021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات یخچال در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیرکار یخچال

تعمیرکار یخچال
تعمیرکار یخچال
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرکار یخچال در محل یا تهران بزرگ باید دارای خصیصه هایی باشد تا با آموزش های لازم به راحتی به عیب یابی یخچال فریزر و ساید بای ساید در منزل مشتری بپردازد.

آی پی امداد با استفاده از :

 1. قوانین مشتری مداری
 2. اصول خدمات در اروپا
 3. آموزش تکنسین های متخصص انواع یخچال
 4. قطعات فابریک جهت عیب یابیی برند مربوطه
 5. ارائه گارانتی و فاکتور شرح خدمات
 6. پشتیبانی قوی ، آنلاین و 24 ساعته

آماده ارائه خدمات و اعزام تعمیرکار ویژه انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید و صنعتی در محل شما عزیزان میباشد.

کاربران گرامی هرگونه سوالی در زمینه خدمات یخچال یا پرسش از تکنسین یخچال فریزر یا ساید بای ساید آی پی امداد دارید ؛ در انتهای صفجه سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

تعمیرکار یخچال در تهران

تعمیرکار یخچال در تهران بسیار زیاد میباشد ، اما اینکه از کدام تعمیرکار برای عیب یابی دستگاه خود استفاده نمایید سلیقه شما را میرساند ، اگر میخواهید خوش سلیقه باشید باید به موارد زیر برای یک انتخاب مناسب توجه نمایید:

 1. از تعمیرکار متفرقه یا سیار استفاده ننمایید.
 2. از خدمات تعمیرکار یک شرکت معتبر برای عیب یابی یخچال خود بهره مند شوید.
 3. از خدمات تعمیرکاری بهره مند شوید که دستگاه شما را گارانتی و برای رفع عیب از قطعات فابریک استفاده میکند.

نحوه تماس با خدمات تعمیرکار یخچال فریزر و ساید بای ساید آی پی امداد:

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه برای درخواست تعمیرکار یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود تماس حاصل نمایید.
 2. همچنین برای درخواست تعمیرکار میتوانید به ثبت آنلاین در سایت بپردازید.
 3. نام تکنسین یخچال فریزر یا ساید بای ساید یا کد اشتراک به همراه شما پیامک میشود.
 4. در نهایت تکنسین مربوطه ظرف کمتر از یکساعت جهتعیب یابی در محل شما حاضر میشود.
 5. بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین آی پی امداد ، به ما فاکتور و ضمانتنامه رسمی تقدیم میگردد.

بعد از ارائه خدمات از جانب تکنسین یخچال فریزر آی پی امداد ؛ از شما نسبت به نحوه عملکرد تعمیرکار و رضایتمندی شما نظرسنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

تعمیرکار یخچال در محل

مزایای استفاده از خدمات تعمیرکار یخچال در محل :

 1. با خدمات تعمیرکار یخچال در محل می توانید از هزینه های جانبی مانند حمل و نقل و خرابی بیشتر یخچال جلوگیری نمایید.
 2. وقتی تعمیرکار یخچال در محل شما حاضر میشود ، دیگر خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمیکند.
 3. شما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار یخچال در محل خود باشد.

وظایف تعمیرکار یخچال در محل :

تعمیرکار یخچال در محل با مهارت لازم و توانایی بالا می تواند مشکل یخچال شما را مرتفع و در صورت نیاز با تعویض قطعات یخچال با قطعات اورجینال و اصلی خیال مشتری را برای چند سال راحت و حتی برای یک سال به منظور اطمینان بیشتر خدمات خود و نمایندگی آی پی امداد را گارانتی نماید.

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

رفع عیب توسط تعمیر کار یخچال ساید بای ساید متخصص امروزه یکی از مشکلات اساسی خانواده ها در خصوص خدمات تعمیر و نگهداری این دستگاه می باشد. متاسفانه ورود روز افزون تعمیرکارانی که تخصص و مهارت لازم را در زمینه تعمیرات ادعا شده ندارند باعث عدم اطمینان خانواده ها به تعمیرکاران متخصص هم شده است.

برند های مختلف ساید بای ساید از مهم ترین دلایل عدم توفیق تعمیرکاران ساید می باشد. هر برند الگو و نقشه تولید منحصر به خود را دارد و هر کدام به دنبال ارائه ایده های تازه و به روز به بازار بوده تا بتوانند نسبت به رقبای خود پیشی بگیرند. داشتن برنامه تولیدی و تکنولوژی های جدید و پیشرفته برگ برنده کارخانه های تولید ساید بای ساید است ولی این موضوع باعث سر در گمی و مشکلاتی برای تعمیرکار یخچال ساید بای ساید بی تجربه خواهد شد.

تعمیرکار یخچال فریزر

بسیاری از تعمیرکاران با حضور در بازار های کار و ایستادن در کنار دست یک فرد تعمیرکار یخچال فریزر سعی می کنند دانش تعمیرات را فرا گرفته و سپس با دریافت اطلاعات ولا اندک اقدام به تعمیر یخچال در محل مشتری به عنوان متخصص می کنند.

حضور تعمیر کار متفرقه و نا بلد یخچال فریزر در منزل نه تنها در صورت نداشتن اطلاعات کافی مشکل خانواده ها را مرتفع نخواهد کرد بلکه به عنوان یک ریسک نا خواسته بدتر شدن مشکلات یخچال هم خواهد بود.

تیم آی پی امداد بر خلاف بسیاری از این دسته تعمیرکاران یخچال اقدام به گردآوری متخصصین تعمیرکار یخچال فریزر به مهارت های لازم و آموزش های دوره ای نموده تا بتواند این مشکلات را مدیریت کرده و همواره با به روز نگه داشتن اطلاعات کارشناسان و تعمیرکاران یخچال فریزر خود بتواند به روز ترین و پیشرفته ترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماید.

از دیدگاه نمایندگی تعمیرات یخچال آی.پی امداد یک تعمیر کار یخچال فریزر باید خصیصه هایی داشته باشد تا بتواند نام یک متخصص را واقعا وام دار باشد. حضور متخصص در محل باید با رضایت مشتری و در سریع ترین حالت و با بهترین کیفیت اتفاق بیافتد.

تعمیرکار یخچال ایستاده ، صندوقی ، صنعتی ، قصابی ، سوپرمارکت ، فروشگاه …

تعمیرکار یخچال ایستاده ، صندوقی ، صنعتی ، قصابی ، سوپرمارکت ، فروشگاه … در آی پی امداد بعد از تماس شما در همان روز به عیب یابی در محل شما میپردازد.

یخچالهای صنعتی ، ویترینی ، ایستاده ، صندوقی همان یخچالهایی هستند که در فروشگاه ها ، مغازه ها ، قصابی ها ، سوپرمارکت ها و … به کار برده میشود ، تعمیرات یخچال صنعتی تخصص میخواهد بنابراین برای امور خدمات حتما باید از تعمیرکار یخچال ایستاده ، صندوقی ، صنعتی متخصص استفاده نمود ، در نظر داشته باشید که برای تعمیرات از قطعات فابریک و به نام همان برند باید استفاده شود بیشترین تعمیراتی که مربوط به یخچالهای صنعتی میشود ، شارژگاز ، تعویض ترموستات ، تعویض لاستیک درب ، تعویض موتور میباشد ، همچنین از مشکلات متداول یخچالهای صنعتی میتوان به : سرما نداشتن ، یکسره کار کردن کمپرسور ، قطع نکردن ترموستات ، کار نکردن فن و … اشاره نمود.

وظایف تکنسین یخچال در آی پی امداد

وقتی از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید یعنی برای دستگاه خود ارزش قائل شده اید ، بنابراین آی پی امداد هم جزء وظایف خود میداند تا تعمیرکار یخچال ویژه برای ارئه خدمات در محل شما اعزام کند.

در ادامه به وظایف و ویژگی های تعمیرکار یخچال آی پی امداد پرداخته ایم تا با اطمینان و آرامش برای استفاده از خدمات با نزدیکترین شعبه به خود تماس حاصل نمایید.

تکنسین یخچال آموزش دیده و با دانش

 • یک تعمیر کار یخچال باید حداقل در حیطه فعالیت خود دانش لازم را فرا گرفته باشد.
 • او باید با تحصیلات دانشگاهی و یا حضور در کلاس ها و دوره ها با برند های مختلف به حد مطلوب تخصص از دیدگاه مهندسی نمایندگی شرکت آی پی امداد رسیده باشد.
 • داشتن مدرک معتبر از مراکز معتبر و یا کارخانه های تولیدی یخچال به عنوان اصل اول یک تعمیر کار یخچال در نظر گرفته می شود.
 • دانش در کنار تجربه و تجربه در کنار دانش یک اصل موفقیت برای تعمیرکاران آی پی امداد محسوب میشود.

متعهد بودن تکنسین یخچال

 • تعمیرات در محل باید توسط تعمیرکار یخچال و فریزر انجام پذیرد که به کار خود متعهد باشد.
 • تعهد از دیدگاه نمایندگی تعمیرات یخچال آی.پی امداد انجام کار به شکل صحیح و به دور از هر گونه کم کاری و یا زیاده خواهی خواهد بود.
 • تعمیرکار یخچال باید نسبت به زمانبندی ، استفاده از قطعات فابریک ، قوانین مشتری مداری واصول خدمات متعهد باشد.

خوش برخورد بودن تعمیر کار یخچال فریزر و ساید بای ساید

 • این حق مشتری است که در خصوص مشکلات یخچال خود اطلاع داشته باشد.
 • تعمیر کار یخچال باید با صبوری و اخلاق مناسب جوابگوی همه سئوالات مشتری بوده و راهنمایی های لازم را به او ارائه دهد.
 • در صورتیکه هر یک از تعمیرکاران یخچال آی پی امداد نتوانند این مهم را داشته باشند نمی توانند به عنوان یک متخصص این نمایندگی شناخته شوند.

وقت شناس بودن تکنسین یخچال فریزر

 • هنگامی که مشتری با تعمیرکار یخچال نمایندگی تعمیرات آی پی امداد قرار خود را تنظیم می کند باید اطمینان داشته باشد که در موعد تعیین شده تعمیرکار یخچال در منزل او خواهد بود.
 • یک تعمیرکار یخچال باید بتواند زمان خود را برنامه ریزی و در خصوص قرار های خود متعهد و جوابگو باشد.
 • تیم تخصصی آی پی امداد تعمیر کاران یخچالی را در اختیار دارد که با نهایت دقت ؛زمان خود را برنامه ریزی و تنظیم می کنند تا مشتری نهایت رضایت را داشته باشد.

تعمیرکار سریع یخچال فریزر و ساید بای ساید

 • تعمیرکار یخچال در صورتیکه توانایی و تخصص لازم را داشته باشد به خوبی می تواند با اطلاعاتی که از مشتری دریافت می کند و بازرسی های اولیه خود عیب یخچال را تشخیص بدهد .
 • این تعمیرکار یخچال باید بسته به نوع عیب یخچال در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت یخچال را تعمیر کرده و مدت زمان تعمیر در محل را به حد زیادی کاهش دهد.

تضمین تعمیر توسط تعمیرکار فریزر

 • تعمیرکار یخچال آی پی امداد موظف است فرم تعمیرات مشتری را پس از تعمیر امضا و به مدت 3 الی 12 ماه گارانتی نماید.
 • این یک برگه اعتماد به مشتریان آی پی امداد می باشد.
 • در واقع تعمیر کار ما با این اقدام نه تنها مشتری را از بابت تعمیرات خود اطمینان می دهد بلکه با این کار تعهد نمایندگی آی پی امداد به مشتری به اثبات می رسد.
 • خصیصه های مهم دیگری هم باید تعمیرکار یخچال به همراه داشته باشد تا بتوان به عنوان یک متخصص او را نامید.
 • از جمله : مومن و مورد اعتماد بودن، سخت کوش ، آماده و مجهز، استفاده از قطعات اصلی ، مشتری مداری، منظم و با لباس فرم بودن و…
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرکار یخچال در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرکار یخچال در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرکار یخچال در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرکار یخچال در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرکار یخچال در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

15 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. محمدعشوریون 13 آبان 1398

  سلام من یخچال و فریزر دو قلوی آاگ مدل sento profresh plus دارم که سنسور دمای اون خرایه و دیواره روبرویی برفک میزنه و یخچال گرم میشه.بنده اصفهان هستم و میدونم که شما اصفهان نماینده ندارید.فقط میخوام بدونم سنسورش چند کیلو اهم هست که به تعمیرکار اصفهان بگم.چون سنسورش توی بدنه هست و تعمیر کار اصفهان نمیدونه که سنسورش چیه.سیهاوی هم سر کارمون گذاشته و هیچ کاری نمیکنه برام. ممنون

  پاسخ دادن
 2. حسن رجبی 11 مرداد 1398

  باسلام گاز وروغن یخچال رفته تو لوله های یخچال الان یخ نمیزنه چکار باید بکنیم

  پاسخ دادن
   مدیر 12 مرداد 1398

   سلام ، لوله ها کامل باز شود ، بریده شود و سپس بعد از شستشوی کامل با عضد یا گاز ، وکیوم شود و سپس طبق اصول گاز زده شود . توجه : لوله ها باید کامل باز شود .

   پاسخ دادن
  حسن مسافر 27 تیر 1398

  سلام . بدنه روبروی یخچال ما یخ میزند . دلیلش می تواند از ترموستات باشد یا مشکل دیگری است . مدل یخچال الکترو استیل

  پاسخ دادن
  اسرافیل‌علیزاده 10 تیر 1398

  با سلام و عرض‌خسته نباشید.در یخچال هیمالیا مدلr405ارور f2به چه معنا میباشدویخچال چه ایرادی می تواند پیدا کرده باشد؟

  پاسخ دادن
  پوریا 05 تیر 1398

  سلام خسته نباشد. دکمه وسط ترموستات داخل یخچای ایران پویا قدیمی برای چی هست اون دکمه رو زدم یخچال دیگه کار نمیکنه

  پاسخ دادن
   مدیر 05 تیر 1398

   سلام ف برای دیفراست است . اگر روی دیفراست گیر کرده باید ترموستات یخچال تعویض شود .

   پاسخ دادن
  مجید محمدی 28 خرداد 1398

  باسلام احترام یخجال معمولی الکترواستیل دماش هی میره بالابایدرو6باشه الان رو14 مشکلش جیه

  پاسخ دادن
   مدیر 29 خرداد 1398

   سلام ، سنسور محیطی یخچال الکلترواستیل باید توسط تعمیرکار چک شود .

   پاسخ دادن
  امیر حق جو 08 بهمن 1397

  با سلام و احترام در یخچال فریز الکترو استیل بنده قسمت فریزر در پایین و یخچال در بالا واقع شده است. از قسمت فریزر کمی اب نشت میکند و گاهی یخ می بندد. ایا نیاز به تعویض المنت است؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.مشکل کجاست و هزینه تقریبی چه میزان است.

  پاسخ دادن
   مدیر 09 بهمن 1397

   سلام ، قسمت یخزدایی شما مشکل دارد ، المنت و ترمودیسک چک شود ، همچنین قسمت فاضلاب را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد .

   پاسخ دادن
  رضا محمدی 13 آبان 1397

  سلام سوالی داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید یخچال ساید دوو درب که باز میشود چراغ مانیتور ان روشن نمیشود ولی کلید های روی مانیتور را که میزنم چراغ روشن میشود در ضمن قبلا درب یخچال چند دقیقه ای که باز میبود بوق میزد الان الارم نمیدهد ممنون راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   مدیر 14 آبان 1397

   سلام ، صفحه نمایش ساید خود را چک نمایید اتصالی دارد .

   پاسخ دادن
همکاری با ما
برای اخذ نمایندگی از آی پی امداد در سراسر کشور کلیک نمایید
اخذ نمایندگی