نمایندگی های آن ها آشنا میکنند سخن بگوییم.این مقاله جواب سوال خیلی از عزیزان که کدام برند لوازم خانگی بهتر است را تا حدودی خواهد داد.

شناخت مختصری از برندها ی لوازم خانگی :

تعمیرگاه مجاز بوش 

بوش شرکتی بر پایه فناوری که در سال 1886 توسط روبرت بوش در آلمان تاسیس شد.دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد .

بوش در زمینه لوازم خانگی محصولاتی همچون ماشین لباسشویی,ماشین ظرفشویی,یخچال فریزر,ساید بای ساید,جاروبرقی,مایکروویو ,قهوه ساز و..... را تولید و به بازار عرضه میکند.

از مهم ترین ویژگی محصولات بوش دارا بودن تکنولوژی سبز(سازگاری با محیط زیست) است که در همه ی محصولات متناسب با کاربرد آن محصول به کاربرده شده است.

بوش در سراسر دنیا دارای نمایندگی رسمی و معتبر است که خدمات پس از فروش بوش و تعمیرات محصولات بوش را ارائه میدهند.ایران نیز از این قائده مستثنی نیست.نمایندگی رسمی بوش درایران هر کدام از محصولات را با توجه به نوع آن گارانتی در مدت زمان معینی گارانتی میکنند. نمایندگی تعمیرات بوش در ایران یکی ازمعتبر ترین نمایندگی های لوازم خانگی است که میتوانید به آن اعتماد کنید.

تعمیرگاه مجاز آاگ 

آاگ یکی از عظیم ترین کمپانی های سازنده تجهیزات الکتریکی که در برلین آلمان تاسیس شد.

یکی از زمینه های تولید کمپانی بزرگ آاگ لوازم خانگی است.آاگ در این زمینه ساید بای ساید , یخچال فریزر , انواع اجاق گاز , ماشین ظرفشویی , ماشین لباسشویی و.... را به تولید میرساند که بخشی از این محصولات تولیدی با همین برند و عنوان و تحت لیسانس و مدیریت گروه تجاری الکترولوکس میباشد.

از مهم ترین ویژگی محصولات آاگ میتوان به طول عمر بالاو طراحی زیبای این محصولات اشاره کرد.

آاگ دارای نمایندگی در سراسر دنیاست.نمایندگی تعمیرات آاگ در سراسر ایران نیز مشغول فعالیت و خدمات رسانی به مشتریان این برند هستند.نمایندگی رسمی آاگ برای محصولات این شرکت 24 ماه گارانتی ارائه میدهد همچنین تا دو ماه پس از خرید اگر مشکل فنی برای دستگاه پیش آید آن را با دستگاه جدید تعویض میکند.

تعمیرگاه مجاز بکو 

کمپانی بکو در ابتدا یک هلدینگ درترکیه بود که پس از سالها فعالیت تصمیم به تولید لوازم خانگی و جهانی شدن گرفت.در نتیجه این تصمیم در دهه 90 میلادی، بکو بخشی از زندگی روزانه بیش از 280 میلیون مشتری در بیش از 100 کشور دنیا شد.

بکو در زمینه لوازم خانگی به تولید ماشین لباسشویی,انواع یخچال ها,انواع اجاق گاز ,ماشین ظرفشویی و.... مشغول است.

خاص ترین ویژگی محصولات بکو فن آوری ProSmart Inverter Motor است که در محصولات بکو باعث بالا رفتن کارایی و طول عمر و در نتیجه نیاز کمتر به نمایندگی تعمیرات بکو شده است.

نمایندگی تعمیرات بکو در دنیا با تکیه بر این ویژگی لباسشویی های بکو را تا 10 سال گارانتی میکنند.

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک

جنرال الکتریک کمپانی چند ملیتی که در آمریکا واقع شده است. در سال 1892  ادغام دو شرکت به نامهای ادیسون و توماس هاستون منجر به تاسیس این شرکت شد.

جنرال الکتریک در زمینه لوازم خانگی به طور تخصصی یخچال فریزر ,ساید بای ساید و ماشین لباسشویی تولید میکند.

جنرال الکتریک در تمام سال های فعالیتش در تلاش برای کسب مشتریان راضی و گسترش جامعه این مشتریان بوده است بنابراین برای دستیابی به ان هدف همواره از نمایندگی های خود در سراسر دنیا برای انتقال انتقادات و پیشنهادات مشتریان به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کمک گرفته است.

جنرال الکتریک معتقد است یک مشتری ناراضی 11 نفر مشتری دیگر را ناراضی خواهد کرد و یک مشتری راضی 3 مشتری راضی دیگر را به همراه خواهد داشت.

تعمیرگاه مجاز آدمیرال

در سال 1934 آدمیرال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان عمده تلویزیون در دوران اولیه این رسانه توسط راس سیراگوسا تاسیس شد.

تولیدات این شرکت شامل یخچال , فریزر و ماشین ظرفشویی , ماشین لباسشویی و خشکن است .

هر کدام از محصولات آدمیرال ویژگی های مختص به خود را دارند که این ویژگی های به نمایندگی های آدمیرال کمک میکند تا با اطمینان خاطر بیشتری به مشتریان گارانتی و پشتیبانی ارائه دهند.

کمپانی آدمیرال به مشتریان خود این اطمینان را داده است که در صورت خرابی هر یک از محصولات اگر با نمایندگی رسمی آدمیرال تماس بگیرید مشکل در سریعترین زمان ممکن با کمترین هزینه حل خواهد شد. 

تعمیرگاه مجاز وستینگهاوس

شرکت وستینگهاوس با نام تجاری وستینگهاوس وایت در سال 1975 تاسیس شد.

وستینگهاوس نیز همانند جنرال الکتریک در زمینه لوازم خانگی به طور تخصصی یخچال فریزر ,ساید بای ساید و لباسشویی تولید میکند.

مدیران وستینگهاوس اولین وظیفه همه ی کار کنان این کمپانی و نمایندگی های وستینگهاوس در سراسر دنیا را تامین امنیت خاطر مشتری تعریف کرده اند.

یکی از قابل اعتماد ترین نمایندگی ها خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس میباشد.

تعمیرگاه مجاز ویرپول

ویرپول شرکت چند ملیتی آمریکایی می باشد که دارای بیش از 80 نوع برند مطرح میباشد.از معروف ترین برند های این کارخانه می توان به برند های هوور ، آدمیرال ، امانا ، جان اینگلس و کیچن اید اشاره نمود.

ویژگی بارز محصولات ویرپول فراهم کردن خانه ای با سلیقه شما اما سریعتر , ساده تر و دقیق تر است.

علی رغم تحریمها علیه ایران و آمریکایی بودن برند ویرپول نمایندگی های رسمی ویرپول در ایران با بالاترین کیفیت مشغول فعالیت هستند.برای این امر نمایندگی ویرپول از طریق واحد ایتالیایی خود با نمایندگی های ایران همکاری میکند.

تعمیرگاه مجاز الکترولوکس

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی سوئدی است. نمایندگی الکترولوکس (دفتر مرکزی الترولوکس) در استکهلم واقع شده است .این شرکت در دهه 1960 وارد بازار و رقابت لوازم خانگی شد.الکترولوکس شعار و هدف خود را استفاده از فکر و پیشنهاد مشتریان قرار داد.

الکترولوکس محصولات خود را با نام های تجاری متعددی وارد بازار میکند.عمده تولیدات کمپانی الکترولوکس جاروبرقی است.

نمایندگی های الکترولوکس در سراسر ایران پس از نصب دستگاه شما توسط تکنسین مجرب دستگاه را تا 3 سال برای شما گارانتی میکند و در طول این مدت هر گونه خدمات رایگان انجام میگیرد.

تعمیرگاه مجاز کنمور

شرکت لوازم خانگی کنمور که در سال 1913 تاسیس شد.کنمور در سال 1927 اولین ماشین لباسشویی خود  را تولید وبه بازار عرضه نمود.

امروزه کنمور در زمینه لوازم خانگی جزو بهترین های جهان است و به تولید لباسشویی , ظرفشویی , یخچال فریزر و ساید بای ساید , جاروبرقی و .... مشغول است.

نمایندگی مرکزی کنمور این امکان را برای  مشتریانش در دنیا فراهم آورده که انتقادات و پیشنهادان خود را رائه دهند و نتایجه آن را در تولیدات بعدی مشاهده کنند.مدیران کنمور قابل اعتماد ترین عملکرد را به مشتریانشان وعده میدهند.

کنمور در ایران داری نمایندگی های معتبری است که آماده خدمت رسانی به مشتریان این برند میباشند. 

تعمیرگاه مجاز سامسونگ

سامسونگ در سال ۱۹۳۸ به عنوان صادر کننده غذا کار خود را آغاز کرد.سامسونگ با تولید اولین تلویزون خود در سال 1970 کار خود را در زمینه لوازم خانگی آغاز کرد.

برند سامسونگ سالهاست که در ایران در حال فعالیت است ومردم به آن اعتماد کرده اند.از بهترین تولیدات لوازم خانگی سامسونگ میتوان به یخچال  , لباسشویی و جاروبرقی های سامسونگ اشاره کرد.

سامسونگ هر ساله جشنواره های متعددی نیز برگزار میکند که همه را حیرت زده میکند. نمایندگی تعمیرات سامسونگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

تعمیرگاه مجاز  الجی

شرکت ال جی در سال ۱۹۵۸ با نام تجاری گلداستار تأسیس گردید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد .

این شرکت به تولید و صادر انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی,ماشین ظرفشویی,انواع یخچال فریزر ,جاروبرقی و مایکروویو مشغول است.

الجی در ایران دارای نمایندگی های رسمی و معتبر زیادیست که سالها از فعالیت آن ها میگذرد و شما به راحتی میتوانید به آنها اعتماد کنید . همچنین برای نمایندگی تعمیرات الجی میتوانید کلیک نمایید .

تعمیرگاه مجاز دوو

دوو شرکت کره ای که در سال 1971 تاسیس شد . دوو بعد از دو شرکت سامسونگ و ال جی بزرگترین تولید کننده لوازم برقی در کره جنوبی به شمار میرود .

تولید محصولات سازگار با محیط زیست از جمله اهداف شرکت دوو است .

نمایندگی مرکزی دوو اذعان دارند برای بهبود زندگی مشتریان خود بیشترین بهره را از تکنولوژی پیشرفته گرفته اند و همچنین محصولاتشان بیشترین میزان کیفیت و نوآوری و برتری در طراحی را دارا میباشد . نمایندگی تعمیرات دوو اینجاست تا برای خدمات به شما اطمینان دهد .

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) : 66715774

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
فرهاد 14 مهر 1398

هزینه تعویض سانسور دیر است و ترم پفیوز چقدره

پاسخ دادن
پیشگیری از ویروس کرونا